Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Bartek jest licencjonowanym fizjoterapeutą, który obecnie kontynuuje edukację w Olsztyńskiej szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego, zdobywając tytuł m...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stany pooperacyjne
  • Rwa kulszowa
  • Choroby narządów ruchu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Medycyna sportowa

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
6 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały fizjoterapeuta, rewelacyjny człowiek, który dosłownie postawił mnie na nogi po rekonstrukcji ACL.Zawsze uśmiechnięty, zawsze chętnie odpowiadający na pytania i potrafiący wytłumaczyć absolutnie wszystko mężczyzna o magicznych palcach. Pan Szymon ćwiczenia zawsze dobiera indywidualnie - gdy widzi, gdzie jest problem (a wzrok ma naprawdę ostry),szybko znajduje na niego rozwiązanie. Pan Urbanowski posiada ogromną wiedza teoretyczną i jeszcze większą praktykę, co sprawia, że nie ma dla Niego kontuzji nie do wyleczenia. Centrum Sportu i Rehabilitacji Biernat powinno być dumne, że ma tak rewelacyjnego pracownika. Nie ma w "Słowniku języka polskiego" tylu pozytywnych słów, które w pełni wyraziły moją opinię o tym fizjoterapeucie. Polecam Go z cała premedytacją i chwalę pod niebiosa z sił wszystkich.


Użytkownik zweryfikowany

Fizjoterapeuta godny zaufania i przede wszystkim SKUTECZNY.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie,poparte wiedzą zarówno teoretyczną,jak i praktyczną.Polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Grałem w piłkę nożną i zerwałem wiązadła krzyżowe w prawym kolanie. Przeszedłem zabieg rekonstrukcji wiązadeł i po rehabilitacji ( przechodziłem ją w Elblągu ) wróciłem do grania amatorskiego w piłkę. Niestety czułem ból w kolanie oraz coraz większe ograniczenia ruchowe. Wizyty u lekarzy kończyły się głównie stwierdzeniem " Panie nic nie da się zrobić z tym kolanem i proponujemy operację. Wstawimy Panu żelazo w kolano i będzie dobrze ". Pomyślałem sobie: " 29 lat na karku i mam chodzić jak Robocop ? Przecież nawet do Sądu mnie nie przepuszczą po zaświadczenie o niekaralności ". Trafiłem do Pana Szymona i oto co się zadziało :

- bóle w kolanie ustąpiły
- zakres ruchowy się zwiększył
- ustąpiły skurcze w nogach
- ćwiczenia, które kiedyś wydawały mi się abstrakcją są teraz rzeczą normalną, którą wykonuje na każdego dnia
- spadek wagi
- brak nowych kontuzji

Polecam tego Pana dla tych co już zwątpili i czekają w kolejce na operację. Ponadto warto wspomnieć o pełnym profesjonalizmie i dbanie o detal jak i atmosferę podczas pracy.


Użytkownik zweryfikowany

Co tu dużo mówić . Najlepszy fizjoterapeuta jakiego znam . Bardzo dobrze podchodzi do sprawy . Pomógł mi wielokrotnie w kontuzjach i ,,postawił na nogi" . POLECAM !


Użytkownik zweryfikowany

Mega profesjonalista z duża wiedzą i doświadczeniem, po kilku wizytach znaczna poprawa z sytuacji wydawało by się beznadziejnej do tego super atmosfera polecam z czystym sumieniem!


Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy fizjoterapeuta, z jakim miałem do czynienia. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, tworzy z nim miłą i przyjazną więź, tak, że przychodząc na zajęcia/terapię (czasem nawet bolesną) oraz opuszczając je, jesteśmy zadowoleni! :) Korzysta zarówno z konwencjonalnych jak i z tych nieznanych metod leczenia, które uważam za bardzo skuteczne. Robi to z dokładnością, która wsparta ogromną wiedzą i doświadczeniem czyni cuda z całym moim ciałem!!
Z tego miejsca pozdrawiam Cie Szymonie i do zobaczenia! ;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące badanie RTG

Witam pytanie.
Opis badania RTG kręgosłupa lędźwiowego-krzyzowego (L-S) (AP,BOK)

Spina bifida S1
Kręgi lędźwiowe zdrutowane w stronę lewa.
Wyskokości trzonów i przestrzeni międzykręgowych prawidłowo zachowane.

Czy to coś poważnego? Jak to leczyć?

Dziękuje za pomoc

Witam. Spina bifida to rozszczep kręgosłupa, czyli niewykształcony łuk kregu... może nie być groźny... a może być, to zależy od objawów... reszta raczej nie jest groźna ale sugeruje błędy postawy a co za tym idzie błędne wzorce ruchowe które należy wyeliminować. Zapraszamy w tym celu na wizytę. Pozdrawiam

mgr Bartosz Maternik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Bartek jest licencjonowanym fizjoterapeutą, który obecnie kontynuuje edukację w Olsztyńskiej szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego, zdobywając tytuł m...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Stany pooperacyjne
  • Rwa kulszowa
  • Choroby narządów ruchu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna
  • Medycyna sportowa

Powiązane wyszukiwania