To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten alergolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Dostępność

  Lekarz Barbara Sieradzka przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Barbara Sieradzka to jeden z 225 lekarzy o specjalizacji alergolog w miejscowości Warszawa na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  To bardzo dobry alergolog. Jeśli chodzi o sterydy stara się pozostać przy najmniejszej dawce. Dąży do tego, aby WYLECZYĆ alergię u dziecka, a nie przez resztę życia jechać na sterydach i środkach przeciwhistaminowych. Chętnie wspomaga działanie leków medycyną naturalną. Jedyne zastrzeżenie jakie mogę mieć, to to, że Pani Doktor nie rozumie niechęci niektórych pacjentów do homeopatii, ale trzeba przyznać, że nie forsuje jej na siłę ani nie straszy usunięciem z panelu. Już nie leczę dziecka u niej, bo już nie przyjmuje w Medicover, ale polecam z czystym sumieniem

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Wcześniej byłam u 2 innych polecanych alergologów z dzieckiem i nie było żadnej poprawy. Leczymy się u Pani doktor od 3 lat i jest duża poprawa

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, od roku moja córa nie wzięła antybiotyku, a wcześniej dostawała go co drugi miesiąc.

 • bardzo dobry

  Pani doktor leczy moją córeczkę od dwóch lat (alergia, podejrzenie astmy). Sterydy? To ostateczność, zawsze szuka innych leków i metod aby nie obciążać wątroby młodego organizmu w okresie wzrostu. Gdy pierwszy raz trafiliśmy do niej pięknie wyprowadziła moją córeczkę właśnie ze sterydów. Przeprowadziła kompleksową diagnostykę. Pracowała nad podniesieniem odporności, dzięki czemu cały jesienno-zimowy okres w przedszkolu przeszliśmy tylko z jedną infekcją i to bez antybiotyku. Poza tym to lekarz z ogromną wiedzą, praktyk z dużym doświadczeniem nie tylko w Polsce ale też za granicą. Osoba bardzo otwarta, kontaktowa, zawsze cierpliwie udzielająca wyjaśnień i odpowiadająca na pytania. Cieszę się, że do niej trafiliśmy, szkoda tylko że p. doktor nie przyjmuje w W-wie. Cały czas mam nadzieję, że to się zmieni.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo rzeczową i kompetentna. Ma plan leczenia i go realizuje z bardzo dobrymi efektami na moim 2,5 letnim synku.

 • bardzo słaby

  W szpitalu na Banacha na wizytę czekaliśmy ponad 6 miesięcy, po czym w dniu wizyty okazało się, że Pani doktor nie przyszła do pracy i przyjęci zostaliśmy przez Pediatrę. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne ale co poradzić taka służba zdrowia, tacy lekarze - totalna ignorancja pacjentów.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  do Blanka N. pani dr przyjmuje prywatnie w domu, nie ma problemu z terminami, na wizytę czeka się ok tygodnia, a cena wizyty nie jest wygórowana

 • neutralny

  Niestety, dołączam się do tych mniej zadowolonych matek małych pacjentów. Pani doktor owszem, jest bardzo miła, rzeczowa, zdaje się kompetentna ale : - dostać się bardzo ciężko ( w ECM krótka wizyta i zalecenie zapisania się na kolejną ... w danym roku bez szans , dzwonić od stycznia - w styczniu terminy podawane na lipiec-sierpień... - paranoja!) - wizyty co każda kolejna - droższa - i to niemała kwota, - efekty mizerne - trudność z otrzymaniem zaświadczenia o przewlekłości choroby potrzebnego do korzystania zleków z należną przewlekłej chorobie ulgą, - mimo zapewnień - brak zainteresowania losem dziecka w stanie zaostrzenia choroby. Brak kontaktu telefonicznego ( na delikatną uwagę z mojej strony otrzymałam odpowiedź, że od tego jest lekarz pierwszego kontaktu by dziecko monitorować...) Niestety, z powodów finansowych byłam zmuszona zaprzestać leczenia dziecka ( wiem, nie powinnam) ale co dziwne - po skończeniu się leków ( wziewne sterydy) dziecko przestało mieć tak częste jak dotychczas napady duszności. Gdy podtrzymywałam leczenie - ataki pojawiały się jak w zegarku... regularnie co 2 miesiące. Dziś stwierdziłam, że zacznę szukać dobrego, POLECANEGO lekarza. Pozdrawiam zadowolonych i tych trochę mniej. B.

 • bardzo dobry

  Moja córka jest pacjentką Pani Doktor Barbary Sieradzkiej od 3 roku życia, czyli od 10 lat. Doktor Sieradzka unika antybiotyków czy sterydów, ogranicza ich użycie do minimum. Ma doskonałe podejście do dzieci. Wielokrotnie polecałam swoim znajomym doktor Sieradzką - nikt się nie skarżył. Jedynym mankamentem jest dostęp do niej, ale zawsze odpisuje na smsy. Jest to jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie, doskonale zna moje dziecko, zawsze potrafi ocenić prawidłowo jej stan zdrowia. Jest świetnym lekarzem i bardzo dobrym człowiekiem.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • neutralny

  Mam wrażenie, że byłam u innego lekarza! Pani doktor wysłała mojego syna na bolesne (sama uprzedziła!) wycinanie twardych krostek, które pojawiły się na brzuchu. Postanowiłam zaczekać i po tygodniu krostki CUDOWNIE ZAPEWNE zniknęły. Również zgadzam się, że przepisywanie sterydów w każdym przypadku to przesada - myślę, że po pracy w CZD Pani doktor po prostu z przyzwyczajenia nie szuka innych metod,. Być może sprawdzają się w ciężkich przypadkach, ale nie wszyscy do takich należą. Dobry lekarz potrafi ocenić stopień ingerencji, a nie traktuje wszystkich tak samo. Być może wielu osobom pomogła Pani doktor, ale nie ukrywam, że ja nie mogę tego powiedzieć.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online