Adres

Poznańska 35a, Stare Miasto , Wrocław
Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie, Jako absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Wydziału Nauk o Żywności zdobyłam gruntowne wykształcenie z zakresu żywi...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Poznańska 35a, Wrocław

od 100 zł

Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Poznańska 35a, Wrocław

od 250 zł

Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne

Badanie trwa 2,5 godziny na bezinwazyjnym urządzeniu SCIO


Dietoterapia


Poznańska 35a, Wrocław

od 150 zł

Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne

Terapia na urządzeniu SCIO(1,5 godziny) z zaleceniami.


Jadłospis 14-dniowy


Poznańska 35a, Wrocław

od 140 zł

Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne


Jadłospis 7-dniowy


Poznańska 35a, Wrocław

od 80 zł

Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne


Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


Poznańska 35a, Wrocław

od 50 zł

Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne badanie diagnostyczne

Przez dobrych kilku miesięcy borykałem się z niepokojącymi objawami, odwiedziłem wielu lekarzy i niestety nie do końca zostałem wyleczony. Na własną rękę szukałem pomocy w medycynie alternatywnej. W rezultacie natrafiłem na badanie diagnostyczne SCIO u Pani dr Beaty, na którym uzyskałem bardzo dużo ważnych informacji o stanie zdrowia mojego organizmu (niedoborach, nietolerancjach, stanach zapalnych, stanie zanieczyszczenia patogenami itd.). W uzyskanym po badaniu raporcie, dostałem szczegółowo opisany stan organizmu oraz zalecenia dietetyczne od Pani Beaty. Dzięki temu badaniu i określeniu przyczyny moich dolegliwości, z każdym dniem ustępują one bezpowrotnie. Serdecznie polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne badania diagnostyczne SCIO

Od kilku lat borykam się z miażdżycą i związaną z nią chorobą niedokrwienną serca. Mimo wstawiania stenów i ciągłego leczenia, wciąż postępowała. Na badaniu diagnostycznym SCIO dowiedziałem się, co może być przyczyną ciągle postępującej miażdżycy. Otrzymałem dużo cennych informacji w zaleceniach i wskazówki do zmiany diety od Pani dr Beaty. Skorzystałem również z szeregu dodatkowych zabiegów przeciwmiażdżycowych, również na tym samym urządzeniu SCIO. Po kilku miesiącach współpracy widać zmiany na lepsze. Z całą pewności mogę polecić badanie oraz terapię przeprowadzoną przez Panią Beatę Grabowską.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne

Na co dzień jestem energiczną i aktywną osobą. Jednak dokuczające mi na co dzień mocne zawroty głowy oraz bóle kręgosłupa w części piersiowej, odbierały chęci do działania. Na badanie diagnostycznie SCIO namówiła mnie znajoma. Podeszłam do niego sceptycznie, jednak w rezultacie badanie przyczyniło się do określenia przyczyny moich dolegliwości oraz poznania mojego organizmu. Uzyskany po badaniu szczegółowy raport i zalecenia od Pani dr Grabowskiej pozwoliły doprowadzić organizm do równowagi wewnętrznej i zniwelować dolegliwości. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą poznać siebie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Doradztwo Żywieniowo - Dietetyczne Badanie diagnostyczne SCIO

Skorzystałem z badania diagnostycznego SCIO w 2018 roku. Byłem wtedy w trakcie rehabilitacji kciuka prawej ręki (wszczepienie ścięgna). W trakcie badania dowiedziałem się bardzo dużo o swoim organizmie i jego dysfunkcjach oraz o różnych niedoborach (witamin, minerałów, białek i NNKT),wcześniej przez 7 lat trenowałem piłkę nożną w dwóch klubach piłkarskich we Wrocławiu. Dodatkowo dzięki cennym zaleceniom żywieniowym, dodatkowej suplementacji oraz kilkunastu sesjach terapeutycznych na urządzeniu SCIO, uzyskałem, według mnie, lepszy rezultat podczas rehabilitacji. Dzięki temu mogłem wrócić do sportu bez większego uszczerbku na zdrowiu po przebytym urazie. Polecam z całego serca!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Beatę , straciłem na wadze 17 kg w kontrolowany sposób , stan zdrowia (na podstawie zrobionych wyników z krwi) z niepokojąco złych poprawił się do bdb. Nauczyłem się zasad zdrowego odżywiania ku radości całej rodzinki (urozmaicone menu , wiele pysznych przepisów).To wszystko w 6 m-cy. Jeszcze raz bardzo polecam .
Ps. Na tej diecie nigdy nie byłem głodny.


