mgr

Bartosz Lamch

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

26 opinii +dodaj

Leczę pacjentów z depresji, nerwic, lęków, fobii, obsesji, czy zaburzeń emocjonalnych... Wierzę, że dobry terapeuta to człowiek który nie tylko posiadł wiedzę, potrafi z niej skorzystać… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Opinia z dnia 11.12.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • K

  Dzięki spotkaniom terapeutyzcznym udało mi się wprowadzić ogromną zmianę w moim życiu. Uwolniłam się od uzależniającego związku i zaczłeam w końcu korzystać z moich umiejętności zawodowych, co wcześniej było dla mnie bardzo stresujące ponieważ przez różne lęki nie mogłam rozwinąć skrzydeł. Bardzo dziękuję za skuteczne spotkania - polecam ! Ali.

 • K

  Idąc pierwszy raz czułem się nieco dziwnie - psycholog? Ja? Jednak okazało się, że bardzo tego potrzebowałem. Nie skończyłem jeszcze zupełnie borykać się ze swoimi problemami ale te spotkania dają mi dużo siły, zrozumienia i ... woli walki ! Wiem też, że nawet jak wyjdę całkowicie ze swoich kłopotów od czasu do czasu będę chciał skorzystać z pomocy takiego fachowca jakim niewątpliwie jest Bartek, aby móc... być lepszym człowiekiem, ojcem, mężem. Lepiej iść przez życie. Jeśli mamy kłopoty z samochodem, idziemy do serwisu. Czasami idziemy na przegląd. I tak też podchodzę do spotkań z Bartkiem - teraz naprawa, potem profilaktyka. Szczerze bardzo polecam !

  Bartosz Lamch2016-10-21

  Panie Krzysztofie, dziękuje panu za dobre słowo, ale to dzięki pana odwadze i zaangażowaniu, które pan w sobie odkrył, osiągnął pan swoje cele - a jedynie z moją malutką pomocą. pozdrawiam i powodzenia Bartosz Lamch

 • Polecam Pana Bartosza Lamcha - ciekawe spotkania, szeroka perspektywa analizy problemów, sesje zawsze dobrze przygotowane i przemyślane. Pomógł mi w trudnościach w życiu zawodowym, z którymi borykałem się od dłuższego czasu.

  Bartosz Lamch2015-08-14

  Dziękuję Panie Olafie za podzielenie się swoimi obserwacjami. Bartosz Lamch /tet. 5O9 I7I 875/

 • Polecam pana Bartka - dzięki terapii odzyskałem motywację do rozpoczęcia nowego życia po rozstaniu z żoną, i ograniczonymi spotkaniami z moimi dziećmi. Byłem załamany i nie widziałem przed sobą już nic dobrego, ale pomoc uzyskana podczas spotkań u p. Bartka pomogła mi przedewszystkim wziąć się w graść i poukładać świat od nowa. No i widzę w oczach moich dzieci uśmiech, a zniknął w nich strach i rozczarowanie. Mimo naszego rozstania potrafię towarzyszyć im w dorastaniu w dobry i uczciwy sposób. Barzo dziękuję za pomoc!

  Bartosz Lamch2016-10-21

  Zmiany które pojawiają się na drodze naszego życia często postrzegamy jako trudne do pokonania a przez to przytłaczające, wymagają od nas zaufania do siebie i konsekwencji. Znalazł pan w sobie i zaufanie i siłę do zmiany - Gratuluję! pozdrawiam Bartosz Lamch

 • Byłam załamana, zdrada męza a do tego kłopoty w pracy, straciłam chęc do zycia, brak poczucia bezpieczeństwa, niskie poczucie własnej wartości... myslałam ze już nigdy z tego nie wyjde. Pan Bartosz pomógł mi spojrzeć w przyszłość i odnalexc sens w zyciu. Odkryłam w sobie siłę dzięki której poradziłam sobie z problemami, Dziękuję i polecam.

 • S

  Witam i polecam - pan Bartosz udzielił mi ogromnego wsparcia i rzetelnej porady w kłopotach rodzinnych w kłopotach z dorastającym synem, przede wszystkim ma dobry kontakt z młodzieżą. Pokazał naszej całej rodzinie z innego punktu widzenia jak się można dogadać i unormować ciągle nerwową atmosferę. Spotkania były intensywne i ciągle odkrywaliśmy o sobie coś nowego. Dziekuję i polecam, bo nigdy bym sama nie zrozumiała niektórych zależności.

 • K

  Pan Bartosz Lamch to godny zaufania, empatyczny i co równie ważne, skuteczny terapeuta. Jak najbardziej polecam

 • S

  Miałam już dość ataków paniki, i nastroju depresji które wzmagały się przed spotkaniami z ludzmi, zdecydowałam sie na terapie u Pana Bartka, nie było łatwo ale teraz nabyłam umiejetności i perspektywę dzieki którym lęk sie zmiejszył a panika juz mnie nie nawiedza.

