Adresy (3)

Chopina 19/11, Pruszcz Gdański
Medivec (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Jana z Kolna 1 S 3-4, Pruszcz Gdański
Centrum Pediatryczne "Pinokio" (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Badania tarczycy


Kowalska 5/1, Gdańsk

Brak informacji o cenie

Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej


Konsultacja diabetologiczna dzieci


Kowalska 5/1, Gdańsk

Brak informacji o cenie

Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej


Badania diagnostyczne


Kowalska 5/1, Gdańsk

Brak informacji o cenie

Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej


Konsultacja endokrynologiczna


Kowalska 5/1, Gdańsk

Brak informacji o cenie

Gabinety Lekarskie Przy Kowalskiej

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja endokrynologiczna

Polecam panią doktor w 100%. Jest osobą bardzo kompetentną, szczegółową i potrafiącą odpowiednio podejść do młodego, dojrzewającego nastolatka, który potrzebował zaczerpnąć porady u specjalisty, jakim na pewno jest pani doktor. Po dokładnym badaniu i przeanalizowaniu wyników z krwi, odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania i udzieliła porad. Jest lekarzem, który nie patrzy na zegarek, tylko poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Dziękuję za wizytę i wszelkie rady. Do zobaczenia za 6 miesięcy na kontroli. Mama 16-letniego pacjenta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medivec leczenie

Pani dr bardzo kompetentna,uważna,z dużym nastawieniem na moje troski, w bardzo konkretny wytłumaczyła mi istotę mojej choroby i przebieg leczenia.Zaordynowała skuteczne leczenie oraz badania.Uważam,że jest to lekarz z właściwym i empatycznym podejściem do pacjenta o rozległej wiedzy.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medivec diagnaostyka i leczenie

Pani doktor ogromną wiedzę i doświadczenie . Rzeczowo wyjaśniła mi wszystkie aspekty związane z moją chorobą i leczeniem. Bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę lekarka. Serdecznie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia BaltiMed sp. z o.o. sp. k. Konsultacja endokrynologiczna dzieci

Po wizycie wystawiam ocenę negatywną ,ponieważ umawiając się z nami przed wizytą po moim zapytaniu czy leczy również dzieci hormonami typu Omnitrope. Odpowiedziała że tak .Podczas wizyty natomiast była nerwowa, nie mogła odpowiedzieć nawet konkretnie na nasze pytania.Na sam koniec wizyty poinformowała nam że ma tylu pacjentów ze nie musi zajmowac się leczeniem tej konkretnej przypadłosci u innych dzieci i tego nie robi. Ponieważ wiąze się to zbyt dużą odpowiedzialnością a takowej nie chce podejmować, ponieważ nie ma stada prawników przy boku. Pani doktor nie leczy wad wzrostu u dzieci. Moja opinia jest rzetelna i przedstawiam przebieg wizyty taki jaki odbył się rzeczywiście.
Przychodząc w tej konkretnej sprawie stracilismy pieniądze.

Beata Sztangierska

Szanowny Panie - opisuje Pan swoją ocenę jako rzetelną, prawdziwą. A TO NIE PRAWDA. Nie rozmawiałam z Panem przed wizytą, a więc nie mogłam Panu powiedzieć, że leczę pacjentów hormonem wzrostu. Nigdy nikomu nie udzieliłam takiej informacji, bo się nie tym konkretnie nie zajmuję. Przeprowadzam wstępną diagnostykę zaburzeń wzrastania, na podstawie wywiadu, wykonanych badań dodatkowych kwalifikuję dziecko do dalszej diagnostyki w ramach hospitalizacji w Oddziale Endokrynologii Dziecięcej UCK.
Nie zajmuję się rejestracją pacjentów, których przyjmuję. Robią to Panie rejestratorki, które nie znają nazw wszystkich leków z wszystkich specjalności. Rejestratorka popełniła błąd, nie pytając mnie czy pracuję z lekiem wskazanym przez Pana. Natomiast wizyta odbyła się. W trakcie wizyty zebrałam z Państwem wywiad, zbadałam Państwa dziecko, wykreśliłam krzywą wzrastania Państwa dziecka, również w odniesieniu do Państwa wzrostu. Udzieliłam Państwu wszystkich informacji dotyczących:
- procedury kwalifikacji do leczenia hormonem wzrostu
- leczenia hormonem wzrostu
- wskazań i przeciwwskazań do leczenia hormonem wzrostu,
- i wreszcie poinformowałam, kto w Polsce zajmuje się leczeniem hormonem wzrostu poza wskazaniami medycznymi, z tzw środków własnych.
Rozumiem Pana żal i rozgoryczenie, ale proszę je najpierw skierować do siebie. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak późno zgłasza się Pan z dzieckiem po pomoc.
BEATA SZTANGIERSKA


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Diabetologia dziecięca
  • Pediatria
  • Diabetologia
Zobacz więcej