S
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Panią Beatę jako dietetyka. Pomogła mi Ona schudnąć w bardzo szybki i skuteczny sposób nie wymagający wielu wyrzeczeń. Współpraca była miła, dobra i rzeczowa. Zalecane potrawy smaczne i łatwe w wykonaniu.


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam Panią Beatę Grabowską! Od 6 lat choruję na sprawy związane z jelitem cienkim. Byłam już u lekarzy chorób wewnętrznych, kilku gastrologów, dwóch gastroeneterynologów w całej Polsce. Żadne leki oraz zalecenia tych lekarzy nie pomogły. Mam problemy jelitowe związane z przerostem bakteryjnym, mianowicie candidą, bardzo trudną do wyleczenia. Tylko dzięki prawidłowej diecie, odpowiednim badaniom nieinwazyjnym (które kazała zrobić Pani Beata, a o których inni lekarze gastrolodzy i gastroenterynolodzy nie mieli pojęcia lub mówili, żeby się tym nie przejmować, a jelito bolało!) prowadzonej przez Panią Beatę jelito zaczęło zdrowieć, co widać na wynikach badań. Nie czuję już bólu jelita! Na każdy mój problem reakcji na dane pożywienie Pani Beata reaguje i angażuje się, jestem w stałym kontakcie z Panią Beatą. Nie spotkałam jeszcze lepszego lekarza niż Pani Beata, polecam z całego serca!


B
Użytkownik zweryfikowany

Pani Beata Grabowska jest godnym polecenia dietetykiem. Po przeprowadzeniu wywiadu zdrowotno – żywieniowego, ustala indywidualną dietę wg rozkładu dnia i upodobań żywieniowych pacjenta. Posiłki są łatwe i proste w przygotowaniu z ogólno dostępnych produktów. Nie chodzimy głodni, nie ciągnie mnie do podjadania ani też słodyczy. Efekty są już widoczne po tygodniu. Zmniejsza się waga ale przede wszystkim poprawia się samopoczucie. W moim przypadku zniknęły problemy gastryczne, ustabilizowało się ciśnienie, wzrosła odporność organizmu, nie drętwieje ręka oraz nie mam problemów z chodzeniem po schodach. W ciągu trzech miesięcy ubyło mnie ok. 14 kg . Wynik ten osiągnęłam tylko dietą Pani Beaty bez wysiłku fizycznego. A zatem jeśli chcemy poprawić kondycję naszego organizmu i schudnąć to tylko do Pani dr Beaty Grabowskiej.


P
Użytkownik zweryfikowany

Polecam serdecznie Panią Beatę. Dzięki jej pomocy i moim zaangażowaniu schudłem 9kg. Samo odchudzanie nie jest uciążliwe, potrawy smaczne, przepisy łatwe w wykonaniu, bez uczucia głodu. Pani Beata jest osobą kompetentną i godną zaufania.


I
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam pana Beatę, to spokojna i rzetelna osoba.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie a jej wskazówki są jasne, dość łatwe do realizacji i zawsze dokładnie wysłucha. Moja praca wraz z Panią Doktor potrwa około 7-ciu miesięcy i jestem bardzo zadowolona.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie, Jako absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Wydziału Nauk o Żywności zdobyłam gruntowne wykształcenie z zakresu żywi...

Zobacz pełen opis


Publikacje i artykuły

Artykuły (1)