Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
58 768..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wydziału lekarsko-dentystycznego. Staż podyplomowy odbywałam w Mazowieckim Centrum Stomatologii....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Ból zęba
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Bosmańska 30/U1, Gdynia

Dowiedz się więcej

DentalSand Gabinet Stomatologiczny

Konsultacja i przeglądy są bezpłatne

Pozostałe usługi


Bosmańska 30/U1, Gdynia

od 100 zł

DentalSand Gabinet StomatologicznyBosmańska 30/U1, Gdynia

od 400 zł

DentalSand Gabinet StomatologicznyBosmańska 30/U1, Gdynia

od 120 zł

DentalSand Gabinet Stomatologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny leczenie próchnicy

Bardzo konkretna i przyjemna Pani doktor. Wszystko tłumaczy, widać, że zależy jej na dobrze pacjenta, a nie tylko na pieniądzach


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Błyskawiczna pomóc doraźna wraz z kontynuacją leczenia kanałowego w bardzo przyjemnych warunkach prawie tak przyjemnie jak wizyta u fryzjera ;)

lek. dent. Beata Derkowska

Dziękuje. Jest mi za każdym razem niezmiernie miło ,że poświęcacie Państwo czas na napisanie tutaj opinii.
To naprawdę dodaje mnóstwo pozytywnej energii do dalszego rozwoju zawodowego i owocnej współpracy z pacjentami:)
Dziękuję
B.D


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Pani Beata przyjęła mnie jak pękł mi ząb. Trochę musiałam czekać na przyjęcie, ale ja to rozumiem. Czekam teraz na kontynuację leczenia. Sama Pani Beata przemiła kobieta. Pierwszy raz ktoś usiadł i przeprowadził ze mną wywiad w taki sposób, z przedstawieniem się, z ankietą w ręce, z pytaniem o przyjmowane leki. Duży plus

lek. dent. Beata Derkowska

Dziękuję i za tę uwagę i za wyrozumiałość. Rzeczywiście nie zawsze wszystko idzie zgodnie z normą - szczególnie przy mojej intensywności pracy. Dlatego jeśli tylko pojawia się zagrożenie opóźnieniem to staramy się dostępnymi kanałami informować pacjentów o komplikacjach w kalendarzu. Dziękuję także za laurkę. Wychodzi z Państwa pacjentów opinii, że chyba jestem skuteczna... najczęściej, choć w zawodzie lekarskim każdej specjalności nigdy zawsze, pomimo starań, nauki i ciężkiej pracy w drodze do zawodowej doskonałości... Dziękuję


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Niesamowicie empatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła sprawnie, rzeczowo i rozwiązała problem. Po raz kolejny wychodziłem z gabinetu Pani Doktor ze zdrowym i lśniącym uśmiechem na twarzy, serdecznie polecam! :)

lek. dent. Beata Derkowska

Serdecznie dziękuje Panie Michale.
Cieszę się, że obdarzył nas Pan zaufaniem.Nie po raz pierwszy:)Nieustająco zapraszam na wizyty profilaktyczne.
Pozdrawiam
B.G


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Znakomity lekarz z powołania i prawdziwy specjalista z cudownym podejściem do ludzi. Każde badanie przeprowadzone jest bardzo dokładnie, bezboleśnie i bezstresowo. Jestem pod ogromnym wrażeniem dbałości o pacjenta.

lek. dent. Beata Derkowska

Cieszę się bardzo dziękuję za zaufanie ,które jest absolutna podstawą relacji oraz współpracy lekarz-pacjent.Bardzo dziękuję za poświecenie swojego cennego czasu na na napisanie opinii o jakości mojej pracy .
lek .dent. Beata Grzebieluch


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny leczenie próchnicy

Gorąco polecam każdemu. Gabinet nowoczesny, stomatolog z najwyższej półki. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

lek. dent. Beata Derkowska

Zdecydowanie dziękuję za wpisanie miłego słowa:). Cieszę się, że kompetentnie, cieszę się, że sprawnie. Zapraszam, zadowolony Pacjent to zadowolona Ja. :) BG :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny Inny

Leczenie zęba wykonane fachowo i bezboleśnie a przy tym w przyjaznej atmosferze. Pani stomatolog godna polecenia.

lek. dent. Beata Derkowska

Bardzo się cieszę i dziękuję.Zapraszam do siebie i pozostałych lekarzy dentystów z naszego zespołu Centrum Stomatologii DentalSand .


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny leczenie kanałowe pod mikroskopem

Stomatolog z powołania! Zawsze, podkreślam zawsze (!) mogę liczyć na pomoc ze strony doktor Beaty. Niestety los mój taki, że mimo, iż o zęby dbam często wymagają ratunku ze strony stomatologa. Kilka razy zdarzyło się już, że wymagałam natychmiastowej wizyty i nigdy nie było z tym problemu! Doktor Beata jest przecudowna osobą, empatyczną, zawsze uśmiechnięta i z chęcią niesienia pomocy ludziom. To właśnie Pani Doktor w najgorszym możliwym momencie, czyli podczas wybuchu epidemii koronawirusa udzielała pomocy potrzebującym, między innymi mi. Doktor Beata nie bała się stanąć twarzą w twarz z sytuacją, która dla większości stanowiła ogromny problem. Jestem nieufna wobec lekarzy. Do doktor Beaty mam zaufanie. Bywam trudnym pacjentem, trudnym i wymagającym a mimo to Pani Doktor Beata jest stomatologiem, który sprosta moim wymaganiom. Chciałabym z tego miejsca podziękować doktor Beacie za opiekę, pomoc i uśmiech bez względu na wszystko! Asia S.

