Barbara Warkocka-Szołtysek

Alergolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo kompetentna i z odpowiednim podejściem do pacjenta. Podczas wizyty widać zaangażowanie w proces leczenia i dbałość o sprzyjającą atmosferę.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo kompetentna i z odpowiednim podejściem do pacjenta. Podczas wizyty widać zaangażowanie w proces leczenia i dbałość o sprzyjającą atmosferę.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam szczęście trafić do Pani Doktor około 10 lat temu z pokrzywką i rozwijającą się astmą. Pani doktor dobrała odpowiednie leczenie, ktore dawało szybkie rezultaty. Po dzień dzisiejszy jestem pod stałą kontrola, jednak mój obecny stan nie wymaga podawania leków. Mimo, że obecnie chodzę do Pani Doktor jedynie państwowo, cały czas czuje się "dopilnowana", regularne kontrole, badania spirometryczne, ewentualne testy skórne, gdy podejrzewam rozwój nowej alergii mam przeprowadzane regularnie. Dziękuję Pani Doktor ????

  • J

   Bardzo dobra i zarazem miła Pani Doktor,specjalista w swoim fachu którą polecam wszystkim mającym problemy z alergią.

  • M

   Lekarka doświadczona,miła i z dużą wiedzą. Bardzo dobra - to mało powiedziane. Syn ma astmę, był okres, że miał duszności i nie mógł sobie "do końca dychnąć" - tak on mawiał jako 7-latek. Poszliśmy do Pani doktor, dziś ma 14 lat, uprawia sport, a po astmie i napadach zostało tylko wspomnienie. Kobieta ta po prostu go wyleczyła.
   Drugi udokumentowany przypadek - mój własny mąż. Jak go poznałam - od wiosny do jesieni oczy miał zaczerwienione jak królik i łzawił - alergia nie dawała mu żyć. Przez kilka lat jeździł do P. Szołtysek - odczulanie (szczepienie) itp. Dziś - po alergii nie ma śladu, nawet nie musi zażywać allericu.
   NIedawno - od grudnia - Pani dr Szołtysek nie przyjmuje juz w Alergomedzie na Żelaznej w Katowicach, tylko w przychodni na ul. LOMPY 16, tel. 32/ 256-21-00 - tylko trzeba zaznaczyć, że chyba dzieci tam nie przyjmuje, bokazała mi badać u syna raz na pół roku spirometrię w DOBRYM gabinecie alergologicznym.
   Z czystym sumieniem polecam tę Paią doktor i OGROMNIE ŻAŁUJĘ, że już nieprzyjmuje prywatnie (choć to był gabinet na NFZ), tylko w przychodni. Pewnie będą koszmarne kolejki...
   Jedno jest pewne - warto do niej iść, jest świetnym specjalistą, zawszemiła i uśmiechnięta, udziela wyczerpujących odpowiedzi. Wdzięczna mamai żona pacjentów - Mazurek.

  • S

   Pani doktor jest świetnym lekarzem, poświęca mnóstwo czasu pacjentowi, posiada ogromną wiedzę i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, Pani doktor bardzo mi pomogła. Dzięki niej mogę wreszcie normalnie funkcjonować, mimo iż wcześniej leczyłam się u innych lekarzy, a skutki były marne. Dość mocno ( i pozytywnie) zaskoczyło mnie podejście Pani doktor do wyboru odpowiednich leków - podczas jednej wizyty zasugerowałam pewien lek, o który słyszałam dość dobre opinie,ale Pani Doktor stwierdziła, ze nie ma potrzeby tak dużo wydawać pieniążków i ona przepisze coś co będzie dużo tańsze a dla mnie efekt ten sam. Uważam, że inni lekarze powinni od Pani doktor uczyć się podejścia do pacjenta. SERDECZNIE POLECAM !!

  • K

   Do Pani doktor trafiłam jakieś 5 lat temu lekarz konkretny a przy tym znający się na "rzeczy" najlepszy i godny polecenia z czystym sumieniem obecnie moja choroba jest praktycznie nie widoczna i mało dokuczliwa WIĘCEJ TAKICH LEKARZY !!!

  • G

   Byłam u wielu alergologów, tułałam sie i tułałam, wreszcie trafiłam do pani Doktor i wreszcie wiem, dlaczego mam kłopoty, wiem czego unikać i jak reagować na objawy.. Świetny lekarz, profesjonalistka w każdym calu, do tego Człowiek - zawsze wysłucha, doradzi i pomoże z uśmiechem i cepłym słowem. Naprawdę bardzo polecam!

  • G

   Leczę się od wielu lat, od 6 odczulam w przychodni gdzie przyjmuje Pani dr. To najlepsza specjalistka jaką spotkałam. Posiada szeroką wiedzę i praktykę, a przy tym zachowała ludzie podejście do pacjentów ;) Zawsze szybka i konkretna ale przy tym zainteresowana każdym przypadkiem. Świetna kobietka i świetny specjalista ;D

  • G

   WSPANIAŁA MĄDRA LEKARKA. WIELKI UKŁON DLA JEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI A TAKŻE KULTURY OSOBISTEJ ,

  • G

   Najlepszy alergolog z jakim miałam do czynienia. Miła, serdeczna, świetny specjalista.