Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu
Poborzańska 6, Targówek, Warszawa
Poradnia dla Dzieci i Młodzieży, Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Medi-system

po wizytach u kilku lekarzy - sugerujących ze symuluję- to właśnie Pani doktor poświęciła mi czas i uwagę diagnozując chorobę, i to właśnie dzięki niej dziś normalnie funkcjonuję.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Beata jest świetnym fachowcem z dużą wiedzą. Podeszła do mnie w sposób bardzo profesjonalny i dzięki jej szerokiej wiedzy udało mi się szybko przezwyciężyć chorobę. Poza tym, indywidualne podejście do klienta i świetny kontakt oraz bardzo miła atmosfera. Gorąco polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia dla Dzieci i Młodzieży, Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna

Według mnie P. Sawicka jest jednym z lepszych jak nie najlepszym lekarzem, z którymi miałem kontakt. To właśnie dzięki niej moje życie ma szansę znów nabrać tępa i kolorów, otóż Pani Doktor skierowała mnie na badania, które według innych "specjalistów" nie były potrzebne a to właśnie dzięki nim udało się wykryć chorobę, która kroczkami miała wyniszczać mój organizm. Udało się to osiągnąć dzięki wiedzy i doświadczenia owej kobiety. Warto napomnieć również, iż podchodzi do swoich pacjentów nie tylko jako lekarz ale i człowiek z uczuciami. Uwierzcie, niewielu jest ludzi o tak dużym sercu, ociekających empatią do tego stopnia. Ja osobiście serdecznie polecam, i mam nadzieję że zamiłowanie do pomocy jakby nie patrzeć obcym ludziom nigdy Pani doktor nie zniknie. Pozdrawiam. :)


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Sawicka jest świetnym lekarzem specjalistą leczę się u niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.Polecam Panią doktor wszystkim.


K
Użytkownik zweryfikowany

serdecznie polecam panią doktor. Jest moim lekarzem od kilku lat, jeszcze w petra medica. wielokrotnie jej wiedza uchroniła mnie przed szpitalem. jeste jednym z nielicznych lekarzy którzy poza papierkiem mają wiedze i serce. polecam wszystkim szukającym lekarza -człowieka a nie maszynki do recept i zwolnien. jest naprawde niezawodna :)


D
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo rozczarowana panią doktor Sawicką. Mam bardzo chorego i wiekowego - 90 lat teścia. Tata choruje na obturacyjną chorobę płuc i jest po 50 minutowej reanimacji, nie chodzący i na stałe podłączony pod aparat tlenowy. Sugerując się bardzo dobrymi !!! opiniami na temat pani doktor zdecydowałam się wybrać panią Sawicką na lekarza rodzinnego dla rodziców jak i dla swojej rodziny. Mieszkamy koło przychodni w której pracuje pani doktor - ok. 5 min spacerem. Podczas zapisywania i wypełniania wniosku zostałam zapewniona, że pani doktor jako lekarz rodzinny przyjmuje również wizyty domowe. Jakież było moje zdziwienie, gdy mama zadzwoniła do przychodni i poprosiła o pierwszą wizytę domową panią doktor, ponieważ u taty wystąpiła gorączka. Została poinformowana, że pani dr Sawicka nie przyjmuje wizyt domowych. Po moich telefonach i długich rozmowach w drodze wyjątku pani dr wyraziła zgodę na wizytę, ale podczas wizyty ( przebiegła ok. ) dała do zrozumienia, że nie jest zainteresowana dalszym leczenie taty, ponieważ zajmuje się całymi rodzinami z dziećmi a nie pojedynczym pacjentem i zaproponowała, aby przy kolejnych wizytach wzywać innych lekarzy pracujących w tej przychodni. I tu pojawił się kolejny problem. Po miesiącu zadzwoniłam do przychodni prosząc o wizytę domową ( kontrola po leczeniu antybiotykiem ) innego lekarza, ale tata nie był jego pacjentem i nagle pozostaliśmy na szczęście na krótko, bez pomocy lekarskiej. Szkoda, że podejście pani dr Sawickiej do mojego teścia tak bardzo odbiega od wyrażonych wcześniej opinii.


D
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz i cudowny człowiek, trafne diagnozy i skuteczne leczenie.
Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor gorąco polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam!
Cudowny lekarz i cudowny człowiek.
Wiedza, empatia, umiejętność słuchania, trafność w diagnozach, współpraca z rodzicami, podejście i kontakt z dziećmi, zaangarzowanie, walka o dzieci i ich zdrowie - wszystko na najwyższym pozionie.
Nie znam drugiego takiego lekarza któtry patrzyłby na pacjenta całościowo, który nie działa rutynowo. Widać, że praca ta sprawia jej dużo satysfakcji. Pani doktor Beata Sawicka to człowiek który w chorobie dziecka jest światełkiem w tunelu. Dziękuję, za zdrowie naszej rodziny.
Agnieszka O.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Beata Sawicka jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Pani dr to osoba godna polecenia. Miła, kompetentna i nie traktująca pacjenta jak petenta. Cierpliwie wysłuchuje wszelkich pytań dotyczących choroby dając wyczerpujące odpowiedzi.Niespotykane połączenie kultury osobistej, profesjonalizmu i empatii w stosunku do pacjenta. Ma dużą wiedzę, którą ciągle aktualizuje, jest bardzo dokładna. Gdy są jakiekolwiek wątpliwości lub gdy tego wymaga sytuacja kieruje na badania, do specjalistów. Potrafi wysłuchać, doradzić. Bardzo polecam Pania doktor. Agnieszka czerwińska


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Beata Sawica pracowała w PETRA MEDICA w Warszawie. Wizyta u pani doktór to prawdziwa przyjemność.Kazdy pacjent byl traktowany wyjatkowo.Każdy z nas- pacjentow czuł ,że pani dokor chce pomóc i zaradzic naszym niedomaganiom zdrowotnym.
U pani Beaty Sawickiej leczyła sie cala moja rodzina.W pazdzierniku 2013 roku wykryla bez uprzednich badan bardzo powazna chorobę u mojej mamy.Żaden inny lekaz nie zwrocił uwagi na objawy chorobowe widoczne 'gołym okiem".Ale Pani dokor wszystko wyłapała.Pani DOKOR DZIEKI PANI MOJA MAMA JEST ZDROWA - I ZA TO BĘDĘ WDZIECZNA DO KONCZ ŻYCIA.Dzieki pani wnikliwosci jest dobrze.Szkoda tylko ,ze przychodnia pozwala tak wspaniałym lekarzom przejsc do innej "FIRMY" gdybym była szefem placówki napewno bym pani nie "oddała".Jeżeli macie PAŃSTWO takie szczęście ,ze teraz pani Dr Beata Sawicka leczy w waszej przychodni to zachęcam do wizyty u NIEJ .
RAZ JESZCZE BARDZO DZIĘKUJĘ EWA .SZ i HELEA .M


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna
  • Choroby wewnętrzne