Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich WSFiZ w Warszawie na kierunku psychologia, specjalność: psychoterapia i terapia seksualna, pod opieką prof. dr hab. Zbigniew Lew- St... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Na jaki termin możliwy jest zapis do Pani na konsultację psychologiczną w Chotomowie? Sam mieszkam w tej miejscowości.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam,
  Najbliższy wolny termin, poniedziałek (23.05), godz 8:00. Ewentualnie jeżeli termin ten nie odpowiada proszę skontaktować się z rejestracją poradni educatio, tutaj uzyska Pan informacje o… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich WSFiZ w Warszawie na kierunku psychologia, specjalność: psychoterapia i terapia seksualna, pod opieką prof. dr hab. Zbigniew Lew- Starowicz. W chwili obecnej jest w trakcie 4-letnich studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, która jest rekomendowanym ośrodkiem przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, pracuje pod superwizją kliniczną. Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywała między innymi: w znanym Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii. Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale F9 i F5, III Kliniki Psychiatrycznej, w Szpitalu Wolskim, pawilon 12- Oddział psychiatryczny dzienny, w Specjalistycznej Poradni Centrum w Warszawie oraz w Centrum Terapii Autyzmu SOTIS w Warszawie. Posiada 12 certyfikatów psychologiczno-seksuologicznych z Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
  Zawodowo zajmuje się prawidłowym rozpoznaniem, diagnozowaniem i leczeniem różnorodnych zaburzeń seksualnych i psychicznych kobiet oraz mężczyzn, pomocą i poradnictwem psychoterapeutycznym oraz seksuologicznym, uzupełnieniem i wzbogaceniem wiedzy z zakresu życia seksualnego, psychoedukacją oraz edukacją seksualną dzieci, młodzieży i dorosłych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • WSFiZ w Warszawie

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale F9 i F5
 • Szpital Wolski, pawilon 12- Oddział psychiatryczny dzienny
 • Specjalistyczna Poradnia Centrum w Warszawie
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
 • Szpital im. Orłowskiego w Warszawie Zakład Seksuologii Medycznej i Psychoterapii
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO

  Pani Barbara zajmowała się mną od lutego 2016 roku. Miałam ogromny problem z lękami, z zadręczaniem się o przyszłość. Obecnie jestem po terapii i jestem zadowolona, że trafiłam do Pani Basi. Pomoc okazała się niezbędna, a wybór terapeuty jak najbardziej satysfakcjonujący. Serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO

  Pani Barbara zajmowała sie nami (mężem i mną) od września z efektem 100 % satysfakcji. Nasz związek rozwitł ma nowo choć było już bardzo źle...do tego pod okiem pani Basi poukladaliśmy nasze sprawy,wytyczyliśmy granice,kierunki i po 8 latach pokochaliśmy sie na nonowodziękujemy pani Basi za profesjonalizm,spokój bo czasem bywało ostro,spokój i opiekę!!!

 • R

  To był właściwy wybór specjalisty. Wraz z żona skorzystaliśmy z usług p. Barbary i uzyskaliśmy potrzebną pomoc. Profesjonalne, miłe i serdeczne podejście do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt. Profesjonalne podejscie do problemu. Wnikliwy wywiad. Milo i sympatycznie. Mysle, ze byl to dobry wybór.

 • N

  Pani Basia jest fenomenalnym terapeutą. W swojej pracy jest profesjonalna ale przy tym bardzo miła i otwarta. Kiedy wychodzę od niej po terapii (która jeszcze nie dobiegła końca) czuję, że "mogę wszystko", że nie ma problemu z którym bym sobie nie poradziła. Oczywiście to przekłada się na całe moje życie. Do pani Basi trafiłam z atakami paniki, ogromnym lękiem, fobią społeczną i standardowym przekonaniem, że do końca mojego życia będę się już tak czuła. Troszkę czasu minęło, zanim zrozumiałam podstawy terapii poznawczo-behawioralnej, szczególnie, że z częścią poznawczą miałam największy problem. Od kiedy nabyte umiejętności wprowadziłam w życie, staje się ono coraz lepsze i pełniejsze. Polecam każdemu :)

 • Polecam bardzo Panią Barbarę, świetny psycholog. Pomocna, pełna energii, ciepła kobieta, zawsze uśmiechnięta. Czuje ze zawsze moge na nią liczyć. Pomogła mi uporać sie z problemem fobii społecznej i napełnić pozytywną chęcią do życia.

 • Z

  Trafiłam do p. Basi z nadmiernym lękiem, niepokojem napięciem i wybydzaniem nocnym. Właściwie unikałam większości miejsc i ludzi. Teraz pracuję, spotykam się w wolnym czasie ze znajomymi, których tak długo zbywałam... Jestem na prawdę zadowolona. Dziękuję Pani Basiu za pomoc i ogromne wsparcie! Tym samym zachęcam każdego, kto "męczy się z czymkolwiek" by nie zwlekał i sobie pomógł. Pozdrawiam serdecznie

 • M

  Właśnie z sukcesem zakończyliśmy terapię małżeńską. Zaczynaliśmy będąc już o krok od rozwodu, teraz planujemy dziecko. Pani doktor, to właściwa osoba. Rzeczowa, kompetentna i co najważniejsze skutecznie prowadzi terapię,. Polecam.

 • E

  Wraz z mężem chodziliśmy do Pani Barbary na terapię małżeńską. Polecam wszystkim parom, które nie mogą się porozumieć. Z perspektywy czasu wiem, że nie należy czekać aż będzie kompletnie źle, ale jeśli wcześniej nie zdobędziecie się na odwagę, nawet w najbardziej kryzysowej sytuacji w związku, polecam terapię u Pani Barbary. Nasza terapia nie była łatwa, ale bardzo wiele wniosła. Polecam wszystkim parom, które nie do końca są usatysfakcjonowane za swojego związku...Pani Barbara dba o to żeby obie strony czuły się swobodnie, jest niezwykle dobrym mediatorem. Polecam

 • G

  Bardzo dobry lekarz, oceniam ja bardzo wysoko. Jest profesjonalna, umie wczuć sie w osobę, jej problemy. Przedewszystkim jest skuteczna.