Beata Matys-Wasilewska

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

 • Gabinet psychologiczny.Beata Matys-Wasilewska

  Żeligowskiego 26 m.23, Polesie, 93-058 Łódź, łódzkie

  Sposoby płatności: Gotówka


Ostatnia opinia

 • C

  Delikatna i wyrozumiała. Na wizytach stwarza ciepłą i serdeczną atmosferę, budzi zaufanie. Pomogła mi poradzić sobie z trudnym problemem osobistym.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • C

   Delikatna i wyrozumiała. Na wizytach stwarza ciepłą i serdeczną atmosferę, budzi zaufanie. Pomogła mi poradzić sobie z trudnym problemem osobistym.

  • P

   Pani Beata bardzo pomogła mi wyjść z dołka pomimo mojego młodego wieku. Oczywiście jak to młoda osoba kieuję się emocjami jednak pani Beata potrafiła otworzyć mi oczy i nakierować na rozwiązanie problemu przez szczerą rozmowę i zrozumienie. Wszystkim serdecznie polecam bo warto !!! :)

  • M

   Ciepła, wyrozumiała, skoncentrowana na człowieku, który do niej przyszedł po pomoc. Nie ocenia, za to zadaje niezwykle trafne pytania, co w moim przypadku pomogło zrozumieć przyczynę mojego problemu. Terapia trwała dłużej niż godzinę, chciałam więc dopłacić, ale Pani Beatka nie wzięła pieniędzy mówiąc, że wszystko jest w porządku i nie muszę się przejmować. Poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Z całego serca polecam!

  • M

   niestety byłam bardzo zawiedziona, zależało mi na rozpoczęciu terapii, umówiona miesiąc wcześniej na wizytę nie mogłam się jej doczekać, pojechałam przez pół miasta w najgorsze upały, dojechałam, stałam przed furtką - nie ma na domofonie zapisu gabinetu, pociłam się, dzwoniłam, nikt nie odbierał, po czym otworzyła pani psycholog i okazało się, że nie zapisała w kalendarzu naszej wizyty - przepraszam i do widzenia! byłam wściekła, nic nie zaproponowała, widziała jaka jestem zmęczona, nawet szklanki wody!

  • T

   Jestem osobą w bardzo dojrzałym wieku. Po przejściu na emeryturę, a nawet wcześniej, dopadła mnie depresja.
   Lekarz psychiatra owszem - bardzo mnie wspomógł lekami, ale to było za mało. Na szczęście na swojej drodze spotkałam Panią Beatę. Od chwili kiedy po raz pierwszy weszłam do jej gabinetu i spojrzałam w Jej mądre, ciepłe oczy, wiedziałam, że to Osoba, której można zaufać i powierzyć wszystkie swoje problemy. Po prostu Jej umiejętność prowadzenia rozmowy, trafnego określenia przyczyny i wytłumaczenia tego w sposób bardzo przystępny i precyzyjny, jest nieoceniony. Od tego dnia zawsze, kiedy mam wizytę, mówię członkom rodziny, że "idę pod skrzydła Pani Beaty". Polecam Ją całym sercem.
   Wdzięczna pacjentka Teresa Żyrkowska

  • Nie wierzyłem w terapię dopóki nie poznałem Pani Beaty. Pomogła mi w wyjściu z solidnego doła i nerwicy natręctw. Moje życie stało się teraz łatwiejsze, a byłem już w takim punkcie w którym nie wierzyłem, że jakakolwiek zmiana na lepsze jest możliwa. To było błędne koło, z którego wyjść pomogła mi właśnie Pani Beata, za co dziękuję.

  • A

   Miałam stany lękowe połączone z depresją, bałam się wychodzić z domu, iść na uczelnię, codziennie rano budziłam się z płaczem. Poszlakowo znałam przyczynę mojego stanu, po wyeliminowaniu jej mój stan nie minął. Na panią Beatę trafiłam przez przypadek, znalazłam ją w internecie. Byłam u niej kilka razy 3-4 ? Pomogła mi niesamowicie. Jest świetnym specjalistą, potrafi czytać pomiędzy wierszami i pokazała mi przyczynę mojego stanu, gdzie sama w życiu bym nie wpadła na to, co pani Beata mi pokazała. Dzięki niej teraz normalnie żyję, jestem zadowolona. Gdyby nie jej pomoc zapewne rzuciłabym studia, i nie wiem jak bym wyszła z tamtego stanu. Bardzo konkretna osoba, to była moja pierwsza styczność z psychologiem i obawiałam się, że rozmowa będzie polegała na gdybaniu co bym mogła zrobić, żeby było lepiej. Pani Beata dawała konkretne koncepcje, zdecydowane i bardzo pomocne. Gorąco polecam.

  • E

   Znakomita psychoterapeutka - psycholog z powołania. Potrafi nie tylko szybko wzbudzić zaufanie, ale też bardzo trafnie odkrywać źródła problemów i wskazywać metody ich rozwiązywania. Jeśli jest taka potrzeba - przedłuża wizytę, nie pobierając za dodatkowy czas żadnych opłat. Prawdziwy anioł, jak już wspomnieli przedmówcy.

  • S

   Pani Beatka jest faktycznie Aniołem.Wiem doskonale o czym tutaj piszę,gdyż po ciężkiej traumie właśnie nikt inny tylko KOCHANA PANI BEATKA umiejętnie poskładała mnie "do kupy",dzięki tym wizytom dosłownie żyję(planowałem samobójstwo),potrafi świetnie słuchać,trafnie i szybko wyciągać wnioski,w cięższych chwilach szybko potrafi wesprzeć psychicznie i dodać otuchy...nie muszę chyba wspominać,że jest bardzo ciepła,empatyczna,delikatna..śmiało człowiek może się przed Nią otworzyć...cudowny przyjaciel;)))
   "Serwisuję"swoją psychikę u Pani Beatki już 4 rok...i nie zamierzam zmieniać psychoterapeuty,dodam tylko,iż obecnie są to wizyty raz w miesiącu..tzw.kontrolno-profilaktyczne...gdyż od dawna z moją psyche wszystko jest O.K. Naprawdę szczerze polecam zwłaszcza po sytuacjach dramatycznych,katastrofach,traumach.Naprawdę Specjalistka przez duże "S"

  • L

   Świetny psychoterapeuta!!! Zmusza do intensywnego myślenia nad sobą... o sprawach, o których niby się wie, ale tak naprawdę nic kompletnie się nie rozumiało. Baaaardzo mi pomogła i to zaledwie w 3 miesiące :))) Spowodowała, że zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i wszystko, co mnie otacza. Pomogła zrozumieć, czego chcę, a czego zupełnie nie od życia. Dzięki Niej rozpoczynam nowy związek zupełnie inaczej... z kimś, kto bardzo docenia całe moje piękno - wszystko, co potrafię ofiarować. Dlatego, jeśli ktoś się pogubił w swoim życiu, to bardzo bardzo polecam, ponieważ to nie psycholog, który umawia kolejne i kolejne wizyty nawet, gdy już są one niepotrzebne... to psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".