Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

Jana Kilinskiego 185, Widzew, Łódź
ŻYJ ZDROWO KSIĘŻY MŁYN

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 80 zł


Przyjmuję: dorosłych

1) Po zakończeniu konsultacji zrób przelew na moje konto: 12 **** **** **** **** **** ****
2) Wpisz swoje imię i nazwisko
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Jana Kilińskiego 185, Księży Młyn, Widzew, Łódź
Multi Clinic Centrum Medyczne Księży Młyn

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jakie badania można przynieść na pierwszą wizytę ( do 6 miesięcy po zrobieniu): morfologia, mocz , tarczyca( TSH, Ft3, Ft4, ant TPO, ant. Tg , insul...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroba Hashimoto
 • Cukrzyca
 • Niedoczynność tarczycy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Alergologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Jana Kilinskiego 185, Łódź

od 120 zł

ŻYJ ZDROWO KSIĘŻY MŁYN


Jana Kilińskiego 185, Księży Młyn, Łódź

Multi Clinic Centrum Medyczne Księży MłynJana Kilinskiego 185, Łódź

od 120 zł

ŻYJ ZDROWO KSIĘŻY MŁYN


Jana Kilinskiego 185, Łódź

od 120 zł

ŻYJ ZDROWO KSIĘŻY MŁYN80 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi


Jana Kilinskiego 185, Łódź

od 60 zł

ŻYJ ZDROWO KSIĘŻY MŁYN


Jana Kilinskiego 185, Łódź

60 zł

ŻYJ ZDROWO KSIĘŻY MŁYN

69 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻYJ ZDROWO Warszawa Grójecka www.zyj-zdrowo24.pl

Przyszłam do Pani Beaty z dość trudnym problemem, ponieważ leczę jelita i przebywam na specjalistycznej diecie. Jestem pod stałą kontrolą lekarza, jednak potrzebowałam również pomocy dietetyka. To była moja pierwsza wizyta. Już na samym początku byłam pozytywnie zaskoczona, ponieważ w trakcie umawiania wizyty przez telefon Pani Beata wysłuchała mojego problemu i poświęciła mi chwilę czasu na rozmowę. Gdy przyszłam na wizytę p. Beata była bardzo przygotowana do rozmowy i nakierowała mnie w wielu kwestiach i co najważniejsze uspokoiła. W trakcie wizyty Pani Beata zaproponowała mi pomiar niedoboru witamin, który dogłębnie omówiła. Byłam pod ogromnym wrażeniem wiedzy medycznej jaką posiada Pani Beata. Ponadto po wizycie otrzymałam na maila bardzo obszerne materiały odnosnie mojej choroby, metod leczenia czy przepisów. Reasumując otrzymałam pomoc, której oczekiwałam. Jeżeli ktoś podobnie jak ja ma problem ze zdrowiem i leczy się dietą na pewno będzie zadowolony z usług Pani Beaty, której można zaufać. Pozdrawiam najpiękniej.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja kontrolna z analizą składu ciała

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Beaty.Jest przede wszystkim ciepłą i sympatyczną osobą co tak rzadko już niestety się zdarza.Odpowie i doradzi na każde pytanie,widac że dobrze zna się na tym co robi.Dowodem na to może być moja dieta która przynosi zamierzony efekt,choc to jeszcze nie koniec.Z czystym sumieniem polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu redukcja masy ciała

Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza Pani Beaty dają nadzieję, że proces schodzenia ze 116 kilogramów zakończy się sukcesem. Jestem po pierwszej wizycie i jeszcze nigdy nikt nie zdeterminował mnie w kierunku zmian, jak Pani Beata.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: ŻYJ ZDROWO Warszawa Grójecka www.zyj-zdrowo24.pl konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała

Nie polecam. W gabinecie zostały mi w pierwszej kolejności zaproponowane dodatkowe badania za kilka tysięcy złotych, zaoferowano mi również dodatkowe badanie biorezonansem na niedobór witamin, które jest metodą pseudonaukową. Wstępem do diety miało być odkwaszenie organizmu polegające na jedzeniu przez cały dzień zupy na bazie kaszy jaglanej i marchewki, co tylko osłabiło moją motywację do odchudzania. Otrzymałam jadłospis do stosowania po detoksie, który zawierał stosunkowo dużo mięs i ryb, mimo, że zaznaczyłam, że jadam je rzadko i wybiórczo. Po dwóch tygodniach stosowania takiej diety, wygłodniała i sfrustrowana (dania w zaproponowanej konfiguracji mi nie smakowały) porzuciłam moje starania utraty wagi.
W materiałach dodatkowych wysłanych mi po wizycie otrzymałam np. skan artykułu z miesięcznika poświęconego m.in. ezoteryce, parapsychologii, medycynie i fenomenom natury na temat szkodliwości korzystania z mikrofalówki. Powoływanie się na nienaukowe źródła wiedzy obniżyło moje zaufanie do Pani Beaty i stosowanych przez nią metod.
Nie mam nic do zarzucenia atmosferze w gabinecie, ani kontaktowi po wizycie, za pośrednictwem maili. Na pewno chciałabym wcześniej wiedzieć, jakich metod używa Pani Beata w swojej działalności (rok temu na stronie znanylekarz nie było o tym informacji). Być może są osoby, którym będą one pasować, ale ja do nich nie należę.

