Adresy (2)

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Prądnik Czerwony, Kraków
CliniCare (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
12 201.....

Konsultacja flebologiczna z usg (od 300 zł)

Klejenie żylaków - clinicare pierwsi w krakowie! (od 7 000 zł)

Konsultacja z usg (od 300 zł) + 5 więcej

Usg naczyń - super nowoczesna aparatura (od 200 zł)

Endowaskularna ablacja żylaków evrv/evlt/flebogrif (od 3 500 zł)

Usuwanie pajączków cutera nd yag - super efekty kosmetyczne (od 600 zł)

Pokaż więcej usług

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Karta płatnicza, Gotówka, Przelew na konto
12 201.....

Konsultacja flebologiczna (od 200 zł)

Konsultacja z usg naczyniowym (od 200 zł)

Klejenie żylaków - nowa procedura (od 7 000 zł) + 5 więcej

Skleroterapia żylaków (od 600 zł)

Endowaskularna ablacja żylaków(evrf/evlt/flebogrif) (od 3 500 zł)

Usuwanie mikropajączków nd yag (od 600 zł)

Pokaż więcej usług
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184, Praga-Południe, Warszawa
Centrum Medyczne Nasmed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Jako pierwszy le...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • leczenie żylaków kończyn dolnych
 • choroby naczyń
 • żylaki, pajączki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum UJ

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Angielski, Niemiecki

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Lokalizacja: CliniCare konsultacja flebologiczna z USG

W imieniu swoim i mojego taty chce serdecznie podziękować Panu Doktorowi. Tata trafił do Pana Doktora w takim ostatnim momencie bo za chwilę miałby dziurę w nodze, Pan Doktor Juza postawił szybką ,trafną diagnozę i zaproponował zabieg metodą Vena Seal.Zabieg został wykonany w tym samym dniu a tata mógł normalnie bez bólu na drugi dzień wsiąść do samochodu i wrócić do domu. Polecam, polecam, polecam z całego serca Pana Doktora jest mega specjalistą i profesjonalistą oddany w 100 % swojej pracy. A poza tym jego podejście do pacjenta jest życzliwe pomocne i ludzkie. Tata jest już rok po zabiegu czuje się super i jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi. To był bardzo dobry wybór.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

Doktor Juza jest wybitnym lekarzem, który nie boi się podjąć najbardziej skomplikowanych zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu, profesjonalizmu Doktora, jak również jego stosunku do Pacjenta. Podejście do pacjenta jest życzliwe, pełne opieki i zrozumienia z dokładnym omówieniem zarówno diagnozy jak i proponowanego sposobu leczenia. Podziwiam Pana Doktora za cierpliwość i wytrwałość podczas przeprowadzania zabiegu na moim skomplikowanym przypadku. Moje nogi zmieniły się nie do poznania, a ulga jest nie do opisania. Jestem bardzo wdzięczna za objęcie mojej osoby swoją medyczną opieką.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: W innym miejscu

W imieniu swoim oraz mojej szczęśliwej małżonki pragniemy poniższym wpisem wystawić przysłowiową laurkę Panu doktorowi. Od czego zacząć? Po drugiej ciąży u żony powstały masywne zmiany o charakterze obrzęków na nogach i nie tylko - cała figura uległa zmianie - każdy lekarz odsyłał nas gdzie indziej i mówił ze zona ma ćwiczyć ...mniej jeść... chodzić na siłownie itp.. efekty były mierne , a przede wszystkim żona była w depresji co odbijało się także na moim stanie psychicznym. Z polecenia koleżanki której Pan doktor wykonywał zabieg liposukcji i rzeźbienia nóg trafiliśmy do Pana doktora . Zaproponował kilkuetapowe leczenie - najpierw było modelowanie zabiegiem Vaser podczas którego był wykonany także przeszczep tłuszczu i modelowanie pośladków własnymi tkankami - niesamowite - zabieg był na prośbę żony rozszerzony na brzuch i plecy. 2 miesiące po zabiegu była kolejna tura leczenia podczas której doktor zmieniał przepływy żylne i laserem robił coś na skórze. W trakcie 2 miesięcy pomiędzy zabiegami miała żona endermologie oraz Hifu na partiach które gdzie był zabieg. Efekty po 3 miesiącach są dosłownie niewiarygodne... koleżanki nie wierzą , ja sam czasem nie poznaje żony , jej sylwetka wróciła do wyglądu prze porodem , a może jest nawet lepiej . Polecam serdecznie - najważniejsze było dla nas to jak łatwo i sprawnie można się komunikować z doktorem - daje nr osobisty i zawsze oddzwania i odpisuje , nie ma bariery i zatrzymania się na etapie recepcji. Uważam osobiście wraz z żoną że lepiej trafić nie mogliśmy . Pozdrawiam serdecznie .

