Adresy (3)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

enel-med + 3 więcej


Gotówka, Karta płatnicza
58 770.....


ul. Wileńska 44, Gdańsk
Swissmed Centrum Zdrowia

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
58 770.....

Konsultacja diagnostyczna • 150 zł

Konsultacja ginekologiczna + USG • 200 zł

Konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia • 250 zł


Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista położnictwa i ginekologii
Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Badania prenatalne


Katowicka 14, Rumia

250 zł

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED

Pozostałe usługi

Konsultacja diagnostyczna


ul. Wileńska 44, Gdańsk

150 zł

Swissmed Centrum Zdrowia


Konsultacja ginekologiczna + USG


ul. Wileńska 44, Gdańsk

200 zł

Swissmed Centrum Zdrowia


Konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia


ul. Wileńska 44, Gdańsk

250 zł

Swissmed Centrum Zdrowia


USG 3D/4D


Katowicka 14, Rumia

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia konsultacja ginekologiczna

Very professional and kind doctor. He listens the patient and gives great advises and solutions to the issues. Creates very trustful and comfortable atmosphere.I definetly recommend him.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży, cesarskie cięcie

Niesamowity człowiek i cudowny lekarz, ktory swoim podejściem do pacjentki powoduje że wizyta przebiega w przyjacielskiej atomosferze,Pan doktor zawsze wyczerpujaco odpowiedział na każde pytanie i spowodował że cała ciąża jak i poród to był magiczny czas.
Bardzo dziękuję!


O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia konsultacja ginekologiczna + USG

Pan Bartosz jest bardzo profesjonalny ale przy tym wprowadza luźną i przyjemna atmosferę. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i upewnia się ze wszystko jest zrozumiałe.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED ciąża

Wspaniały lekarz! Profesjonalne podejście do pacjentki. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Ma się wrażenie że przeżywa z pacjentką każdą nowinkę o przyszłym maleństwie. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia prowadzenie ciąży

Lekarz delikatnie przeprowadził badania, odpowiedział na wszystkie pytania oraz pokierował, co robić dalej, jakie kolejne badania wykonać. Poświęcił mi dużo czasu. Jest uśmiechniętym profesjonalistą, który nie pogania pacjenta i wprowadza przyjemną atmosferę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia konsultacja ginekologiczna + USG

Bardzo profesjonalnie podejście. Lekarz zebrał szczegółowy wywiad, nie zbywał mnie w trakcie rozmowy, a dokładnie wysłuchał, doradził, dał zalecenia. Zrobił dokładne badania i szczegółowo odpowiedział na każde pytanie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia

Pan Bartosz jest fantastycznym lekarzem! Przyjmował mój pierwszy porod. Bardzo mi pomagał podczas porodu tłumaczeniem jak oddychać- szkoła rodzenia w pigułce :)
Jest to osoba kompetentna z super podejściem do kobiet w ciąży. Bardzo się ciesze, ze to akurat dr Grabowski przyjął mój poród- a jestem dość ciężkim przypadkiem. Mam tez nadzieje ze trafie na doktora przy drugim porodzie bo znacznie mi go ułatwił. No i ma super poczucie humoru - to tez jest ważne bo rozładowanie atmosfery podczas porodu mi się przydało akurat :)
Baaaaardzo dziekuje za tyle uwagi, która poświecił mi doktor przy najważniejszym wydarzeniem w moim życiu. Polecam wszystkim ! Mam nadzieje, ze do zobaczenia.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Świetny lekarz o profesjonalnym i serdecznym podejściu do swoich pacjentek. Prowadził moją całą ciążę i tylko dzięki Niemu mimo komplikacji udało mi się urodzić w wyznaczonym terminie. Pan Doktor bardzo dba o swoje pacjentki, zawsze cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie oraz bierze pod uwagę każdą wątpliwość czy komplikację. Na każdej wizycie powtarzał,że gdyby coś się działo, to w każdej chwili mogę dzwonić. Widać,że zależy mu na swoich pacjentach i stara się,aby były pod jak najlepszą opieką.
Gdy w przychodni nie zrobili mi ktg, przyjął mnie w szpitalu w innym terminie. A kiedy dowiedział się, że leżę na sali porodowej (był wtedy w pracy w szpitalu), to przyszedł zapytać,jak się czuję, a później sam osobiście odebrał mój poród i po dwóch dniach przyszedł odwiedzić mnie i córeczkę na położnictwie.
Bardzo jestem zadowolona z opieki,jaką podczas ciąży i w trakcie porodu zapewnił mi dr Grabowski.
Nie chciałabym,aby drugą ciążę prowadził jakikolwiek inny lekarz.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniały lekarz z powołania. Ciężko ująć w słowach jak bardzo jestem mu wdzięczna za opiekę i prowadzenie mojej pierwszej ciąży. Lekarz który wysłucha i wszystko dokładnie wytłumaczy. Zawsze można na niego liczyć. Szczerze polecam! ND


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ciąża

Zmieniłam lekarza prowadzacego na poczatku ciąży gdyż nie byłam zadowolona z wczesniejszego na dr Grabowkiego. Chodziłam do niego na NFZ w przychodni w Pucku. Poleciła mi moja siostra i nie żałowałam tej decyzji ani chwili. W przeciwienstwie do wcześniejszego lekarza dr Grabowski przeprowadził ze mną wywiad od razu wszystko wytłumaczył, chetnie odpowiasał na moje pytania. Samo podejscie lekarza, jego serdeczność, poczucie humoru, miałam do niego pełne zaufanie. Zawsze wspierał, pytał o samopoczucie. Już blisko rozwiazania jak coś go niepokoiło umawiał mnie na za tydzień. Szkoda jedynie że jak rodziłam był na urlopie. Napisałam dr smsa o szczęśliwym porodzie to pogratulował i mówił, szkoda że nie mogł nas odwiedzić. Miałam też dr numer prtwatny w razie potrzeby mogłam pisać, zdążyło mi się napisać to dr Grabowski z troską oddzwonił,udzielił rady i uspokoił. Nie miał też problemymu z obecnością mojego męża na USG, jak mój mąż zadawał pytania to też odpowiadał na wszystkie i tłumaczył w razie potrzeby. Nawet nazwali razem z moim mężem moją córeczkę wtedy jeszcze Turkiem, bo dzidziuś siedział po turecku, ukrywając swoją płeć. Były smiechy, hihy i tak nazwali dzidziusia Turliem, oczywiście żartobliwie. Jak miałabym być w drugiej ciąży to prowadził by ją tylko dr Bartosz Grabowski. Pozdrawiamy Pana dr Joanna, Seweryn i malutka Sara.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista położnictwa i ginekologiiSpecjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

CertyfikatyZnajomość języków

Polski