Lek.

Barbara Rzeźnikiewicz verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P

  Pani Doktor jest najmilszym lekarzem z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Leczenie mojego trądziku idzie zgodnie z planem.

 • Szukasz dermatologa? Pacjenci polecają:

  Danuta Antonina Bąk
  Danuta Antonina Bąk
  Dermatolog, Alergolog
  Traugutta 3 , Jedlicze
  Pani doktor bardzo miła z profesjonalnym podejściem do pacjenta ,dokładne badanie ,trafna diagnoza i skuteczne… więcej

  Ewelina Czuba
  Ewelina Czuba
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Dobrzechów 478A, Strzyżów
  niesamowita Pani Dr! wypytala o wszystko, wyjasnila, doszukiwala sie przyczyn.. przy okazji wyszlo e ma b.duza… więcej

  Anna Raga
  Anna Raga
  Dermatolog
  Jana Pawła II 181, Rzeszów
  Bardzo miła i kompetentna Pani dermatolog. Widać że ma dużą wiedzę w temacie. Zrobiła dokładny wywiad i badanie… więcej

  Dalia Chrzanowska
  Dalia Chrzanowska
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Dąbrowskiego 7, Rzeszów
  Polecam ten gabinet, profesjonalny i rzetelny lekarz. Za każdym razem wszystkie produkty polecone przez panią doktor… więcej

  Magdalena Bielak
  Magdalena Bielak
  Dermatolog
  Rynek 13, Tyczyn
  Fajne podejscie do pacjenta, nie tylko diagnoza ale również szczegółowe wyjaśnienie problemu i jego przyczyn. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P

   Pani Doktor jest najmilszym lekarzem z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Leczenie mojego trądziku idzie zgodnie z planem.

  • D
   Lokalizacja: Specjalistyczne Praktyki Lekarskie (budynek M-Dent)

   Bardzo polecam Panią doktor ;p borykalem się z wągrami i z otwartymi porami... po kuracji sama pani doktor była w szoku jakie efekty przyniosło leczenie ;p polecam każdemu profesjonalista bo leczenie trądziku na własną rękę metoda prób i błędów jest o wiele kosztowniejsze a stan może się pogorszyć ;)

  • Poszedłem do Pani Rzeźnikiewicz z brodawkami na palcach stóp (dużymi, rozsianymi na większość palców). Wizyta trwała niecałe 5 minut. Zapisała mi lek i poinstruowała jak stosować. Początkowo myślałem, że zostałem kolokwialnie mówiąc olany, ale kupiłem lek, stosowałem i po brodawkach nie ma śladu! Dziękuję za właściwy dobór leku.

  • K

   Pani doktor dobra jest lekarka prawda lecz jest nie mila osoba do ludzi i sie mnien pytala jaka ja ma twarz czy tlusta cere czy slucha i mnie pytała co ja mam na nosie to oczywoste zze brodawka a zadnego leku mi niendala odradzam

  • B

   Zdecydowanie polecam! Zostałam przyjęta bez wcześniej umówionej wizyty z powody pokrzywki ostrej (lekarze z Iwonicza odmówili przyjęcia). Właściwa diagnoza, rzeczowa ocena problemu i szczegółowe omówienie metody leczenia. Po dwóch dniach leczenia duża poprawa, pokrzywka znika. Gorąco polecam panią doktor i serdecznie dziękuję za pomoc.

  • K

   Bardzo dobrze wspominam wizyty i całe leczenie u Pani Doktor Rzeźnikiewicz. Ciepła, mądra osoba, która z życzliwością podchodzi do każdego pacjenta.

  • W

   Łojotokowe zapalenie skóry i trądzik, taką diagnozę, postawiła mi Pani Doktor. Zapytałem Panią Doktor, skąd to u mnie się wzięło, co jest przyczyną powstawania Łojotokowego Zapalenia Skóry i Trądziku? Niestety Pani doktor, nie potrafiła mi odpowiedzieć na moje pytanie. Prosiłem Panią doktor, aby mi dała skierowanie, na posiew wymazu ze skóry, w kierunku grzybów drożdżopodobnych i na posiew tlenowy z ropnia. Niestety Pani doktor odmówiła mi tych skierowań. Pani doktor Rzeźniekiewicz, Twierdziła, że nie ma potrzeby wykonywać, takich badań, Twierdziła, że leczenie na pałę, nie wiedząc co to jest za bakteria, wirus, grzyb, przyniesie jakiekolwiek pozytywne skutki leczenia. Pisała mi leki na pałę z powietrza, nie wiedząc na co. Zrobiłem prywatnie te badania i na wyniku z posiewu ze skóry na głowie, wyszedł wynik badania ujemny, oraz nieliczny wzrost grzybów pleśniowych, z posiewu ropnia tlenowego nic nie wyszło.
   Zero wiedzy w Dziedzinie chorób dermatologicznych.
   Mocny Negatyw, stanowczo odradzam.

   Barbara Rzeźnikiewicz2014-06-15

   Badania w wyżej opisanym przypadku nic nie wnoszą dlatego nie zostały zlecone.

  • wspaniała lekarka ,miła ,kulturalna ,majaca wiedzę .Widać ,ze dba o dobro swoich pacjentów a nie zbywa jak to robia inni .

  • J

   Wspaniała, sympatyczna Pani Dermatolog! Zna się na rzeczy, do pacjentów podchodzi z powołania, niesienia pomocy chorym! Pozdrawiam! Jaromir!

  • M

   Polecam, bardzo polecam... Pani doktor jest lekarzem z pasją i z powołania i co najważniejsze zna się na tym co robi :) co trudno powiedzieć o znacznej większości lekarzy...

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG