Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach
Brzozowa 1, Nowa Wieś
Przystań Odnowa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach
Ceramiczna 16, Pruszków
Centrum Medyczne Feminium (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Karta płatnicza, Gotówka

Analiza składu ciała (od 40 zł)

Kuracja antycellulitowa (od 170 zł)

Dieta dla dzieci (od 170 zł) +21 więcej

Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk kliniczny. Specjalizuję się w dietoterapii chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, skóry. Posiadam opracowane programy redukcji masy ci...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • alergia pokarmowa
 • miażdżyca
 • Żywienie kobiet w ciąży i karmiących
Pokaż wszystkie leczone choroby

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu cukrzyca w ciąży

Bardzo chciałabym podziękować Pani Beacie za pomoc bo jak zwykle okazała się dla mnie "kołem ratunkowym". Obecnie jestem w 5 ciąży i nigdy do tej pory nie miałam problemów z cukrzycą ciążową. Kiedy tym razem okazało się , że dopadła mnie ta dolegliwość swoje kroki najpierw skierowałam do diabetologa. Pani doktor zaleciła dietę i mierzenie poziomu cukru. Kiedy poszłam na wizytę kontrolną i okazało się, że mój poranny cukier jest zbyt wysoki lekarka natychmiast, praktycznie bez analizy tego co jadłam zaleciła mi branie insuliny. Bardzo chciałam tego uniknąć i dlatego skontaktowałam się z Panią Beatą, ponieważ wiedziałam że może jest dla mnie jeszcze jakiś ratunek. I oczywiście nie myliłam się. Pani Beata zmieniła moją dietę, ponieważ zauważyła ewidentne błędy, których nie widziała lekarka i od tej pory skończył się problem ze zbyt wysokim cukrem. Gdyby nie Pani Beata byłabym skazana na zastrzyki z insuliny przez ponad 3 miesiące.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i bardzo serdecznie polecam Panią Beatę jako najlepszego specjalistę do wszelkich spraw związanych z żywieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ogolne oslabienie, stany depresyjne

Dziekuje Pani Beacie za pomoc.
Lekiem na cale zlo okazala sie Wit.D.....
Diagnoza,szybka i trafna,podejscie mega empatyczne i fachowe. Wielkie dzieki!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Choroby przewodu pokarmowego

Pani Beatka to przede wszystkim osoba która ma wielkie serce. Zwrocilam się do niej z polecenia innej osoby która korzystała z jej usług.Mój problem dotyczy głównie problemów przewodu pokarmowego. To właśnie ona powiedziała jakie badania powinnam wykonać i faktycznie jej podejrzenia się sprawdziły czyli Sibo. Jest bardzo dokładna, posiada ogromną widzę i przede wszystkim szuka najlepszego rozwiązania. Zaleciła dietę odpowiednią dla mnie dzięki której moje objawy znacznie się zmniejszyły i czuje się duzo lepiej. Bralam wiele probiotykow wedlug zalecen pewnego renomownego Instytutu jednak tylko tym pogorszylam sytacje Sibo a nikt mi nie powiedzial, ze moge cierpciec na Sibo. To wlasnie Pani Beatka po rozmowie ze mna od razu podejrzewala te chorobe co potwierdzil test wodowrowo-oddchowy. Zawsze mogę się do niej zwrócić z każdym pytaniem. Dobrała odpowiednią suplementacja do mojej choroby. Choruje również na hashimoto i Pani Beatka również wskazała odpowiednią dietę i zalecenia. Poleca wielu sprawdzonych specjalistów w danych jednostkach chorobowych.Polecam bardzo serdecznie wszystkim którzy szukaj przyczyn swojej choroby i lekarstwa na nie. Pani Beta jest w tym najlepsza.Dziękuję Pani bardzo za wszystko ????


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu chęć zmniejszenia masy ciała.

