Adresy (3)

Najbliższy termin:
Pokaż kalendarz

Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
42 293.....


ul. Grabieniec 13, Bałuty, Łódź
Neuromedica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • alergia
  • alergia pokarmowa
  • nieżyt nosa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja alergologiczna


ul. Dowborczyków 30/34, Łódź

od 157 zł

Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34


Konsultacja alergologiczna dzieci


ul. Dowborczyków 30/34, Łódź

od 154 zł

Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

Opinie od pacjentów

2.5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pokrzywa alergiczna

Pani Doktor potraktowała mnie z pełnym profesjonalizmem. Z przejęciem wysłuchała historii ostrej alergii, do gabinetu weszłam bez widocznych zmian na skórze jednak pojawiły się one w trakcie badania - Pani Doktor miała tak czujne oko, że szybko to wychwyciła. Przepisała leki i zaprosiła na kolejną konsultację. Ze spokojem odpowiedziała na wszystkie moje pytania, nakreśliła długofalowy plan działania. Na koniec zapytała, czy wszystko jest jasne i powtórzyła najważniejsze kwestie raz jeszcze. Z wielką nadzieją czekam na pozytywne efekty wstępnej diagnozy. Będę z wielkim optymizmem polecała tego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo pozytywna Pani doktor od samego wejścia. Profesjonalne podejście do małego pacjenta na pierwszej wizycie. Bez problemu wydała skierowanie na badania i receptę na leki. Bardzo uprzejma, rzeczowa, profesjonalnie podeszła do problemu.


O
Użytkownik zweryfikowany

przy 1. wizycie w 2.miesiacu życia naszego Malucha ze stwierdzonym i bardzo wyraźnym AZS (+książkowymi, ciężkimi objawami nie tylko alergii pokarmowej w późniejszym wieku, gdzie u Rodziców występuje astma, wstrząsy anafilaktyczne=obciążenie genetyczne) Pani dr zapytała czy przyszliśmy po karteczkę czy po poradę bo jak dla niej dziecko nie wymaga dalszego leczenia mimo iż każdy specjalista potwierdził alergie nie tylko w wynikach badan.. Pani dr zbywała Nas zawsze,bardzo pospieszała Malucha by najlepiej sam jak najszybciej się ubrał i wyszedł bo Pani dr nie ma czasu .... Dziecko wylądowało w szpitalu na oddziale Interny i Alergologii Dziecięcej nie napisze w jakim stanie


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem również zdania, że Pani doktor jest bardzo złym lekarzem i moim zdaniem lepiej by było gdyby zrezygnowała ze swojej pracy. Myślę, że byłaby to ulga nie tylko dla niej, ale przede wszystkim dla jej pacjentów. Miałam pecha być u Pani doktor ze swoja 3 miesięczna córką ze bardzo silnymi objawami skazy białkowej. Na pierwszej wizycie Pani doktor nie przepisala nic, co by dało ulge dziecku. Objawy sie pogorszyly i juz następnego dnia wrocilam do Kliniki Alergologii w Lodzi i na szczescie trafilam na lekarza, ktory przepisal córce masc, kóta jej pomogla. Jezeli podalabym dziecku leki, ktore Pani doktor przepisala - corka bylaby w bardzo zlym stanie/ konsultowalam jeszcze te leki z pediatra /. Pani doktor zlecila rowniez badanie moczu. Na moje pytanie jak takiemu malemu dziecku pobrać mocz do badania stwierdzila, ze nie ma czasu odpowiadać na takie pytania. Uważam, że pani doktor mocno psuje opinię Centrum Alergologii w Łodzi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani dok. jest nie tylko fatalnym lekarzem , ale i nieprzyjemnym człowiekiem. Dziecko po pierwszym spojrzeniu na nią jest zniechęcone. Pani dok. nie potrafi przepisać ani leków ani dać skierowania na odpowiednie badania, jest niekompetentna. Gdybym postąpiła tak jak mi kazała moje dziecko mogłoby wylądować w szpitalu,Jak taki człowiek może pracować z dziećmi. Widać, że ich nie znosi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • alergia
  • alergia pokarmowa
  • nieżyt nosa
Pokaż wszystkie leczone choroby