mgr Beata Śpiewak

Szanowna Pani,
szkoda, że nie miała Pani odwagi cywilnej, żeby się podpisać. Zdaję sobie sprawę, że łatwiej napluć na kogoś anonimowo. Mogę się tylko domyślać do kogo piszę.
Niestety ma Pani duży problem z komunikacją. Szkoda, że umknęła Pani informacja, że detox i odkwaszanie nie jest obowiązkowe i dodatkowo płatne, więc zupy odkwaszającej nie musiała Pani jeść. Te zalecenia i przepisy dostała Pani jako bonus do wizyty.
Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, może coś umknąć, ale wystarczy napisać maila lub zadzwonić – wtedy zawsze robię poprawki w jadłospisie. Ja jestem dla Państwa i zależy mi, żeby każda osoba była zadowolona.
Proponowane dania w moich jadłospisach spełniają oczekiwania większości klientów i co najważniejsze działają. Mogę tylko ubolewać, że nie trafiłam w Pani gusty kulinarne
Przepraszam za holistyczne podejście do zdrowia i diety, tego nie zmienię. Każdy ma prawo posiadać własne zdanie. Oprócz badań naukowych są doświadczenia własne i inne np. medycyna ludowa, zielarstwo itd. które można wykorzystywać w swojej pracy, jeżeli się sprawdzają i przynoszą pożądane efekty.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

P.Beata -Konkretna, zainteresowana pacjentem,komunikatywna,budząca zaufanie.Elastyczne terminy wizyt,


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ŻYJ ZDROWO Warszawa Grójecka www.zyj-zdrowo24.pl Ustalenie diety w chorobie Hashimoto

Szukałam dietetyka, który pomoże mi w chorobie Hashimoto, postanowiłam pójść na wizytę do Pani dietetyk ze względu na to, że miała pozytywne opinie jak również w opisie było ujęte, że można przyjść z wynikami badań które myślałam, że będą pomocne. Niestety nic bardziej mylnego.. Pani dietetyk na wejściu poza ogólnym rozpoznaniem zaproponowała mi wykonanie u niej badań na nietolerancje produktów w kwocie ponad tysiąca złotych, później wykonanie badania HBS również w gabinecie w kwocie 50ZL. Wyników badań nawet nie chciała oglądać, nie zapytała jakie mam wyniki TSH, nie zapytała nawet jaką wagę chciałabym uzyskać. Jestem negatywnie zaskoczona i zniesmaczona. Bywalam u różnych dietetyków ale tak zmieszana nie wyszlam z żadnej wizyty.

mgr Beata Śpiewak

Szanowna Pani,

przychodząc do mnie na spotkanie powinna Pani przynieść aktualne badania, których niestety Pani nie miała ze sobą. Umówiłyśmy się, że mi je Pani dośle, czego też Pani nie zrobiła. O poziomem Pani TSH powinien troszczyć się lekarz prowadzący.
Mam w związku z tym duże podejrzenia, że niekoniecznie choruje Pani na Hashimoto, tym bardziej że będąc już u kolejnego (ja chyba byłam trzecim dietetykiem) nie była pani zainteresowana postepowaniem w chorobie autoinmunologicznej.
Jeżeli chodzi o badania genotypu i nietolerancji pokarmowych w zasadzie mówię o nich każdej osobie w gabinecie w celach wyłącznie informacyjnych i nie wymuszam ich wykonania. Jeżeli ma Pani kłopot z przyjmowaniem informacji o nowoczesnej diagnostyce to już nie mój problem.
Niestety na ceny badań ja nie mam wpływu, a można je wykonać w dowolnym miejscu, nie mam na to wyłączności.
Bywanie u dietetyków w Pani przypadku nie załatwi problemu, Pani przecież wie lepiej co dietetyk powinien.
Przykro mi, że nie spełniłam Pani oczekiwań, życzę dużo zdrowia


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu utrata wagi

Gorąco polecam. Przed zaleceniem diety Pani Beata zleciła szereg badań by prawidłowo dostosować jadłospis. Zalecone potrawy zdrowe a przy tym bardzo smaczne. Efekty przyszły niezwykle szybko.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: redukcja wagi

