Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  12 lat temu zdiagnozowała u mnie chorobę, do tej pory jestem pod jej opieką i uważam, że jest jednym z lepszych lekarzy. Zawsze służy pomocą, wytłumaczy i rozwieje wątpliwości. Polecam1

 • A

  Zawiodłam się, co do Pani doktor. W ubiegłym roku trafiłam do niej z wynikami tarczycowymi oraz usg. Wyniki były w normie, natomiast usg już tak dobrze nie wyszło. Ponadto po 9 już wizycie u internisty kazano mi iść do endokrynologa, ponieważ od roku czasu przytyłam 10kg, choć nawyki żywieniowe zmieniłam na lepsze, jestem ciągle śpiąca, mam ogromne kłopoty z cerą i mam nieregularne miesiączki. Pani doktor mnie wysłuchałam, powiedziała,że wyniki są ok, zbadała tarczycę, spojrzała na usg i powiedziała,że coś faktycznie się z nią dzieje. Kazała mi brać witaminę D3, taką zwykłą z apteki 1000 jednostek, nie jeść białego pieczywa,zacząć się ruszać, jeść dużo warzyw. Zastosowałam się do wszystkiego, ale bez efektu. Zrobiłam ponownie badania tarczycowe i wróciłam do pani doktor, uznała,że wyniki są lepsze choć ja się czuję z dnia na dzień coraz gorzej. Wszystko by było dobrze, gdyby nie jej stwierdzenie,że mam odstawić D3, bo jest już ok: doszła do tego wniosku bez wyniku badań na D3, na który oczekiwałam. Dzień później dotarł do mnie wyniki CIĘŻKI NIEDOBÓR D3, z ogromnym wykrzyknikiem. Internista spytała się mnie na jakiej podstawie pani doktor kazała mi odstawić witaminę, obecnie mam dawkę 20000 jednostek, bo mam tak ciężki niedobór, że chodzę przez to po ścianach. No i niestety ten fakt zadecydował,iż nie polecam pani doktor. Jest owszem sympatyczna,ale od lekarza wymagam profesjonalizmu a nie wróżenia z fusów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pojawiłam się u Pani doktor na konsultacji po tym jak zanikła mi miesiączka. Pani dr od mojego pojawienia się w jej gabinecie zachowywała się jakbym jej przeszkadzała. Po kilku zdawkowych pytaniach, założyła iż moje problemy wynikają z nadwagi i nie powinnam się niczemu dziwić. Zleciła co prawda kilka badań : TSH, cukier, insulina, jednakże widać było, iż uważa że badania nic nie wykażą. Analiza wyników wykazała silną insulinooporność powiązaną z PCO co wyjaśniło brak miesiączki oraz nadwagę. Zachowanie Pani dr na pierwszej wizycie zniechęciło mnie jednak skutecznie od leczenia się u tej Pani.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam. Bardzo kompetentna osoba. Miła i uprzejma , podejście do choroby i pacjenta na 100% . Fachowe i przemyślane leczenie .Super kobieta. Uratowała mnie i moje dziecko. Leczymy się u Niej od 7 lat i polecam wszystkim !!

 • Fantastyczna lekarka, u mojego dziecka szybko postawiła diagnozę i zaczęła leczenie. Zawsze uśmiechnięta, chętnie i cierpliwie tłumaczy zawiłości choroby, całkowicie zainteresowana i zaabsorbowana przypadkiem i pacjentem. Polecam gorąco. Bardzo miło wspominam też przychodnię Medix, gdzie otoczyli nas troskliwą opieką.

 • U Pani Doktor byłam dwa razy. Przy pierwszej wizycie wypytała się o wszystkie dolegliwości oraz objawy. Przebadała od stóp po czubek głowy. Jest rzeczowa i kompetentna. szczegółowo odpowiada na pytania i doradza. Informuje o ewentualnych nieobecnościach. Jak do tej pory, przy dwóch wizytach godzinę wcześniej dzwoni Pani z recepcji aby potwierdzić wizytę. Przy drugiej zdarzyło mi się, że nie mogłam przyjść. Nie było problemu, aby przełożyć na dogodniejszy termin. Recepty: dostałam na zapas. Nie ma także problemu z otrzymanym "oświadczeniem", że jest się leczonym i jakie się bierze leki, aby mógł je przepisywać lekarz pierwszego kontaktu.

 • P

  Witam, Jeżdżę do Pani doctor od dłuższego czasu z synem, jestem bardzo zadowolony, dzięki jej poradom i leczeniu mojemu synowi wreszcie wychodzą wyniki w normie. a do tej pory każda norma w badaniach tarczycowych była przekroczona conajmniej 2 krotnie. Podsumowując jestem najzwyklej w świecie zadowolony z usług medycznych Pani doktor Beaty Wikiery.

 • Witam
  Jakoś obsługi przez Panią doktor i podejścia do pacjentów skandaliczna. Jestem w 5 miesiącu ciąży i szukałam lekarza, który poprowadzi mnie do samego końca kompetentnie. Niestety Pani doktor albo wyjeżdża na urlop którym nie informuje pacjentów albo nie można danego dnia się zarejestrować a po kilku dniach okazuje się, iż rejestracja jest nie możliwa, bo są pozajmowane terminy. Dla kogoś kto potrzebuje stałej opieki lekarza to skandal. Radze poważnie zastanowić się nad wyborem, gdyż odradzam moja sytuację, że muszę szukać nowego lekarza przez brak kompetencji Pani doktor.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Witam Pani doktor ma chyba z byt dużo na głowie bo nie pamięta co mówi pacjentom. Udzieliła mi informacji na wrześniowej wizycie że jak tylko będzie jakikolwiek problem mogę się zwrócić i poprosić o wizytę dodatkową w centrum medicover. o wizytę dodatkowa niestety bardzo trudno , do końca stycznia również nie ma wolnych wizyt. Rozumiem że pani doktor ma dużo pacjentów ale biorąc pod uwagę że pracuje się w prywatnej klinice nie powinno się olewać kolejnego pacjenta . Skoro nie ma wizyty to chociaz proszę o wystawienie recepty ale i w tym wypadku pani doktor niestety zlekceważyła mnie jako pacjenta, recepta została wystawiona przez internistę płatna 100%. Na moje pytanie DLACZEGO udzielono mi informacji że wymagana jest wizyta u wskazanej Pani doktor aby uzyskać receptę ze zniżką. ALE JAK MOGĘ umówić się na wizytę skoro nie ma wolnych miejsc zaś Pani doktor nie jest zainteresowana rozwiązaniem mojego problemu . Do tej pory cała moja rodzina jest zapisana w centrum medicover ale coraz częściej rozważam możliwość rezygnacji z tej przychodni ponieważ coraz trudniej dostać się do specjalistów. A lekarze coraz częściej stają afrontem do klienta.Niestety tak się czuję po dzisiejszym dniu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

232

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.