Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
58 768.....

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wydziału lekarsko-dentystycznego. Staż podyplomowy odbywałam w Mazowieckim Centrum Stomatologii....

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja stomatologiczna


Bosmańska 30/U1, Gdynia

Brak informacji o cenie

DentalSand Gabinet Stomatologiczny

Konsultacja i przeglądy są bezpłatne


Leczenie kanałowe pod mikroskopem

od 400 zł


Bosmańska 30/U1, Gdynia

od 400 zł

DentalSand Gabinet Stomatologiczny


Leczenie próchnicy

od 120 zł


Bosmańska 30/U1, Gdynia

od 120 zł

DentalSand Gabinet Stomatologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
1
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny leczenie mikroskopowe

Bardzo profesjonalne leczenie oraz życzliwe podejście do pacjenta.
Zdecydowanie polecam wizyty, pozdrawiam Dimitri.

lek. dent. Beata Grzebieluch

Dziękuję, zależy mi na...... dobrze wykonanej pracy, ale tez wykonanej w sposób, który nie pogarsza naszego samopoczucia. Naszego, czyli Państwa Pacjentów i mojego. Mojego też bo ciężko mi się pracuje na smutno :) albo wściekło :). Zapraszam na pogodnie. BG


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny

Gabinet pani Beaty wybrałem kierując się opiniami zamieszczanymi w internecie. Jak się okazało, całkiem słusznie.
Po 4 wizytach jestem gotów, żeby wyrazić własną opinię. Mogę także podpisać się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami innych pacjentów. To pod każdym względem najlepszy gabinet dentystyczny spośród wszystkich, które odwiedziłem w życiu. Pani Beata wykonuje zabiegi z niezwykłą starannością i precyzją, co wywarło na mnie duże wrażenie już podczas pierwszej wizyty. Ponadto jako pacjent czułem się bardzo komfortowo, a zabiegi przebiegały dla mnie zupełnie bezstresowo i bezboleśnie, gdyż pani Beata jest niezwykłe wrażliwą i empatyczną osobą i dba o to by nie sprawiać pacjentowi niepotrzebnego bólu.
Jeśli chodzi o ceny usług to są moim zdaniem bardzo przystępne. Odniosłem wrażenie, że misją pani Beaty jest pomaganie ludziom, a nie czerpanie zysków finansowych. Serce rośnie!
Mam nadzieję, że w kolejce pacjentów zawsze znajdzie się dla mnie miejsce, bo nie zamierzam już chodzić gdzie indziej. Dojeżdżałbym tu nawet gdybym przeprowadził się do Krakowa :)

lek. dent. Beata Grzebieluch

Cieszy mnie, kiedy moja praca pokazuje, że gabinet stomatologiczny i spotkanie z dentystą nie musi oznaczać traumy. To konieczność dzisiejszych czasów i szansa na uniknięcie wielu innych schorzeń niż tylko te związane bezpośrednio z zębami. Dziękuję za zaufanie i zapraszam ponownie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Długo szukałam idealnego dentysty, aż w końcu znalazłam dr Grzebieluch. Na początku byłam dość sceptyczna ze względu na moje poprzednie doświadczenia, lecz dr szybko rozwiała moje wątpliwości swoim profesjonalizmem i empatycznym podejściem do pacjenta. Nie naciąga również na pieniądze i daje czas na zastanowienie się. Jest świetną specjalistką a oprócz tego poprostu sympatycznym człowiekiem. Sprawiła, że chodzonie do dentysty stało się dla mnie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem :-)

