Adresy i cenniki usług

 • Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobry lekarz. Leczę się u pani doktor od ponad 15 lat, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, cały czas dobiera nowe leki które mogą pomóc. Stałych pacjentów traktuje dosłownie jak swoje dzieci, wiec jest to na ogromny plus. I za wszelka cenę stara sie pomoc. Polecam z całego serca. Z panią doktor mam tylko dobre doświadczenia.

 • To bardzo dobry alergolog. Jeśli chodzi o sterydy stara się pozostać przy najmniejszej dawce. Dąży do tego, aby WYLECZYĆ alergię u dziecka, a nie przez resztę życia jechać na sterydach i środkach przeciwhistaminowych. Chętnie wspomaga działanie leków medycyną naturalną. Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć, to to, że Pani Doktor nie rozumie niechęci niektórych pacjentów do homeopatii, ale trzeba przyznać, że nie forsuje jej na siłę ani nie straszy usunięciem z panelu. Już nie leczę dziecka u niej, bo już nie przyjmuje w Medicover, ale polecam z czystym sumieniem

 • Świetny lekarz. Wcześniej byłam u 2 innych polecanych alergologów z dzieckiem i nie było żadnej poprawy. Leczymy się u Pani doktor od 3 lat i jest duża poprawa

 • Wspaniały lekarz, od roku moja córa nie wzięła antybiotyku, a wcześniej dostawała go co drugi miesiąc.

 • Pani doktor leczy moją córeczkę od dwóch lat (alergia, podejrzenie astmy). Sterydy? To ostateczność, zawsze szuka innych leków i metod aby nie obciążać wątroby młodego organizmu w okresie wzrostu. Gdy pierwszy raz trafiliśmy do niej pięknie wyprowadziła moją córeczkę właśnie ze sterydów. Przeprowadziła kompleksową diagnostykę. Pracowała nad podniesieniem odporności, dzięki czemu cały jesienno-zimowy okres w przedszkolu przeszliśmy tylko z jedną infekcją i to bez antybiotyku. Poza tym to lekarz z ogromną wiedzą, praktyk z dużym doświadczeniem nie tylko w Polsce ale też za granicą. Osoba bardzo otwarta, kontaktowa, zawsze cierpliwie udzielająca wyjaśnień i odpowiadająca na pytania. Cieszę się, że do niej trafiliśmy, szkoda tylko że p. doktor nie przyjmuje w W-wie. Cały czas mam nadzieję, że to się zmieni.

 • Pani doktor jest bardzo rzeczową i kompetentna. Ma plan leczenia i go realizuje z bardzo dobrymi efektami na moim 2,5 letnim synku.

 • W szpitalu na Banacha na wizytę czekaliśmy ponad 6 miesięcy, po czym w dniu wizyty okazało się, że Pani doktor nie przyszła do pracy i przyjęci zostaliśmy przez Pediatrę. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne ale co poradzić taka służba zdrowia, tacy lekarze - totalna ignorancja pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • do Blanka N. pani dr przyjmuje prywatnie w domu, nie ma problemu z terminami, na wizytę czeka się ok tygodnia, a cena wizyty nie jest wygórowana

 • Niestety, dołączam się do tych mniej zadowolonych matek małych pacjentów.
  Pani doktor owszem, jest bardzo miła, rzeczowa, zdaje się kompetentna ale :
  - dostać się bardzo ciężko ( w ECM krótka wizyta i zalecenie zapisania się na kolejną ... w danym roku bez szans , dzwonić od stycznia - w styczniu terminy podawane na lipiec-sierpień... - paranoja!)
  - wizyty co każda kolejna - droższa - i to niemała kwota,
  - efekty mizerne
  - trudność z otrzymaniem zaświadczenia o przewlekłości choroby potrzebnego do korzystania zleków z należną przewlekłej chorobie ulgą,
  - mimo zapewnień - brak zainteresowania losem dziecka w stanie zaostrzenia choroby. Brak kontaktu telefonicznego ( na delikatną uwagę z mojej strony otrzymałam odpowiedź, że od tego jest lekarz pierwszego kontaktu by dziecko monitorować...)

  Niestety, z powodów finansowych byłam zmuszona zaprzestać leczenia dziecka ( wiem, nie powinnam) ale co dziwne - po skończeniu się leków ( wziewne sterydy) dziecko przestało mieć tak częste jak dotychczas napady duszności.
  Gdy podtrzymywałam leczenie - ataki pojawiały się jak w zegarku... regularnie co 2 miesiące.
  Dziś stwierdziłam, że zacznę szukać dobrego, POLECANEGO lekarza.
  Pozdrawiam zadowolonych i tych trochę mniej.
  B.

 • Moja córka jest pacjentką Pani Doktor Barbary Sieradzkiej od 3 roku życia, czyli od 10 lat. Doktor Sieradzka unika antybiotyków czy sterydów, ogranicza ich użycie do minimum. Ma doskonałe podejście do dzieci. Wielokrotnie polecałam swoim znajomym doktor Sieradzką - nikt się nie skarżył. Jedynym mankamentem jest dostęp do niej, ale zawsze odpisuje na smsy. Jest to jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie, doskonale zna moje dziecko, zawsze potrafi ocenić prawidłowo jej stan zdrowia.
  Jest świetnym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

283

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.