lek.

Beata Olszak-Sokołowska

Ginekolog

11 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. med. Beata Olszak - Sokołowska specjalista ginekolog, położnik, ginekolog dziecięcy - przyjmuje dzieci Specjalizacja: Specjalizacja II stopnia w zakresie położnictwa i… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Beata Olszak - Sokołowska
  specjalista ginekolog, położnik, ginekolog dziecięcy - przyjmuje dzieci


  Specjalizacja: Specjalizacja II stopnia w zakresie położnictwa i chrób kobiecych.

  Wykształcenie: Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku.

  Doświadczenie zawodowe:

  Ponad 20 lat pracy w szpitalu klinicznym. Praca w klinice leczenia niepłodności. Praca na odzdziale ginekologii dziecięcej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku.

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • niepłodność
 • niepowodzenia ciążowe
 • choroby ginekologiczne dzieci

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Wybrałam panią doktor Olszak-Sokołowską, gdy szłam na pierwszą wizytę u ginekologa i jestem zadowolona. Dokładnie tłumaczyła co i po co robi w trakcie badania (łącznie z pokazaniem, jak działa wziernik), co widać na obrazie USG oraz co robić, aby badanie nie sprawiało mi dyskomfortu. Nawet nie poczułam się niezręcznie, a byłam bardzo zestresowana. Polecam młodym dziewczynom, które obawiają się wizyty u ginekologa.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo miła Pani Doktor. Dokładnie wszystko tłumaczy. Atmosfera luźna bez niepotrzebnego stresu.Od dzisiaj tylko dla tej Pani Doktor oddaje się w ręce! :)

 • S
  Lokalizacja: "INVICTA" Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: zapłodnienie in vitro

  Z Panią Doktor spotkałam się na wizycie konsultacyjnej przed transferem in vitro w lutym 2017. Moim lekarzem prowadzącym był inny Doktor, który od razu po wizycie miał dokonać transferu. Właśnie chyba z tego powodu, iż Mój lekarz miał w tym czasie dyżur w sali zabiegowej, wizyta konsultacyjna została umówiona z Doktor Olszak-Sokołowską. Pomijając niemałe opóźnienie w końcu udało się dostać do gabinetu. Pani Doktor w pośpiechu i niechęci przekazała nam rzeczowo suche informację, że przetrwał tylko jeden zarodek i w dodatku średniej jakości, prosząc od razu o decyzję i podpis... Ta informacja była dla nas ogromnym szokiem bo nic nie wskazywało na tak fatalny rozwój sytuacji z naszymi zarodkami. Pani Doktor zapytana o możliwe powody takiej sytuacji i szanse powodzenia odpowiedziała, że nie jesteśmy jej pacjentami i że ma tylko przekazać te informacje, które już przekazała,,, Kolejna próba podjęcia rozmowy również się nie powiodła, Pani Doktor wyraźnie nas zbyła dając do zrozumienia, że z powodu opóźnienia to wszystko co miała nam do powiedzenia,,, Całość naszego spotkania trwała może 5minut...

  To była nasza pierwsza próba in vitro, wielu rzeczy nie wiedzieliśmy i nie z naszego wyboru trafiliśmy do innego lekarza... Mimo wszystko uważam, że zostaliśmy potraktowani bardzo brzydko. Trochę więcej empatii i poświęcenia kilku chwil rozmowy i wyjaśnienia Pani Doktor dla pacjentów, którzy przeżywają obecnie na prawdę trudne chwile...

  Pozdrawiam,

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: ginekologia dziecięca

  Świetny fachowiec w swojej dziedzinie; polecam nie tylko dla kobiet planujących ciążę, ale także dla mam, które chcą przebadać swoje nastoletnie córki. Proponuję na pierwszą wizytę u ginekologa z córką wybrać się właśnie do Pani Doktor. Swą ciepłą osobowością sprawia,że młode kobietki nie boją się badania. W przystępny sposób tłumaczy zarówno mamie jaki i nastolatce co dzieje się z jej ciałem, na co zwracać uwagę, czego się obawiać, a co jest zupełnie naturalne. Polecam !!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretna i miła osoba. Pani Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśniła i zapisała na kartce,co mnie ucieszyło, bo stres swoje robi. Polecam tego lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Ekspert w swojej dziedzinie. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości dotyczące mojego zdrowia.Udzieliła mi konkretnych i skutecznych rad.Polecam

 • K

  Niestety Pani doktor nie zrobiła na mnie zbyt dobrego wrażenia. Nie odpowiadała na moje obawy, pytania związane z ciążą, rzuciła dodatkowo nieprzyjemną uwagę.

 • M

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Na usg jako pierwsze wykryła wadę w budowie układu rozrodczego, mimo kilku wcześniej robionych usg. Podczas wizyty wykonała wszystkie podstawowe badania, co też nie zawsze się zdarza. Wszystko przebiegało w miłej atmosferze, polecam;)

 • K

  Bardzo spokojna i cierpliwa Pani doktor z doświadczeniem. Z USG potrafiła mi wszystko odczytać, nawet to czy dziecko będzie miało zespół Downa czy nie, bo niestety kobietom w moim wieku zdarza się urodzić chore dziecko. T prawda ma bardzo dobra pamięć po pierwszej wizycie Pani doktor była w stanie mnie poznać na ulicy.Do in vitro nie podchodziłam, tak doradziła Pani doktor po obejrzeniu wyników, stwierdziła, że inseminacja w naszym wypadku wystarczy i się udało. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor bo zaoszczędziłam dużo kasy.

 • A

  Chodziłam do p. dr przez dłuższy czas, niestety teraz jest na zwolnieniu. Lekarka b. kompetentna, dokładna, jako pierwszy lekarz pokazała mi jak przeprowadzić samobadanie piersi. Doskonale czyta obraz USG. Na początku przy pierwszych wizytach) podchodzi do pacjenta z dystansem i może się wydać oschła, ale potem widać, że przejmuje się pacjentem i doskonale o wszystkim pamięta. Ponadto ma b. dużą wiedzę np. n.t. in vitro, co nie często zdarza się u lekarzy. Zdecydowanie polecam!