Zrobiłam zlecone badania, dostałam indywidualny jadlospis ( bardzo jasny i smaczny ), cały czas chudnę , czuję się świetnie i przede wszystkim nie chodzę głodna. Serdecznie polecam każdemu tego dietetyka.

mgr Beata Lewonowska

Bardzo dziękuję. Tak jak napisałam - idziemy po rozmiar 38- to już blisko.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu choroba Hashimoto

Od 4 lat jestem pacjentką Pani Beaty z choroba Hashimoto bez leków na diecie eliminacyjnej. Za nim Pani Beata wzięła mnie pod swoje opiekę byłam wrakiem człowieka, który wędrował po lekarzach i szukał pomocy, której oczywiście nie uzyskał. Głównym problemem było notoryczne zmęczenie, ospałość, depresja, huśtawki nastroju, problemy z zatokami, ciągłe infekcje, stany podgorączkowe ciągnące się miesiącami , kłopoty jelitowe i skórne a także stan zapalny tarczycy i bardzo osłabiona odporność, łapałam każde napotkane choróbsko. Pani Beata zaproponowała mi dietę eliminacyjną. Po 3 miesiącach będąc na diecie powtórzyłam badania. Usg tarczycy nie wykazało stanu zapalnego a wyniki krwi znacznie się poprawiły nie mówiąc o samopoczuciu. Od 4 lat jestem na diecie i w tym czasie tylko raz byłam przeziębiona . Mój stan zdrowia poprawił się bardzo ale to wiąże się z dość rygorystyczną dietą. W chwilach słabości jak pozwolę sobie na małą rozpustę mój organizm głośno krzyczy i daje znać że „zgrzeszyłam i teraz trzeba to odpokutować „ co wiąże się często z problemami skórnymi, jelitowymi bądź złym samopoczuciem. Przejście na dietę było dla mnie bardzo dużym i trudnym wyzwaniem ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wytrwałości Pani Beaty mój świat jest teraz dużo bardziej kolorowyi radosny a przede wszystkim zdrowszy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu alergia, azs

Moja córka już 13 lat leczy się na AZS. Objawy choroby pojawiły się od razu po urodzeniu. I przez tyle lat szukałam pomocy u wielu lekarzy.Każdy proponował swoją wersję podawania przeróżnych leków. Skóra córki była w takim stanie, że każdy zawsze zaczynał od sterydów. Po tylu latach poszukiwań i leczenia wreszcie znalazłam wspaniałą pomoc - Panią Beatę!!!
Ala miała atopową skórę od urodzenia. Przechodziła różne terapie,
leki, w tym sterydy, które pomagały czasowo. Aktualnie od sterydów
prawdopodobnie jest podwyższona insulina i objawy hipoglikemii
(ospałość po posiłku). Po wprowadzeniu zaleceń Pani Beaty, gdy dieta była przestrzegana zauważyłam znaczą poprawę. A co dla mnie
najważniejsze od tego momentu odstawione zostały sterydy. Nawroty
choroby pojawiają się, gdy dieta nie jest trzymana. Choć nie jest łatwe
jej utrzymywanie to jednak patrząc na efekty tej pracy okazuje się, że
warto walczyć. Każdemu rodzicowi oraz osobom, które zmagają się ze
zmianami skórnymi szczerze polecam wizytę u Pani dietetyk Beaty
Lewonowskiej.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nadwaga

Wizyta u Pani Beaty Lewonowskiej była dla mnie bardzo ważnym momentem, ponieważ dzięki niej kolejny raz w moim życiu podjęłam wyzwanie, aby zmienić swój sposób odżywiania i pozbyć się zbędnych kilogramów, ale w sposób racjonalny i kontrolowany. Było to bardzo ważne dla mnie nie tylko ze względu na to, aby lepiej wyglądać, ale przede wszystkim po to, żeby poczuć się lepiej, zdrowiej. Pani Beata udzieliła mi mnóstwo wskazówek dotyczących interesujących mnie kwestii, m.in.: co jeść, jak jeść, co i gdzie kupować, jak przyrządzać potrawy, aby chudnąć i czuć się zdrowo. W gabinecie u pani dietetyk podczas wizyty panowała miła i przyjazna atmosfera. Pani Beata swoim pozytywnym nastawieniem, ciepłym uśmiechem i miłym słowem, a także dużą ilością przepisów bardzo mocno zmotywowała mnie do działania. Właśnie za to wspaniałe podejście oraz rzetelną wiedzę, którą podzieliła się ze mną z całego serca dziękuję.
Agnieszka