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

G
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare usg naczyń - super nowoczesna aparatura

Rzeczowość, kompetencja, sympatyczna atmosfera. Pan doktor precyzyjnie wyjaśnił przyczynę dolegliwości, postawił diagnozę, zaproponował leczenie z obszernym wyjaśnieniem, na czym będzie polegało. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania. Jestem zadowolona z wizyty, będę kontynuować leczenie u p. doktora Juzy.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu jak niżej

Jestem dwa lata po zabiegu Vena Seal. Noga jest w idealnym stanie, zniknęło uczucie uciskania za kolanem podczas biegania. Doktor Juza był tak zadowolony z rezultatów, że nawet zapisał zdjęcia USG, aby pokazać je na kongresie. Przez cały okres leczenia doktor Juza był bardzo profesjonalny, szczegółowo wyjaśnił naturę problemu i możliwe skutki w przyszłości. Zawsze miał czas na rozmowę, na szybką kontrolę, gdy była taka potrzeba. To była dobra decyzja i inwestycja w zdrową przyszłość. Gorąco polecam, a doktorowi Juzie dziękuję z całego serca.
Karolina

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Lokalizacja: CliniCare

Dzień dobry wszystkim . Za pomocą tego forum chciałam podziękować Dr Juza za wszystko co dla mnie zrobił. Nie mam słów żeby opisać swoją wdzięczność dla Pana doktora, a moje słowa nie wyrażą tego tak jak zdjęcia co wykonał dla mnie i jak niesamowite zabiegi przeprowadził. Od dziecka zmagałam się z deformacjami ciała, jedna z moich nóg - lewa była o wiele grubsza, dochodziły do tego naczyniaki i przebarwienia na całym ciele których nikt z lekarzy nie wiedział jak wyleczyć - byłam częstym pacjentem w wielu placówkach. Krążyłam od lat po wielu klinikach bez rezultatu, leczenie laserami albo nie dawało rezultatu albo było chwilowe. Po ciąży dolegliwości się nasiliły , zmiany powiększyły, a noga miała zdiagnozowany obrzęk limfatyczny. Poprzez ten portal trafiłam do Pana doktora , zdiagnozował u mnie Zespół Klippla Treunaya. Zaproponował leczenie kilkuetapowe i nie dawał 100% gwarancji tego że mi pomoże. Jednak Pan doktor miał coś w sobie co daje nadzieję. Zdecydowałam się na jego leczenie i w pełni zaufałam. Wykonywał mi wiele zabiegów mniej i bardziej bolesnych w zakresie nogi oraz pozostałych zmienionych miejsc na ciele , wszystko to trwało około 6-7 miesięcy , jeździłam do doktora co każdy miesiąc. Nosiłam też bieliznę uciskową po zabiegach. Po niektórych zabiegach laserowych na ciele były duże ślady czasami byłam zrozpaczona obawiając się tego że będzie jeszcze gorzej - pan doktor żeby przyśpieszyć gojenie podawał komórki macierzyste z tłuszczu - efekt regeneracji i gojenia niesamowity. Najbardziej obawiałam się liposukcji nogi, ramienia po wcześniejszym przywróceniu w niej dobrego krążenia - efekty są niesamowite. Z 33 cm w obwodzie kostki jest 24, łydka z 43 - 33, udo nad kolanem z 47 - 40. Zmiany naczyniakowe , skórne zniknęły w 90%, są prawie niewidoczne, prawe ramię zawsze większe od lewego jest prawie takie samo. Generalnie jestem zachwycona efektem leczenia - moje ciało wyglada zupełnie inaczej. Tym wpisem chciałam podziękować doktorowi oraz dać innym nadzieje - dla takich lekarzy jak doktor nie ma rzeczy niemożliwych.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: CliniCare pajaczki na dolnych kończynach

Witam serdecznie . Poniższym wpisem pragnę wyrazić zawodowy podziw i podziękowania dla pracy i zaangażowania pana dr Juzy. Jako osoba związana z branżą medycyny estetycznej szukałam lekarza który pomoże mi z problemem pajączków na kończynach dolnych, na twarzy oraz dekolcie pojawiły się także irytujące mnie zmiany. Wielokrotnie widziałam efekty pracy osób wykonujących skleroterapię - martwice , przebarwienia, trwałe zmiany o typie hipermielinizacji. Szukałam bardzo skrupulatnie lekarza który pomoże mi usunąć defekty estetyczne i jest zaznajomiony z innymi metodami niż skleroterapia. Po kilku konsultacjach padło na dr Juza. Zaproponował mi swoje podejście do leczenia bez użycia skleroterapii. Jestem doskonale zorientowana w laseroterapii dlatego osobiście chciałam zobaczyć efekty pracy przy innych pacjentach na co Pan doktor wyraził zgodę . Wykonano u mnie zabieg laserem V-laser KTP neodymowym 532nm i 1064nm - niesamowity efekt estetyczny był widoczny już po pierwszym zabiegu. Podczas kolejnej wizyty Pan doktor wykonał kolejny zabieg usuwania pajączków tym samym laserem, a na kolejnych dwóch wizytach peeling mechaniczny z nieoperacyjnym liftingiem skóry laserem frakcyjnym CO2. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowana i zadowolona, efekt jest idealny. Polecam serdecznie. Katarzyna B.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A

Szczerze polecam wizytę u Pana doktora. W mlodym wieku przeszłam zapalenie żył głębokich a w drugiej ciąży problem pojawiających się żylakow oraz pajaczkow zaczął narastać. Nogi byly napuchniete i bardzo ociezale. Wieczorami odczuwalam duży dyskomfort. Okazało się, że pnie żył odpiszczelowych są niedrożne. Bardzo szybko zdecydowałam się na zabieg klejenia metoda VenaSeal. Efekt po zabiegu jest zadawalajacy. Nogi minimalnie zmniejszyły swój obwód, a co najważniejsze nie odczuwam juz dokuczliwego bólu i rozpinania. Ciekawe jest również, że zmniejszył mi sie rozmiar stopy. Buty, które przed zabiegiem uwieraly, dziś spadają wręcz z nogi.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: CliniCare

Jak najbardziej polecam z całego serca Pana doktora. Zgłosiłam się do niego z krępującym mnie od kilku lat problemem. Miałam pajączki na całych nogach które z roku na rok się nasilały . Problem był na tyle dokuczliwy że spowodował trwały brak spódniczek oraz szortów i sukienek w mojej garderobie. W przeszłości miałam wykonaną skleroterapię zanim wyjechałam do pracy w Szwajcarii po studiach, niestety skleroterapia nie przyniosła żadnych rezultatów. Przed wakacjami 2018 zdecydowałam się na leczenie będąc na okres 4 tygodni w Polsce. Trafiłam do Pana doktora - bardzo miły , rzeczowy i kompetentny lekarz. Zaproponował mi leczenie polegające na połączeniu kilku metod, nie tylko ostrzykiwał pajączki ale również wykonywał 3 sesje leczenia laserem Cutera - dało to niesamowite rezultaty ponieważ efekt przerósł moje oczekiwania - na święta zamierzam wykonać kolejny zabieg u Pana doktora - vaserlipo który wyrzeźbi moje łydki, bryczesy i uda . Narazie jestem zachwycona współpracą z Panem doktorem który ,,wyleczył mnie z kompleksów". Już poleciłam koleżanką które nie mogły uwierzyć na widok moich ,,nowych,, nóg.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: CliniCare Zapalenie żył

Jak najbardziej polecam Pana doktora . Jestem profesjonalnym sportowcem - sztuki walki. Moje życie to ciągłe treningi , zgrupowania itp. Niestety już w wieku 16 lat okazało się ze mam żylaki na nogach. Nie przejmowałem się tym zupełnie a żylaki z biegiem lat rosły wraz ze mną i moją rzeźbą. Po gali KSW w 2017 doszło u mnie do zapalenia żył , w szpitalu zostało to całkowicie zbagatelizowane - nie chciałem skończyć tak jak nasza wspaniała Olimpijka - Kamila Skolimowska - znajomy z którym trenuje polecił mi Pana doktora Juza . Udało się szybko umówić ponieważ doktor odbiera telefon prywatny gdy dzwonią pacjenci - wielki plus. Pan doktor włączył leczenie przeciwzakrzepowe , skonsultował mój przypadek. Zaprzyjaźniłem się z tym lekarzem podczas wizyt kontrolnych ponieważ nie da się go nie lubić - bezpośrednie podejście , nie owija w bawełnę , jest konkretny i profesjonalny . Chciałem wyleczyć żylaki koniecznie metoda jak najmniej inwazyjna . Strategii było wiele - proponowano mi leczenie za granica w najlepszych ośrodkach na świecie - cena nie grała roli. Jak się okazało najlepszego lekarza który mógł mi pomóc wybrałem udając się do doktora Juzy. Napisze wprost - doktor jest nie do wiary - zrobił mi zabieg klejem VenaSeal tak że do tej pory nie wierze ze tak gładko poszło . Trener i koledzy również . Wkrótce całe Polskie MMA zawita do Pana doktorze Juza:) do treningu wróciłem 8 dni po zabiegu - a nie jest to trening taki jak większość sobie idzie na siłownie ... Pierwsza walkę miałem już po 2 miesiącach - wygrałem. Nogi są mocniejsze, silniejsze , dzięki zabiegowi doktora zmieniłem nawet z trenerem taktykę ponieważ okazało się ze mogę wyprowadzać o wiele mocniejsze uderzenia nogami - coś niesamowitego ! Od 8 miesięcy po leczeniu jestem zachwycony . Gdyby ktoś chciał usłyszeć więcej śmiało można pisać do mnie na Facebook i pytać jak to wyglada z punktu widzenia sportowca - pozdrawiam i raz jeszcze wielkie dzięki !!!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Usługi i ceny

Skleroterapia żylaków

od 600 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 600 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 600 zł

Klejenie żylaków - clinicare pierwsi w krakowie!

od 7 000 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 7 000 zł

Konsultacja flebologiczna z usg

od 300 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 300 zł

Usg naczyń - super nowoczesna aparatura

od 200 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 200 zł

Konsultacja z usg

od 300 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 300 zł

Usuwanie pajączków cutera nd yag - super efekty kosmetyczne

od 600 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 600 zł

Endowaskularna ablacja żylaków evrv/evlt/flebogrif

od 3 500 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 3 500 zł

Laser frakcyjny resurfacing skóry

od 600 zł

Henryka Wieniawskiego 66 lok. 34, Kraków

CliniCare

od 600 zł

Klejenie żylaków - nowa procedura

od 7 000 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 7 000 zł

Endowaskularna ablacja żylaków(evrf/evlt/flebogrif)

od 3 500 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 3 500 zł

Usuwanie mikropajączków nd yag

od 600 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 600 zł

Konsultacja z usg naczyniowym

od 200 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 200 zł

Usg naczyń krwionośnych

od 190 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 190 zł

Konsultacja flebologiczna

od 200 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

od 200 zł

Usuwanie hemoroidów hemorf - rafaello

600 zł

Piłsudskiego 36 / 12 881 2O 4O, Kraków

ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

600 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Lokalizacja: CliniCare konsultacja flebologiczna z USG

W imieniu swoim i mojego taty chce serdecznie podziękować Panu Doktorowi. Tata trafił do Pana Doktora w takim ostatnim momencie bo za chwilę miałby dziurę w nodze, Pan Doktor Juza postawił szybką ,trafną diagnozę i zaproponował zabieg metodą Vena Seal.Zabieg został wykonany w tym samym dniu a tata mógł normalnie bez bólu na drugi dzień wsiąść do samochodu i wrócić do domu. Polecam, polecam, polecam z całego serca Pana Doktora jest mega specjalistą i profesjonalistą oddany w 100 % swojej pracy. A poza tym jego podejście do pacjenta jest życzliwe pomocne i ludzkie. Tata jest już rok po zabiegu czuje się super i jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi. To był bardzo dobry wybór.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: ULTRAMEDICA.pl - USG, Specjalistyczne Wizyty Lekarskie w Krakowie

Doktor Juza jest wybitnym lekarzem, który nie boi się podjąć najbardziej skomplikowanych zabiegów. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu, profesjonalizmu Doktora, jak również jego stosunku do Pacjenta. Podejście do pacjenta jest życzliwe, pełne opieki i zrozumienia z dokładnym omówieniem zarówno diagnozy jak i proponowanego sposobu leczenia. Podziwiam Pana Doktora za cierpliwość i wytrwałość podczas przeprowadzania zabiegu na moim skomplikowanym przypadku. Moje nogi zmieniły się nie do poznania, a ulga jest nie do opisania. Jestem bardzo wdzięczna za objęcie mojej osoby swoją medyczną opieką.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: W innym miejscu

W imieniu swoim oraz mojej szczęśliwej małżonki pragniemy poniższym wpisem wystawić przysłowiową laurkę Panu doktorowi. Od czego zacząć? Po drugiej ciąży u żony powstały masywne zmiany o charakterze obrzęków na nogach i nie tylko - cała figura uległa zmianie - każdy lekarz odsyłał nas gdzie indziej i mówił ze zona ma ćwiczyć ...mniej jeść... chodzić na siłownie itp.. efekty były mierne , a przede wszystkim żona była w depresji co odbijało się także na moim stanie psychicznym. Z polecenia koleżanki której Pan doktor wykonywał zabieg liposukcji i rzeźbienia nóg trafiliśmy do Pana doktora . Zaproponował kilkuetapowe leczenie - najpierw było modelowanie zabiegiem Vaser podczas którego był wykonany także przeszczep tłuszczu i modelowanie pośladków własnymi tkankami - niesamowite - zabieg był na prośbę żony rozszerzony na brzuch i plecy. 2 miesiące po zabiegu była kolejna tura leczenia podczas której doktor zmieniał przepływy żylne i laserem robił coś na skórze. W trakcie 2 miesięcy pomiędzy zabiegami miała żona endermologie oraz Hifu na partiach które gdzie był zabieg. Efekty po 3 miesiącach są dosłownie niewiarygodne... koleżanki nie wierzą , ja sam czasem nie poznaje żony , jej sylwetka wróciła do wyglądu prze porodem , a może jest nawet lepiej . Polecam serdecznie - najważniejsze było dla nas to jak łatwo i sprawnie można się komunikować z doktorem - daje nr osobisty i zawsze oddzwania i odpisuje , nie ma bariery i zatrzymania się na etapie recepcji. Uważam osobiście wraz z żoną że lepiej trafić nie mogliśmy . Pozdrawiam serdecznie .

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

G
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CliniCare usg naczyń - super nowoczesna aparatura

Rzeczowość, kompetencja, sympatyczna atmosfera. Pan doktor precyzyjnie wyjaśnił przyczynę dolegliwości, postawił diagnozę, zaproponował leczenie z obszernym wyjaśnieniem, na czym będzie polegało. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania. Jestem zadowolona z wizyty, będę kontynuować leczenie u p. doktora Juzy.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu jak niżej

Jestem dwa lata po zabiegu Vena Seal. Noga jest w idealnym stanie, zniknęło uczucie uciskania za kolanem podczas biegania. Doktor Juza był tak zadowolony z rezultatów, że nawet zapisał zdjęcia USG, aby pokazać je na kongresie. Przez cały okres leczenia doktor Juza był bardzo profesjonalny, szczegółowo wyjaśnił naturę problemu i możliwe skutki w przyszłości. Zawsze miał czas na rozmowę, na szybką kontrolę, gdy była taka potrzeba. To była dobra decyzja i inwestycja w zdrową przyszłość. Gorąco polecam, a doktorowi Juzie dziękuję z całego serca.
Karolina

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Lokalizacja: CliniCare

Dzień dobry wszystkim . Za pomocą tego forum chciałam podziękować Dr Juza za wszystko co dla mnie zrobił. Nie mam słów żeby opisać swoją wdzięczność dla Pana doktora, a moje słowa nie wyrażą tego tak jak zdjęcia co wykonał dla mnie i jak niesamowite zabiegi przeprowadził. Od dziecka zmagałam się z deformacjami ciała, jedna z moich nóg - lewa była o wiele grubsza, dochodziły do tego naczyniaki i przebarwienia na całym ciele których nikt z lekarzy nie wiedział jak wyleczyć - byłam częstym pacjentem w wielu placówkach. Krążyłam od lat po wielu klinikach bez rezultatu, leczenie laserami albo nie dawało rezultatu albo było chwilowe. Po ciąży dolegliwości się nasiliły , zmiany powiększyły, a noga miała zdiagnozowany obrzęk limfatyczny. Poprzez ten portal trafiłam do Pana doktora , zdiagnozował u mnie Zespół Klippla Treunaya. Zaproponował leczenie kilkuetapowe i nie dawał 100% gwarancji tego że mi pomoże. Jednak Pan doktor miał coś w sobie co daje nadzieję. Zdecydowałam się na jego leczenie i w pełni zaufałam. Wykonywał mi wiele zabiegów mniej i bardziej bolesnych w zakresie nogi oraz pozostałych zmienionych miejsc na ciele , wszystko to trwało około 6-7 miesięcy , jeździłam do doktora co każdy miesiąc. Nosiłam też bieliznę uciskową po zabiegach. Po niektórych zabiegach laserowych na ciele były duże ślady czasami byłam zrozpaczona obawiając się tego że będzie jeszcze gorzej - pan doktor żeby przyśpieszyć gojenie podawał komórki macierzyste z tłuszczu - efekt regeneracji i gojenia niesamowity. Najbardziej obawiałam się liposukcji nogi, ramienia po wcześniejszym przywróceniu w niej dobrego krążenia - efekty są niesamowite. Z 33 cm w obwodzie kostki jest 24, łydka z 43 - 33, udo nad kolanem z 47 - 40. Zmiany naczyniakowe , skórne zniknęły w 90%, są prawie niewidoczne, prawe ramię zawsze większe od lewego jest prawie takie samo. Generalnie jestem zachwycona efektem leczenia - moje ciało wyglada zupełnie inaczej. Tym wpisem chciałam podziękować doktorowi oraz dać innym nadzieje - dla takich lekarzy jak doktor nie ma rzeczy niemożliwych.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: CliniCare pajaczki na dolnych kończynach

Witam serdecznie . Poniższym wpisem pragnę wyrazić zawodowy podziw i podziękowania dla pracy i zaangażowania pana dr Juzy. Jako osoba związana z branżą medycyny estetycznej szukałam lekarza który pomoże mi z problemem pajączków na kończynach dolnych, na twarzy oraz dekolcie pojawiły się także irytujące mnie zmiany. Wielokrotnie widziałam efekty pracy osób wykonujących skleroterapię - martwice , przebarwienia, trwałe zmiany o typie hipermielinizacji. Szukałam bardzo skrupulatnie lekarza który pomoże mi usunąć defekty estetyczne i jest zaznajomiony z innymi metodami niż skleroterapia. Po kilku konsultacjach padło na dr Juza. Zaproponował mi swoje podejście do leczenia bez użycia skleroterapii. Jestem doskonale zorientowana w laseroterapii dlatego osobiście chciałam zobaczyć efekty pracy przy innych pacjentach na co Pan doktor wyraził zgodę . Wykonano u mnie zabieg laserem V-laser KTP neodymowym 532nm i 1064nm - niesamowity efekt estetyczny był widoczny już po pierwszym zabiegu. Podczas kolejnej wizyty Pan doktor wykonał kolejny zabieg usuwania pajączków tym samym laserem, a na kolejnych dwóch wizytach peeling mechaniczny z nieoperacyjnym liftingiem skóry laserem frakcyjnym CO2. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowana i zadowolona, efekt jest idealny. Polecam serdecznie. Katarzyna B.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A

Szczerze polecam wizytę u Pana doktora. W mlodym wieku przeszłam zapalenie żył głębokich a w drugiej ciąży problem pojawiających się żylakow oraz pajaczkow zaczął narastać. Nogi byly napuchniete i bardzo ociezale. Wieczorami odczuwalam duży dyskomfort. Okazało się, że pnie żył odpiszczelowych są niedrożne. Bardzo szybko zdecydowałam się na zabieg klejenia metoda VenaSeal. Efekt po zabiegu jest zadawalajacy. Nogi minimalnie zmniejszyły swój obwód, a co najważniejsze nie odczuwam juz dokuczliwego bólu i rozpinania. Ciekawe jest również, że zmniejszył mi sie rozmiar stopy. Buty, które przed zabiegiem uwieraly, dziś spadają wręcz z nogi.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: CliniCare

Jak najbardziej polecam z całego serca Pana doktora. Zgłosiłam się do niego z krępującym mnie od kilku lat problemem. Miałam pajączki na całych nogach które z roku na rok się nasilały . Problem był na tyle dokuczliwy że spowodował trwały brak spódniczek oraz szortów i sukienek w mojej garderobie. W przeszłości miałam wykonaną skleroterapię zanim wyjechałam do pracy w Szwajcarii po studiach, niestety skleroterapia nie przyniosła żadnych rezultatów. Przed wakacjami 2018 zdecydowałam się na leczenie będąc na okres 4 tygodni w Polsce. Trafiłam do Pana doktora - bardzo miły , rzeczowy i kompetentny lekarz. Zaproponował mi leczenie polegające na połączeniu kilku metod, nie tylko ostrzykiwał pajączki ale również wykonywał 3 sesje leczenia laserem Cutera - dało to niesamowite rezultaty ponieważ efekt przerósł moje oczekiwania - na święta zamierzam wykonać kolejny zabieg u Pana doktora - vaserlipo który wyrzeźbi moje łydki, bryczesy i uda . Narazie jestem zachwycona współpracą z Panem doktorem który ,,wyleczył mnie z kompleksów". Już poleciłam koleżanką które nie mogły uwierzyć na widok moich ,,nowych,, nóg.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: CliniCare Zapalenie żył

Jak najbardziej polecam Pana doktora . Jestem profesjonalnym sportowcem - sztuki walki. Moje życie to ciągłe treningi , zgrupowania itp. Niestety już w wieku 16 lat okazało się ze mam żylaki na nogach. Nie przejmowałem się tym zupełnie a żylaki z biegiem lat rosły wraz ze mną i moją rzeźbą. Po gali KSW w 2017 doszło u mnie do zapalenia żył , w szpitalu zostało to całkowicie zbagatelizowane - nie chciałem skończyć tak jak nasza wspaniała Olimpijka - Kamila Skolimowska - znajomy z którym trenuje polecił mi Pana doktora Juza . Udało się szybko umówić ponieważ doktor odbiera telefon prywatny gdy dzwonią pacjenci - wielki plus. Pan doktor włączył leczenie przeciwzakrzepowe , skonsultował mój przypadek. Zaprzyjaźniłem się z tym lekarzem podczas wizyt kontrolnych ponieważ nie da się go nie lubić - bezpośrednie podejście , nie owija w bawełnę , jest konkretny i profesjonalny . Chciałem wyleczyć żylaki koniecznie metoda jak najmniej inwazyjna . Strategii było wiele - proponowano mi leczenie za granica w najlepszych ośrodkach na świecie - cena nie grała roli. Jak się okazało najlepszego lekarza który mógł mi pomóc wybrałem udając się do doktora Juzy. Napisze wprost - doktor jest nie do wiary - zrobił mi zabieg klejem VenaSeal tak że do tej pory nie wierze ze tak gładko poszło . Trener i koledzy również . Wkrótce całe Polskie MMA zawita do Pana doktorze Juza:) do treningu wróciłem 8 dni po zabiegu - a nie jest to trening taki jak większość sobie idzie na siłownie ... Pierwsza walkę miałem już po 2 miesiącach - wygrałem. Nogi są mocniejsze, silniejsze , dzięki zabiegowi doktora zmieniłem nawet z trenerem taktykę ponieważ okazało się ze mogę wyprowadzać o wiele mocniejsze uderzenia nogami - coś niesamowitego ! Od 8 miesięcy po leczeniu jestem zachwycony . Gdyby ktoś chciał usłyszeć więcej śmiało można pisać do mnie na Facebook i pytać jak to wyglada z punktu widzenia sportowca - pozdrawiam i raz jeszcze wielkie dzięki !!!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Badanie Doplera wykazało u mnie Zespół Kllipla Treunaya .Lekarz dodatkowo dał mi skierowanie na MRI chorej nogi , no i opis badania wykluczył w/w chorobę - jakie badanie jest wiarygodniejsze Dopler czy MRI

  Witam serdecznie , do rozpoznania pełnego zespołu nie wystarczy sam doppler oraz mri, musza występować inne objawy o charakterze naczyniakow oraz rozrostu tkanki łącznej - zazwyczaj kości . Bez tego być może ma Pani Małgorzacie żylne które pod kątem zmian żylnych przypominają zespół Klippla. Zapraszam na konsultacje , oczywiście da się leczyć Pani chorobę z dużymi efektami. Pozdrawiam

  lek. Bartłomiej Juza

 • Mam problem z kończyną dolną,uszkodzenie w 75%,i zostałam bez pomocy lekarza,który stwierdził,ż z racji kłopotów sercowych operacja wykluczona,stan nogi prawej pogarsza się czasem jej nie czuję,jestem emerytką z kwotą 875 zl,z groszami w tle,czy istnieje możliwość,że u Was znajdę jakąś pomoc,wiem,że pieniądze dziś odgrywają zasadniczą rolę,,,może choć jakąś mądrą radę jak z tym istnieć,proszę

  pierwsze pytanie - pali pani papierosy oraz czy ma duże żylaki? musimy rozróżnić pochodzenie zmian

  lek. Bartłomiej Juza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2010 roku zajmuje się leczeniem schorzeń układu naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem mało inwazyjnego leczenia chorób żył. Jako pierwszy le...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • leczenie żylaków kończyn dolnych
 • choroby naczyń
 • żylaki, pajączki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Collegium Medicum UJ

Staże

 • CMUJ


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski, Angielski, Niemiecki

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)