mgr

Beata Modrzyk-Dobrzyńska

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie Oddział Sopot, kierunek psychologia kliniczna. W swojej pracy przede wszystkim korzystam z wielu nurtów… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Beata Modrzyk-Dobrzyńska Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny SOWA

  Bardzo dobrze wspominam każde spotkanie z p. Beatą. To bardzo otwarta, sympatyczna i ciepła osoba, która doskonale pomogła mi "odnaleźć się" i nabrać pewności siebie. Otworzyła mi oczy na wiele, pozornie oczywistych, spraw. Na wizytę umawiałem się nutką niepewności, jednak już po pierwszej wizycie oczekiwałem kolejnych spotkań. Na terapie zapisałem się po rozpadzie kilkuletniego związku, co nie było dla mnie łatwe i sam nie mogłem sobie z tym poradzić. Terapia zmieniła moje podejście do innych, nabrałem dystansu do własnej osoby przez co stałem się bardziej pewny siebie i otwartym na nowe wydarzenia i ludzi z czym miałem wcześniej problemy. Podczas terapii przerabialiśmy wiele tematów i każdy dokładnie omawialiśmy. Jestem wdzięczny p. Beacie za uwagę i ogromną chęć jaka włożyła abym się wydostał z sytuacja jakieś się wtedy znalazłem. Obecnie jestem szczęśliwą osobą w związku z cudowną kobietą i to wszystko dzięki p. Beacie. Naprawdę polecam.

  Beata Modrzyk-Dobrzyńska2018-04-13

  Bardzo dziękuję za opinię, doceniam szczerość oraz poświęcony czas na napisanie tych słów. Wspaniale się z Panem pracowało zwłaszcza, że to wszystko co Pan dziś widzi było w Panu tylko może nieco przykurzone. Czasem wystarczy samemu zdmuchnąć kurz a czasem potrzebna pomoc fachowca od "odkurzania". Życzę szczęśliwych chwil bo zasługuje Pan na każdy dzięń pełen słońca na zewnątrz jak i wewnątrz.

 • P
  Lokalizacja: Beata Modrzyk-Dobrzyńska Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny SOWAUsługa: terapia zawodowa

  Pani Beata swiadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Trafia w sedno problemu, wnikliwie analizuje sytuacje, potrafi zrozumieć drugiego człowieka. Polecam gorąco

  Beata Modrzyk-Dobrzyńska2018-03-01

  Bardzo dziekuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Beata Modrzyk-Dobrzyńska Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny SOWA

  Właściwa osoba na właściwym miejscu. Wspaniałe podejście do pacjenta. Osoba pełna empatii. Po 2 wizytach czuje się jak inny człowiek i inaczej patrzę na świat.

  Beata Modrzyk-Dobrzyńska2018-02-27

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • M
  Lokalizacja: Beata Modrzyk-Dobrzyńska Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny SOWAUsługa: konsultacja psychologiczna

  Dzięki naszym spotkaniom żyje mi się znacznie lżej, już po pierwszym spotkaniu czułam ulgę, emocje uspokoiły się, zobaczyłam różne sprawy z nieco innego kąta i to był dobry wstęp do rozumienia i odkrywania własnych słabości. nie sądziłam, że w środku tak bardzo roztrząsam sprawy, które na zewnątrz nie dają o sobie znać. Dziękuję! Bardzo gorąco polecam Panią Beatę :D

  Beata Modrzyk-Dobrzyńska2018-02-27

  Bardzo dziękuje za opinię.

 • K
  Lokalizacja: Beata Modrzyk-Dobrzyńska Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny SOWAUsługa: problemy rodzinne

  Polecam!
  Pani Beata ma profesjonalne podejscie do pacjenta,jest godna zaufania osoba,z calego serca polecam.

  Beata Modrzyk-Dobrzyńska2018-02-27

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • K
  Lokalizacja: Beata Modrzyk-Dobrzyńska Gabinet Psychologiczno - Terapeutyczny SOWAUsługa: porada psychologiczna

  Profesjonalizm w połączeniu z niezwykłą komunikatywnością,zrozumieniem i zaangazowaniem. Psycholog godny polecenia .

  Beata Modrzyk-Dobrzyńska2018-02-02

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Serdecznie polecam Panią Beatę. Jest bardzo zaangażowana i ma indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań psychoterapeutycznych- dają mi motywację i siłę do działania, co więcej na bieżąco omawiamy problemy i staramy się je rozwiązać wspólnymi siłami. Pani Beata ma pozytywną energię, którą mi przekazuje bym mogła uwierzyć w siebie. Nie są to wizyty z zegarkiem w ręku- Pani Beata jest w pełni poświęcona swojemu klientowi. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z terapii i mam zamiar ją kontynuować.

  Beata Modrzyk-Dobrzyńska2018-02-02

  Bardzo dziękuję za opinię.

Pytania pacjentów (100)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie Oddział Sopot, kierunek psychologia kliniczna.
  W swojej pracy przede wszystkim korzystam z wielu nurtów i możliwości naukowych w celu dopasowania indywidualnie dla potrzeb każdego klienta najbardziej skutecznych i pomocnych rozwiązań.
  W pracy koncentruje się na mocnych stronach Klienta szlifując zasoby, których czasami w natłoku codzienności i pogoni życia nie jesteśmy w stanie dostrzec. Stąd w mojej nazwie wyraz SOWA (Sobą Odbuduj lub Odkryj Własną Aurę). Staram się po prostu być, czasem wskazać, że istnieje różnorodność wyborów.
  Od ponad kilkunastu lat pracuję wśród ludzi i z ludźmi. Doświadczeniem i wiedzą służę zwłaszcza tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej i czasem czują się opuszczeni, zagubieni, sfrustrowani czy wściekli. Praktykowałam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień w Toruniu. Prowadziłam warsztaty grupowe i indywidualne dla jednej z toruńskich fundacji zrzeszającej osoby niepełnosprawne. Aktualnie pracuje także w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Obrowie.
  Stawiam na ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Serdecznie zapraszam Ciebie do mojego gabinetu gdzie wspólnie spróbujemy odbudować, odszukać to czego Ty potrzebujesz by Twoje życie było takie jakiego chcesz, może radośniejsze, może szczęśliwsze, może spokojniejsze a może inne niż dotychczas.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoonkologia
 • Psychodietetyk
więcej

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie Oddział Sopot - Psychologia Kliniczna
 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach Centrum Rozwiązań w Toruniu

Znajomość języków

 • angielski