Adresy

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Karta płatnicza, Gotówka, Przelew na konto
+48 12 201.....

Klejenie żylaków - nowa procedura (od 7 000 zł) + 9 więcej

Konsultacja chirurga naczyniowego (od 200 zł)

Klejenie żylaków - nowa procedura (od 7 000 zł)

Skleroterapia żylaków (od 600 zł)

Endowaskularna ablacja żylaków(evrf/evlt/flebogrif) (od 3 500 zł)

Usuwanie mikropajączków nd yag (od 600 zł)

Pokaż więcej usług
CliniCare
Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, Płatność ratalna
+48 12 201.....

Skleroterapia żylaków (od 600 zł) + 6 więcej

Klejenie żylaków - clinicare pierwsi w krakowie! (od 7 000 zł)

Konsultacja chirurga naczyniowego z usg (od 300 zł)

Usg naczyń - super nowoczesna aparatura (od 150 zł)

Endowaskularna ablacja żylaków evrv/evlt/flebogrif (od 3 500 zł)

Usuwanie pajączków tcrf/nd yag - super efekty kosmetyczne (od 600 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Jako pierwszy le...

Zobacz pełen opis

Zdjęcia


Leczone choroby

 • leczenie żylaków kończyn dolnych
 • choroby naczyń
 • żylaki, pajączki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum UJ

Opinie od pacjentów

5
83 opinie

Bartłomiej Juza jest oceniany jako: bardzo dobry


K
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie konsultacja flebologiczna

Profesjonalista w każdym calu. Godna polecenia relacja lekarz - pacjent. Termin zabiegu już ustalony. Wszystko szybko, sprawnie.


K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare

Po 5 latach ciągłej walki z paskudnym owrzodzeniem podudzia mojej mamy trafiłyśmy w końcu na doktora i można powiedzieć ze zdarzył się cud inni lekarze mówili, że się nie da nic z tym zrobić, a doktor Juza zapytał czemu tak długo się meczymy . I co zdarzył się cud w końcu nie ma dziury w nodze i moja mama może wrócić do życia bez ciągłego bólu.Z całego serca polecam pana Juze jest naprawdę świetnym specjalista w swojej dziedzinie ,a przy tym człowiek z sercem nastawiony na dobro pacjenta. polecam, polecam, polecam!!!!


R
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie konsultacja flebologiczna z USG

Konsultacja przeprowadzona profesjonalnie, trafna diagnoza oraz konkretne zalecania dalszego leczenia z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod mało inwazyjnych. Polecam.


K
Lokalizacja: CliniCare zabieg

Witam serdecznie, po raz pierwszy z dr Juza miałam do czynienia jakieś dwa lata temu. Powodem były obrzęki łydek oraz coraz częściej pojawiające się pajączki . Dolegliwości pojawiły się po pierwszej ciąży a znacznie nasiliły po drugiej. Doktor zdiagnozował u mnie obrzęk tłuszczowy podudzia oraz początek niewydolnosci żylnej. Zaproponował zabieg jednak przestraszona nie zdecydowałam się na leczenie. Skorzystałam z porady u dwóch innych lekarzy którzy stwierdzili że leczenie zabiegowe jest kompletnie niepotrzebne - polecali ich moi znajomi jako świetnych ,,specjalistów" , dodam że są zaraz obok dr Juzy na znanym lekarzu. Przez ponad rok zażywałam tabletki przepisywane przez tamtych lekarzy oraz chodziłam w pończochach uciskowych. Zaczełam ćwiczyć na siłowni - schudłam około 10 kg jednak pomimo tego całego wysiłku nie udało się zrzucić nawet 2 cm w obwodzie podudzia . Po dwóch latach ponownie odwiedziłam Pana doktora. Zaproponował małoinwazyjny zabieg VenaSeal oraz liposukcję z rzeźbieniem podudzia , chodziłam po zabiegu przez miesiąc w pończochach oraz miałam przez dwa tygodnie specjale masaże łydek żeby utrwalić efekt zabiegu. Moje nogi zmieniły się o 180 stopni, łydki mają o 3 cm mniej w obwodzie - wizualnie jestem zachwycona , moje łydki były brzydkie i ulane , teraz są takie o jakich zawsze marzyłam- mają wcięcie . Jestem w szoku jak bardzo może się różnic wiedza i podejście lekarzy - dr Juza podchodzi do sprawy nie tylko pod kątem leczniczym ale także zwraca ogromną uwagę na estetykę . Jestem zachwycona efektami leczenia. Dziękuje raz jeszcze Pani doktorze. Dodam że kontak z doktorem jest fantastyczny - Pan doktor zawsze odpisywał na sms lub oddzwaniał .


E
Lokalizacja: CliniCare

Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista. Jego sposób traktowania pacjenta i jego dolegliwości dowodzi, że zależy Mu na dobru oraz zdrowiu pacjentów i służy temu swoją ogromną wiedzą i umiejętnościami.
Pan Doktor stosuje najnowsze i innowacyjne metody leczenia. Doskonale diagnozuje właściwie dostosowując sposoby leczenia do potrzeb pacjenta. Pracuje z użyciem nowoczesnego sprzętu i narzędzi. Co niemniej istotne - oprócz przeprowadzania wnikliwych badań, także uważnie słucha pacjenta, by w planowaniu leczenia uwzględnić jego potrzeby, sugestie i oczekiwania. To niezwykle cenna umiejętność, która pozwala pacjentowi czuć się w gabinecie zaopiekowanym i uszanowanym.
Zabieg wykonany mi przez Pana Doktora przyniósł oczekiwane rezultaty (a nawet je przewyższył !). Na moich nogach nie ma teraz zaczerwień, pajączków i widocznych żył. Estetyka poprawiła się więc doskonale! Ponadto zniknęło uczcie ciężkości, które odczuwałam nieraz po całym dniu. Od strony zdrowotnej więc również jest ogromna poprawa. Podczas wizyt kontrolnych Pan Doktor dokładnie sprawdza efekty leczenia, dokonuje ewentualnych uzupełnień po to, aby rezultaty były trwałe i jak najlepsze. Na swoim przykładzie potwierdzam, że rzeczywiście takie są ! Jestem bardzo zadowolona
z efektów zabiegu, a także pod wrażeniem podejścia Pana Doktora do pacjenta oraz pełna podziwu dla Jego wiedzy i umiejętności ! To co robi wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem. To profesjonalista w swojej dziedzinie, do którego można się udać bez obaw !


E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare konsultacja flebologiczna z USG

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne,miłe podejście do pacjenta, szczery, odpowiada na wszystkie pytania, konkretny.Jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora,dziękuję i polecam.


T
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare konsultacja flebologiczna z USG

to byla moja pierwsza wizyta u pana doktora.Mam klopoty z bolem i opuchlizna konczyn dolnych co bardzo mi utrudnia codzienne funkcjonowanie.PAN doktor wykonal USG nog i zlecil lekarstwa.Czekam na efekty ale juz po kilku dniach widze poprawe.Nastepna wizyta za miesiac.Pan doktor to specjalista godny polecenia


B
Lokalizacja: CliniCare żylaki

Do Pana Doktora Bartłomieja Juzy trafiłam półtora roku temu. Moim problemem był żylak nogi od uda do kostki. Bardzo bałam się tej wizyty, ale Pan doktor już na pierwszej wizycie postarał się o dobrą atmosferę. Wykonał bardzo dokładne badanie USG żył, następnie dokładnie wytłumaczył w czym tkwi mój problem oraz zaproponował metodę leczenia. Zabieg operacyjny został przeprowadzony w CliniCare Kraków, był bezbolesny trwał około 75 min. O Panu Doktorze mogę powiedzieć że jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą na temat nowoczesnego leczenia żylaków, bardzo konkretny, potrafi rozładować stres pacjenta już w czasie rozmowy. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problem z żylakami. Przed wizytą miałam wątpliwości czy uda się je wyleczyć, jednak Pan Doktor rozwiał moje wątpliwości. Jeszcze raz polecam, ponieważ jest doskonałym fachowcem z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.


Lokalizacja: CliniCare konsultacja chirurga naczyniowego

Poznałem doktora Juzę dwa lata temu. Chciałem usunąć żylak który był pamiątką po jeździe konnej. Niskiej jakości siodła i kulbaki spowodowały mechaniczne uszkodzenie żył. Uprawiam intensywnie sport i zależało mi na metodzie szybkiej i małoinwazyjnej. Po konsultacji z doktorem zdecydowałem się na zabieg klejenia żył metodą Venaseal, który pozwalał wrócić do biegania właściwie następnego dnia! Zabieg był bezbolesny, żylak zniknął niemal natychmiast a po dwóch latach organizm w całości go wchłonął. Mimo wysokiej ceny warto.


B
Lokalizacja: CliniCare klejenie żylaków

Do pana doktora trafiłam, gdy spuchła mi stopa i kostka w jednej nodze i opuchlizna utrzymywała się 5 tygodni. Pan doktor zrobił dopplera i zdiagnozował niewydolność żylną, rozciągnięta żyła przepuszczała do okolicznych tkanek płyny. Zaproponował różne sposoby zamknięcia żyły. Ja wcześniej oglądałam na BBC KNOWLedgE program o zabiegach klejenia żył klejem biologicznych i coś niecoś wiedziałam o tej metodzie. Myślałam, że u nas tego się jeszcze nie stosuje niestety, bo efekty były spektakularne. Więc, gdy doktor zaproponował też tę metodę od razu ją wybrałam. Dlaczego? Bo jest prawie w ogóle nie inwazyjna i od razu można po zabiegu iść do pracy. Mimo, że jest najdroższy, uznałam, że dla mnie będzie najlepszy. Zabieg przebiegł bez problemów, nie był bolesny, tylko przez tydzień po zabiegu musiałam chodzić w pończosze uciskowej. Po trzech tygodniach po zabiegu poleciałam do Maroka i tam utrzymywała się jeszcze lekka opuchlizna stopy, ale już mogłam ubrać buta. I potem stopniowo stopniowo noga wróciła właściwie do całkowitej normy. Dziś byłam na drugiej wizycie kontrolnej i USG pokazało, że jest ok. Obie nogi są takie same, kostki szczupłe i stopy też. Bardzo jestem zadowolona, bo myślałam, że mimo jeszcze w miarę młodego wieku, będę mieć zniekształconą nogę, grubą i słoniowatą. A tu wszystko wróciło do normy. Doktor Juza jest profesjonalistą, bardzo konkretny, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania i był pierwszym flebologiem w Krakowie, który zaczął stosować tę metodę. Zatem naprawdę umie to robić!


Ceny i usługi

Klejenie żylaków - nowa procedura

od 7 000 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 7 000 zł

Endowaskularna ablacja żylaków(evrf/evlt/flebogrif)

od 3 500 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 3 500 zł

Skleroterapia żylaków

od 600 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 600 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 600 zł

Usuwanie mikropajączków nd yag

od 600 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 600 zł

Konsultacja chirurga naczyniowego

od 200 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 200 zł

Usg naczyń krwionośnych

od 190 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 190 zł

Usg jamy brzusznej (usg brzucha)

190 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

190 zł

Konsultacja flebologiczna

od 200 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 200 zł

Usg tarczycy

190 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

190 zł

Usuwanie hemoroidów hemorf - rafaello

600 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

600 zł

Klejenie żylaków - clinicare pierwsi w krakowie!

od 7 000 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 7 000 zł

Konsultacja flebologiczna z usg

od 300 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 300 zł

Usg naczyń - super nowoczesna aparatura

od 150 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 150 zł

Konsultacja chirurga naczyniowego z usg

od 300 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 300 zł

Usuwanie pajączków tcrf/nd yag - super efekty kosmetyczne

od 600 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 600 zł

Endowaskularna ablacja żylaków evrv/evlt/flebogrif

od 3 500 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 3 500 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet


K
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie konsultacja flebologiczna

Profesjonalista w każdym calu. Godna polecenia relacja lekarz - pacjent. Termin zabiegu już ustalony. Wszystko szybko, sprawnie.


K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare

Po 5 latach ciągłej walki z paskudnym owrzodzeniem podudzia mojej mamy trafiłyśmy w końcu na doktora i można powiedzieć ze zdarzył się cud inni lekarze mówili, że się nie da nic z tym zrobić, a doktor Juza zapytał czemu tak długo się meczymy . I co zdarzył się cud w końcu nie ma dziury w nodze i moja mama może wrócić do życia bez ciągłego bólu.Z całego serca polecam pana Juze jest naprawdę świetnym specjalista w swojej dziedzinie ,a przy tym człowiek z sercem nastawiony na dobro pacjenta. polecam, polecam, polecam!!!!


R
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie konsultacja flebologiczna z USG

Konsultacja przeprowadzona profesjonalnie, trafna diagnoza oraz konkretne zalecania dalszego leczenia z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod mało inwazyjnych. Polecam.


K
Lokalizacja: CliniCare zabieg

Witam serdecznie, po raz pierwszy z dr Juza miałam do czynienia jakieś dwa lata temu. Powodem były obrzęki łydek oraz coraz częściej pojawiające się pajączki . Dolegliwości pojawiły się po pierwszej ciąży a znacznie nasiliły po drugiej. Doktor zdiagnozował u mnie obrzęk tłuszczowy podudzia oraz początek niewydolnosci żylnej. Zaproponował zabieg jednak przestraszona nie zdecydowałam się na leczenie. Skorzystałam z porady u dwóch innych lekarzy którzy stwierdzili że leczenie zabiegowe jest kompletnie niepotrzebne - polecali ich moi znajomi jako świetnych ,,specjalistów" , dodam że są zaraz obok dr Juzy na znanym lekarzu. Przez ponad rok zażywałam tabletki przepisywane przez tamtych lekarzy oraz chodziłam w pończochach uciskowych. Zaczełam ćwiczyć na siłowni - schudłam około 10 kg jednak pomimo tego całego wysiłku nie udało się zrzucić nawet 2 cm w obwodzie podudzia . Po dwóch latach ponownie odwiedziłam Pana doktora. Zaproponował małoinwazyjny zabieg VenaSeal oraz liposukcję z rzeźbieniem podudzia , chodziłam po zabiegu przez miesiąc w pończochach oraz miałam przez dwa tygodnie specjale masaże łydek żeby utrwalić efekt zabiegu. Moje nogi zmieniły się o 180 stopni, łydki mają o 3 cm mniej w obwodzie - wizualnie jestem zachwycona , moje łydki były brzydkie i ulane , teraz są takie o jakich zawsze marzyłam- mają wcięcie . Jestem w szoku jak bardzo może się różnic wiedza i podejście lekarzy - dr Juza podchodzi do sprawy nie tylko pod kątem leczniczym ale także zwraca ogromną uwagę na estetykę . Jestem zachwycona efektami leczenia. Dziękuje raz jeszcze Pani doktorze. Dodam że kontak z doktorem jest fantastyczny - Pan doktor zawsze odpisywał na sms lub oddzwaniał .


E
Lokalizacja: CliniCare

Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista. Jego sposób traktowania pacjenta i jego dolegliwości dowodzi, że zależy Mu na dobru oraz zdrowiu pacjentów i służy temu swoją ogromną wiedzą i umiejętnościami.
Pan Doktor stosuje najnowsze i innowacyjne metody leczenia. Doskonale diagnozuje właściwie dostosowując sposoby leczenia do potrzeb pacjenta. Pracuje z użyciem nowoczesnego sprzętu i narzędzi. Co niemniej istotne - oprócz przeprowadzania wnikliwych badań, także uważnie słucha pacjenta, by w planowaniu leczenia uwzględnić jego potrzeby, sugestie i oczekiwania. To niezwykle cenna umiejętność, która pozwala pacjentowi czuć się w gabinecie zaopiekowanym i uszanowanym.
Zabieg wykonany mi przez Pana Doktora przyniósł oczekiwane rezultaty (a nawet je przewyższył !). Na moich nogach nie ma teraz zaczerwień, pajączków i widocznych żył. Estetyka poprawiła się więc doskonale! Ponadto zniknęło uczcie ciężkości, które odczuwałam nieraz po całym dniu. Od strony zdrowotnej więc również jest ogromna poprawa. Podczas wizyt kontrolnych Pan Doktor dokładnie sprawdza efekty leczenia, dokonuje ewentualnych uzupełnień po to, aby rezultaty były trwałe i jak najlepsze. Na swoim przykładzie potwierdzam, że rzeczywiście takie są ! Jestem bardzo zadowolona
z efektów zabiegu, a także pod wrażeniem podejścia Pana Doktora do pacjenta oraz pełna podziwu dla Jego wiedzy i umiejętności ! To co robi wykonuje z ogromną pasją i zaangażowaniem. To profesjonalista w swojej dziedzinie, do którego można się udać bez obaw !


E
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare konsultacja flebologiczna z USG

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne,miłe podejście do pacjenta, szczery, odpowiada na wszystkie pytania, konkretny.Jestem zadowolona z wizyty u Pana doktora,dziękuję i polecam.


T
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare konsultacja flebologiczna z USG

to byla moja pierwsza wizyta u pana doktora.Mam klopoty z bolem i opuchlizna konczyn dolnych co bardzo mi utrudnia codzienne funkcjonowanie.PAN doktor wykonal USG nog i zlecil lekarstwa.Czekam na efekty ale juz po kilku dniach widze poprawe.Nastepna wizyta za miesiac.Pan doktor to specjalista godny polecenia


B
Lokalizacja: CliniCare żylaki

Do Pana Doktora Bartłomieja Juzy trafiłam półtora roku temu. Moim problemem był żylak nogi od uda do kostki. Bardzo bałam się tej wizyty, ale Pan doktor już na pierwszej wizycie postarał się o dobrą atmosferę. Wykonał bardzo dokładne badanie USG żył, następnie dokładnie wytłumaczył w czym tkwi mój problem oraz zaproponował metodę leczenia. Zabieg operacyjny został przeprowadzony w CliniCare Kraków, był bezbolesny trwał około 75 min. O Panu Doktorze mogę powiedzieć że jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą na temat nowoczesnego leczenia żylaków, bardzo konkretny, potrafi rozładować stres pacjenta już w czasie rozmowy. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problem z żylakami. Przed wizytą miałam wątpliwości czy uda się je wyleczyć, jednak Pan Doktor rozwiał moje wątpliwości. Jeszcze raz polecam, ponieważ jest doskonałym fachowcem z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.


Lokalizacja: CliniCare konsultacja chirurga naczyniowego

Poznałem doktora Juzę dwa lata temu. Chciałem usunąć żylak który był pamiątką po jeździe konnej. Niskiej jakości siodła i kulbaki spowodowały mechaniczne uszkodzenie żył. Uprawiam intensywnie sport i zależało mi na metodzie szybkiej i małoinwazyjnej. Po konsultacji z doktorem zdecydowałem się na zabieg klejenia żył metodą Venaseal, który pozwalał wrócić do biegania właściwie następnego dnia! Zabieg był bezbolesny, żylak zniknął niemal natychmiast a po dwóch latach organizm w całości go wchłonął. Mimo wysokiej ceny warto.


