dr n. med.

Beata Wrodycka-Żytkowska

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
166 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą II stopnia w dziedzinie neurologii. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i zjazdach naukowych. W 2005 r. obroniłam pracę doktorską… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

2.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jak najbardziej lekarz godny polecenia. Ogromna wiedza i bardzo dobrze dobrane leczenie. Polecam z całego serca ! Pani doktor podczas wizyty przeprowadziła dokładny wywiad i zaleciła odpowiedni lek, który mi pomógł. Dostałam również adres na wsparcie terapeutyczne. Jestem stałą pacjentkom i uważam, że to lekarz, który potrafi podejść do pacjenta całościowo i postawić na nogi .

 • M

  Niestety muszę wystawić negatywną ocenę tej Pani Doktor ponieważ kiedy zjawiłam sie u niej z silnymi neuralgicznymi bólami głowy Pani doktor po pierwsze nie wykonała podstawowych badań odruchów a następnie wypisała mi Colranxen ( psychotrop, uzależniający).Jak sie okazalo pózniej chorowałam na zespół Ramseya Hunta. Wirus zaatakował mi nerw trójdzielny. Odpowiednie leczenie nie zostało wdrożone na czas dlatego teraz do końca życia bede męczyła sie z powikłaniami. Za wizyte zapłacilam bodajże ok 150 zł w Salve na szparagowej.

 • R

  Pozwolę sobie nie zgodzić się z poprzednią opinią. Byłem u Pani doktor a placówce PROMED w Pabianicach w ramach abonamentu LUX-MED. Po dość dokładnym wywiadzie i badaniu zdiagnozowała nerwoból międzyżebrowy i podała prawdopodobną przyczynę drętwienia dłoni. Zalecone leki okazały się niedrogie i skuteczne. Dodatkowo doradziła jak dobrze dbać o kręgosłup w codziennej pracy biurowej. W kontakcie z pacjentem da się odczuć fachowość i rzeczowe podejście do sprawy.

 • M

  Ocena bardzo słaba.
  Pani doktor robi doskonałe pierwsze wrażenie. Podkreśla, że ona wie, wymienia tytuły i 30 lat doświadczenia.
  Na pierwszej wizycie zapisała mi bardzo uzależniające środki, z dużymi skutkami ubocznymi.
  Nie przeprowadziła dokładnego wywiadu, nie wykluczała przyczyn przez eliminowanie. Od razu wiedziała.
  Wizyty tylko płatne. Nie podała przewidywanego okresu leczenia, nie zapytała czy stać mnie na kilka stów miesięcznie za wizyty u niej. Szczerze odradzam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą II stopnia w dziedzinie neurologii. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i zjazdach naukowych. W 2005 r. obroniłam pracę doktorską na temat depresji maskowanej u pacjentów neurologicznych. Ukończyłam kurs metody Mc Kenziego. Posiadam Międzynarodowy Certyfikat Coacha, Certyfikat Praktyka i Mastera NLP, dzięki temu mam bardzo dobry kontakt z pacjentami. Mam duże doświadczenie w leczeniu zaburzeń psychosomatycznych (obecność dolegliwości głównie bólowych, które nie znajdują przyczyny organicznej w badaniach dodatkowych). Prowadzę skuteczne leczenie zachowawcze u pacjentów z bólami kręgosłupa na tle zmian zwyrodnieniowo-dyskopatycznych. Leczę także akupunkturą, głównie specjalizuję się w akupunkturze ucha. Obsługuję pacjentów pełnoletnich, również anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

 • polski
 • angielski