Beata Włodarczyk

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Beata Włodarczyk przyjmuje w 4 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 260 osób

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Beata Włodarczyk to jeden z 22 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Siedlce na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

7 opinii

 • Prezes Jarosław [25 pazdziernik 2014]
  Do doktor Włodarczyk trafiłem przypadkiem .Cieszę się ,że mogłem spotkać takiego lekarza. Uśmiechnięta,miła,podejście kompleksowe,bardzo mi się podobała. Otrzymałem odpowiedz na każde moje pytania. Dziękuje za profesjonalne wykonanie zabiegu septoplastyki nosa i usunięcia torbieli zatoki szczękowej . Miała dla mnie czas w klinice ,pomimo dużej ilości pacjentów Pierwszy raz spotkałem lekarza dla którego liczy się pacjent ,a nie pieniądze Życzę dużo zdrowia i szczęścia w życiu.Trudny pacjent

 • Zofia M
  15.06.2014
  Pani Doktor jest rewelacyjnym Lekarzem i miłym człowiekiem. Zawdzięczam jej perfekcyjne usunięcie polipów nosa. Mimo miejscowego znieczulenia operacja odbyła się bez komplikacji. Pani Doktor jest osobą bardzo życzliwą, cierpliwą. Oby więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Włodarczyk.

 • Bardzo rzeczowa i mila Pani dr.Wyjasnia wszelkie wątpliwosci dotyczace daleszego postepowania.Polecam!

 • Bardzo dobry lekarz. Nie odczułem w żadnym momencie postawy lekceważenia lub braku empatii ze strony Pani doktor. Zabieg został wykonany w sposób doskonały, magę w końcu oddychać przez nos podczas snu. Pani doktor po zabiegu z całą troską zajmowała się stanem mojego zdowia i nie ograniczyła się do końca mojego pobytu w szpitalu. Polecam.

 • Pani doktor poradziła sobie doskonale z moim uszkodzeniem nosa i zatok. To profesjonalistka w każdym calu. Nie odniosłem wrażenia dystansu lub lekceważenia mojej osoby. Szczerze polecam.

 • Doskonaly diagnosta. Po wielu perturbacjach z zatokami i nie do konca wyjasnionymi \\\"diagnozami\\\" ze \\\"znanych osrodkow\\\" , nareszcie uzyskalem od Pani dr Wlodarczyk wyczerpujaca historie mojej choroby i schemat dalszego postepowania. Na podstawie badan w gabinecie i CT jestem swiadomy dalszego postepowania. Pani dr poswiecila mi duzo czasu, wspaniale tlumaczy przyczyny choroby i alternatywne mozliwosci jej leczenia. Wspaniala, sympatyczna a zarazem skromna osoba.
  Po zastosowaniu\\\" terapii\\\" Pani dr Beaty Wlodarczyk wracam do \\\"normalnego\\\" zycia wsrod zapachow i bez wciaz zapchanego nosa. Polecam.

 • Kobieta sprawia wrażenie jak by pacjent był niechcianym petentem. Oschła, niemiła. W trakcie wizyty można odnieść wrażenie, że robi pacjentowi wielką łaskę w ogóle z nim rozmawiając. ZDECYDOWANIE polecam tylko desperatom. Osobiście maiłem z nią styczność w Medicover. Nie oceniam kompetencji zawodowych a jedynie charakter i powierzchowność. Panią Beatę polecam tylko zdesperowanym.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz