lek.

Benita Włodarczyk

Psychiatra

Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpital... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (m.in. zaburzeń psychotycznych, nastroju, snu, zaburzeń z kręgu nerwic). Okresowo występuję jako biegły sądowy powoływany ”do sprawy”.

  Wiem, że dla wielu pacjentów pierwsza wizyta u lekarza psychiatry jest bardzo trudna, dlatego staram się w swojej pracy stworzyć atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO

  Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem ale również fantastycznym człowiekiem. Słucha uważnie pacjenta i potrafi wczuć się w jego sytuację. Profesjonalistka w każdym calu. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIOUsługa: Inny

  Polecam. Wizyta w miłej atmosferze. O działaniu dobranego leku będę mogła powiedzieć za 3-4 tygodnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, empatyczna, tworzy przyjazną atmosferę i buduje poczucie bezpieczeństwa. Otacza pacjenta opieką lekarską na wysokim poziomie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim.Oby więcej takich lekarzy jak Pani doktor.Powołanie to jest to.

 • A

  Pani Benita ma bardzo profesjonalne i zarazem ludzkie podejście do pacjenta. Wysłuchała z czym przyszedłem, bez ponaglania mnie, że kolejny pacjent itd.
  Czułem się tak jak bym był jedynym pacjentem, zostałem dokładnie wysłuchany i dostałem dobre leki po których czuję się z dnia na dzień co raz lepiej.
  Nie sądziłem, że są jeszcze tacy lekarze.

 • P

  Pani Benita jest osobą, która okazuje dużo zrozumienia i empatii. Nie tylko słucha, ale również doradza, z czym nie zawsze się spotkałam u lekarzy z tą specjalizacją. Polecam z czystym sumieniem.

 • K

  Zanim trafiłam do Pani Doktor Benity Włodarczyk odwiedziłam 2-ch innych specjalistów, trwało to 7 miesięcy i leczenie nie przynosiło poprawy, po wizycie u Pani Benity po 3 tygodniach czułam się już b.dobrze !!! Serdecznie polecam Panią Doktor, niesamowita osoba, słuchająca empatyczna i uważnie słuchająca pacjenta. Bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania. Dziękuję Pani Doktor !!! Wdzięczna Pacjentka. KM.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest w pełni profesjonalną osobą. Była to moja pierwsza wizyta, której się nieco obawiałam. Jednak Pani Doktor podczas rozmowy wykazuje bardzo duże zainteresowanie problemami pacjenta i już sama rozmowa może wiele pomóc. Polecam tego lekarza innym. Mam nadzieję, że kolejne wizyty pomogą mi uporać się z moimi problemami.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo ciepły i merytoryczny lekarz.Utrzymuje doskonałą komunikację z pacjentem.Jestem bardzo zadowolony z postępów leczenia.

 • M

  Pani Doktor to profesjonalista z empatycznym podejściem do pacjenta. Dokładnie wie co robi, potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiednio dobrać leki. Zanim trafiłem do Pani Doktor przez kilka lat miałem kłopoty ze zdrowiem, które trafnie zdiagnozowała i zaproponowała adekwatne leczenie. Obecnie czuję się bardzo dobrze. Spokojnie można powiedzieć, że to lekarz z powołania. Pozdrawiam.