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu niedowaga/ nieprzybierania na wadze syna

Do Pani dietetyk Beaty Lewonowskiej trafiłam z powodu niedowagi/ nieprzybierania na wadze mojego 11-letniego Syna. Jesteśmy oboje pod wielkim wrażeniem zaangażowania Pani Beaty w "problemy" Syna. Już na pierwszej wizycie otrzymaliśmy potężną dawkę wiedzy jak pomóc Mikołajowi stać się jeszcze lepszym sportowcem. Ponadto Pani Beata zaopatrzyła nas w całą masę pomocnych materiałów. Najważniejsze jednak było to w jaki sposób rozmawiała z nami - wszystko przedstawiała nam w sposób bardzo zrozumiały, ale przede wszystkim zachęcał nas to wdrożenia zmian w życie. Jesteśmy totalnie zmotywowani do pracy. Serdecznie dziękujemy :-)

mgr Beata Lewonowska

Bardzo dziękuję za opinię cudownej i mądrej Mamie. Mikołaju, Wielki Sportowcu!. Ładuj akumulatory, buduj siłę i ciało i pamiętaj to dopiero początek Twojej przygody z żywieniem. Ty już wiesz, że są wielcy sportowcy, którzy mają mniejszą ilość tkanki tłuszczowej od Ciebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Nadwaga, nietolerancja pokarmowa, problemy zdrowotne

Pani Beata to profesjonalistka, specjalistka od spraw trudnych, w 100% zaangażowana w pomoc. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo miła i serdeczna, a zarazem zawsze pomocna i szczera. Potrafi doskonale doradzić i zmotywować.
Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z wagą i zdrowiem. Bardzo dziękuję Pani Beato!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy zdrowotne i lekka nadwaga

Pani Beata jest absolutnie profesjonalna i zaangażowana w to, co robi. Pokazała mi jak nie rezygnując z przyjemności jedzenia, unikać pewnych produktów i odżywiać się zdrowo. Dała mi też ogromne wsparcie w decyzjach życiowych. Pani Beata jest cudownym człowiekiem, który lubi ludzi i ma zawsze uśmiech na twarzy. Z całego serca polecam!!!!!

mgr Beata Lewonowska

Pani Joanno. Dziękuję za komentarz.


Usługi i ceny

Analiza składu ciała

od 40 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 40 zł

Centrum Medyczne Feminium


Analiza stanu odżywienia


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Badania diagnostyczne


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Badania biochemiczne


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Badanie cukru we krwi


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Badania krwi


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Dieta dla dzieci

od 170 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 170 zł

Centrum Medyczne Feminium


Dieta dla kobiet w ciąży

od 170 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 170 zł

Centrum Medyczne Feminium


Dieta dla sportowców

od 300 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 300 zł

Centrum Medyczne Feminium


Dietoterapia

od 170 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 170 zł

Centrum Medyczne Feminium


Konsultacja dietetyczna

od 170 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 170 zł

Centrum Medyczne Feminium


Kuracja antycellulitowa

od 170 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 170 zł

Centrum Medyczne Feminium


Kuracja oczyszczająca


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Kuracja odchudzająca

od 170 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 170 zł

Centrum Medyczne Feminium


Pomiar ciśnienia krwi


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Modelowanie sylwetki


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Oczyszczanie organizmu


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Pomiary ciała


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Poradnictwo dietetyczne


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Poradnictwo żywieniowe


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Testy alergiczne

od 500 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 500 zł

Centrum Medyczne Feminium


Warsztaty dietetyczne


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Wizyta domowa


Ceramiczna 16, Pruszków

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Feminium


Wizyta kontrolna

od 170 zł


Ceramiczna 16, Pruszków

od 170 zł

Centrum Medyczne Feminium

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu cukrzyca w ciąży

Bardzo chciałabym podziękować Pani Beacie za pomoc bo jak zwykle okazała się dla mnie "kołem ratunkowym". Obecnie jestem w 5 ciąży i nigdy do tej pory nie miałam problemów z cukrzycą ciążową. Kiedy tym razem okazało się , że dopadła mnie ta dolegliwość swoje kroki najpierw skierowałam do diabetologa. Pani doktor zaleciła dietę i mierzenie poziomu cukru. Kiedy poszłam na wizytę kontrolną i okazało się, że mój poranny cukier jest zbyt wysoki lekarka natychmiast, praktycznie bez analizy tego co jadłam zaleciła mi branie insuliny. Bardzo chciałam tego uniknąć i dlatego skontaktowałam się z Panią Beatą, ponieważ wiedziałam że może jest dla mnie jeszcze jakiś ratunek. I oczywiście nie myliłam się. Pani Beata zmieniła moją dietę, ponieważ zauważyła ewidentne błędy, których nie widziała lekarka i od tej pory skończył się problem ze zbyt wysokim cukrem. Gdyby nie Pani Beata byłabym skazana na zastrzyki z insuliny przez ponad 3 miesiące.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i bardzo serdecznie polecam Panią Beatę jako najlepszego specjalistę do wszelkich spraw związanych z żywieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ogolne oslabienie, stany depresyjne

Dziekuje Pani Beacie za pomoc.
Lekiem na cale zlo okazala sie Wit.D.....
Diagnoza,szybka i trafna,podejscie mega empatyczne i fachowe. Wielkie dzieki!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Choroby przewodu pokarmowego

Pani Beatka to przede wszystkim osoba która ma wielkie serce. Zwrocilam się do niej z polecenia innej osoby która korzystała z jej usług.Mój problem dotyczy głównie problemów przewodu pokarmowego. To właśnie ona powiedziała jakie badania powinnam wykonać i faktycznie jej podejrzenia się sprawdziły czyli Sibo. Jest bardzo dokładna, posiada ogromną widzę i przede wszystkim szuka najlepszego rozwiązania. Zaleciła dietę odpowiednią dla mnie dzięki której moje objawy znacznie się zmniejszyły i czuje się duzo lepiej. Bralam wiele probiotykow wedlug zalecen pewnego renomownego Instytutu jednak tylko tym pogorszylam sytacje Sibo a nikt mi nie powiedzial, ze moge cierpciec na Sibo. To wlasnie Pani Beatka po rozmowie ze mna od razu podejrzewala te chorobe co potwierdzil test wodowrowo-oddchowy. Zawsze mogę się do niej zwrócić z każdym pytaniem. Dobrała odpowiednią suplementacja do mojej choroby. Choruje również na hashimoto i Pani Beatka również wskazała odpowiednią dietę i zalecenia. Poleca wielu sprawdzonych specjalistów w danych jednostkach chorobowych.Polecam bardzo serdecznie wszystkim którzy szukaj przyczyn swojej choroby i lekarstwa na nie. Pani Beta jest w tym najlepsza.Dziękuję Pani bardzo za wszystko ????


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu chęć zmniejszenia masy ciała.

Zrobiłam zlecone badania, dostałam indywidualny jadlospis ( bardzo jasny i smaczny ), cały czas chudnę , czuję się świetnie i przede wszystkim nie chodzę głodna. Serdecznie polecam każdemu tego dietetyka.

mgr Beata Lewonowska

Bardzo dziękuję. Tak jak napisałam - idziemy po rozmiar 38- to już blisko.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu choroba Hashimoto

