Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
58 768..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wydziału lekarsko-dentystycznego. Staż podyplomowy odbywałam w Mazowieckim Centrum Stomatologii....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Ból zęba
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja stomatologiczna


Bosmańska 30/U1, Gdynia

Dowiedz się więcej

DentalSand Gabinet Stomatologiczny

Konsultacja i przeglądy są bezpłatne

Pozostałe usługi

Ekstrakcja zęba


Bosmańska 30/U1, Gdynia

od 100 zł

DentalSand Gabinet Stomatologiczny


Leczenie kanałowe pod mikroskopem


Bosmańska 30/U1, Gdynia

od 400 zł

DentalSand Gabinet Stomatologiczny


Leczenie próchnicy


Bosmańska 30/U1, Gdynia

od 120 zł

DentalSand Gabinet Stomatologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Bardzo kompetentna osoba. Wszystko wyjaśni , pomoże i doradzi . Narazie miałam jedną wizytę ale jestem bardzo zadowolona .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny Inny

Bolał mnie zab, nikt nie chciał mnie przyjąć, proponowali mi odległe terminy, tylko gabinet Pani doktor Beatki przyjął mnie tego samego dnia! Pani doktor pomogła i czułam że trafiłam w najlepsze ręce jakie mogłam nie zmienię gabinetu już nigdy! Polecam wszystkim


U
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny Inny

Przykro mi, że zostawiam pierwszy nie-pozytywny komentarz. Ząb u innego stomatologa został zakwalifikowany do usunięcia a pani Beata go uratowała endokoroną. Finalnie misja zakończona więc sukcesem, ząb jest, spełnia swoją funkcję, ale wygląda tragicznie. Byly brane wyciski, więc ząb powinien być idealnie spasowany w zgryz, tymczasem z jednej strony trzeba bylo go ostro spiłować a z drugiej strony jest go za mało, jest za niski, i nie styka z dolnymi zębami. Powierzchnie zęba górnego z dolnym stykają się w jakiejś 1/4. Przez wyrównywanie endokorony i okładanie jej kompozytem ząb stracił jakikolwiek kształt i jest kwadratowym klockiem nawet nie udającym prawdziwego zęba. Protetycznie i estetycznie więc słabo bardzo.

lek. dent. Beata Grzebieluch

Pani Urszulo, z uwagą korzystam z krytyki do bycia lepszym, proszę jednak zwrócić uwagę na cienką granice pomiędzy krytyką a pomówieniem. W Pani konkretnym przypadku (do którego ma Pani pełne prawo się odnieść) uznałam na podstawie mojej wiedzy i badania, że ząb z którym się Pani zgłosiła jest do WARUNKOWEGO leczenia ze względu na jego stan jak również warunki zgryzowe. Decyzje w sprawie zabiegów podejmuje pacjent, który ma oczywiście prawo do namysłu i konsultacji z innym lekarzem. Zwykle czas weryfikuje podjętą decyzję. Proszę pamiętać, że czas na fotelu jest czasem wzajemnej interakcji. Ząb nie może być kwadratowy ze względu na to ze odbudowa została wykonana metoda pośrednią w laboratorium protetycznym z formy wiernie odwzorowującej kształt zęba odpowiednio dostosowany do warunków panujących u danego pacjenta.Była Pani na wizycie kontrolnej po zacementowaniu na której wyraźnie zaznaczałam o świadomej współpracy pomiędzy lekarzem a pacjentem i uczciwym wyrażaniu swoich sugestii oraz uwag odnośnie leczenia .Dodatkowo była Pani umówiona na kolejną wizytę ,którą Pani potwierdziła i nie przyszła wyrazem czego jest brak szacunku do mojego zaangażowania i czasu jakie w 100% poświęcam na prace z pacjentem .
Z wyrazami szacunku
lek.dent Beata Grzebieluch


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny Inny

Latami odwiedzałem różnych stomatologów..... do Pani Beaty trafilem z leczeniem kanałowym..... tak jak każdy znajomy twierdził , że to zabieg bolesny i nie przyjemny, tak ja powiem..... Pani Beata ma taki fach w ręku i podejście do pacjenta, że gdyby ktoś mi powiedział, że miałem robione na tej wizycie wypełnienie a nie kanałowe, uwierzyłbym.... zero bólu, dyskomfortu, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję :)) jak nie jest bardzo zmęczona. Zapraszam do kontaktu i regularnych wizyt.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny leczenie kanałowe pod mikroskopem

Bardzo dobry lekarz ,profesjonalizm ,empatia i bardzo skuteczne leczenie ,mimo bardzo uszkodzonych zębów ,dostałem fachową poradę oraz pomoc ,gorąco polecam .

lek. dent. Beata Grzebieluch

oj ojoj...... :) czuję się niezręcznie... :). Pozdrawiam, dziękuję, Zapraszam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Pani doktor bardzo dba o pacjenta, szczegółowo przestawia plan leczenia. Podczas wizyty nic nie bolało, wszystko przebiegało bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Pierwszy raz nie boje się wracać do gabinetu. Serdecznie polecam!

lek. dent. Beata Grzebieluch

Cieszę się, że moja osoba przypadła Pani do gustu. Punkt pierwszy to psychiczny komfort pacjenta w kontakcie z lekarzem. Potem komfort wizyt w gabinecie a potem wspólny sukces. Dziękuję. Beata Grzebieluch


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Po ostatnich nieudanych wizytach u dentysty - wizyta u pani Beaty była totalnym przeciwieństwem. Wszystko wyjaśniła, z zaangażowaniem - pierwszy raz na prawdę poczułam, że lekarzowi zależy. Bardzo polecam, pełen profesjonalizm.

lek. dent. Beata Grzebieluch

:) :) :) Dziękuję i Zapraszam w miarę potrzeby. A najlepiej zanim takie potrzeby będą. BG


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny leczenie kanałowe pod mikroskopem

Polecam, pani Beata bardzo dba o komfort pacjenta, by wizyta była bezbolesna oraz stara się ratować każdy ząb :)

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo się cieszę z Pani zadowolenia i tego, że wizyta była sukcesem. Zapraszam do regularnych wizyt.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny ekstrakcja zęba

Było jak powinno. Nic dodać, nic ująć. Na czas, bez bólu i szybko. Szkoda, że nie normalne czasy, bo teraz jakbym trafił w ręce obcych :) . Pozdrawiam

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję. Zapraszam do niestrasznych, regularnych wizyt. BG


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny leczenie kanałowe pod mikroskopem

Profesjonalne podejscie do pacjenta przez Pania lekarz. Szczegolowe dowiedzialam sie co sie dzieje i w jaki sposob bedzie odzywalo sie lacznie.Mimo iz do gabinetu weszlam z wielkim bolem wyszlam bardzo zadowolona i juz bez bolaczki. Napewno chetnie bede tam wracala.

lek. dent. Beata Grzebieluch

Dziękuje za miłe słowo jak również czas znaleziony na ten wpis.Na pozbyciu się bólu proszę nie poprzestawać. Zapraszam do regularnych wizyt. BG


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 25 lat oraz w przeciąku ostatniego roku wyrwane 2 zęby - dwie dolne szóstki ( po nieudanych leczeniach kanałowych). Widzę wyraźnie, że zmieniły mi się rysy twarzy po tych ekstrakcjach- jakby zapadnięcie policzków i przesunięcie żuchy (nie mam również górnej piątki).
  Dobrym, ale niestety kosztownym rozwiązaniem jest wstawienie implantów, na które niestety obecnie mnie nie stać, dlatego planuję uzupełnić te braki mostami. Czytałam, że implant powoduje, że kość nie zanika, a jak jest w przypadku mostów?
  Czy po wstawieniu tych ubytków rysy twarzy jakby 'poprawią się' czy spowoduje to, że nie ulegnie ona jeszcze większej 'deformacji' ??

  Braki zębowe to nie tylko problem estetyczny. Brak nawet pojedynczego zęba niesie za sobą konsekwencje medyczne. Następstwem utraty zęba jest pochylanie i przesuwanie się zębów sąsiednich oraz wysuwanie zębów przeciwstawnych. Pozostałe zdrowe zęby muszą znosić większe obciążenia, co powoduje ich ścieranie i powstawanie mikropęknięć. W miejscu brakującego zęba kość zaczyna zanikać, gdyż nie pełni już roli przeznaczonej przez naturę. Długotrwały proces zaniku kości prowadzi do przedwczesnej utraty zdrowych zębów i zmiany rysów twarzy. Szczęka i żuchwa zapadają się, usta stają się cieńsze, a nos ulega nienaturalnemu wydłużeniu i zbliża się do brody. Powstaje więcej zmarszczek w okolicy szyi i ust. W efekcie twarz zyskuje charakterystyczny starczy wygląd. Zaburzenie funkcji układu żucia wpływa na obciążenie stawów.Implanty są najlepszą alternatywą wstawienia zęba.Przy mostach nalezy oszlifowac sąsiadujące zęby .

  lek. dent. Beata Grzebieluch

 • Pytanie do lekarzy stomatologów. Od 3 miesięcy mam założoną koronę przedniej jedynki (górnej), która jest po staarym leczeniu kanałowym. Jakoś po miesiącu od jej założenia ząb zaczął się chybotać, złamał się w środku szklany wkład i ząb wypadl. Nie bylo żadnego urazu, nie uderzylam w ząb kubkiem, nic takiego. Zamontowano mi nowy, taki samy wklad z włókna szklanego, korona się trzyma. Jednakże między dziąsłem a końcem korony wyczuwam językiem przerwę.Mam też inne korony, ale bez takich przerw. Mój dentysta powiedzial, że 'tak ma być'. Mimo tego strasznie się boję, że znów stracę jedynkę w najmniej oczekiwanym momencie, tak jak poprzednio. Czy powinnam zglosić się na konsultacje do innego dentysty?

  Witam .Proszę udać sie na konsultację do lekarza dentysty w celu sprawdzenia szczelnosci istniejącej pracy protetycznej jak rowniez poprawnosci wypelnienia kanału czy tez koniecznosci wykonania ponownego leczenia endodontycznego pod kontrola mikroskopu, nowego wkladu koronowo-korzeniowego i szczelnej korony.

  lek. dent. Beata Grzebieluch

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wydziału lekarsko-dentystycznego. Staż podyplomowy odbywałam w Mazowieckim Centrum Stomatologii....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Ból zęba
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
Zobacz więcej

Staże

 • Mazowieckie Centrum Stomatologii - Nowy Zjazd


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania