Umów wizytę Zapytaj lekarza 415 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od niemal 15 lat zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, terapią par oraz prowadzeniem warsztatów psychologicznych. Ukończyłem psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Po… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (27)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od niemal 15 lat zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, terapią par oraz prowadzeniem warsztatów psychologicznych.
  Ukończyłem psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
  Po studiach w latach od 2001 do 2005 zdobywałem doświadczenie w poradniach zdrowia psychicznego oraz poradni psychologicznej uczestnicząc jednocześnie w szkoleniu w terapii poznawczo-behawioralnej. Od 2005 r. pracuję w Krakowie prowadząc psychoterapię, warsztaty psychologiczne oraz zajęcia profilaktyczne.
  W swojej pracy zajmuję się głównie terapią osób borykających się z nerwicami, lękiem, depresją, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami emocji i zachowania, kryzysami emocjonalnymi oraz nieradzącymi sobie ze stresem.
  Stosuję metody o naukowo potwierdzonej skuteczności, a zatem przede wszystkim poznawcze i behawioralne oraz takie, które dają się zaadaptować do tego podejścia. Nurt ten dysponuje współcześnie bardzo szeroką paletą technik – od tradycyjnych po odwołujące się do dalekowschodnich i europejskich technik medytacyjnych o potwierdzonej klinicznie skuteczności czy zdobywający sobie coraz większą popularność również dobrze udokumentowany mindfulness. Tak szeroki zbiór metod wraz z doświadczeniem oraz tzw. niespecyficznymi czynnikami terapeutycznymi pozwalają na bardzo indywidualne podejście do każdego problemu.

  W razie potrzeby umówienia wizyty w innych terminach (godzinach) niż w kalendarzu lub na dzień bieżący proszę o kontakt . Możemy również umówić się na Skypie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ESSE Pracownia PsychologicznaUsługa: Terapia indywidualna

  Uczestniczylam w terapii u Pana Bartlomieja przez kilka miesięcy. Jednak sposob prowadzenie terapii mnie nie przekonywal, jakies nie wiele wnoszace opowiesci, nie spojrzalam na moje zycie z innej perspektywy. Mysle, ze mozna trafic na lepszego terapeute w Krakowie, jezeli chodzi o terapie nerwicy badz depresji.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz sprawiał wrażenie w pełni zainteresowanego moim problemem, ułatwiał trudną rozmowę, był uprzejmy, kompetentny. posługiwał się prostym zrozumiałym językiem.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek, polecam przedstawił mi pewne problemy w nieco innym świetle....

 • R

  Pan Bartek jest świetnym psychoterapeutą oraz człowiekiem. Pomógł mi wyjść z ciężkiej sytuacji i wszystko to odbyło się w profesjonalnej ale zarazem luźnej i bezpiecznej atmosferze. Duża wiedza, poczucie humoru oraz skuteczne metody, ćwiczenia, które dają rezultaty. Polecam

 • M

  Pan Bartek jest bardzo miłą, cierpliwą i mądrą osobą. Pomógł mi ustalić przyczynę i naturę problemu, który mi przeszkadzał i, który okazał się bardziej złożony niż z początku sądziłam. Dzięki wnikliwym rozmowom i systemowi "prac domowych", które p. Bartek zadawał mi po każdej wizycie, udało mi się zmienić moje podejście do pewnych spraw, sytuacji, które sprawiały mi problemy. Cieszę się, że zdecydowałam udać się do niego na terapię. Z niskiego stanu depresyjnego doszłam do momentu, gdy poczułam się szczęśliwsza i bardziej zadowolona z siebie. Z czystym sumieniem polecam pana Bartka- jeśli macie jakikolwiek problem natury psychologicznej, to nie wahajcie się zapisać na wizytę

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie ,ale wrażenie jak najbardziej pozytywne..Pan Bartek to inteligentny , z poczuciem humoru specjalista.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Psycholog inteligentny, błyskotliwy, umiejący słuchać i trafnie reagować na to, co usłyszy. Stwarza poczucie komfortu i bezpieczeństwa, żartuje. Pozwolił mi inaczej spojrzeć na sytuację, w której się znajduję, dając bodziec do rozwoju.

 • Pan Bartek Bardzo mi pomógł w zespole DDA. Wiem, że pewnie jeszcze długo będę musiała radzić sobie z historią swojego życia, ale teraz wiem już, że mogę i wiem jak. I za to bardzo dziękuję.

 • J

  Byłem pacjentem pana Bartka prze kilka miesięcy. W zasadzie zgłosiłem się z jednym, dobrze określonym i zdawać by się mogło drobnym problemem. W trakcie kolejnych spotkań okazało się, że mój niby błahy problem ogranicza mnie w znacznie większym stopniu, niż mogłoby się to zdawać na początku. Teraz po kilku miesiącach od zakończenia terapii mogę ocenić, jak dużo mogłem zmienić w życiu dzięki temu, że zdałem sobie sprawę ze swoich ograniczeń.
  Dlatego śmiało mogę polecić pomysł terapii każdemu, kto czuje, że w życiu nie układa się tak, jak powinno. No i przede wszystkim pana Bartka, dzięki któremu mogłem tak wiele zmienić.

 • R

  Moje problemu w relacjach z ludźmi trwały długie lata. Bywałem wcześniej u dwóch psychologów. Głównie z powodu nacisków rodziny. Pan Bartek był pierwszym, który skutecznie uświadomił mi, że to ja mam problem, a nie wszyscy inni. To, co mi pokazywał, nie było łatwe do przyjęcia, ale poznawałem też stopniowo metody radzenia sobie z problemami. Metody, które działały! Nie była to terapia, jakiej się spodziewałem. Pan Bartek w gruncie rzeczy nie załatwił żadnego problemu za mnie. Za to wymagał systematycznej pracy z mojej strony. Również pomiędzy naszymi spotkaniami. Ale dzięki temu nauczyłem się, że sam mogę załatwiać swoje sprawy . Teraz, chociaż wiem, że przede mną jeszcze dużo pracy, żeby wszystko wróciło do normy, mam przekonanie, że jestem w stanie tę pracę wykonać i co najważniejsze wiem, że jej efekty zależą ode mnie i że warto. I za to bardzo dziękuję.