Dietetyk godny polecenia. Dzwonilismy do kilku dietetykow, ale Pani Spiewak jako jedyna poprosila o wykonanie odpowiednich badan przed pierwsza wizyta. Dzieki temu okazalo sie, ze maz ma zbyt wysoki poziom insuliny i Pani dopasowala odpowiednia diete, dzieki ktorej juz po miesiacu udalo sie zobaczyc pierwsze efekty.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Fachowo i profesjonalnie Pani Beata podeszła do mojej osoby mogę gorąco polecić jeżeli zależy komuś na własnym zdrowiu.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: I konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała

Wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, porady oparte na diagnostyce w gabinecie bardzo trafione. Polecam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

163 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od 3 miesięcy stosuję dietę - racjonalne odżywianie, 5 posiłków co 3-4 godziny, minimum 2 litry wody dziennie. Zaczynałam od 1400 kcal, potem 1200 kcal. Dieta została ułożona przez konsultanta dietetycznego, przestrzegam wszystkich zasad, a mimo to zrzuciłam tylko 5 kg. waga stanęła 1,5 miesiąca temu. Czy coś robię nie tak? Czy moje ciało jest tak toporne, czy problem tkwi w mojej głowie - za dużo o tym myślę? Czy bez aktywności fizycznej waga się nie ruszy?
Wiek 40 lat Wzrost 162 cm Waga wyjściowa przed dietą 79 kg Praca zawodowo - siedząca /biurko

Dzień dobry ,
proszę sprawdzić insulinę i glukozę na czczo i po obciążeniu 75 g glukozą po 1 i 2 godzinach oraz panel tarczycowy TSH, FT3, FT4, antygeny ATPO I TG.
1200 kcal to zbyt mało, nie powinna Pani schodzić poniżej metabolizmu spoczynkowego . Jeżeli to nic nie wyjaśni polecam badania genotypu IGENESISS

mgr Beata Śpiewak

Pytanie dotyczące choroba Hashimoto

Mam 22 lata, 172 cm wzrostu oraz ważę jakoś 64-66 kg, od 6 lat leczę się lewotyroksyną 50mg., dawka pół tabletki rano na czczo wystarcza aby moje wyniki były w normie.
Wyniki 6 lat temu przed diagnozą (jedynym objawem był brak miesiączki 3 miesiące, wszystkie opisane poniżej objawy pojawiły się po rozpoczęciu leczenia jakieś 4-5 miesięcy później):
- TSH - 0.046 mU/L
- FT 4 - 1.38 ng/dl
- Anty-TPO - 165.6 U/ml
Po tych badaniach zmieniłam lekarza, musiałam iść do lekarza dla dorosłych. Obecna lekarka nie zbadała mnie na Anty-TPO, jedynie TSH i FT 4, gdzie FT 4 też miałam tylko 2x badane u tej lekarki. Ostatnie wyniki:
- TSH - 1,6435 ulU/ml
- FT 4 - 0,82 ng/dL
Byłam w lutym tego roku na diagnostyce hormonalnej i badania wszystkie wyszły dobrze (byłam w szpitalu, ponieważ nadal borykam się z brakiem regularnej miesiączki).
Moje pytanie, jeżeli mam wyniki w normie, to dlaczego jestem ciągle zmęczona, opuchnięta na twarzy (powieki, policzki, oczy), mam małe oczy (zawsze miałam duże), trądzik, nie wysypiam się, nie potrafię schudnąć, mam ciągle brzuch wzdęty jakby miał wybuchnąć, mimo tego, że się wypróżniam co 1-2 dni, włosy mi ciągle wypadają, są w złej kondycji mimo tego, że staram się zdrowo odżywiać oraz jeżdżę na rowerze minimum 3x w tygodniu po 20km? Co mam jeszcze zrobić, żeby moje życie wyglądało jak kiedyś, już nie wiem co mam robić, a bardzo mi to doskwiera, bo nie mam chęci na nic przez to jak się czuję i przez te zmiany w wyglądzie. Za każdym razem mówię pani doktor dlaczego mimo leczenia wszystkie objawy nadal są, co bym mogła zrobić. Jedyną odpowiedzią jaką otrzymuję to 'Tak już będzie, może Pani próbować z dietami, ziołami, ale raczej wątpię''. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,
ja moim pacjentom z Hashimoto wprowadzam dietę bez glutenu, strączków, nabiału i nietolerancji które wyjdą podczas badania na IgG - opóznione nietolerancje pokarmowe .
Proszę spróbować

mgr Beata Śpiewak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jakie badania można przynieść na pierwszą wizytę ( do 6 miesięcy po zrobieniu): morfologia, mocz , tarczyca( TSH, Ft3, Ft4, ant TPO, ant. Tg , insul...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroba Hashimoto
 • Cukrzyca
 • Niedoczynność tarczycy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Alergologia

Publikacje i artykuły

Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania