dr

Beata Szostakiewicz-Grabek

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

35 opinii +dodaj

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cera naczynkowa

  Serdecznie polecam Panią Doktor! Od dziecka borykam się z cerą naczynkową. Dzięki wdrożonemu przez Panią Doktor leczeniu moja cera znalazła w końcu ukojenie, a pękające naczynka są o wiele mniej widoczne. Panią Doktor cechuje pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, Pani Doktor przeprowadziła kompleksowy i rzetelny wywiad, udzieliła mi szeregu praktycznych wskazówek jak pielęgnować ten typ cery.
  Serdecznie pozdrawiam

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: plamki na ciele

  Kilka miesięcy temu na mojej skórze pojawiła się biała plamka. Nie przejmowałam się tym zbytnio do czasu, gdy pojawiły się kolejne. Gdy Pani Doktor zobaczyła mój "problem", od razu, bez cienia wątpliwości, powiedziała, co to takiego i zaleciła przyjmowanie odpowiednich leków. Po miesiącu mój problem całkowicie zniknął! Pani Doktor jest przemiła, cierpliwa, wszystko wytłumaczy i naprawdę chce pomóc. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy borykają się z problemami dermatologicznymi!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: trądzik

  Sprawy trądzikowe, z którymi borykałem się dość długo Pani doktor załatwiła w 1msc fajnie gdyby ten efekt został na dłużej bo mój stan cery aktualnie robi efekt WOW! Moja twarz bez podkładu jest naprawdę ładna !! Z czystym sercem polecam Panią doktor !!! Wcześniej byłam u dwóch dermatologów i ....szkoda gadać.
  Skusiłam się na wizytę po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i naprawdę się nie zawiodłam !

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor o wszystko dokładnie wypytala ale i wszystko wytłumaczyła, dokładnie obejrzała moją buzię i przepisała lek. Poinstruowala mnie jak należy to stosować, czego unikać, na co zwracać uwagę. Rzetelna, kompetentna, uśmiechnięta. zalatwilam dwa problemy podczas jednej wizyty. Polecam !

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest młodym, energicznym i kompetentnym lekarzem. Co najistotniejsze wskazówki, które dotyczą leczenia są oparte na aktualnej wiedzy i zgodne z zasadami medycyny opartej na faktach. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, zalecenia są wypisane na karteczce i bardzo precyzyjne. Wszelkie wątpliwości są na bieżąco wyjaśniane. Jedynym zastrzeżeniem mogłoby być to, że Pani Doktor nie daje swojego numeru telefonu w przypadku np. wystąpienia działań niepożądanych leku tak jak niektórzy lekarze, ale z drugiej strony to naprawdę wysokie wymaganie i rozumiem chęć dbania o prywatność. Ogólnie lekarza bardzo polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była jedną z wielu dermatologów, których odwiedziłem. Po wizycie i zastosowaniu leków jakie mi przypisała jest poprawa i idzie ciągle ku lepszemu, dodatkowo lekarz jest miły, kontaktowy i zleca badania a nie leczy metodą prób i błędów przez stosowanie leków, aż w końcu trafi na prawidłowy. Z całą pewnością polecam tego lekarza.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Wszystko wyjaśnia co i jak stosować. Pani doktor poświęciła dużo uwagi naszej 8 miesięcznej córeczce z AZS. Dostaliśmy także broszurki informacyjne, pani doktor przeprowadziła z nami szczegółowy wywiad. Wizytę oceniam na plus, polecam lekarza, sympatyczna, młoda osoba, zero skrępowania podczas wizyty.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta przebiegła w dobrej i miłej atmosferze. Pani Beata Szostakiewicz-Grabek ma dobre i doskonałe podejście i stosunek do pacjenta. Rzeczowa, miła, skrupulatnie tłumaczy przyczyny schorzenia, zalecenia itp.
  Oby takich lekarzy jak najwięcej !

 • Z

  Pojechaliśmy do Pani doktor z 11 miesięcznym dzieckiem, w sumie miało już rozpoznane atopowe zapalenie skóry. Pani doktor w sieci figuruje jako dermatolog I alergolog co bardzo nam odpowiadało (okazało się że alergologia w trakcie specjalizacji ale nam to nie przeszkadzalo). Wszystko ok - zaordynowane leczenie działa, choć azs ma.yo do siebie że nawraca. chodzilo nam o dobranie silniejszych leków przy zaostrzeniu objawow i takie dostaliśmy. Pani doktor dokładnie nam rozpisala co ma jak być stosowane. Na minus tylko to, że wyczuwalny był pośpiech i to, że gdyby nie interwencja męża weszlibysmy po dziewczynie która miała być po nas (bo sobie przyszła, nikogo nie zapytała i od razu weszla zanim zdążyłam z dzieckiem z krzesła wstać) - nikt tam nie pilnuje godzin i jest batdzo ciasno mimo że prywatnie.

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: trądzik

  Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Nie wciska antybiotyków na siłę, doradzi porozmawia. Serdecznie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje