Adresy (4)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
22 276.....

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • dyskopatia
 • padaczka
 • choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Wydział Lekarski 1974 r.)

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja neurologiczna


al. Jerozolimskie 162, Warszawa

od 199 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162


Migdałowa 4, Warszawa

od 199 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4


Migdałowa 4, Warszawa

od 199 zł

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr bardzo kompetentna. Uważnie sluchala, przeprowadzila dokladny wywiad, i precyzyjnie zbadala. Dopytywala o szczegoly i wyjasnila wszystko dokladnie. Wypisala skierowanie i recepte dokladnie o wszystkim opowiadajac. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo mila i uprzejma.


S
Użytkownik zweryfikowany

Tragedia, nie polecam Pani doktor Barbary Remiszewskiej. Wydawało się ,ze Pani doktor odhacza tylko pacjentów, zero zainteresowania sprawą, po przyjściu do niej stwierdziła ,ze jedyne co może zrobić w moim przypadku to przepisać kolejną receptę (przyszłam do niej w sprawie odstawienia leków...). Poprosiłam ją o skierowanie na badanie EEG oraz badanie krwi. Stwierdziła niestety ,że nie ma takiej potrzeby, pomimo tego ,że ostatnie EEG i badanie krwi robiłam ponad rok temu(!) Dodatkowo nie zgadzam się z opinią ,ze jest to miła i ciepła osoba.


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u tej lekarki w luxmedzie - byłam zapisana jako pierwszy pacjent tego dnia, ale przede mną lekarka przyjęła pacjenta dodatkowo bez zapisu i poświęciła mu 20 minut. Na mojej wizycie która trwała 15 minut - połowę czasu lekarka poświęciła na przepisanie wyniku 2-óch badań z którymi przyszłam, ale żadnego nie skomentowała, więc właściwie nie wiem czy np eeg jest prawidłowe. Chaotycznie wypytała mnie o moje dolegliwości i choroby przewlekłe w rodzinie poddając w wątpliwość dotychczasowe leczenie innej choroby (od której de facto zaczęły się moje problemy neurol.), a na której się nie zna. Zapytana o to czy ma koncepcję z czego mogą wynikać moje dolegliwości z którymi borykam się od 4 lat i do nie przychodę stwierdziła, że na pierwszej wizycie nic nie może powiedzieć - zaprasza na kolejną, wtedy mnie zbada. Zapytałam dlaczego nie zbada mnie dziś skoro przyszłam, odczekałam swoje na wizytę (miesiąc czekania+sterczenie pod gabinetem), a ona na to, że ma na pacjenta 20 minut i inni już czekają a ona ma opóźnienie. Tragedia, kompletna ignorancja, a najważniejszy dla tej lekarki jest by zmieścić się w czasie wizyty. Najmniej ważny jest pacjent i jego choroba, jej diagnoza czy leczenie. Odradzam luxmed i póki co tego lekarza. Co gorsze na razie nie znalazłam innego co by się skupił na znalezieniu przyczyn dolegliwości i pomyślał nad ich leczeniem Załamka.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest naprawdę świetnym specjalistą. Zawsze miła, uśmiechnięta i bardzo serdeczna dla pacjenta. Przeprowadza szczegółowy wywiad i wysłucha pacjenta o jego dolegliwościach, po czym przeprowadzi odpowiednie badanie neurologiczne. W moim przypadku bardzo trafnie wystawiła diagnozę, a przepisane leki szybko dostarczyły mi ulgę. Dla 100% pewności skierowana zostałam na specjalistyczne badania, ale one tylko potwierdziły diagnozę Pani Doktor. Oby takich lekarzy było jak najwięcej!! Jeżeli ktoś by mnie spytał o godnego polecenia neurologa bez zastanowienia poleciłabym Panią Doktor!!


G

Ja po wizycie u pani doktor mialam mieszane uczucia
Niby mila Przeprowadzila jakies badanie i przepisal tabletki ale nie wiadomo na co tak do konca Mam sie zglosci na wizyte , obawiam sie ze przedluzy stosowanie lekow a tego bym nie chciala


G

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą, miła, rzeczowa. Oby więcej takich lekarzy:)
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktór ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczegółowo przeprowadza wywiad lekarski, oraz wykonuje badanie neurologiczne. Zawsze jest uśmiechnięta i nie patrz na zegarek,że czas juz mija. Z chęcią odpowiada na pytania pacjenta. Tłumaczy szczególowo wypisane leki , sposób ich przyjmowania i na co jest dany lek.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • dyskopatia
 • padaczka
 • choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Wydział Lekarski 1974 r.)

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

Angielski