Od 4 lat jestem pacjentką Pani Beaty z choroba Hashimoto bez leków na diecie eliminacyjnej. Za nim Pani Beata wzięła mnie pod swoje opiekę byłam wrakiem człowieka, który wędrował po lekarzach i szukał pomocy, której oczywiście nie uzyskał. Głównym problemem było notoryczne zmęczenie, ospałość, depresja, huśtawki nastroju, problemy z zatokami, ciągłe infekcje, stany podgorączkowe ciągnące się miesiącami , kłopoty jelitowe i skórne a także stan zapalny tarczycy i bardzo osłabiona odporność, łapałam każde napotkane choróbsko. Pani Beata zaproponowała mi dietę eliminacyjną. Po 3 miesiącach będąc na diecie powtórzyłam badania. Usg tarczycy nie wykazało stanu zapalnego a wyniki krwi znacznie się poprawiły nie mówiąc o samopoczuciu. Od 4 lat jestem na diecie i w tym czasie tylko raz byłam przeziębiona . Mój stan zdrowia poprawił się bardzo ale to wiąże się z dość rygorystyczną dietą. W chwilach słabości jak pozwolę sobie na małą rozpustę mój organizm głośno krzyczy i daje znać że „zgrzeszyłam i teraz trzeba to odpokutować „ co wiąże się często z problemami skórnymi, jelitowymi bądź złym samopoczuciem. Przejście na dietę było dla mnie bardzo dużym i trudnym wyzwaniem ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wytrwałości Pani Beaty mój świat jest teraz dużo bardziej kolorowyi radosny a przede wszystkim zdrowszy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu alergia, azs

Moja córka już 13 lat leczy się na AZS. Objawy choroby pojawiły się od razu po urodzeniu. I przez tyle lat szukałam pomocy u wielu lekarzy.Każdy proponował swoją wersję podawania przeróżnych leków. Skóra córki była w takim stanie, że każdy zawsze zaczynał od sterydów. Po tylu latach poszukiwań i leczenia wreszcie znalazłam wspaniałą pomoc - Panią Beatę!!!
Ala miała atopową skórę od urodzenia. Przechodziła różne terapie,
leki, w tym sterydy, które pomagały czasowo. Aktualnie od sterydów
prawdopodobnie jest podwyższona insulina i objawy hipoglikemii
(ospałość po posiłku). Po wprowadzeniu zaleceń Pani Beaty, gdy dieta była przestrzegana zauważyłam znaczą poprawę. A co dla mnie
najważniejsze od tego momentu odstawione zostały sterydy. Nawroty
choroby pojawiają się, gdy dieta nie jest trzymana. Choć nie jest łatwe
jej utrzymywanie to jednak patrząc na efekty tej pracy okazuje się, że
warto walczyć. Każdemu rodzicowi oraz osobom, które zmagają się ze
zmianami skórnymi szczerze polecam wizytę u Pani dietetyk Beaty
Lewonowskiej.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu nadwaga

Wizyta u Pani Beaty Lewonowskiej była dla mnie bardzo ważnym momentem, ponieważ dzięki niej kolejny raz w moim życiu podjęłam wyzwanie, aby zmienić swój sposób odżywiania i pozbyć się zbędnych kilogramów, ale w sposób racjonalny i kontrolowany. Było to bardzo ważne dla mnie nie tylko ze względu na to, aby lepiej wyglądać, ale przede wszystkim po to, żeby poczuć się lepiej, zdrowiej. Pani Beata udzieliła mi mnóstwo wskazówek dotyczących interesujących mnie kwestii, m.in.: co jeść, jak jeść, co i gdzie kupować, jak przyrządzać potrawy, aby chudnąć i czuć się zdrowo. W gabinecie u pani dietetyk podczas wizyty panowała miła i przyjazna atmosfera. Pani Beata swoim pozytywnym nastawieniem, ciepłym uśmiechem i miłym słowem, a także dużą ilością przepisów bardzo mocno zmotywowała mnie do działania. Właśnie za to wspaniałe podejście oraz rzetelną wiedzę, którą podzieliła się ze mną z całego serca dziękuję.
Agnieszka


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu niedowaga/ nieprzybierania na wadze syna

Do Pani dietetyk Beaty Lewonowskiej trafiłam z powodu niedowagi/ nieprzybierania na wadze mojego 11-letniego Syna. Jesteśmy oboje pod wielkim wrażeniem zaangażowania Pani Beaty w "problemy" Syna. Już na pierwszej wizycie otrzymaliśmy potężną dawkę wiedzy jak pomóc Mikołajowi stać się jeszcze lepszym sportowcem. Ponadto Pani Beata zaopatrzyła nas w całą masę pomocnych materiałów. Najważniejsze jednak było to w jaki sposób rozmawiała z nami - wszystko przedstawiała nam w sposób bardzo zrozumiały, ale przede wszystkim zachęcał nas to wdrożenia zmian w życie. Jesteśmy totalnie zmotywowani do pracy. Serdecznie dziękujemy :-)

mgr Beata Lewonowska

Bardzo dziękuję za opinię cudownej i mądrej Mamie. Mikołaju, Wielki Sportowcu!. Ładuj akumulatory, buduj siłę i ciało i pamiętaj to dopiero początek Twojej przygody z żywieniem. Ty już wiesz, że są wielcy sportowcy, którzy mają mniejszą ilość tkanki tłuszczowej od Ciebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Nadwaga, nietolerancja pokarmowa, problemy zdrowotne

Pani Beata to profesjonalistka, specjalistka od spraw trudnych, w 100% zaangażowana w pomoc. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo miła i serdeczna, a zarazem zawsze pomocna i szczera. Potrafi doskonale doradzić i zmotywować.
Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z wagą i zdrowiem. Bardzo dziękuję Pani Beato!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy zdrowotne i lekka nadwaga

Pani Beata jest absolutnie profesjonalna i zaangażowana w to, co robi. Pokazała mi jak nie rezygnując z przyjemności jedzenia, unikać pewnych produktów i odżywiać się zdrowo. Dała mi też ogromne wsparcie w decyzjach życiowych. Pani Beata jest cudownym człowiekiem, który lubi ludzi i ma zawsze uśmiech na twarzy. Z całego serca polecam!!!!!

mgr Beata Lewonowska

Pani Joanno. Dziękuję za komentarz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy specjalizuje się Pani także w diecie ketogenicznej?

  Tak, prowadzę pacjentów w oparciu o dietę ketogeniczną.

  mgr Beata Lewonowska

 • Pytanie dotyczące choroby tarczycy

  Mam 29 lat, jestem kobietą a moje ostatnio wykonane wyniki są w normie:
  Tsh- 2,3500 (min:0,27 - max:4,2),
  ft3 5,10 pmol/l (3,1 -6,8), 54,05%
  ft4 12,78 pmol/l (12 - 22), 7,80 %
  anty-TPO 19,04 IU/ml (0 - 34)
  anty-TG 15,91 IU/ml (0 - 115), czy niskie ft4 może świadczyć o początkach niedoczynności tarczycy ? Badania wykonane ze względu na objawy podobne dla niedoczynności m.in. ogólnie złe samopoczucie, utraty dużej ilości włosów, łamliwych, rozdwajających się paznokci i innych.

  Faktycznie wyniki badań + objawy wskazują, że może zmierzać Pani w kierunku subklinicznej niedoczynności tarczycy. Zalecałabym zbadać poziom żelaza i ferrytyny być może jeszcze witaminy B12. Konieczna jest też analiza Pani sposobu żywienia oraz stylu życia. Być może tu znajdziemy przyczynę. Serdecznie zapraszam na konsultacje, aby w oparciu o szczegółowy wywiad poszukać i wskazać drogę dietetycznego wsparcia organizmu.

  mgr Beata Lewonowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk kliniczny. Specjalizuję się w dietoterapii chorób metabolicznych, autoimmunologicznych, skóry. Posiadam opracowane programy redukcji masy ci...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • alergia pokarmowa
 • miażdżyca
 • Żywienie kobiet w ciąży i karmiących
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny