lek.

Beata Rebizant

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

37 opinii +dodaj

KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW) Absolwentka… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka Medica

  Pani Doktor jest bezdyskusyjnie świetnym lekarzem. Po bardzo długich poszukiwaniach i wielu bezsensowych wizytach u innych lekarzy, w końcu mogę stwierdzić, że odnalazłam swojego lekarza! :) Wizyta była profesjonalna, pani doktor jest bardzo otwartą i żywiołową osobą. Podczas wizyty pani doktor zadawała bardzo dużo pytań, zrobiła porządny wywiad z pacjentem. Same badania były bezproblemowe i szybko wykonane - bez zarzutów. Dodatkowo został mi przepisany szereg kompleksowych badań, aby dojść do sedna problemu. Pełen profesjonalizm i bardzo polecam panią doktor!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam u Pani doktor z polecenia zadowolonych pacjentek.
  Moje wrażenia po wizycie są jeszcze lepsze niż to co mi odpowiadały.
  Bardzo profesjonalnie i starannie przebiegające badanie. Niezwykła delikatność. Pani doktor wszystko wyjaśniła. Z pewnością będę wracać.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani Doktor jest rewelacyjnym lekarzem z powołania. Po pierwszym trudnym porodzie prowadziłam u dr Rebizant drugą ciążę. Wszystko zawsze tłumaczy, jest bardzo miła, empatyczna. W razie wątpliwości zawsze można się z dr skontaktować telefonicznie. Kieruje na wszystkie potrzebne badania aby rozwiać wątpliwości. Rewelacja. W końcu znalazłam "swojego " ginekologa i będę się trzymać Pani dr na pewno.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor jest niezwykle miła a przede wszystkim kompetentna i rzeczowa. Przeprowadziła wnikliwy wywiad, słuchała z uwagą. Wizyta przebiegła bez pośpiechu i bezstresowo, otrzymałam porady i odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Beata Rebizant jest przede wszystkim lekarzem ktory daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Do dr trafiłam przypadkiem wiele lat temu w przychodni na Żelaznej, potem powierzyłam jej prowadzenie mojej pierwszej ciąży w Babka Medica i finalnie w szpitalu Bielańskim. Ciąża była niestety trudna, przez co bardzo obciążająca zarówno fizycznie jak i psychicznie, ale wartością nadrzędną w takiej chwili jest lekarz, któremu można zaufać. Stały kontakt i podejście, które było szczere, jest w takich chwilach nieocenione. Zawsze pełna ocena sytuacji i odpowiedzi na każde pytanie. Klasa, kultura i pełne poczucie bezpieczeństwa na każdej wizycie. Długo można byłoby pisać... bardzo polecam zaufać :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona, wszystko dokładnie wyjaśnia, ma niesamowitą wiedzę, jest przesympatyczna. Rewelacyjny lekarz! Polecam!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Rebizant jest lekarzem z powołania. Empatyczna, serdeczna, kompetentna i dociekliwa. Prowadziła moją pierwszą ciążę wzorowo. Miałam zakładane pessarium z powodu podejrzenia przedwczesnego porodu - założenie jak i zdjęcie odbyło się przy dokładnym wytłumaczeniu procedury - oraz przy dużej delikatności Pani doktor. Spodziewałam się bólu a nie pojawił się. Po porodzie natomiast zostało podejrzenie pozostałości z łożyska. Tutaj też Pani Dotkor mi pomogła przepisując odpowiedni lek dzięki czemu udało się uniknąć łyżeczkowania. Nie wyobrażam sobie aby kolejną ciążę prowadził mi inny lekarz. Jestem zachwycona Panią Beatą :). Polecam z całego serca!

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo delikatna,pomocna,wszystko tłumaczy, nie śpieszy się. Zdecydowanie polecam i sama z pewniścią jeszcze do niej wrócę.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Bardzo skrupulatna, dokładna i konkretna. Pacjentka nie czuje się "nie chciana" w gabinecie. Wizyta trwa tyle, ile trzeba, bez patrzenia na zegarek. Powoduje to czasem opóźnienia, ale jest to nieistotny drobiazg. Podczas badania rozluźnia atmosferę, zagaduje, tłumaczy co robi i co widzi. Dodatkowo Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osobą. Szczerze polecam.

 • A

  Najlepsza! Do Pani Doktor trafiłam po kilku wizytach u innych lekarzy i jestem nią zachwycona. Bardzo zaangażowana, rzeczowo i dokładnie tłumaczy każdy aspekt ciąży, wszystkie wyniki badań uważnie czyta i interpretuje, o wszystko pyta i uważnie słucha moich odpowiedzi. Przy każdej wizycie dokładnie bada mnie i dzidziusia. Zawsze gdy jestem czymś zaniepokojona albo mam jakiś problem między wizytami to Pani Doktor błyskawicznie odpowiada na moje smsy. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, jest bardzo życzliwa, wspierająca i sympatyczna. Ma moje pełne zaufanie a ja dzięki niej mam pełen komfort, że moja ciąża jest prowadzona przez najlepszego specjalistę. Gorąco polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim, w Warszawie. Szczególnie interesuje się patologią ciąży, położnictwem oraz ginekologią estetyczną. Uczestniczy w wielu sympozjach, konferencjach i warsztatach. Jest autorką i współautorką prac naukowych i publikacji. Pracuje w poradni Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego. Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy. W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Zajmuję się wszystkimi metodami antykoncepcji.

Edukacja

 • I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Znajomość języków

 • polski
 • angielski