  Bartosz Lamch2013-12-06

  Dziękuje za Twój wpis Sławko, powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki :) Bartek

 • J

  Miałam silną depresję, przez którą nie mogłam wstać z łóżka oraz ataki paniki; czułam się tak źle, że panika pojawiała się co 2 dni, lęk który mnie ogarniał nie pozwalał normalnie funkcjonować, bałam się ze stracę pracę - co byłoby dla mnie tragiczne. Dzięki terapii u pana Bartosza wyszłam na prostą i panika oraz nastroje depresyjne już mi nie dokuczają. Znów czuję ze mogę zając się swoimi sprawami i cieszyć się z przyjemności. Dziękuję i polecam innym. J.Z.

Pytania pacjentów (36)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczę pacjentów z depresji, nerwic, lęków, fobii, obsesji, czy zaburzeń emocjonalnych...
  Wierzę, że dobry terapeuta to człowiek który nie tylko posiadł wiedzę, potrafi z niej skorzystać i ją przekazać (kompetencje), spełnia także kolejne 2 warunki; dba o jakość swoich kompetencji będąc w superwizji (pokora) oraz troszczyć się o własną równowagę emocjonalną poddając się psychoterapii szkoleniowej (niezawodność i skuteczność).

  Je­stem psychologiem i psy­cho­te­ra­peu­tą przynależącym do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a jednocześnie absolwentem 5 letnich ma­gi­ster­skich stu­diów psy­cho­lo­gicz­nych na Uni­wer­sy­te­cie Wro­cław­skim o kierunku klinicznym.

  Od wielu lat prowadzę prywatna praktykę terapeutyczną (ponad 4000 godzin terapii), aktywnie rozwijam swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach min. we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii oraz licznych szkoleniach, kursach, i stażach. np:

  Kurs technik terapeutycznych, dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami emocji i zachowania przy DCP we Wrocławiu (2012).
  Kurs Pomocy psychologicznej osobom po stracie dziecka, poronieniu - interwencja kryzysowa i terapia, w DCP we Wrocławiu (2012).
  Kurs psychoterapia depresji poporodowej, RoRo, Warszawa (2013)
  Kurs zapobiegania przemocy wobec dzieci, Wrocław (2014).
  Kurs psychoterapii behawioralnej dzieci z zaburzeniem autystycznym, Promyk Słońca (2015).

  Jakość mojej pracy podlega stałemu nadzorowi i superwizjom u profesjonalisty zwią­za­nego z Pol­skim To­wa­rzy­stwem Psy­cho­lo­gicz­nym i Psychiatrycznym.
  Jestem również zabezpieczony w ramach własnej psychoterapii szkoleniowej.

  Sto­su­ję się do zasad Ko­dek­su Etyczno-Za­wo­do­we­go Psy­cho­lo­ga.
  Dlatego możecie państwo liczyć na anonimowość, dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa, a wystarczające do prowadzenia terapii dane to imię oraz numer te­le­fo­nu kon­tak­to­we­go.

  Zdecydowałem się na udzielanie pomocy psychologicznej i prowadzenie terapii już jako osoba o pewnym doświadczeniu życiowym, a takie moje cechy jak tolerancja, empatia czy aktywne słuchanie ułatwiają kontakt, budując zaufanie i korzystną relację z klientem.

  Konsultacja z ekspertem, daje niezobowiązującą szansa na zastanowienie się i wyznaczenie celu dla zmiany, która ma się dokonać w ramach terapii. Pierwsze spotkanie jest dobrą okazją do wzajemnego poznania się i wyboru właściwego dla Siebie psychoterapeuty.

  Kontakt tel. 509 I7I 875, jest możliwy również poprzez stronę www.bartoszlamch.pl
  Czas trwania sesji terapeutycznej 50 minut.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski, Psychologia,

Publikacje

 • Dobry Sen CD Audio. Wydawnictwo Sensim Studio, 2010 r.
 • Blog z recenzjami ksiażek psychologicznych www.kredenspsychologa.blogspot.com
 • Ten drugi, Marta Szloser. wyd. Impuls. 2016 - Recenzja
 • Recenzje wydawnictw psychologicznych dla portalu www.psychopomoc.sos.pl
więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Katedra Psychiatrii, Zakład Psychoterapii i Chorób Psychosomatycznych, 2015

Certyfikaty

 • Bartosz Lamch, psycholog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Bartosz Lamch, psycholog - Certyfikaty
 • Bartosz Lamch, Wrocław - Certyfikaty
 • Bartosz Lamch, psycholog w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe