dr n. med.

Beata Makowska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia medyczne ukończone w 1992 roku na Akademii Medycznej w Gdańsku Doświadczenie zawodowe i naukowe 1997 I stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa 2001 II stopień… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Studia medyczne ukończone w 1992 roku na Akademii Medycznej w Gdańsku

  Doświadczenie zawodowe i naukowe

  1997 I stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa
  2001 II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa
  2005 uzyskany stopień doktora nauk medycznych, na podstawie pracy: Przebieg ciąży i porodu w zależności od poziomu hormonów tarczycy badanych w pierwszym trymestrze ciąży.1992-1999 asystent na oddziale ginekologii i położnictwa w szpitalu im. Wojciecha Adalberta
  1999 asystent w Klinice Położnictwa Akademii Medycznej w Gdańsku.

  W Klinice Położnictwa zajmowałam się diagnostyką ultrasonograficzną ciąży, badaniami genetycznymi, ciążami o nieprawidłowym przebiegu. Pracowałam w poradni konsultacyjnej, swoim rejonem konsultacyjnym obejmującą całe województwo pomorskie.

  Od 2007 roku praca w lecznictwie otwartym w Klinice Lux Med i w Poradni dla Kobiet w Starogardzie Gdańskim.
  W Klinice InviMed w Gdyni pracuję od 2011 roku pomagając parom borykającymi się z problemem niepłodności

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • niepłodność
 • menopauza
 • ciąża

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
102 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Razem z mężem mieliśmy przyjemność trafić na Panią dr Makowską w Invimedzie – po pierwszej wizycie wiedziałam, że w końcu trafiliśmy na właściwego lekarza. Pani doktor zebrała konkretny wywiad. Pytała o wszystko, aby ankietę którą wypełniliśmy u koordynatora dopełnić o szczegóły. Bardzo mi się to podobało. Po 2 IUI okazało się, ze jestem w ciąży. Pani dr Beacie dziękujemy nie tylko za leczenie, które okazało się być efektywne, ale też za wsparcie, którego ogrom otrzymaliśmy od niej. Dziękujemy :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy

  U Pani Dr byłam już na kilku wizytach. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi a i Pani Dr zadaje pytania co uważam za ogromny plus. Dzięki jednorazowej spódniczce i kapciach można się poczuć dużo bardziej komfortowo. Zdecydowanie polecam!

 • I
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy

  Oj długo szukałam sympatycznej delikatnej ludzkiej i jednocześnie kompetentnej lekarki, cieszę sie że w końcu znalazłam. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno PołożniczyUsługa: zwykła wizyta

  Była to moja kolejna wizyta u pani doktor i jak zwykle nie zawiodłam się.Wszystko zostało mi przekazane w sposób profesjonalny.Badanie bardzo sprawne i delikatne. Pomimo mojego zdenerwowania pani doktor była miła i sympatyczna więc moje zdenerwowanie zupełnie minęło.Mile zaskoczył mnie wygląd gabinetu po remoncie co oceniam na duży plus.Chciałam dodać ,że to jedyny lekarz ,który na wizycie zbadał mi piersi.Jestem zadowolona z wizyt i serdecznie pozdrawiam panią doktor.

 • A
  Lokalizacja: InviMed GdyniaUsługa: diagnostyka niepłodności

  Z Panią dr spotkałam się w Invimedzie - klinice leczenia niepłodności. Bardzo konkretny lekarz, zaleciła badania, zrobiliśmy i diagnoza. Obecnie przygotowujemy się do zabiegu, przed którym bardzo się stresuję ,o czym rozmawiałam z lekarzem. Pani Makowska udzieliła mi szczegółowych porad w zakresie przygotowania do procedury, oraz zaproponowała kontakt w przypadku dodatkowych pytań. Wspiera pacjentkę na każdym etapie leczenia, czego brakuje obecnie lekarzom. Ma wiele serdeczności w podejściu do pacjenta. Mi bardzo odpowiada taki styl leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno PołożniczyUsługa: zwykła wizyta

  Pani Beata jest zdecydowanie najlepszym ginekologiem u którego byłam. Delikatna, wzbudzająca zaufanie, co jest bardzo ważne w tym zawodzie. Wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Spokojnie można oddać się w ręce Pani doktor! :)

 • Opinia z dnia 20-07-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Opinia z dnia 17-07-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno PołożniczyUsługa: badanie ginekologiczne

  To była moja pierwsza i wizyta u Pani doktor, którą oceniam jako bardzo konkretny i profesjonalnego lekarz. W trakcie wizyty otrzymałam odpowiedzi na moje wszystkie pytania oraz wykonała niezbędne badania oraz pobrała cytologię. Zaskoczyło mnie to, że mimo iż to jest prywatny gabinet, cytologia była darmowa. Polecam Panią doktor i po tej wizycie będzie to mój lekarz, nie planuję zmiany.

 • N
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Ginekologiczno Położniczy

  Bylam u Pani doktor na pierwszej wizycie zachęcona pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam sie. Pani doktor była bardzo miła, profesjonalna i odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Wizyta była krótka ale z mojej perspektywy miałam wystarczająco dużo czasu na moje pytania i badanie. Na pewno wrócę do Pani doktor na wizytę w przyszłości.