lek. dent. Beata Derkowska

Chciałbym szczególnie podziękować za ten wpis. Łezka to i mnie się czasem w oku zakręci... :). Zapraszam :) BG


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny konsultacja stomatologiczna

Bardzo kompetentna osoba. Wszystko wyjaśni , pomoże i doradzi . Narazie miałam jedną wizytę ale jestem bardzo zadowolona .

lek. dent. Beata Derkowska

Bardzo dziękuję. Cieszę się, że sposób mojej komunikacji przypadł Państwu do gustu. Wszystkiego dobrego ...:)BG


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: DentalSand Gabinet Stomatologiczny Inny

Bolał mnie zab, nikt nie chciał mnie przyjąć, proponowali mi odległe terminy, tylko gabinet Pani doktor Beatki przyjął mnie tego samego dnia! Pani doktor pomogła i czułam że trafiłam w najlepsze ręce jakie mogłam nie zmienię gabinetu już nigdy! Polecam wszystkim

lek. dent. Beata Derkowska

Bardzo dziękuję. Jest mi niezmiernie miło. Naprawdę się staram i staram się byśmy wszyscy jako zespół także się starali Państwu pomóc. Pozdrawiam, lek. dent.
Beata Grzebieluch


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

10 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 25 lat oraz w przeciąku ostatniego roku wyrwane 2 zęby - dwie dolne szóstki ( po nieudanych leczeniach kanałowych). Widzę wyraźnie, że zmieniły mi się rysy twarzy po tych ekstrakcjach- jakby zapadnięcie policzków i przesunięcie żuchy (nie mam również górnej piątki).
  Dobrym, ale niestety kosztownym rozwiązaniem jest wstawienie implantów, na które niestety obecnie mnie nie stać, dlatego planuję uzupełnić te braki mostami. Czytałam, że implant powoduje, że kość nie zanika, a jak jest w przypadku mostów?
  Czy po wstawieniu tych ubytków rysy twarzy jakby 'poprawią się' czy spowoduje to, że nie ulegnie ona jeszcze większej 'deformacji' ??

  Braki zębowe to nie tylko problem estetyczny. Brak nawet pojedynczego zęba niesie za sobą konsekwencje medyczne. Następstwem utraty zęba jest pochylanie i przesuwanie się zębów sąsiednich oraz wysuwanie zębów przeciwstawnych. Pozostałe zdrowe zęby muszą znosić większe obciążenia, co powoduje ich ścieranie i powstawanie mikropęknięć. W miejscu brakującego zęba kość zaczyna zanikać, gdyż nie pełni już roli przeznaczonej przez naturę. Długotrwały proces zaniku kości prowadzi do przedwczesnej utraty zdrowych zębów i zmiany rysów twarzy. Szczęka i żuchwa zapadają się, usta stają się cieńsze, a nos ulega nienaturalnemu wydłużeniu i zbliża się do brody. Powstaje więcej zmarszczek w okolicy szyi i ust. W efekcie twarz zyskuje charakterystyczny starczy wygląd. Zaburzenie funkcji układu żucia wpływa na obciążenie stawów.Implanty są najlepszą alternatywą wstawienia zęba.Przy mostach nalezy oszlifowac sąsiadujące zęby .

  lek. dent. Beata Derkowska

 • Pytanie do lekarzy stomatologów. Od 3 miesięcy mam założoną koronę przedniej jedynki (górnej), która jest po staarym leczeniu kanałowym. Jakoś po miesiącu od jej założenia ząb zaczął się chybotać, złamał się w środku szklany wkład i ząb wypadl. Nie bylo żadnego urazu, nie uderzylam w ząb kubkiem, nic takiego. Zamontowano mi nowy, taki samy wklad z włókna szklanego, korona się trzyma. Jednakże między dziąsłem a końcem korony wyczuwam językiem przerwę.Mam też inne korony, ale bez takich przerw. Mój dentysta powiedzial, że 'tak ma być'. Mimo tego strasznie się boję, że znów stracę jedynkę w najmniej oczekiwanym momencie, tak jak poprzednio. Czy powinnam zglosić się na konsultacje do innego dentysty?

  Witam .Proszę udać sie na konsultację do lekarza dentysty w celu sprawdzenia szczelnosci istniejącej pracy protetycznej jak rowniez poprawnosci wypelnienia kanału czy tez koniecznosci wykonania ponownego leczenia endodontycznego pod kontrola mikroskopu, nowego wkladu koronowo-korzeniowego i szczelnej korony.

  lek. dent. Beata Derkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wydziału lekarsko-dentystycznego. Staż podyplomowy odbywałam w Mazowieckim Centrum Stomatologii....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Próchnica
 • Ból zęba
 • Braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
Zobacz więcej

Staże

 • Mazowieckie Centrum Stomatologii - Nowy Zjazd


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania