Beata Matys-Wasilewska verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

 • Gabinet psychologiczny.Beata Matys-Wasilewska

  Żeligowskiego 26 m.23, Polesie, 93-058 Łódź, łódzkie

  Sposoby płatności: Gotówka


Ostatnia opinia

 • C

  Delikatna i wyrozumiała. Na wizytach stwarza ciepłą i serdeczną atmosferę, budzi zaufanie. Pomogła mi poradzić sobie z trudnym problemem osobistym.

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Katarzyna Schilf
  Katarzyna Schilf
  Terapeuta, Psycholog, Psychoterapeuta
  Żeligowskiego 46, lokal 19, Łódź
  Kameralnie (przytulna, osobna poczekalnia - nie przy drzwiach!), miło, kompetentnie, otwarcie, dociekliwie. Przestronny… więcej

  Agnieszka Pierzchała
  Agnieszka Pierzchała
  Psychoterapeuta, Psycholog
  ul Żeligowskiego 46 lok.19, Łódź
  Jestem po pierwszej wizycie i choć może za wcześnie na wystawianie opini, to jestem pełna nadziej bo już czuję… więcej

  Agnieszka Siedler
  Agnieszka Siedler
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Gdańska 90, lok 19, Łódź
  Bardzo konkretny psycholog, jest pewna siebie i swojej wiedzy - daje jasne wskazówki co robić i w jakich sytuacjach.… więcej

  Katarzyna Matyja
  Katarzyna Matyja
  Terapeuta, Psycholog
  Kościuszki 23/25, Łódź
  Pani Kasia bardzo mi pomogła w nurtujących mnie ostatnio problemach. Niezwykle profesjonalna, ciepła i wspierająca… więcej

  Michał Pyter
  Michał Pyter
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Kościuszki 39, Łódź
  Pan Michał jest wspaniałym terapeutą. Ma w sobie duże pokłady empatii i akceptacji. Jest w 100% skupiony na kliencie.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • C

   Delikatna i wyrozumiała. Na wizytach stwarza ciepłą i serdeczną atmosferę, budzi zaufanie. Pomogła mi poradzić sobie z trudnym problemem osobistym.

  • P

   Pani Beata bardzo pomogła mi wyjść z dołka pomimo mojego młodego wieku. Oczywiście jak to młoda osoba kieuję się emocjami jednak pani Beata potrafiła otworzyć mi oczy i nakierować na rozwiązanie problemu przez szczerą rozmowę i zrozumienie. Wszystkim serdecznie polecam bo warto !!! :)

  • M

   Ciepła, wyrozumiała, skoncentrowana na człowieku, który do niej przyszedł po pomoc. Nie ocenia, za to zadaje niezwykle trafne pytania, co w moim przypadku pomogło zrozumieć przyczynę mojego problemu. Terapia trwała dłużej niż godzinę, chciałam więc dopłacić, ale Pani Beatka nie wzięła pieniędzy mówiąc, że wszystko jest w porządku i nie muszę się przejmować. Poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Z całego serca polecam!

  • M

   niestety byłam bardzo zawiedziona, zależało mi na rozpoczęciu terapii, umówiona miesiąc wcześniej na wizytę nie mogłam się jej doczekać, pojechałam przez pół miasta w najgorsze upały, dojechałam, stałam przed furtką - nie ma na domofonie zapisu gabinetu, pociłam się, dzwoniłam, nikt nie odbierał, po czym otworzyła pani psycholog i okazało się, że nie zapisała w kalendarzu naszej wizyty - przepraszam i do widzenia! byłam wściekła, nic nie zaproponowała, widziała jaka jestem zmęczona, nawet szklanki wody!

  • T

   Jestem osobą w bardzo dojrzałym wieku. Po przejściu na emeryturę, a nawet wcześniej, dopadła mnie depresja.
   Lekarz psychiatra owszem - bardzo mnie wspomógł lekami, ale to było za mało. Na szczęście na swojej drodze spotkałam Panią Beatę. Od chwili kiedy po raz pierwszy weszłam do jej gabinetu i spojrzałam w Jej mądre, ciepłe oczy, wiedziałam, że to Osoba, której można zaufać i powierzyć wszystkie swoje problemy. Po prostu Jej umiejętność prowadzenia rozmowy, trafnego określenia przyczyny i wytłumaczenia tego w sposób bardzo przystępny i precyzyjny, jest nieoceniony. Od tego dnia zawsze, kiedy mam wizytę, mówię członkom rodziny, że "idę pod skrzydła Pani Beaty". Polecam Ją całym sercem.
   Wdzięczna pacjentka Teresa Żyrkowska

  • Nie wierzyłem w terapię dopóki nie poznałem Pani Beaty. Pomogła mi w wyjściu z solidnego doła i nerwicy natręctw. Moje życie stało się teraz łatwiejsze, a byłem już w takim punkcie w którym nie wierzyłem, że jakakolwiek zmiana na lepsze jest możliwa. To było błędne koło, z którego wyjść pomogła mi właśnie Pani Beata, za co dziękuję.

  • A

   Miałam stany lękowe połączone z depresją, bałam się wychodzić z domu, iść na uczelnię, codziennie rano budziłam się z płaczem. Poszlakowo znałam przyczynę mojego stanu, po wyeliminowaniu jej mój stan nie minął. Na panią Beatę trafiłam przez przypadek, znalazłam ją w internecie. Byłam u niej kilka razy 3-4 ? Pomogła mi niesamowicie. Jest świetnym specjalistą, potrafi czytać pomiędzy wierszami i pokazała mi przyczynę mojego stanu, gdzie sama w życiu bym nie wpadła na to, co pani Beata mi pokazała. Dzięki niej teraz normalnie żyję, jestem zadowolona. Gdyby nie jej pomoc zapewne rzuciłabym studia, i nie wiem jak bym wyszła z tamtego stanu. Bardzo konkretna osoba, to była moja pierwsza styczność z psychologiem i obawiałam się, że rozmowa będzie polegała na gdybaniu co bym mogła zrobić, żeby było lepiej. Pani Beata dawała konkretne koncepcje, zdecydowane i bardzo pomocne. Gorąco polecam.

  • E

   Znakomita psychoterapeutka - psycholog z powołania. Potrafi nie tylko szybko wzbudzić zaufanie, ale też bardzo trafnie odkrywać źródła problemów i wskazywać metody ich rozwiązywania. Jeśli jest taka potrzeba - przedłuża wizytę, nie pobierając za dodatkowy czas żadnych opłat. Prawdziwy anioł, jak już wspomnieli przedmówcy.

  • S

   Pani Beatka jest faktycznie Aniołem.Wiem doskonale o czym tutaj piszę,gdyż po ciężkiej traumie właśnie nikt inny tylko KOCHANA PANI BEATKA umiejętnie poskładała mnie "do kupy",dzięki tym wizytom dosłownie żyję(planowałem samobójstwo),potrafi świetnie słuchać,trafnie i szybko wyciągać wnioski,w cięższych chwilach szybko potrafi wesprzeć psychicznie i dodać otuchy...nie muszę chyba wspominać,że jest bardzo ciepła,empatyczna,delikatna..śmiało człowiek może się przed Nią otworzyć...cudowny przyjaciel;)))
   "Serwisuję"swoją psychikę u Pani Beatki już 4 rok...i nie zamierzam zmieniać psychoterapeuty,dodam tylko,iż obecnie są to wizyty raz w miesiącu..tzw.kontrolno-profilaktyczne...gdyż od dawna z moją psyche wszystko jest O.K. Naprawdę szczerze polecam zwłaszcza po sytuacjach dramatycznych,katastrofach,traumach.Naprawdę Specjalistka przez duże "S"

  • L

   Świetny psychoterapeuta!!! Zmusza do intensywnego myślenia nad sobą... o sprawach, o których niby się wie, ale tak naprawdę nic kompletnie się nie rozumiało. Baaaardzo mi pomogła i to zaledwie w 3 miesiące :))) Spowodowała, że zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i wszystko, co mnie otacza. Pomogła zrozumieć, czego chcę, a czego zupełnie nie od życia. Dzięki Niej rozpoczynam nowy związek zupełnie inaczej... z kimś, kto bardzo docenia całe moje piękno - wszystko, co potrafię ofiarować. Dlatego, jeśli ktoś się pogubił w swoim życiu, to bardzo bardzo polecam, ponieważ to nie psycholog, który umawia kolejne i kolejne wizyty nawet, gdy już są one niepotrzebne... to psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG