lek.

Benita Włodarczyk

Psychiatra

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpital... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (m.in. zaburzeń psychotycznych, nastroju, snu, zaburzeń z kręgu nerwic). Okresowo występuję jako biegły sądowy powoływany ”do sprawy”.

  Wiem, że dla wielu pacjentów pierwsza wizyta u lekarza psychiatry jest bardzo trudna, dlatego staram się w swojej pracy stworzyć atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Benita jest osobą, która okazuje dużo zrozumienia i empatii. Nie tylko słucha, ale również doradza, z czym nie zawsze się spotkałam u lekarzy z tą specjalizacją. Polecam z czystym sumieniem.

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłam do Pani Doktor Benity Włodarczyk odwiedziłam 2-ch innych specjalistów, trwało to 7 miesięcy i leczenie nie przynosiło poprawy, po wizycie u Pani Benity po 3 tygodniach czułam się już b.dobrze !!! Serdecznie polecam Panią Doktor, niesamowita osoba, słuchająca empatyczna i uważnie słuchająca pacjenta. Bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania. Dziękuję Pani Doktor !!! Wdzięczna Pacjentka. KM.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest w pełni profesjonalną osobą. Była to moja pierwsza wizyta, której się nieco obawiałam. Jednak Pani Doktor podczas rozmowy wykazuje bardzo duże zainteresowanie problemami pacjenta i już sama rozmowa może wiele pomóc. Polecam tego lekarza innym. Mam nadzieję, że kolejne wizyty pomogą mi uporać się z moimi problemami.

 • bardzo dobry

  Bardzo ciepły i merytoryczny lekarz.Utrzymuje doskonałą komunikację z pacjentem.Jestem bardzo zadowolony z postępów leczenia.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to profesjonalista z empatycznym podejściem do pacjenta. Dokładnie wie co robi, potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiednio dobrać leki. Zanim trafiłem do Pani Doktor przez kilka lat miałem kłopoty ze zdrowiem, które trafnie zdiagnozowała i zaproponowała adekwatne leczenie. Obecnie czuję się bardzo dobrze. Spokojnie można powiedzieć, że to lekarz z powołania. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to świetny fachowiec. W moim przypadku od razu postawiła prawidłową diagnozę. Przepisała leki, które już po kilku dniach pomogły. To też wspaniały człowiek. Stwarza taką atmosferę, że pacjent nie czuje się jak na wizycie u lekarza.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Podczas wizyty cały czas obecna, widać jak ważne dla niej jest każde wypowiadane przez nas słowo. Serdecznie polecam wszystkim, którzy na swojej drodze napotkali problemy i nie mogą sobie z nimi poradzić, Pani dr Benita, to właściwa osoba - zaangażowana, profesjonalna i pomocna. Dziękuję jej okazałą pomoc.

 • bardzo dobry

  Witam z całym serduchem polecam Panią doktor. Doceniam w niej wyrozumiałość i pełen profesjonalizm. Potrafi słuchać oraz obudzić w człowieku podstawowe potrzeby do pozytywnego myślenia jak i poczucia bycia potrzebnym. Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Witam, Cieszę się, że moja praca przynosi tyle pozytywnych emocji, dziękuję bardzo za słowa i opinię. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Super specjalista w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście do pacjenta, umiejętność dokładnego wysłuchania i nawiązania kontaktu z chorym.Wie, co przepisać pacjentowi, nie działa w ciemno i po omacku. Warto do niej się udać, jeśli ma się problemy. Do tego miła i sympatyczna osoba. W pełni polecam wszystkim Panią doktor Benitę Włodarczyk.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Witam, dziękuję bardzo za miłe słowa i pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta bardzo obiecująca.Leki dobierane ostrożnie i po szczegółowym wywiadzie-to ważne. Umie słuchac i nie ocenia człowieka. Polecam.Ewa

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Dziękuję Pani za opinię i cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam