Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Jestem zbulwersowana po wizycie u tej Pani. Poszłam do niej z piszczeniam w uszach. Zbadała mnie, wypisała i podała receptę bez słowa wyjaśnienia. Gdybym sama nie zapytała o diagnozę, to pewnie nic bym się nie dowiedziała. Powiedziała, że powinno pomóc, a jak nie to przyjdę znowu. Z ulotki dowiedziałam się, że przepisała mi leki antyalergiczne (na piszczenie w uszach). Nie wiem co mam o tym myśleć. Czy pacjent korzystający z publicznej opieki zdrowotnej nie zasługuje na kilka słów wyjaśnienia? Muszę zapłacić za prywatną wizytę, żeby dowiedzieć się co mi jest?

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry lekarz mily i bardzo ludzki pani doktor jest czlowiekiem ktory odmienil moje spojrzenie na lekarzy lecze sie u pani doktor mialem przez nia wykonana operacje ciesze sie ze ja poznalem tak powinien wygladac swiat lekarzy pozdrawiam rzezbiarz

 • bardzo dobry lekarz moja corka miała wieczne infekcje nosa i gardła . Koleżanka poleciła mi właśnie pania dr.wróbel
  i od tej pory żegnaj infekcjo .Jestem zadowolona


  j

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • doskonały diagnostyk,bezbłędnia mnie wielokrotnie wyleczyła, z innymi lekarzami miałam różne doświadczenia, ale ten laryngolog jest wprost doskonały pod każdym względem

 • jest fachowcem, zna się na swoim fachu.Nie jest osobą co cieszy się z niczego i do wszystkich szczerzy zęby. jest super doktorem i wie jak z chorym rozmawiać daje mu nadzieję a to jest bardzo ważne przy leczeniu żeby pacjenta podnieść na duchu a nie go zdołować.
  jak tylko się leczyć to właśnie u niej polecam od serca

 • Chodziłam do laryngologa ponieważ prawie ogłuchłam.Po długim leczeniu ten że lekarz poinformował mnie, że nie będę już słyszała. Zrozpaczona zwierzyłam się koleżance, która też miała kłopoty ze słuchem z tytułu wykonywanej pracy jako telefonistka. I wtedy poleciła mi panią doktor Wróbel. Pani doktor stwierdziła, że przyszłam do niej za póżno, bo na prawe ucho już nie będę tak dobrze słyszała. Po Dokładnym zbadaniu nosa, uszu i gardła, zapisała lekarstwa. Zużyłam je do końca i o dziwo diagnoza poprzedniego laryngologa nie sprawdziła się. Wyobrażcie sobie jaka była moja radość gdy dobrze słyszałam. Miałam niewidomego ojca i myślałam, że mnie spotka podobny los.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

42

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

260

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.