Adresy (2)

Przeczna 3, Oświęcim
Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

USG

Biopsje cienkoigłowe pod kontrolą usg

Armii Krajowej 15, Gliwice
Zakład Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej Instytut Onkologii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

USG

Biopsje cienkoigłowe pod kontrolą usg

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam na stronę: http://lubieniecka.pl W 1982 roku, po ukończeniu z wyróżnieniem studiów medycznych w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia miesiączkowania - diagnostyka i terapia
 • Ciąża - leczenie zaburzeń hormonalnych
 • Choroby tarczycy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

USG


Przeczna 3, Oświęcim

Brak informacji o cenie

Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny


Armii Krajowej 15, Gliwice

Brak informacji o cenie

Zakład Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej Instytut Onkologii


Biopsje cienkoigłowe pod kontrolą usg


Przeczna 3, Oświęcim

Brak informacji o cenie

Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny


Armii Krajowej 15, Gliwice

Brak informacji o cenie

Zakład Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej Instytut Onkologii

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny Leczenie endokrynologiczne

Niestety nikomu nie polecam tej Pani doktor.
Przez parę lat pani doktor źle leczyła moją chorą tarczycę ( chorowałam wówczas na Zespół Hashimoto ). Terapia polegała na zwiększaniu dawek hormonów oraz jak się później okazało leki, które przez parę lat stosowałam nie mogą być ze sobą łączone !!!
Ponieważ cały czas źle się czułam postanowiłam skonsultować wyniki moich badań z inną panią endokrynolog . Już w trakcie konsultacji dowiedziałam się, iż doktor Jurecka podawała mi dawki hormonów, których nie można ze sobą łączyć. Przez terapię Pani Jureckiej ( źle dobrane leki ) straciłam parę lat z mojego życia. Pamiętam jak źle się wtedy czułam, gdy byłam przez tą panią doktor leczona.
Na dzień dzisiejszy po wielu przejściach jestem zdrową osobą ( wyleczona choroba Hashimoto ), ale nie zawdzięczam tego w żaden sposób pani doktor Jureckiej, ale pewnej pani endokrynolog z Legnicy. Do dzisiejszego dnia żałuję, że trafiłam do doktor Jureckiej. Widać, że można mieć wiele tytułów naukowych i to niekoniecznie świadczy o tym, że specjalista pomoże. W moim przypadku niestety pani Jurecka nie pomogła, wręcz mój stan zdrowia się wtedy znacznie pogorszył, o czym świadczyły wyniki badań i moje okropne samopoczucie. Z tego powodu zdecydowanie nie polecam.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny niedoczynność tarczycy

Przedewszystkim zła diagnoza leczono mnie sterydami na niedoczynnosc kory nadnerczy ktorej nie miałam Na pierwszej wizycie pani doktor przepisała mi steryd cytuje za trzy tygodnie przyjme pania do szpitala potwierdzic diagnoze Doczekałam sie pobytu w szpitalu po paru miesiacach na jednodniowe badanie potwierdzic chorobe wykluczono niedoczynnosc nadnerczy Pare miesiecy niepotrzebnie przyjmowałam sterydy Niestety do tej pory borykam sie ze skutkami ubocznymi po sterydach Nie jestem zdolna do pracy Zostalam sama z problemami wylałam wiele łez Posterydach mój dom to szpital 7 razy pobyty w szpitalu i do tej pory nie mam jednoznacznej diagnozy Sposób traktowania pacjenta pozostawia wiele do przemyslenia Ocene juz wystawiłam a swoje opinie pozostawiam do przemyślenia Pozdrawiam zycze duzo zdrowia

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny badanie tarczycy

Trafiłam do Pani docent w 5-tym tygodniu bliźniaczej ciąży, a byłam już po dwóch wcześniejszych poronieniach. Została zdiagnozowana u mnie choroba Hashimoto. Dzięki ogromnej wiedzy oraz zaangażowaniu Pani doktor, dobraniu odpowiedniej dawki leków i kontroli poziomu hormonów – urodziłam zdrowe, cudowne i wyczekane dzieci. Polecam wizytę u Pani doktor każdej kobiecie, która ma problem z zajściem w ciążę lub problem z jej donoszeniem.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Endokrynologiczny zaburzenia hormonalne

Jestem pacjentką pani docent od ponad 8 lat. Tylko dzięki olbrzymiej wiedzy i ogromnemu zaangażowaniu pani doktor jestem mamą dwóch zdrowych chłopców. Trafiłam do pani doktor bo po wizytach u kilku specjalistów w moim mieście zostałam zakwalifikowana do wycięcia większej części tarczycy (kilka gózków). Nikt nie chciał podjąć się jakiegokolwiek leczenia, nie mówiąc o szerszej diagnozie- wyciąć i po problemie, na moje pytanie co z ewentualną ciążą w przyszłości, kazano mi się nie nastawiać na takie scenariusze. Przy pierwszej wizycie pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, pobrała biopsję,zleciła szczegółowe badania i dostosowała leczenie.Okazało się że same gózki to tylko wierzchołek góry lodowej. Pani docent zdiagnozowała u mnie chorobę Hashimoto oraz zaburzenia nadnerczy. Wiem na pewno, że gdybym nie trafiła do pani doktor w odpowiednim momencie, nie miałabym szans na donoszenie ciąży. Moje obie ciąże pod czujnym okiem pani doktor przebiegły bez najmniejszych problemów. Jeśli chodzi o gózki w tarczycy to po zastosowaniu odpowiednich dawek leków, wszystkie się wchłonęły, także operacja była zbędna. Teraz polecam panią doktor każdemu, kto boryka się z problemami endokrynologicznymi. Pacjentką jest też moja siostra i kilka znajomych, które po nietrafnych lekarzy, trafiły pod opiekę pani doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Docent jest bardzo dobrym specjalistą. Godnym polecenia lekarzem. Pierwsza wizyty u Pani Docent była dla mnie ogromnym, a zarazem miłym zaskoczeniem. Pani Docent przeprowadziła ze mną dokładny i długi wywiad na temat moich dolegliwości. Zainteresowała się również moją budową ciała
i związanymi z nią detalami, którymi wcześniej nikt się nie interesował. Pani Docent postawiła 100% diagnozę, którą potwierdziły późniejsze badania.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu Pani Docent oraz bardzo dużej wiedzy, którą cały czas pogłębia, po przebytej operacji dochodzę do zdrowa.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr jest nastawiona przede wszystkim na zbijaniu majatku. Nie jest to na pewno lekarz z powolania. Podchodzi do pacjentow w sposob lekcewazacy i jest opryskliwa.Nie intetesuje ja samopoczucie pacjenta, kiedy szary czlowiek probuje dowiedziec sie cos na swoj temat swoim zachowaniem wyraznie pokazuje zmeczenie i zdenerwowanie. Przez to,ze ma duza ilosc pacjentow nie poswieca im duzo czasu i nie skupia sie na nich tak jak trzeba i przez to cierpi pacjent,ktory nie ma szansy na szybsze leczenie tylko zostanie odeslany do.nastepnej wizyty i jeszcze nastepnej. Cena takiej wizyty: 180zl za 20min. Ja nie polecam!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


B
Użytkownik zweryfikowany

Leczę się u Pani Doktor już od dłuższego czasu. Zaskakujące podczas pierwszej wizyty było dla mnie jej poważne taktowanie każdego z wymienionych objawów. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony bardzo długi i dokładny wywiad. Również na podstawie dokładnej obserwacji budowy ciała ( dziwnych detali o które nikt wcześniej nie pytał i których nikt wcześniej nie widział) usłyszałem pierwszą i trafną diagnozę. Pani Doktor jest światowej sławy specjalistą. Mnóstwo czasu spędza na zagranicznych konferencjach. Cały czas poszerza swoją wiedzę a przy tym pracuje ponad swoje siły. ( Może wydawać się to dziwne, ale słyszałam raz od jednego z pacjentów, że raz jego wizyta została wyjątkowo przełożona na godzinę 2 w nocy ). Jeśli ktoś oczekuje pewnej diagnozy i prawidłowego leczenia, jeśli ktoś oczekuje stwierdzenia "Wiem co Ci jest." to polecam wizytę u Pani Doktor. Jeśli zaś ktoś oczekuję wsparcia lepiej niech poszuka go u przyjaciół.


J
Użytkownik zweryfikowany

Może Pani doktor ma doświadczenie jako lekarz i działa skutecznie, ale jej zachowanie jako człowieka uwłacza pacjentom. Od kilku lat leczę się na poważną chorobę zaburzeń hormonalnych, powodowanych guzami gruczołów dokrewnych. Często spotykamy się z tym, że zostajemy traktowani jako pacjenci z góry przez lekarzy. Pani Lubieniecka jest tego doskonałym przykładem... zostałam potraktowana jak przedmiot, Pani doktor zamiast uspokoić mnie mówiąc o kolejnych krokach leczenia, straszyła mnie 'złośliwymi przerzutami', nie wiem czy sobie z tego zdaje sprawę ale choremu człowiekowi, w strachu przed chorobą i tym co go czeka, takie straszenie, być może mające na celu mobilizacje i tzw. 'wzięcie się w garść' może mieć fatalne skutki.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


P
Użytkownik zweryfikowany

na 5. Mój przypadek jest specyficzny Hashimoto+celiakia. Pierwszy raz w życiu miałam takie badanie- mierzenie wzrostu, waga, badanie rąk, badanie nóg, badanie piersi, badanie brzucha, USG tarczycy, wgląd w wyniki z uwagą. Na podstawie wyników była w stanie określić ile leku brałam u innego lekarza. Co najważniejsze moja tarczyca jest ustawiona jak trzeba pomimo celiakii, gdzie miałam słabe wchłanianie wszystko jest teraz idealnie. Wyniki wszystkie w normie. Zawsze pyta o planowaną ciąże, znajomą wyleczyła z bezpłodności!!!!!!!. to nie specjalistka, to SUPER specjalistka. - pokażcie mi drugiego takiego lekarza!!! koszt wizyty prywatnej bardzo zbliżony do innych lekarzy.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor leczy mnie od około dwóch lat. Jako jedyna z lekarek, potrafiła wywołać moją miesiączkę nie stosując leków antykoncepcyjnych (bo tak mnie leczono przez kilka lat). Jak do tej pory jestem zadowolona z leczenia. Zobaczymy co będzie dalej.
Co do opinii.... zastanówcie się Państwo czy oceniacie lekarza, pomoc jakiej Wam udziela czy skreślacie kogoś za fakt, że jest poślizg w czasie,co jest komiczne, a świadczy jedynie o tym, jak wielu ludzi chcę się dostać do gabinetu. Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam na stronę: http://lubieniecka.pl W 1982 roku, po ukończeniu z wyróżnieniem studiów medycznych w Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia miesiączkowania - diagnostyka i terapia
 • Ciąża - leczenie zaburzeń hormonalnych
 • Choroby tarczycy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Medycyna nuklearna
 • Choroby wewnętrzne

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional