dr n. med.

Beata Paradowska-Opałka

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Beata Paradowska-Opałka jest specjalistą otolaryngologii. Wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności operacyjne w zakresie chirurgii laryngologicznej zdobyła pracując na stanowisku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: zakwalifikowanie na zabieg konchoplastyki

  Bardzo miła i przyjemna rozmowa z Panią doktor. Po uzyskaniu informacji dotyczącej mojego powodu wizyty zostało wykonane badanie laryngologiczne i została niepotwierdzona potrzeba wykonania zabiegu konchoplastyki.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Serdecznie polecam usługi Pani Doktor Paradowskiej-Opałki, ponieważ mamy za sobą doświadczenie rodzinne wypalania małżowin nosowych u syna. Pani Doktor wykonała zabieg perfekcyjnie i syn przestał mówić przez nos i oddycha swobodnie. Po zabiegu pozostalo lekkie fazowanie w oddychaniu, ale syn w miesiąc po zabiegu odczuwa już znaczne polepszenie i powrót do normalnego oddychania.
  Osobiście zgłosiłam sie do Pani Doktor na usunięcie czopu woskowinowego i podczas jednej wizyty ręczne usunęła woskowinę za pomocą haczyka i dokończyła zabieg płukaniem ucha z użyciem ciepłej wody. Zabieg dokonany został w kilka minut, bezboleśnie, w miłej atmosferze. Woda w jednym uchu po irygacji pozostała, ale usunąłam jej nadmiar zrulowanym higroskopijnym kawałkiem serwetki papierowej. Słuch od razu się wyostrzył i czuję się komfortowo. Starsza znajoma pyta o aparacik słuchowy, bez wahania podwiozę Ją do Pani Doktor, bo wiem, że trafi na fachowca.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to świetny fachowiec, diagnozuje w oparciu o badania i podejmuje szybkie kroki w celu potwierdzenia diagnozy. Wyjaśnia rzeczowo co będzie robione i dlaczego takie działania są wskazane.Polecam

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: kontrola po zabiegu

  Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do pacjenta. P. doktor udzieliła dokładnych odpowiedzi na każde pytanie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: ciało obce w zatoce szczękowej

  Dzisiejsza wizyta przebiegła profesjonalnie, szybko i sprawnie. Pani doktor rozwiała wszelkie moje obawy oraz zrozumiale wytłumaczyła przebieg dalszego leczenia. Polecam gorąco.

 • A
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: przerośnięty migdał

  Pani doktor miła z bardzo dobrym podejściem do dziecka.Synek czuł się swobodnie podczas wizyty.Diagnoza postawiona szybko i konkretnie.

 • A
  Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum MedyczneUsługa: konsultacja, endoskopia/fiberoskopia gardła

  Doktor uprzejma, fachowa, zwięźle i na temat przekazała diagnozę oraz sposoby leczenia syna. Choć wiedząc że na nfz będziemy czekać bardzo długo na zabieg, nie namawiała, a tylko wspomniała, że może taki zabieg wykonać, także nie naciągnęła na dodatkowy koszt badaniem, które stwierdziła, że nie jest konieczne, chyba że ja sobie życzę, teraz czekamy na zabieg usunięcia trzeciego migdałka oraz przycięcia bocznych u Pani Doktor w Domu Lekarskim. Także ja polecam dr Paradowską

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: usunięcie migdałków

  Bardzo sympatyczna i troskliwa osoba. Jeśli chodzi o sam zabieg nie potrafię się wypowiedzieć gdyż nie pamiętam. Ale cała przygotowanie i zainteresowanie pacjentem po operacji na najwyższym poziomie.

 • A
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: zawroty glowy

  Pelna profesjonalizmu, przemila pani doktor. Sluchala tego co mowie, przeprowadzila badanie i wiedzac ze ktos inny jest mi bardziej potrzebny , zadzwonila i umowila mi wizyte. Dawno nie czulam sie tak potraktowana po ludzku przez lekarza. Polecam.

 • B
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Pani doktor wysłuchała, dokładnie przebadała, rozwiała wątpliwości, a całość w sympatycznej, fachowej atmosferze.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Beata Paradowska-Opałka jest specjalistą otolaryngologii. Wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności operacyjne w zakresie chirurgii laryngologicznej zdobyła pracując na stanowisku adiunkta w Katedrze i Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Szczecinie, jak również obejmując opieką ambulatoryjną pacjentów na terenie Szczecina, Polic, Gryfina. Od lat prowadzi seminaria i ćwiczenia dydaktyczne ze studentami Pomorskiej Akademii Medycznej a obecnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego jak również szkolenia dla lekarzy rodzinnych w zakresie chorób nosa i zatok. Jest członkiem zarządu Szczecińskiego Oddziału Towarzystwa Otolaryngologów-Chirurgów Głowy i Szyi. Swoją wiedzę zawodową poszerza biorąc udział w sympozjach, konferencjach i szkoleniach między innymi w zakresie onkologii laryngologicznej, zaburzeń narządu równowagi, zaburzeń głosu, ale przede wszystkim w zakresie technik operacyjnych w rynochirurgii, chirurgii endoskopowej nosa i zatok, technik chirurgii czynnościowej zatok przynosowych.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Najbliższe terminy:

kolejne dni