B
Lokalizacja: CliniCare klejenie żylaków

Do pana doktora trafiłam, gdy spuchła mi stopa i kostka w jednej nodze i opuchlizna utrzymywała się 5 tygodni. Pan doktor zrobił dopplera i zdiagnozował niewydolność żylną, rozciągnięta żyła przepuszczała do okolicznych tkanek płyny. Zaproponował różne sposoby zamknięcia żyły. Ja wcześniej oglądałam na BBC KNOWLedgE program o zabiegach klejenia żył klejem biologicznych i coś niecoś wiedziałam o tej metodzie. Myślałam, że u nas tego się jeszcze nie stosuje niestety, bo efekty były spektakularne. Więc, gdy doktor zaproponował też tę metodę od razu ją wybrałam. Dlaczego? Bo jest prawie w ogóle nie inwazyjna i od razu można po zabiegu iść do pracy. Mimo, że jest najdroższy, uznałam, że dla mnie będzie najlepszy. Zabieg przebiegł bez problemów, nie był bolesny, tylko przez tydzień po zabiegu musiałam chodzić w pończosze uciskowej. Po trzech tygodniach po zabiegu poleciałam do Maroka i tam utrzymywała się jeszcze lekka opuchlizna stopy, ale już mogłam ubrać buta. I potem stopniowo stopniowo noga wróciła właściwie do całkowitej normy. Dziś byłam na drugiej wizycie kontrolnej i USG pokazało, że jest ok. Obie nogi są takie same, kostki szczupłe i stopy też. Bardzo jestem zadowolona, bo myślałam, że mimo jeszcze w miarę młodego wieku, będę mieć zniekształconą nogę, grubą i słoniowatą. A tu wszystko wróciło do normy. Doktor Juza jest profesjonalistą, bardzo konkretny, wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania i był pierwszym flebologiem w Krakowie, który zaczął stosować tę metodę. Zatem naprawdę umie to robić!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem z kończyną dolną,uszkodzenie w 75%,i zostałam bez pomocy lekarza,który stwierdził,ż z racji kłopotów sercowych operacja wykluczona,stan nogi prawej pogarsza się czasem jej nie czuję,jestem emerytką z kwotą 875 zl,z groszami w tle,czy istnieje możliwość,że u Was znajdę jakąś pomoc,wiem,że pieniądze dziś odgrywają zasadniczą rolę,,,może choć jakąś mądrą radę jak z tym istnieć,proszę

  pierwsze pytanie - pali pani papierosy oraz czy ma duże żylaki? musimy rozróżnić pochodzenie zmian

  lek. Bartłomiej Juza

 • Mam 28 lat i od 14 roku życia męczę się z żylakami, a dokładnie to mam zakrzepicę, trombofilię i po dwóch operacjach obu nóg jestem. Po drugiej operacji uszkodzono mi zastawkę skutkiem czego jest spuchnięta prawa noga i rozciągnęła mi się żyła na prawym boku koło brzucha.... bardzo proszę o pomoc Czy jest jakaś możliwość naprawy mojej nogi?

  Witam serdecznie , niezbędna jest diagnostyka USG pod kątem niewydolności żylnej oraz limfatycznej opuchniętej kończyny. Konieczne jest badanie usg a następnie odpowiednie leczenie. podczas operacji możliwe że doszło do uszkodzenie splotów limfatycznych co jest przyczyną wtórnego obrzęku limfatycznego

  lek. Bartłomiej Juza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Jako pierwszy le...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • leczenie żylaków kończyn dolnych
 • choroby naczyń
 • żylaki, pajączki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum UJ

Staże

 • CMUJ


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Angielski, Niemiecki

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)