lek. dent. Beata Grzebieluch

Dziękuję. Do ideału mi daleko, a czy w ogóle on istnieje.... ? To jakiś uciekający króliczek :). Także w stomatologii:)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z pełną odpowiedzialnością chcę polecić Panią doktor Beatę Grzebieluch! Jest to wysokiej klasy specjalistka. Perfekcjonistka w każdym calu. Jej indywidualne podejście do klienta, spokój i profesjonalizm pozwala odprężyć się na fotelu dentystycznym (co jak wiemy nie jest łatwe). Nie jeden raz, dosłownie uratowała mi życie i ulżyła w bólu jakim jest ból zęba do leczenia kanałowego. Pracuje na wymagającym i profesjonalnym sprzęcie do leczenia endodentycznego. Pani doktor jest niezwykle delikatną osobą, zawsze zwraca uwagę i dopytuje się pacjenta czy wszytko jest w porządku i czy nic nie boli. Mam bardzo niski próg odporności na ból i wizyty u stomatologa były dla mnie zawsze ogromnym stresem. Potrafi w zrozumiały dla pacjenta sposób przedstawić plan leczenia oraz wszystkie zabiegi, które zostały wykonane. Pani Beata sprawiła, że wszelkie obawy i lęki minęły. Gorąco polecam Panią Beatę Grzebieluch to lekarz z powołania!

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję za ciepłe słowo.Pozdrawiam i zapraszam ponownie :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Osobą które są na etapie poszukiwania stomatologa polecam serdecznie Dr. Beatę Grzebieluch. Pasja połączona z pełnym profesjonalizmem, czego próżno szukać u większości stomatologów z którymi wcześniej miałem kontakt. Dr. Beata jest przemiłą pełną ciepła i zrozumienia osobą. Potrafi słuchać.... Polecam

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie kanałowe pod mikroskopem

Nie ma takiej skali żeby ocenić prace Pani Doktor. Jest poprostu wapanialym lekarzem, a zarazem człowiekiem, który podchodzi do pacjenta z wysokim profesjonalizmem ale także z zaangażowaniem. Trafiłam do Pani doktor z trzydniowym bólem, na który inna Pani stomatolog nie była w stanie nic zaradzić pomimo wizyt dwa razy w ciągu dnia. Moja męka trwała 3 dni,aż zrezygnowana szukałam innego stomatologa w celu usunięcia zęba(gdyż w gabinecie w którym ząb był „leczony” nie było możliwe jego usunięcie). Byłam już wykończona psychicznie i finansowo. Pani Doktor Beata pomimo moich próśb o usunięcie przekonała mnie na leczenie kanałowe pod mikroskopem. I to była bardzo dobra decyzja.Po pierwszej wizycie u Pani Doktor ból ustąpił. Mimo wolnego dnia w pracy przyjechała do gabinetu aby dokończyć leczenie.Już nigdy nie oddam się w ręce innego stomatologa i każdemu z głębi serca polecam Panią Doktor Beatę. Jako jedyna pomogła mi w bolu nie niszcząc tez portfela ????

lek. dent. Beata Grzebieluch

Dziękuję Pani Ewelino i zapraszam ponownie aby tylko profilaktycznie .


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu powtórne leczenie endodontyczne

Z czysty sumieniem polecam Panią doktor.

Panią doktor różnią dwie zasadnicze cechy od większości stomatologów, tzn. jakość i odpowiedzialność za pacjenta.

U Pani doktor leczyłem się kilka razy. Wszystkie wizyty były bezbolesne, na każdej wizycie doktor szczegółowo omawiała ze mną leczenie, przedstawiając plusy i minusy każdego z możliwych sposobów leczenia.

Wypełnienia nakładane są cienkimi warstwami i warstwa po warstwie utwardzane, przez co się trzymają.
Leczenie endodontyczne pod mikroskopem (kanałowe) bajka, Pani doktor zawsze pokazuje różnice przed i po.

Polecam zdecydowanie, stomatog z pasji.

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję za zaufanie i polecenie . Pozdrawiam i zapraszam ponownie


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog Beatę Grzebieluch. Pełen profesjonalizm, uratowała mi zęba przed ekstrakcja po nieudolnym leczeniu poprzedniego „specjalisty”. Cały zabieg był przeprowadzony sprawnie i praktycznie bezboleśnie przy pomocy mikroskopu.
Polecam!!

