Lek. dent.

Beata Lipko-Leśniewska verifiedCreated with Sketch.

Chirurg szczękowy, Protetyk, Stomatolog

Adresy i kontakt

 • Magic Dental Studio - Stomatolog, Implanty, Protezy

  Rynkowa 75c/101, 62-081 Przeźmierowo, wielkopolskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza, Płatność ratalna

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

Ostatnia opinia

 • K

  Polecam wszelkie usługi w gabinecie, jestem pacjentem od kilku lat i wszelkie badania, zabiegi jakie miałem wykonywane są na najwyższym poziomie. Brak stresu i bólu zachęca do cyklicznego odwiedzania gabinetu. Każdy, kto miał wcześniejsze złe doświadczenia ze stomatologiem może je skutecznie zmienić. Kompleksowość usług i doświadczenie sprzyja pewności decyzji wyboru tego lekarza. Życzę sukcesów.

  Beata Lipko-Leśniewska2016-10-16

  Dziękuję za miłe słowa. Kompleksowe leczenie pacjentów to nasza dewiza. Pozdrawiam.

 • Szukasz chirurga szczękowego? Pacjenci polecają:

  Magdalena Czarnecka-Operacz
  Magdalena Czarnecka-Operacz
  Alergolog, Chirurg szczękowy
  Marcelińska 98 B / 314, Poznań
  Przesympatyczna i oddana pacjentowi osoba. Wybitny specjalista, z ogromnym doświadczeniem. Jestem wdzięczna, że… więcej

  Maja Kucharska – Janińska
  Maja Kucharska – Janińska
  Stomatolog, Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg szczękowy
  Swoboda 44 / 1, Poznań
  Dziś miałam usuwaną dolną osemke i mogę tylko jedno powiedzieć dr.Maja to Anioł!!!! Strach był u mnie ogromny… więcej

  Maciej Okła
  Maciej Okła
  Chirurg szczękowy, Stomatolog
  Przybyszewskiego 49, Poznań
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Usługa na wysokim poziomie i niesamowita atmosfera w gabinecie, wszystko sprawnie… więcej

  Konrad Rutkowski
  Konrad Rutkowski
  Stomatolog, Chirurg szczękowy
  Kazimierza Jarochowskiego 38/3, Poznań
  Zabieg był wykonany bardzo sprawnie, profesjonalnie i prawie bez bólu:) Lekarz dokładnie tłumaczył co po kolei… więcej

  Joanna Maria Szeremeta
  Joanna Maria Szeremeta
  Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg szczękowy, Stomatolog
  Towarowa 41, Poznań
  Bardzo miła i kompetentna Pani dr. Dokładnie mi wytłumaczyła cały przebieg leczenia chorego zęba. Serdecznie polecam więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  specjalista stomatolog Beata Lipko - Leśniewska, Magister Implantolog - W 1992 roku ukończyłam Akademie Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Stomatologii. W 1994 roku uzyskałam I stopień specjalizacji ze Stomatologii Ogólnej. W 2009 roku potwierdziłam swoją wieloletnią praktykę implantologiczną uzyskując tytuł Implantologa na Uniwersytecie Medycznym im. Goethego we Frankfurcie nad Menem, a w 2012 uzyskałam tytuł naukowy Master of Science in Oral Implantology na tym samym Uniwersytecie.
  Od 2011 do 2014 poszerzałam swoje wiadomości w dziedzinie ortodoncji pod okiem dr Larrego Brown'a i dr A.Davide Mirabella.
  W latach 2012 - 2014 brałam udział w Implanto Protetycznym Programie organizowanym przez Mediterranean Prosthodontic Institiute w Castellon, Hiszpania, a uwieńczony Certyfikatem na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill, USA. Dzięki zdobytej wiedzy w dziedzinie implantologii, protetyki i ortodoncji mogę na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody leczenia dentystycznego, aby zapewnić pacjentom najwyższy standard opieki medycznej.
  W dalszym ciągu uczestniczę w kursach i konferencjach naukowych poświęconych tematyce szeroko rozumianej stomatologii.
  Od 1996 roku prowadzę własną klinikę - Magic Dental Studio - Stomatologia, Implanty, Protezy - Poznań / Przeźmierowo

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna

  Choroby

  Usługi

  Magic Dental Studio - Stomatolog, Implanty, Protezy

  Rynkowa 75c/101, 62-081 Przeźmierowo, wielkopolskie

  Implanty od 3 000 zł
  Korony porcelanowe od 1 500 zł
  Protezy akrylowe 2 500 zł
  Protezy szkieletowe od 2 500 zł
  Licówki od 1 800 zł
  Korony cyrkonowe od 1 800 zł
  Korony na implantach od 2 500 zł
  Protezy overdenture na 4 implantach od 25 000 zł
  Rentgen cyfrowy - cbct -3d - tomografia od 200 zł
  Zdjęcia cefalometryczne - boczne głowy 80 zł
  Podniesienie zatoki szczękowej -met. zamknięta od 1 200 zł
  Sterowana regeneracja kości i tkanek miękkich
  Kompleksowe leczenie ortodontyczno-implanto-protetyczne
  Perio test - badanie ruchomości zębów i implantów
  Pulpometr - badanie żywotności zębów
  Kortykotomia
  Plastyka wyrostka zębodołowego - alveoplastyka
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Polecam wszelkie usługi w gabinecie, jestem pacjentem od kilku lat i wszelkie badania, zabiegi jakie miałem wykonywane są na najwyższym poziomie. Brak stresu i bólu zachęca do cyklicznego odwiedzania gabinetu. Każdy, kto miał wcześniejsze złe doświadczenia ze stomatologiem może je skutecznie zmienić. Kompleksowość usług i doświadczenie sprzyja pewności decyzji wyboru tego lekarza. Życzę sukcesów.

   Beata Lipko-Leśniewska2016-10-16

   Dziękuję za miłe słowa. Kompleksowe leczenie pacjentów to nasza dewiza. Pozdrawiam.

  • Byłem na konsultacjach u innych lekarzy. Wszyscy proponowali operacyjne rozwiązanie problemu ortodontycznego albo wyrywanie zębów. Poszedłem na diagnostykę do MDS. Pani Doktor zgodziła się na leczenie ortodontyczne z aparatem praktycznie bez usuwania zębów, co było ostatecznością. Teraz jestem na końcu leczenia i jestem pewien, że efekt będzie super.
   Pełna diagnostyka, profesjonalne podejście i reagowanie na zmiany lub ich brak. Zęby to nie matematyka, a Pani Doktor próbuje różnych rozwiązań. Trzeba tylko Jej słuchać.
   PS
   Pani Doktor, te wyciągi dają mi popalić, aż słyszę jak się zęby przesuwają:)
   bulatowski

   Beata Lipko-Leśniewska2016-06-14

   Dziękuję za miłe słowa i uznanie. Pozdrawiam

  • K

   Witam,
   Chciałbym serdecznie polecić każdemu, kto zamierza zadbać o swoje zęby. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, podchodzi do każdego pacjenta z wyrozumiałością. Usługi, które wykonuje są na wysokim poziomie. Zaangażowaniem w pomoc swoim pacjentom przewyższa konkurencyjne gabinety, indywidualne podejście i pełen profesjonalizm oraz poczucie humoru, które pozwala czuć się swobodnie i komfortowo. Polecam. Kamil G.

   Beata Lipko-Leśniewska2016-12-05

   Dziękuję bardzo za miłe słowa.

  • M

   Ostrzegam wszystkich przed skorzystaniem z usług gabinetu Magic Dental Studio Pani dr Lipko-Leśniewskiej. Pani doktor postępuje wobec pacjentów wyjątkowo nieuczciwie! Korzystając ze swojej renomy umawia pacjentów do siebie, po czym pacjent trafia do lekarza stażysty!
   Na poszukanie specjalisty ortodonty dla swojej córki poświęciłam trochę czasu i zdecydowałam, że będę leczyć ją właśnie u pani dr Lipko-Leśniewskiej. Umówiłam córkę na wizytę. Na pierwszej wizycie córka miała wykonane - jak mnie poinformowano - wszystkie badania. Dopiero następna wizyta miała odbyć się u Pani doktor i na podstawie badań miał zostać omówiony plan leczenia. Na tą wizytę z dzieckiem pojechał mąż. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po powrocie poinformował mnie, że córka miała zrobione jeszcze jakieś badania, a dopiero na następnej wizycie zostanie omówiony schemat leczenia. Została też przyjęta przez zupełnie inną lekarkę. Zadzwoniłam do gabinetu, żeby wyjaśnić sytuację. Pani w sekretariacie nie potrafiła wyjaśnić dlaczego na pierwszej wizycie nie wykonano wszystkich badań, tak jak to zostało wcześniej ustalone. Dopiero teraz też raczyła mnie poinformować, że zmieniono lekarza, bo Pani doktor Lipko-Leśniewska nie ma czasu i nie będzie leczyć mojej córki. Żeby leczyć dziecko u kogokolwiek nie musiałam szukać gabinetu oddalonego o 100 km od swojej miejscowości, zrezygnowałam więc z leczenia w tym gabinecie. Wtedy jednak okazało się że pani dr Lipko-Leśniewska znajdzie czas i ustalono nowy termin wizyty. Odpuściłam temat zupełnie niepotrzebnej wizyty, którą przeprowadzono w wyniku niechlujstwa ze strony gabinetu i niedopilnowania, aby wszystkie badania zostały wykonane na pierwszej wizycie. Na kolejną wizytę czekaliśmy miesiąc. Na dzień przed wyznaczonym terminem wizyty otrzymałam telefon z gabinetu, ze Pani Lipko-Leśniewska jednak nie ma czasu i przepisują moje dziecko do lekarki, która ją przyjęła ostatnio. W tej sytuacji definitywnie zrezygnowałam z leczenia w tym gabinecie żądając zwrotu wyników badań oraz kosztów nieuzasadnionej wizyty. Wyniki otrzymałam po wielokrotnych monitach telefonicznych na dzień przed wizytą w innym gabinecie. Zwrotu kosztów wizyty odmówiono.

   Beata Lipko-Leśniewska2015-11-22

   Nie zgadzam się na szkalowanie i szafowanie takimi obelgami. Nigdy nie była Pani, ani Pani córka moimi pacjentkami. W Magic Dental Studio pracuje kilku lekarzy, a pani córka została przyjęta przez Pania dr n.med w dziedzinie ortodoncji. Proszę więc nie obrażać publicznie osób i wylewać swoich frustracji.
   Czyn taki jest zagrożony kodeksem karnym. Przestępstwo zniesławienia na podstawie art. 212 kodeksu karnego

   Zniesławienie jest przestępstwem, którego przedmiotem jest naruszenie czci i godności człowieka. Ustawodawca mając na uwadze znaczenie tych wartości uregulował kwestię pomówienia nie tylko w kodeksie cywilnym jako naruszenie dobra osobistego, ale również w kodeksie karnym.

  • P

   Bardzo miła pani Doktor i miły personel,zabieg przeszedł bezproblemowo i spokojnie,implanty wyglądają cudownie.

   Beata Lipko-Leśniewska2016-12-05

   Jest Pan bardzo zdyscyplinowanym i pilnym pacjentem, a to jest kluczowe przy tego typu zabiegach. Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam.

  • O

   Pani Doktor jest super wszystko mi wytłumaczyła o co chodzi z ekspanderem mam założony i jest super .Przy zakładaniu nic nie bolało . Pani Bardzo miła i jestem bardzo zadowolona

   Beata Lipko-Leśniewska2018-05-01

   Dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam

  • P

   Leczę się nie tylko u dr Lipko-Leśniewskiej, ale także pozostałych lekarzy w, można powiedzieć, klinice Magic Dental Studio w Przeźmierowie. 4 świetnie wyposażone gabinety, starannie urządzone pomieszczenia. Dbają również o czystość, w podłodze można się przejrzeć! Ale samo Magic Dental Studio to jedno.
   Pacjent przychodzący do gabinetu jest witany przez panią Nadię w recepcji, która wie wszystko, nie dość, że wie na ile, kiedy, gdzie umówić to zna się na medycznej stronie zawodu, ponadto jest bardzo miła i rzetelna!
   Dalej spotykamy dwóch fotografów, którzy widać, że znają się na swojej pracy. Przy lekarzach zawsze jest jakaś asysta, właściwie nie jakaś! Wszystkie asystentki oraz jeden asystent (naliczyłem 6 asystentek i jednego asystenta) - wszyscy fachowi, mili, uprzejmi! Nie wiem, czy mają dar jasnowidzenia, czy to po prostu umiejętności, ale umieją przewidzieć każdy ruch lekarza. A pacjent tylko leży na fotelu, nie musi się o nic martwić! Czasami byłem przyjmowany przez asystentki (najczęściej przed samą wizytą) - pani Ania, pani Agnieszka i pani Kasia - serdecznie pozdrawiam, czasami czuję się, jakby same były dentystami.
   Ceny nie są ani zbyt wygórowane, chociaż przesadnie tanio też nie jest - cena wizyt i zabiegów odpowiada ich jakości. Będę polecać znajomym i rodzinie!
   Pozdrawiam całą załogę, zachowujecie się, jakbyście byli rodziną, albo chociaż grupką świetnych przyjaciół!

   Beata Lipko-Leśniewska2016-12-05

   Dziękujemy i również pozdrawiamy.

  • A

   Wspaniały lekarz! Moje zęby wyglądały bardzo nieciekawie, a szczególnie jedynka, która była znacznie krótsza od pozostałych zębów. Udając się do Pani doktor Lipko-Leśniewskiej po konsultację okazało się, że mój krótszy ząb to bardzo ciężki przypadek. Wskutek urazu w dzieciństwie ząb przyrósł do kości. Myślałam że z tym nie można już nic zrobić. Wszystkie inne konsultacje kończyły się diagnozą usunięcia zęba, ale Pani doktor wiedziała co z tym fantem zrobić. Dzisiaj moje zęby wyglądają wspaniale, jedynka zrównała się z pozostałymi zębami. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam leczenie u Pani doktor Lipko-Leśniewskiej.

   Beata Lipko-Leśniewska2016-12-05

   Uśmiech pacjenta to nasza wizytówka, pozdrawiam serdecznie.

  • P

   Wcześniej leczyłem się u innego ortodonty, a decyzja o zmianie lekarza na dr Beatę Lipko - Leśniewską okazała się trafem w dziesiątkę! Jest prawdziwym profesjonalistą, wie, co zrobić w każdym, nawet najbardziej "beznadziejnym" przypadku. Takich lekarzy - z wiedzą, zaangażowaniem i sercem do pracy jest naprawdę niewielu, dlatego też bardzo się cieszę, że miałem to szczęście. Szczerze polecam!

   Beata Lipko-Leśniewska2018-05-01

   Bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że jest Pan zadowolony z leczenia w mojej klinice

  • W

   Polecam wszystkim Panią dr Leśniewską. Od kilku lat leczyłem się ortodontycznie u innego lekarza, efekt leczenia był mierny. Dopiero gdy trafiłem do Magic Dental Studio, do dr Beaty, po wstępnej rozmowie i diagnostyce rentgenowskiej zdecydowałem się zdjąć całkowicie aparat i założyć go od nowa. dzisiaj po pół roku leczenia efekty są nieporównywalne, jestem bardzo zadowolony. Bardzo polecam!

   Beata Lipko-Leśniewska2013-04-17

   Ciesze się. że jest Pan zadowolony z przebiegu leczenia. Bardzo dziękuje za miłe słowa.

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional