lek.

Beata Rebizant

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

32 opinie +dodaj

Umów wizytę
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW) Absolwentka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona, wszystko dokładnie wyjaśnia, ma niesamowitą wiedzę, jest przesympatyczna. Rewelacyjny lekarz! Polecam!

 • J
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Rebizant jest lekarzem z powołania. Empatyczna, serdeczna, kompetentna i dociekliwa. Prowadziła moją pierwszą ciążę wzorowo. Miałam zakładane pessarium z powodu podejrzenia przedwczesnego porodu - założenie jak i zdjęcie odbyło się przy dokładnym wytłumaczeniu procedury - oraz przy dużej delikatności Pani doktor. Spodziewałam się bólu a nie pojawił się. Po porodzie natomiast zostało podejrzenie pozostałości z łożyska. Tutaj też Pani Dotkor mi pomogła przepisując odpowiedni lek dzięki czemu udało się uniknąć łyżeczkowania. Nie wyobrażam sobie aby kolejną ciążę prowadził mi inny lekarz. Jestem zachwycona Panią Beatą :). Polecam z całego serca!

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo delikatna,pomocna,wszystko tłumaczy, nie śpieszy się. Zdecydowanie polecam i sama z pewniścią jeszcze do niej wrócę.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Bardzo skrupulatna, dokładna i konkretna. Pacjentka nie czuje się "nie chciana" w gabinecie. Wizyta trwa tyle, ile trzeba, bez patrzenia na zegarek. Powoduje to czasem opóźnienia, ale jest to nieistotny drobiazg. Podczas badania rozluźnia atmosferę, zagaduje, tłumaczy co robi i co widzi. Dodatkowo Pani Doktor jest bardzo sympatyczna osobą. Szczerze polecam.

 • A

  Najlepsza! Do Pani Doktor trafiłam po kilku wizytach u innych lekarzy i jestem nią zachwycona. Bardzo zaangażowana, rzeczowo i dokładnie tłumaczy każdy aspekt ciąży, wszystkie wyniki badań uważnie czyta i interpretuje, o wszystko pyta i uważnie słucha moich odpowiedzi. Przy każdej wizycie dokładnie bada mnie i dzidziusia. Zawsze gdy jestem czymś zaniepokojona albo mam jakiś problem między wizytami to Pani Doktor błyskawicznie odpowiada na moje smsy. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, jest bardzo życzliwa, wspierająca i sympatyczna. Ma moje pełne zaufanie a ja dzięki niej mam pełen komfort, że moja ciąża jest prowadzona przez najlepszego specjalistę. Gorąco polecam!

 • M
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: wizyta kontrolna

  Pani doktor Rebizant to kompetentny, rzeczowy i empatyczny lekarz. Podczas wizyty konkretna, komunikatywna i wnikliwa. Sposob podjecia pacjenta bardzo wyroznia Pania doktor. Wizyta wzorowa. Polecam!

 • A

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i super człowiekiem. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Jest bardzo dociekliwa, a badania przeprowadza bardzo dokładnie. Kolejną ciążę na pewno będę chciała u niej prowadzić. Polecam z całego serca.

 • I
  Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: odebranie porodu

  Pani Doktor Rebizant odbierała mój poród w Szpitalu Bielańskim. Polecam z całego serca. Świetny specjalista, a przy tym bardzo ciepły człowiek, co było dla mnie ogromnie ważne przy porodzie. Polecam z całego serca, oby więcej takich specjalistów.
  Drugą ciążę z pewnością poprowadzę u Pani Doktor.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna, godna zaufania, a do tego przesympatyczna lekarka. Dokładnie wszystko tłumaczy i uważnie słucha, nie spieszy się i jest naprawdę zaangażowana całym sercem w swoją pracę. Prowadziła moją ciążę i mogłam liczyć na jej wsparcie (nie tylko fachową wiedzą, ale też taką ludzką życzliwością) o każdej porze. To jest taki lekarz, u którego człowiek czuje się swobodnie i wie, że nie ma czegoś takiego, jak "głupie pytania". Zdecydowanie polecam!

 • J
  Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

  Fantastyczna, ciepła osoba, poczuciem humoru rozładowuje stres zaniepokojonej o swoją ciążę kobiety. Trafiłam na Panią Dr na izbie przyjęć, gdzie pomogła mi w nagłej sytuacji, zarówno jako lekarz - fizycznie, jak i jako wspaniała osoba - emocjonalnie i psychicznie. Cudowna osoba. Gorąco polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KLIENTÓW TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH PRAGNĄCYCH UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ W RAMACH UBEZPIECZENIA PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY Z PRZYCHODNIĄ LUB INFOLINIĄ TU (ZGODNIE Z ZASADAMI ZAPISÓW)

  Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w II Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim, w Warszawie. Szczególnie interesuje się patologią ciąży, położnictwem oraz ginekologią estetyczną. Uczestniczy w wielu sympozjach, konferencjach i warsztatach. Jest autorką i współautorką prac naukowych i publikacji. Pracuje w poradni Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego. Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy. W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Zajmuję się wszystkimi metodami antykoncepcji.

Ukończone szkoły

 • I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Znajomość języków

 • polski
 • angielski