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję i zapraszam do skorzystania z regularnych wizyt kontrolnych dzięki którym spotkanie z dentysta będzie miało wymiar czysto porządkowy.Pozdrawiam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem wyjątkowo skomplikowanym pacjentem zdrowotnie i z klasycznym lękiem do stomatologii. Wizyta u Pani Doktor to był "matrix" pod względem stomatologii. Nigdy nie myślałam, że doczekam czasów, gdy wizyta u dentysty będzie przyjemnością! A tak się dziś stało. Zero, zero, zero bólu, a wszystkie potrzebne zabiegi zostały przeprowadzone. Zęby bardzo skrupulatnie sprawdzone i "naprawione", a ja pierwszy raz wracam nie spocona ze strachu i bólu. Do takich specjalistów aż chce się wracać! Polecam z czystym sumieniem pacjenta :)

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję Pani Kasiu jest mi niezmiernie miło ze poświęciła Pani czas na wystawienie swojej opinii to dodaje bardzo dużo energii to dalszego działania :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie kanałowe pod mikroskopem

profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor dokładnie opisuje problem, proponuje możliwe rozwiązania i wraz z pacjentem ustala procesu leczenia. Czuje się, ze jest sie w dobrych rekach. Zdecydowanie polecam :)

lek. dent. Beata Grzebieluch

Bardzo dziękuję za tak wysoka ocenę i zapraszam ponownie . Do zobaczenia :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jaki lek przeciwbólowy jest najlepszy po wyrwaniu zęba

  Wszystko zależy od natężenia bólu po ekstrakcji zęba.Ja polecam ibuprom bądź nurofen jeśli te leki są niewystarczające to Nimesil badz Ketonal o ile nie ma przeciwwskazań do ich przyjmowania.pozdrawiam

  lek. dent. Beata Grzebieluch

 • Mam 25 lat oraz w przeciąku ostatniego roku wyrwane 2 zęby - dwie dolne szóstki ( po nieudanych leczeniach kanałowych). Widzę wyraźnie, że zmieniły mi się rysy twarzy po tych ekstrakcjach- jakby zapadnięcie policzków i przesunięcie żuchy (nie mam również górnej piątki).
  Dobrym, ale niestety kosztownym rozwiązaniem jest wstawienie implantów, na które niestety obecnie mnie nie stać, dlatego planuję uzupełnić te braki mostami. Czytałam, że implant powoduje, że kość nie zanika, a jak jest w przypadku mostów?
  Czy po wstawieniu tych ubytków rysy twarzy jakby 'poprawią się' czy spowoduje to, że nie ulegnie ona jeszcze większej 'deformacji' ??

  Braki zębowe to nie tylko problem estetyczny. Brak nawet pojedynczego zęba niesie za sobą konsekwencje medyczne. Następstwem utraty zęba jest pochylanie i przesuwanie się zębów sąsiednich oraz wysuwanie zębów przeciwstawnych. Pozostałe zdrowe zęby muszą znosić większe obciążenia, co powoduje ich ścieranie i powstawanie mikropęknięć. W miejscu brakującego zęba kość zaczyna zanikać, gdyż nie pełni już roli przeznaczonej przez naturę. Długotrwały proces zaniku kości prowadzi do przedwczesnej utraty zdrowych zębów i zmiany rysów twarzy. Szczęka i żuchwa zapadają się, usta stają się cieńsze, a nos ulega nienaturalnemu wydłużeniu i zbliża się do brody. Powstaje więcej zmarszczek w okolicy szyi i ust. W efekcie twarz zyskuje charakterystyczny starczy wygląd. Zaburzenie funkcji układu żucia wpływa na obciążenie stawów.Implanty są najlepszą alternatywą wstawienia zęba.Przy mostach nalezy oszlifowac sąsiadujące zęby .

  lek. dent. Beata Grzebieluch

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wydziału lekarsko-dentystycznego. Staż podyplomowy odbywałam w Mazowieckim Centrum Stomatologii....

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
Zobacz więcej

Staże

 • Mazowieckie Centrum Stomatologii - Nowy Zjazd


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski