lek.

Beata Olszak-Sokołowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Beata Olszak - Sokołowska specjalista ginekolog, położnik, ginekolog dziecięcy - przyjmuje dzieci Specjalizacja: Specjalizacja II stopnia w zakresie położnictwa i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Wszystko przebiegło dobrze, doktor była miła i odpowiedziała na każde pytanie. Badanie przeprowadzone solidnie.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Do Pani doktor chodzę od ponad roku. Trafnie oceniła mój przypadek i dała wiele cennych rad i wskazówek. Zawsze odpowie na nawet najgłupsze pytanie. Poświęca mnóstwo czasu dla pacjenta. Jest miła i sympatyczna, a przy tym profesjonalna. Jest po prostu człowiekiem i rozumie obawy i potrzeby drugiego człowieka. Potrafi w pilnych przypadkach "wcisnąć" pacjenta poza kolejnością przez co tworzą się opóźnienia (czasem nawet godzinne), ale mnie one nie przeszkadzają. Sama nie raz byłam w potrzebie i doceniałam w takich sytuacjach dobroduszność Pani doktor. Serdecznie polecam.

 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Byłam bardzo zadowolona, Pani Doktor jest przemiła, wszystko wyjaśnia, tłumaczy, więc wiem co i jak. Pełen profesjonalizm. Polecam!! :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po roku chodzenia po lekarzach i szukania przyczyny nawracajego zapalenia układu moczowego Pani doktor nareszcie konkretnie powiedziała co(jakie badania) i gdzie mam zrobić. Dostałam antybiotyk i póki co jestem zdrowa i zadowolona :) Plusem jest również szybkie dostanie się na wizytę. Minusem jest wysoka cena.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Beata Olszak-Sokołowska jest uprzejmą, sympatyczną osobą. Swoją pracę wykonuje profesjonalnie i wyczerpująco odpowiada na moje pytania.
  Serdecznie polecam! :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Wybrałam panią doktor Olszak-Sokołowską, gdy szłam na pierwszą wizytę u ginekologa i jestem zadowolona. Dokładnie tłumaczyła co i po co robi w trakcie badania (łącznie z pokazaniem, jak działa wziernik), co widać na obrazie USG oraz co robić, aby badanie nie sprawiało mi dyskomfortu. Nawet nie poczułam się niezręcznie, a byłam bardzo zestresowana. Polecam młodym dziewczynom, które obawiają się wizyty u ginekologa.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo miła Pani Doktor. Dokładnie wszystko tłumaczy. Atmosfera luźna bez niepotrzebnego stresu.Od dzisiaj tylko dla tej Pani Doktor oddaje się w ręce! :)

 • S
  Lokalizacja: "INVICTA" Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: zapłodnienie in vitro

  Z Panią Doktor spotkałam się na wizycie konsultacyjnej przed transferem in vitro w lutym 2017. Moim lekarzem prowadzącym był inny Doktor, który od razu po wizycie miał dokonać transferu. Właśnie chyba z tego powodu, iż Mój lekarz miał w tym czasie dyżur w sali zabiegowej, wizyta konsultacyjna została umówiona z Doktor Olszak-Sokołowską. Pomijając niemałe opóźnienie w końcu udało się dostać do gabinetu. Pani Doktor w pośpiechu i niechęci przekazała nam rzeczowo suche informację, że przetrwał tylko jeden zarodek i w dodatku średniej jakości, prosząc od razu o decyzję i podpis... Ta informacja była dla nas ogromnym szokiem bo nic nie wskazywało na tak fatalny rozwój sytuacji z naszymi zarodkami. Pani Doktor zapytana o możliwe powody takiej sytuacji i szanse powodzenia odpowiedziała, że nie jesteśmy jej pacjentami i że ma tylko przekazać te informacje, które już przekazała,,, Kolejna próba podjęcia rozmowy również się nie powiodła, Pani Doktor wyraźnie nas zbyła dając do zrozumienia, że z powodu opóźnienia to wszystko co miała nam do powiedzenia,,, Całość naszego spotkania trwała może 5minut...

  To była nasza pierwsza próba in vitro, wielu rzeczy nie wiedzieliśmy i nie z naszego wyboru trafiliśmy do innego lekarza... Mimo wszystko uważam, że zostaliśmy potraktowani bardzo brzydko. Trochę więcej empatii i poświęcenia kilku chwil rozmowy i wyjaśnienia Pani Doktor dla pacjentów, którzy przeżywają obecnie na prawdę trudne chwile...

  Pozdrawiam,

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: ginekologia dziecięca

  Świetny fachowiec w swojej dziedzinie; polecam nie tylko dla kobiet planujących ciążę, ale także dla mam, które chcą przebadać swoje nastoletnie córki. Proponuję na pierwszą wizytę u ginekologa z córką wybrać się właśnie do Pani Doktor. Swą ciepłą osobowością sprawia,że młode kobietki nie boją się badania. W przystępny sposób tłumaczy zarówno mamie jaki i nastolatce co dzieje się z jej ciałem, na co zwracać uwagę, czego się obawiać, a co jest zupełnie naturalne. Polecam !!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretna i miła osoba. Pani Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśniła i zapisała na kartce,co mnie ucieszyło, bo stres swoje robi. Polecam tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Beata Olszak - Sokołowska
  specjalista ginekolog, położnik, ginekolog dziecięcy - przyjmuje dzieci


  Specjalizacja: Specjalizacja II stopnia w zakresie położnictwa i chrób kobiecych.

  Wykształcenie: Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku.

  Doświadczenie zawodowe:

  Ponad 20 lat pracy w szpitalu klinicznym. Praca w klinice leczenia niepłodności. Praca na odzdziale ginekologii dziecięcej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku.