Lek.

Barbara Rzeźnikiewicz

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczne Praktyki Lekarskie (budynek M-Dent)

  Bardzo polecam Panią doktor ;p borykalem się z wągrami i z otwartymi porami... po kuracji sama pani doktor była w szoku jakie efekty przyniosło leczenie ;p polecam każdemu profesjonalista bo leczenie trądziku na własną rękę metoda prób i błędów jest o wiele kosztowniejsze a stan może się pogorszyć ;)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Specjalistyczne Praktyki Lekarskie (budynek M-Dent)

   Bardzo polecam Panią doktor ;p borykalem się z wągrami i z otwartymi porami... po kuracji sama pani doktor była w szoku jakie efekty przyniosło leczenie ;p polecam każdemu profesjonalista bo leczenie trądziku na własną rękę metoda prób i błędów jest o wiele kosztowniejsze a stan może się pogorszyć ;)

  • Poszedłem do Pani Rzeźnikiewicz z brodawkami na palcach stóp (dużymi, rozsianymi na większość palców). Wizyta trwała niecałe 5 minut. Zapisała mi lek i poinstruowała jak stosować. Początkowo myślałem, że zostałem kolokwialnie mówiąc olany, ale kupiłem lek, stosowałem i po brodawkach nie ma śladu! Dziękuję za właściwy dobór leku.

  • K

   Pani doktor dobra jest lekarka prawda lecz jest nie mila osoba do ludzi i sie mnien pytala jaka ja ma twarz czy tlusta cere czy slucha i mnie pytała co ja mam na nosie to oczywoste zze brodawka a zadnego leku mi niendala odradzam

  • B

   Zdecydowanie polecam! Zostałam przyjęta bez wcześniej umówionej wizyty z powody pokrzywki ostrej (lekarze z Iwonicza odmówili przyjęcia). Właściwa diagnoza, rzeczowa ocena problemu i szczegółowe omówienie metody leczenia. Po dwóch dniach leczenia duża poprawa, pokrzywka znika. Gorąco polecam panią doktor i serdecznie dziękuję za pomoc.

  • K

   Bardzo dobrze wspominam wizyty i całe leczenie u Pani Doktor Rzeźnikiewicz. Ciepła, mądra osoba, która z życzliwością podchodzi do każdego pacjenta.

  • W

   Łojotokowe zapalenie skóry i trądzik, taką diagnozę, postawiła mi Pani Doktor. Zapytałem Panią Doktor, skąd to u mnie się wzięło, co jest przyczyną powstawania Łojotokowego Zapalenia Skóry i Trądziku? Niestety Pani doktor, nie potrafiła mi odpowiedzieć na moje pytanie. Prosiłem Panią doktor, aby mi dała skierowanie, na posiew wymazu ze skóry, w kierunku grzybów drożdżopodobnych i na posiew tlenowy z ropnia. Niestety Pani doktor odmówiła mi tych skierowań. Pani doktor Rzeźniekiewicz, Twierdziła, że nie ma potrzeby wykonywać, takich badań, Twierdziła, że leczenie na pałę, nie wiedząc co to jest za bakteria, wirus, grzyb, przyniesie jakiekolwiek pozytywne skutki leczenia. Pisała mi leki na pałę z powietrza, nie wiedząc na co. Zrobiłem prywatnie te badania i na wyniku z posiewu ze skóry na głowie, wyszedł wynik badania ujemny, oraz nieliczny wzrost grzybów pleśniowych, z posiewu ropnia tlenowego nic nie wyszło.
   Zero wiedzy w Dziedzinie chorób dermatologicznych.
   Mocny Negatyw, stanowczo odradzam.

   lek. Barbara Rzeźnikiewicz2014-06-15

   Badania w wyżej opisanym przypadku nic nie wnoszą dlatego nie zostały zlecone.

  • wspaniała lekarka ,miła ,kulturalna ,majaca wiedzę .Widać ,ze dba o dobro swoich pacjentów a nie zbywa jak to robia inni .

  • J

   Wspaniała, sympatyczna Pani Dermatolog! Zna się na rzeczy, do pacjentów podchodzi z powołania, niesienia pomocy chorym! Pozdrawiam! Jaromir!

  • M

   Polecam, bardzo polecam... Pani doktor jest lekarzem z pasją i z powołania i co najważniejsze zna się na tym co robi :) co trudno powiedzieć o znacznej większości lekarzy...

  • A

   tak,warto było starać się o konsultację-miła,fachowa i skuteczna lekarka