Adresy (4)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Piwna 13, Śródmieście, Wrocław
Wrocławskie Centrum Okulistyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Sąsiedzka 15/8, Krzyki, Wrocław
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ „Twój Lekarz” zmiana okularów

nie wiem od czego zacząć bo jestem pod wielkim wrażeniem Pani doktor.Odpowiedni lekarz na odpowiednim stanowisku,wizyta trwała tyle ile jest potrzeba na badanie oka.Bez pospiechu tłumaczy co trzeba zrobic nie denerwuje się przy doborze szkieł (ostatnio u innego lekarza tak sie zdenerwowałam przy doborze szkieł ,że wyszło jak wyszło - żle dobrane okulary). Mam jeszcze zrobic dwa badania zlecone przez Panią doktor i następna wizyta po badaniach,na która pójdę z przyjemnością.


Użytkownik zweryfikowany

Powinnam już dawno napisać ten komentarz ale nigdy nie potrafiłam się zebrać. 5 lat temu trafiłam do Pani Doktor z wirusowym zapaleniem rogówki, którego od pół roku żaden lekarz nie potrafił wyleczyć i w zwykłej przychodni i w remontowanej prywatnej gdzie co tydzień zostawiałam 300 zł. Ciągle były nawroty. Niby każdy wiedział jak wyleczyć ale tak naprawdę nie wiedział. Dostawałam już na głowę, ciągły ból, światłowstręt, chwilowa poprawa i nawrót. Trafiłam do Pani Doktor przez przypadek, leczenie było długie ale efektywne. Wizyty trwały tyle ile pacjent tego potrzebował, Ponieważ leczenie było długotrwałe zdarzało się, że Pani Doktor dla potwierdzenia swojej diagnozy i drogi leczenia kierowała mnie do odpowiedniego specjalisty, co świadczy o dużej klasie lekarza. Ona porostu chciała mi to oko wyleczyć i wyleczyła z powodzeniem :) do dnia dzisiejszego nie ma nawrotów. Poza tym to jest bardzo sympatyczna babka i niesamowicie cierpliwa :)
Z mojej strony lekarz godny polecenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Byłem u Pani Doktor na wizycie w pod koniec 2014 roku. Jak się okazało po późniejszej konsultacji u innego okulisty miałem problem z bardzo silnym skurczem akomodacji. Starałem się możliwie jak najbardziej szczegółowo opisać moje objawy Pani Doktor. W trakcie wizyty przeprowadzono standardowe badania okulistyczne (pomiar ciśnienia, akomodacja, badanie dna oka po rozszerzeniu źrenic). Pani Doktor dobrała mi okulary przeznaczone do czytania i pracy przed komputerem oraz przepisała leki, które miałem stosować przez dłuższy czas. Nie otrzymałem jednak jasnej informacji co może mi dolegać. Zdaje sobie sprawę, że czasami w medycynie nie da się od razu ustalić diagnozy i potrzeba pewnego czasu a nawet pewnego pogorszenia, aby zauważyć typowe symptomy schorzeń. Jak się potem dowiedziałem w trakcie konsultacji okulistycznej u innego lekarza mojej objawy były typowe dla skurczu akomodacji. Jeden z objawów, który podawałem został przez Panią Doktor zbyty słowami "abym nie przypatrywał się z przesadą swojemu organizmowi", niestety skutkował on potem powstaniem o wiele poważniejszych problemów okulistycznych, z którymi wciąż się zmagam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do pani doktor po 4 konsultacjach okulistycznych, z czerwonym okiem i sporą dawką frustracji po kolejnej nieudanej kuracji. Pani doktor nie tylko mnie wyleczyła, skutecznie, ale również znalazła problem z siatkówką, którego nie dostrzegł żaden z poprzednich lekarzy. Dodatkowo dostałam praktyczne porady jak dbać o sfatygowane pracą przy komputerze oczy. Konkretna, miła, a przede wszystkim kompetentna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Okulistyka

Publikacje i artykuły