dr n. med.

Beata Paradowska-Opałka

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

37 opinii +dodaj

Umów wizytę
21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Beata Paradowska-Opałka jest specjalistą otolaryngologii. Wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności operacyjne w zakresie chirurgii laryngologicznej zdobyła pracując na stanowisku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: przerośnięty migdał

  Pani doktor miła z bardzo dobrym podejściem do dziecka.Synek czuł się swobodnie podczas wizyty.Diagnoza postawiona szybko i konkretnie.

 • A
  Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum MedyczneUsługa: konsultacja, endoskopia/fiberoskopia gardła

  Doktor uprzejma, fachowa, zwięźle i na temat przekazała diagnozę oraz sposoby leczenia syna. Choć wiedząc że na nfz będziemy czekać bardzo długo na zabieg, nie namawiała, a tylko wspomniała, że może taki zabieg wykonać, także nie naciągnęła na dodatkowy koszt badaniem, które stwierdziła, że nie jest konieczne, chyba że ja sobie życzę, teraz czekamy na zabieg usunięcia trzeciego migdałka oraz przycięcia bocznych u Pani Doktor w Domu Lekarskim. Także ja polecam dr Paradowską

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: usunięcie migdałków

  Bardzo sympatyczna i troskliwa osoba. Jeśli chodzi o sam zabieg nie potrafię się wypowiedzieć gdyż nie pamiętam. Ale cała przygotowanie i zainteresowanie pacjentem po operacji na najwyższym poziomie.

 • A
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: zawroty glowy

  Pelna profesjonalizmu, przemila pani doktor. Sluchala tego co mowie, przeprowadzila badanie i wiedzac ze ktos inny jest mi bardziej potrzebny , zadzwonila i umowila mi wizyte. Dawno nie czulam sie tak potraktowana po ludzku przez lekarza. Polecam.

 • B
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Pani doktor wysłuchała, dokładnie przebadała, rozwiała wątpliwości, a całość w sympatycznej, fachowej atmosferze.

 • A

  Pani doktor bardzo dokładnie ale przy tym delikatnie przebadała mnie i postawiła diagnozę. Rozwiała wszelkie wątpliwości, słuchała tego co mówię o moich dolegliwościach, zaproponowała odpowiednie leczenie. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne

  Pani doktor miła z rewelacyjnym podejściem do dzieci, choć córka niechętnie współpracowała przprowadziła badanie i doradziła co robić dalej. Serdecznie polecam.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wiedziona dobrymi komentarzami udalam sie z synem pelna nadziei na konstruktywną wizytę,dialog....niestety,moze dlatego,ze udalam sie do Mediki,panstwowo....Pani Doktor byla glucha nana moje argumenty i nie interesowala ja historia zdrowia mojego dziecka.Otrzymalam skierowanie do szpitala na operację....a kiedy zaczelam pytac o przebieg spotkalam sie z ironicznym grymasem...moze gorszy dzien...Nadmienie,ze Pani dr nie widziala powody by brac wymazy ,leczyc....wiecej nie odwiedzę...Konczac,sama wykonalam badania wyszla bakteria,ktora prawdopodobnie jest przyczyną wszystkich klopotow.Na operacje nawet sie nie zapisalismy.Leczymy sie,jest lepiej....rozczarowanie moje pozostalo co do Pani Dr.:(

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Wszystko Tak jak powinno być !!! Wizyta odbyła się punktualnie.Pani doktor zaproponowała i wykonała dodatkowe badania.Wszystko zostało mi przedstawione i wyjaśnione odn. Diagnozy.

 • Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Jestem bardzo zadowolona, Pani Dr delikatnie, precyzyjnie przeprowadziła badanie. Bardzo miła osoba.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Beata Paradowska-Opałka jest specjalistą otolaryngologii. Wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności operacyjne w zakresie chirurgii laryngologicznej zdobyła pracując na stanowisku adiunkta w Katedrze i Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Szczecinie, jak również obejmując opieką ambulatoryjną pacjentów na terenie Szczecina, Polic, Gryfina. Od lat prowadzi seminaria i ćwiczenia dydaktyczne ze studentami Pomorskiej Akademii Medycznej a obecnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego jak również szkolenia dla lekarzy rodzinnych w zakresie chorób nosa i zatok. Jest członkiem zarządu Szczecińskiego Oddziału Towarzystwa Otolaryngologów-Chirurgów Głowy i Szyi. Swoją wiedzę zawodową poszerza biorąc udział w sympozjach, konferencjach i szkoleniach między innymi w zakresie onkologii laryngologicznej, zaburzeń narządu równowagi, zaburzeń głosu, ale przede wszystkim w zakresie technik operacyjnych w rynochirurgii, chirurgii endoskopowej nosa i zatok, technik chirurgii czynnościowej zatok przynosowych.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna