Mgr

Beata Świstara verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: redukcja wagi

  Pełen profesjonalizm. Wizyta telefoniczna. Godzinny wywiad co lubię, czego nie, jak wygląda zwykły dzień, jaka aktywność. Wyniki z badań krwi wysłałem mailem.
  W ciągu tygodnia otrzymałem szczegółową dietę rozpisaną na każdy dzień. Lista zakupów oraz opis tworzenia własnych posiłków. Następnie konsultacje telefoniczne z monitorowaniem postępów. W każdej chwili była możliwość skontaktowania się za pomocą multimediów. W czasie od 19 marca do 19 mają: -18 kg. Konsekwentne trzymanie się diety plus dużo ruchu dało taki wynik. W wakacje trochę na plus ale teraz dalej stosuję się do zaleceń. Beata przekazała bardzo dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecam każdemu kto już próbował z dietami i mu się nie udawało.
  To, że ma się rozpisaną dietę to nie wszystko. Należy przestrzegać zaleceń, być konsekwentnym i mieć wsparcie u swojego dietetyka. A na takie wsparcie u Beaty można liczyć.

  Tomasz Piotrowski Gorzów Wielkopolski

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Ewelina Polak
  Ewelina Polak
  Dietetyk
  Siemiradzkiego 6, Rzeszów
  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Ewelinę wszystkim tym, którzy borykają się ze zbędnymi kilogramami. Do swojej… więcej

  Monika Koszulińska
  Monika Koszulińska
  Dietetyk
  ul. Partyzantów 16/2, Rzeszów
  Do Spektrum trafiłem przypadkiem, moim problemem było kilka zbędnych kilogramów i nieco wystający brzuch. W ciągu… więcej

  Agnieszka Bara
  Agnieszka Bara
  Dietetyk
  Stanisława Jabłońskiego 12, Rzeszów
  Wszystkim polecam Panią Agnieszkę. To bardzo ciepła i miła osoba, a przy tym posiada ogromną wiedzę z zakresu dietetyki.… więcej

  Karol Augustowski
  Karol Augustowski
  Dietetyk
  Stanisława Jabłońskiego 12, Rzeszów
  Jestem pod opieką Pana Karola już kilka miesięcy i jestem ogromnie zadowolona. Nie mogłam przytyć, a przy okazji… więcej

  Grzegorz Zawadzki
  Grzegorz Zawadzki
  Dietetyk
  Wierzbowa 15, http://www.zawadzki.fitdietetyk.pl, Rzeszów
  Jestem po pierwszej wizycie u Pana Grzegorza i obecnie czekam na dietę. Sama wizyta wyczerpująca, dokładny wywiad.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem dietetykiem, licencjonowanym opiekunem metabolic balance®, prartnerem DF Medica Polska oraz chemikiem.

   Żywieniem i dietetyką interesuję się od lat, a w zawodzie intensywnie pracuję prawie od dziesięciu. Ukończyłam studia z Dietetyki i Planowania Żywienia w Kielcach oraz Technologię Chemiczną na Politechnice Rzeszowskiej o specjalności: Analiza Chemiczna w Przemyśle i Środowisku, a także studium o profilu: Specjalista – Dietetyk (więcej informacji na temat studiów, szkoleń, licencji znajdziecie Państwo na facebook lub na stronie internetowej – która obecnie jest w przebudowie). Aktywnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i konferencjach, by solidnie i zgodnie z najnowszą obowiązującą wiedzą popartą moim prawie 10-letnim doświadczeniem świadczyć Państwu usługi jak najwyższej jakości.

   To, że oprócz dietetyki studiowałam chemię, a następnie przez około rok pracowałam jako laborantka w Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie, pozwala mi umiejętnie oceniać pożywienie/suplement, mechanizmy jakie mogą zachodzić na przykład w kombinacjach pożywienie – pożywienie oraz człowiek – pożywienie czy też rozumienie przeróżnych zależności biochemicznych. Jest to ważny etap w mojej edukacji, który doprowadził mnie łącznie z całą moją zawodową ścieżką w dietetyce do kształtowania kierunku działania mojej Poradni Żywieniowej.

   Drodzy Państwo, zawód dietetyka wykonuję prawie od 10 lat. Praca, w gabinecie na wizytach od rana do wieczora, z Pacjentami daje mi ogromne doświadczenie a częste wyjazdy na szkolenia czy konferencje pozwalają poszerzać moją wiedzę teoretyczną. Dzięki ciągłym wizytom i kontaktem z Pacjentem mogę tę wiedzę weryfikować, podchodzić asertywnie oraz bardzo indywidualnie do tematu żywienia który wdrażam u Nich. Co mam na myśli? Jestem osobą, która nie powtarza wszystkiego co przeczyta czy usłyszy. W gabinetach w mojej Poradni kryterium do wdrożenia zalecenia nie jest to co jest modne, tylko to co jest sprawdzone, korzystne dla zdrowia Pacjenta, skuteczne i indywidualne dla Niego. Tak pracuję ja oraz wszyscy w mojej Firmie. Pacjent musi wiedzieć że On jest najważniejszy. Liczy się Jego cel w jego zdrowiu. Dlatego też w ofercie mojej Firmy między innymi znajduje się program metabolic balance®, możliwość wykonania badań nutrigenetycznych, wykonujemy badania z krwi zanim ustalimy dietę oraz przeprowadzamy analizę składu ciała na sprzęcie nawyższej kasy w Polsce (obecnie, na Podkarpaciu, jest on dostępny tylko w Poradni Principatus) która daje nabardziej precyzyjne i dokładne wyniki w porównaniu do inych urządzeń.

   Wszystkie plany, diety są indywidualne. Programy żywieniowe wprowadzamy okresowo i dostosowujemy do Pacjenta.

   Ponieważ jestem zwolenniczką stwierdzenia: „najpierw wymagaj od siebie a potem od innych” dlatego w pracy z Pacjentem bardzo ważna jest dla mnie solidność, rzetelność, indywidualne podejście i jakość świadczonych usług.

   Kilka lat stałego praktykowania w zawodzie dietetyka jeszcze bardziej utwierdziło mnie wprzekonaniu, że dla większości Pacjentów, sam jadłospis a zwłąszcza oparte głownie na wyliczeniach kalorycznych, to nie wszystko, by wprowadzić zmiany w sposobie żywienia, zdrowiu i własnym wyglądzie na stałe. Dlatego podczas moich spotkań (oraz u Wspaniałych Dietetyczek - które zatrudniam) z Państwem, nie tylko ustalam indywidualną dietę, ale też „walczę” o zmianę podejścia do samego siebie i zmianę sposobu myślenia. Oferta mojej Poradni jest nastawiona na indywidualne podejście, zdobycie maksimum wiadomości na temat organizmu (nie tylko z wywiadu) a następnie przygotowaniu diety czy planu czy wprowadzeniu programu. Program metabolic balance® daje mi możliwość pracy z Pacjentem w taki właśnie sposób.

   Mi nie chodzi tylko o wprowadzenie jadłospisu, liczenie kalorii i ślepego trzymania się reżimu diety, powatrzanie utartych propagowanych schematów. Takie metody są czasem skuteczne, ale na krótką chwilę i u jednostek. Każdy z nas jest inny i tak jak jest mnóstwo kobiet czy mężczyzn a jednak każdy z nich różni się nawet wyglądem zewnętrznym, tak samo dieta musi być indywidualna, w związku z tym nie ma jednago rozwiązania. W Firmie patrzymy na Pacjenta holistycznie, analizujemy też jaki skutek na przyszłość będzie miało nasze działanie. Samo liczenie kalorii nie jest rozwiązaniem. Nasz organizm nie odżywia się kalorią, tylko wartością odżywczą jaką dany posiłek z sobą niesie. Zwłaszcza program metabolic balance®, testy nutrigenetyczne iGenesis®, oraz wiele innych narzędzi które wykorzystujemy w naszej pracy dają nam możliwość indywidualizacji na poziomie komórkowym, genetycznym czyli u podstawy (przy tym co decyduje o naszej indywidualizacji) a nie tylko na podstawie wywiadu i dopasowania do norm diet - które i tak co jakiś czas zmieniają się. Pojawia się u mnie pytanie: skoro co jakiś czas zalecenia się zmieniają to jak mam być pewna że to co ktoś wdraża jest dobre, skoro zmieniają budzi to moje wątpliwości. Nie przekonuje mnie to. To mnie tylko utwierdza że musi być prowadzenie indywidualne. Nie da się zrobić jednej tabelki dla wszystkich. Dlatego plan metabolic balance® do którego wykonania robimy pakiet badań z krwi czy / oraz sprawdzenie predyspozycji genetycznej do tolerancji lub nie danych produktów na poziomie genów, czy nietolerancje pokarmowe które pokazują stan obecny w naszym organizmie, precyzyjna analiza składu ciała dają nam oprócz wywiadu wiadomości, które będą określać kierunek naszej pracy z Pacjentem - dosłownie indywidualny i tu w 100% nie obawiam się użyć tego słowa.

   Zależy mi na zmianie podejścia do życia każdego z moich Klientów/Pacjentów. Dążę do tego, by z biegiem czasu, nabierali umiejętności odczytywania potrzeb swojego organizmu i odpowiednio reagowali na te sygnały właściwą dietą, ruchem, pracą i odpoczynkiem. Gdy to wszystko stanie się dla kogoś tak oczywiste jak to, że trzeba położyć się spać, jak to że trzeba oddychać to wtedy będę wiedziała że to co robię ma sens. Wówczas będę mogła mówić, że odniosłam sukces terapeutyczny / zawodowy.

   W OFERCIE MOJEJ FIRMY ZNAJDZECIE PAŃSTWO:

   *PROGRAM METABOLIC BALANCE - NAJLEPSZA I NAJZDROWSZA METODA ŻYWIENIA I ODCHUDZANIA DOSTOSOWANA DO WYNIKÓW KRWI PACJENTA
   http://www.metabolic-balance.com/pl/ernaehrungskonzept.aspx
   *MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA BADAŃ GENETYCZNYCH iGENESIS® Z PEŁNĄ ANALIZĄ WYNIKU (WYNIK JEST NIEZMIENNY PRZEZ CAŁE ŻYCIE)
   http://www.dfmedica.eu/badania/
   *WYKONANIE TESTÓW FITSPORT - BADANIE GENÓW ORAZ TEST OMEGA 3
   http://www.dfmedica.eu/badania/
   *MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA TESTÓW NA NIETOLERANCJE POKARMOWE
   *JADŁOSPISY INDYWIDUALNE - REDUKCYJNE ORAZ W JEDNOSTKACH CHOROBOWYCH
   *DIETA ODCHUDZAJĄCA SINUSOIDLNA
   *DIETY DLA SPORTOWCÓW
   *PLANY TRENINGOWE
   *PROGRAM ODCHUDZAJĄCY POŁĄCZONY Z AKTYWNOŚCIĄ FIZYCZNĄ (PŁYWANIE - ZAJĘCIA Z INSTRUKTOREM PŁYWANIA - PROWADZI NASZ DIETETYK ORAZ INSTRUKTOR PŁYWANIA MGR PATRYCJA MARSZAŁEK)
   *SEZONOWE PROGRAMY ODCHUDZAJĄCE
   *POMIARY NA ANALIZATORZE SKŁADU CIAŁA - NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘCIE NA PODKARPACIU ORAZ W POLSCE INBODY770
   *DOBÓR SULEMENTACJI
   *PROWADZENIE WYKŁADÓW

   ADRES:
   Principatus Poradnia Żywieniowa mgr inż. Beata Śwstara
   ul. Kochanowskiego 1335-201 Rzeszów
   tel.:
   https://www.facebook.com/poradniaprincipatus/
   www.specjaistadietetyk.com.pl (strona będzie zaktualizowana - jest w przebudowie)

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: redukcja wagi

   Pełen profesjonalizm. Wizyta telefoniczna. Godzinny wywiad co lubię, czego nie, jak wygląda zwykły dzień, jaka aktywność. Wyniki z badań krwi wysłałem mailem.
   W ciągu tygodnia otrzymałem szczegółową dietę rozpisaną na każdy dzień. Lista zakupów oraz opis tworzenia własnych posiłków. Następnie konsultacje telefoniczne z monitorowaniem postępów. W każdej chwili była możliwość skontaktowania się za pomocą multimediów. W czasie od 19 marca do 19 mają: -18 kg. Konsekwentne trzymanie się diety plus dużo ruchu dało taki wynik. W wakacje trochę na plus ale teraz dalej stosuję się do zaleceń. Beata przekazała bardzo dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej. Polecam każdemu kto już próbował z dietami i mu się nie udawało.
   To, że ma się rozpisaną dietę to nie wszystko. Należy przestrzegać zaleceń, być konsekwentnym i mieć wsparcie u swojego dietetyka. A na takie wsparcie u Beaty można liczyć.

   Tomasz Piotrowski Gorzów Wielkopolski

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Panią Beatę polecam wszystkim z całego serca! To niesamowicie ciepła osoba,która w cudowny sposób potrafiła zmotywować mnie do działania. Czuje się cudownie,mimo innych problemów zdrowotnych. Jej podejście do pacjenta sprawia,że chce się chudnąć! ???? Jestem niezmiernie zadowolona,że trafiłam na Panią! Dziękuję♥️
   P.s. W 20 tyg - 16.5 kg

  • M
   Lokalizacja: Metabolic BalanceUsługa: otyłość, nadciśnienie

   W ciągu 6-mcy pozbyłam się 20 kg zbędnego balastu. Czuję się doskonale. Pani Beata świetnie potrafi motywować do pracy nad sobą. Jem i chudnę! Jakie to wspaniałe! Miła, sympatyczna atmosfera to norma w gabinecie Pani Beaty. Gorąco polecam.

  • M
   Lokalizacja: Metabolic BalanceUsługa: nadwaga

   Jestem zachwycona wizytami i ich efektem u Pani Beaty. Program żywieniowy dobrany rewelacyjnie. Efekty widoczne po miesiącu. Ponadto, Pani Beata jest fantastyczną, miłą i ciepłą osobą. Polecam każdemu z całego serca. Pełen profesjonalizm.
   - Marlena

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional