Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Neurologia

Znajomość języków

  • Angielski

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Y
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Barbara jest bardzo mila i empatyczna. Najlepszy neurolog u którego byłam.
Przesiedlam do Pani z bólem głowy, otrzymała recepty na potrzebne lekki, skierowanie na badania.
Bardzo polecam.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani doktor jest miła i dobrze się z nią komunikuje oraz zbadała mnie szczegółowo. Jedyne co wzbudziło we mnie zdziwienie to leki przepisane na migrenę na którą się nie skarżyłem.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4 Konsultacja neurologiczna

Pani Doktor jest niesamowitą osobą ciepłą,kompetentną, słucha, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo gorąco polecam.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4 Konsultacja neurologiczna

Wizyte u Pani doktor oceniam szczegolnie pozytywnie. Jest rzeczowa, skupiona na pacjencie. Udziela wystarczajacych informacji, ktore przekonuja, ze jest sie w dobrych rekach. Wyszlam z poczuciem "zaopiekowania" i bede sie pani doktor "trzymac".

A
Profil zweryfikowany

Pani dr bardzo kompetentna. Uważnie sluchala, przeprowadzila dokladny wywiad, i precyzyjnie zbadala. Dopytywala o szczegoly i wyjasnila wszystko dokladnie. Wypisala skierowanie i recepte dokladnie o wszystkim opowiadajac. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo mila i uprzejma.


S
Profil zweryfikowany

Tragedia, nie polecam Pani doktor Barbary Remiszewskiej. Wydawało się ,ze Pani doktor odhacza tylko pacjentów, zero zainteresowania sprawą, po przyjściu do niej stwierdziła ,ze jedyne co może zrobić w moim przypadku to przepisać kolejną receptę (przyszłam do niej w sprawie odstawienia leków...). Poprosiłam ją o skierowanie na badanie EEG oraz badanie krwi. Stwierdziła niestety ,że nie ma takiej potrzeby, pomimo tego ,że ostatnie EEG i badanie krwi robiłam ponad rok temu(!) Dodatkowo nie zgadzam się z opinią ,ze jest to miła i ciepła osoba.

A
Profil zweryfikowany

Byłam u tej lekarki w luxmedzie - byłam zapisana jako pierwszy pacjent tego dnia, ale przede mną lekarka przyjęła pacjenta dodatkowo bez zapisu i poświęciła mu 20 minut. Na mojej wizycie która trwała 15 minut - połowę czasu lekarka poświęciła na przepisanie wyniku 2-óch badań z którymi przyszłam, ale żadnego nie skomentowała, więc właściwie nie wiem czy np eeg jest prawidłowe. Chaotycznie wypytała mnie o moje dolegliwości i choroby przewlekłe w rodzinie poddając w wątpliwość dotychczasowe leczenie innej choroby (od której de facto zaczęły się moje problemy neurol.), a na której się nie zna. Zapytana o to czy ma koncepcję z czego mogą wynikać moje dolegliwości z którymi borykam się od 4 lat i do nie przychodę stwierdziła, że na pierwszej wizycie nic nie może powiedzieć - zaprasza na kolejną, wtedy mnie zbada. Zapytałam dlaczego nie zbada mnie dziś skoro przyszłam, odczekałam swoje na wizytę (miesiąc czekania+sterczenie pod gabinetem), a ona na to, że ma na pacjenta 20 minut i inni już czekają a ona ma opóźnienie. Tragedia, kompletna ignorancja, a najważniejszy dla tej lekarki jest by zmieścić się w czasie wizyty. Najmniej ważny jest pacjent i jego choroba, jej diagnoza czy leczenie. Odradzam luxmed i póki co tego lekarza. Co gorsze na razie nie znalazłam innego co by się skupił na znalezieniu przyczyn dolegliwości i pomyślał nad ich leczeniem Załamka.

P
Profil zweryfikowany

Pani Doktor jest naprawdę świetnym specjalistą. Zawsze miła, uśmiechnięta i bardzo serdeczna dla pacjenta. Przeprowadza szczegółowy wywiad i wysłucha pacjenta o jego dolegliwościach, po czym przeprowadzi odpowiednie badanie neurologiczne. W moim przypadku bardzo trafnie wystawiła diagnozę, a przepisane leki szybko dostarczyły mi ulgę. Dla 100% pewności skierowana zostałam na specjalistyczne badania, ale one tylko potwierdziły diagnozę Pani Doktor. Oby takich lekarzy było jak najwięcej!! Jeżeli ktoś by mnie spytał o godnego polecenia neurologa bez zastanowienia poleciłabym Panią Doktor!!

G

Ja po wizycie u pani doktor mialam mieszane uczucia
Niby mila Przeprowadzila jakies badanie i przepisal tabletki ale nie wiadomo na co tak do konca Mam sie zglosci na wizyte , obawiam sie ze przedluzy stosowanie lekow a tego bym nie chciala

G

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą, miła, rzeczowa. Oby więcej takich lekarzy:)
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Zakres porad

  • Neurologia

Znajomość języków

  • Angielski

Powiązane wyszukiwania