Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet stacjonarny znajduje się przy ul. Rynek 3/3 w Bielsku-Białej.


Beata Gotkowska-Białko

Ukończyła wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu…
więcej

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny "PSYCHEINTIMA"

  Rynek 3/3
  43-300 Bielsko-Biała, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Gabinet stacjonarny znajduje się przy ul. Rynek 3/3 w Bielsku-Białej.


  Beata Gotkowska-Białko

  Ukończyła wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (2007), uzyskując także specjalność z psychologii klinicznej oraz neuropsychologii.

  Po ukończeniu studiów magisterskich, zajęła się krzewieniem pomocy psychologicznej przy wykorzystaniu sieci internetowej, zakładając Internetową Poradnię Psychologiczną Bebia (2008). Była to jedna z pierwszych przestrzeni terapeutycznych w polskim Internecie. Pomoc psychologiczna online okazała się ogromnym sukcesem naukowo-zawodowym, docierając ze swoją pomocą do rodaków, w każdym zakątku globu. Beata pozyskała pacjentów, ich zaufanie oraz niesamowite efekty swojej pracy. Obecnie, dynamicznie i z pasją rozwija swoją aktywność zawodową w standardowym, stacjonarnym gabinecie, z bezpośrednim kontaktem z klientami. Jednakże nadal pozostaje aktywna również w sferze online.

  W roku 2015 ukończyła studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Obranie tej ścieżki naukowo-praktycznej, dostarczyło jej wiedzy teoretycznej i praktycznej zarówno o biologicznych, jak i psychologicznych, a także kulturowych uwarunkowaniach zaburzeń seksualnych, co pozwoliło zbudować bezcenne fundamenty do bycia w pełni profesjonalnym diagnostą i terapeutą seksualności człowieka. Obecnie pracuje i zdobywa ogromne doświadczenie jako seksuolog w strefie naziemnej i online.

  W 2015r. rozpoczęła kolejne studia podyplomowe w terapii poznawczo-behawioralnej prowadzone przez Uniwersytet SWPS, kończące się zarówno świadectwem ukończenia studiów podyplomowych zgodnych z określonymi ustawą wymogami Ministerstwa Nauki, jak i uprawniające do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty PTTPB.

Specjalizacje

 • Seksuologia

Artykuły

 • Diagnoza ADHD – ulga czy usprawiedliwienie?

  15 listopada 2015

  „Jesteś człowiekiem z ADHD? Nie martw się. Gdyby Mozart dziś żył, też by nim był”.Tak może powiedzieć wielu dorosłych osobników, u których zdiagnozowano...

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Beata to wspaniały psycholog, a przede wszystkim świetny człowiek. Jest profesjonalistką w każdym calu i co najfajniejsze, to to, że kiedy zaczyna się rozmowa bariera psycholog/pacjent zanika. Relacje są bardzo ciepłe i ma się wrażenie jakbyśmy znały się całe życie, co daje odwagę na wyrzucenie z siebie wszystkiego co nas zatruwa. Wiele spraw wydaje się oczywiste, ale nie wiemy jak sami mamy się za nie zabrać i tu Jej pomóc nieoceniona.Dziekuje Ci za wszystko, a przede wszystkim za to, że słowo Ja nabrało innego znaczenia Polecam bardzo.

 • W

  Beata to wspaniała osoba o dużym poczuciu empatii i zrozumienia . Zawsze gdy wychodze od niej czuje sie duzo lzej i wiem że nie jestem sama ze swoimi problemami. Polecam Beate .

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny "PSYCHEINTIMA"

  Bardzo polecam panią Beatę! Spośród wielu psychologów na rynku pracy, nie wybrałabym żadnego innego. Wchodząc do gabinetu nie odczuwasz żadnego napięcia co do rozmowy, ponieważ Beata jest tak ciepłą osobą, ze wszystkie obawy znikają. Wysłuchuje problemów 'od deski do deski', daje PRZEOGROMNE wsparcie i przede wszystkim pomysły na rozwiązanie problemów. Beata dodaje pewności siebie i dzięki niej wychodzę z głębokiego dola! Polecam bardzo!!!!!

 • Wspaniała, wyjątkowa, świetnie wykształcona, jedyna w swoim rodzaju! Beata! Pod osłoną filigranowej kobiety z przenikliwym spojrzeniem i ciepłym uśmiechem, ukryta profesjonalistka a zarazem osoba potrafiąca przełamać jakże stresującą dla człowieka barierę psycholog -> pacjent. Sesje prowadzi w sposób niekonwencjonalny. "Trzyma za rękę" podczas gdy odczuwamy strach, lęk, obawy w swojej kruchej egzystencji. W niesamowity sposób ukazuje to, co zdawałoby się banalne. Jej słowo leczy. Każdy dialog z Nią daje nadzieje, siłę, uśmiech i motywację do działania. Bez wątpienia taki ktoś jak Ona jest potrzebna na tym zgorzkniałym świecie. Polecam!

 • P

  Pani Beata to cudowny człowiek i doskonały psycholog. Dzięki niej udało mi się wybaczyć komuś tak naprawdę, w środku, odzyskałam radość życia i nauczyłam się radzić sobie z emocjami i różnymi sytuacjami. Dzięki niej dokonałam zmian, o których nigdy się nie podejrzewałam. Dała mi coś, co jest nieprzekładalne na nic materialnego i za co nie da się wyrazić wystarczającego podziękowania. Odzyskałam Siebie, w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam z czystym sumieniem, naprawdę warto!

 • Beata to wspanialy czlowiek.Pelna empati i zrozumienia a zarazam bardzo profesionalna w tym co robi. Osoba na luzie przy ktorej nie czuje sie dystansu typu pacjent-psycholog.Pomogla mi w zrozumieniu wielu spraw.Dzieki niej odzyskalam spokoj i wiare w siebie.

 • Serdecznie polecam naprawdę wspaniala kobieta, zyczliwa, kompetentna. Niestety bylem tylko na 4 sesjach zrezygnowalem z problemow finansowych. W przyszlosci wierze ze znowu wroce do Pani Beaty. Pozdrawiam

 • Pani Beata jest wspaniałą kobietą, dzięki jej wizytą w końcu mogę poczuć sie chociaż trochę swobodnie i mogę cieszyć sie życiem ! Z całego serca polecam wizyty i napewno nie będzie zawodu ! Najlepsza i najcudowniejsza osoba jaką w życiu poznałam :)

 • Psychologów jest wielu, lepszych czy gorszych. Idąc do psychologa każdy z nas zastanawia się czy wszystko z nim w porządku, co zrobić żeby terapeuta nie wziął nas za dziwadło... przekraczając granicę gabinetu Pani Beaty niepokój znika.... budzą się emocję i dają odetchnąć, leją się łzy które też pomagają a kiedy zamkniemy już drzwi po wizycie bierzemy głęboki oddech i uśmiech sam przykleja się nam na twarz.
  Jeśli potrzebujesz - tylko tam.

 • J

  Wspaniały terapeuta, przy którym można poczuć sie "jak w domu". Nigdy nie ocenia negatywnie, zawsze cierpliwie słucha i podchodzi do człowieka z przede wszystkim z sercem i wyrozumiałością.
  Potrafi rozładować pierwsze napięcia i strach przed rozmową, taķże wstyd ...
  Po kilku pierwszych sesjach niecierpliwie czekałam na kolejne.
  Nie narzucająca swoich przekonań.
  Oprócz dobrego wykształcenia posiada również niesamowitą intuicje. I poczucie humoru:)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Paweł Suchoń

psycholog,  psychoterapeuta,  terapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się