lek.

Benita Włodarczyk

Psychiatra

11 opinii +dodaj

Umów wizytę 279 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpital... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentką studiów na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam tytuł specjalisty psychiatry. Od wielu lat jestem lekarzem w Wojewódzkim Szpitalu Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Drewnica”. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychicznych u osób dorosłych (m.in. zaburzeń psychotycznych, nastroju, snu, zaburzeń z kręgu nerwic). Okresowo występuję jako biegły sądowy powoływany ”do sprawy”.

Wiem, że dla wielu pacjentów pierwsza wizyta u lekarza psychiatry jest bardzo trudna, dlatego staram się w swojej pracy stworzyć atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo ciepły i merytoryczny lekarz.Utrzymuje doskonałą komunikację z pacjentem.Jestem bardzo zadowolony z postępów leczenia.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to profesjonalista z empatycznym podejściem do pacjenta. Dokładnie wie co robi, potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiednio dobrać leki. Zanim trafiłem do Pani Doktor przez kilka lat miałem kłopoty ze zdrowiem, które trafnie zdiagnozowała i zaproponowała adekwatne leczenie. Obecnie czuję się bardzo dobrze. Spokojnie można powiedzieć, że to lekarz z powołania. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to świetny fachowiec. W moim przypadku od razu postawiła prawidłową diagnozę. Przepisała leki, które już po kilku dniach pomogły. To też wspaniały człowiek. Stwarza taką atmosferę, że pacjent nie czuje się jak na wizycie u lekarza.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą, potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Podczas wizyty cały czas obecna, widać jak ważne dla niej jest każde wypowiadane przez nas słowo. Serdecznie polecam wszystkim, którzy na swojej drodze napotkali problemy i nie mogą sobie z nimi poradzić, Pani dr Benita, to właściwa osoba - zaangażowana, profesjonalna i pomocna. Dziękuję jej okazałą pomoc.

 • bardzo dobry

  Witam z całym serduchem polecam Panią doktor. Doceniam w niej wyrozumiałość i pełen profesjonalizm. Potrafi słuchać oraz obudzić w człowieku podstawowe potrzeby do pozytywnego myślenia jak i poczucia bycia potrzebnym. Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Witam, Cieszę się, że moja praca przynosi tyle pozytywnych emocji, dziękuję bardzo za słowa i opinię. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Super specjalista w swojej dziedzinie. Profesjonalne podejście do pacjenta, umiejętność dokładnego wysłuchania i nawiązania kontaktu z chorym.Wie, co przepisać pacjentowi, nie działa w ciemno i po omacku. Warto do niej się udać, jeśli ma się problemy. Do tego miła i sympatyczna osoba. W pełni polecam wszystkim Panią doktor Benitę Włodarczyk.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Witam, dziękuję bardzo za miłe słowa i pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista. Kompetentna, cierpliwa i godna zaufania osoba, od której aż bije chęć pomocy. Dzięki temu wizyta nie jest tylko przymusem, czy potrzebą, która ma poprawić samopoczucie, ale i czasem, co do którego ma się poczucie, że został wykorzystany w jak najlepszy sposób. Ogromna wiedza i umiejętność wykorzystania oraz przekazania jej, niezbędnych pacjentowi części, czyni z Pani Włodarczyk psychiatrę godnego polecenia.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Dziękuję za życzliwe słowa i cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta bardzo obiecująca.Leki dobierane ostrożnie i po szczegółowym wywiadzie-to ważne. Umie słuchac i nie ocenia człowieka. Polecam.Ewa

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Dziękuję Pani za opinię i cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Nie łatwo się przekonać, aby pójść ten pierwszy raz do tego rodzaju specjalisty, ale z Panią Doktor okazało się to wręcz przyjemnością i absolutnie nie żałuję. Jestem pewna, że jeszcze nie skorzystam z jej pomocy. Wizyty odbywają się w tak miłej i ciepłej atmosferze, że pacjent nie ma żadnego problemu z otworzeniem się i zaufaniem, które Pani Doktor zdobywa w oka mgnieniu. Serdecznie polecam spotkania z Panią Włodarczyk wszystkim potrzebującym zrozumienia i pomocy.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Witam, dziękuję za miłe słowa i cieszę się, ze mogłam pomóc. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor za zaangażowanie, oddanie w leczenie i duże zrozumienie. Tym samym bardzo dziękuję jej za to!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Benita Włodarczyk ( 22 kwietnia 2016)

  Dziękuję za pozytywną opinię i życzliwe słowa. Pozdrawiam

Zobacz podobnych specjalistów: Piotr Markowski - psychiatra

Najbliższe terminy:

kolejne dni