Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Zachodnia 6, Łęczyca Przyjmuje na NFZ
Szpital ZOZ w Łęczycy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Łagiewnicka 135, Bałuty, Łódź
Gabinet Vita - Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
29 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ZOZ w Łęczycy

Pani Dr. Jankowska to życzliwy ludziom, kompetentny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo długo męczyłam się ze swoją chorobą zanim trafilam do pani doktor,która rzetelnie się mną zajęła i dzisiaj mogę cieszyć się zdrowiem . Jestem przekonana że Dr.Jankowska jest jednym z najlepszych ginekologow w mieście. Polecam .


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Vita - Med ciąża

Tydzień temu urodziłam synka Frania.
Pani doktor Barbara Jankowska to świetny i kompetentny lekarz, cudowny człowiek.
Prowadziła moją ciążę od 7 do 40 tygodnia, przeprowadzila też wskazane cesarskie ciecie :)
Synek ważył 3950 i mierzył 59 cm.
Jestem ogromnie wdzięczna za to, że przeprowadziła mnie w tak piękny sposób przez okres ciąży. Dbała o mnie i o maleństwo, na bieżąco mnie informowała o wszelkich sytuacjach które zachodziły w moim organizmi, dobierała odpowiednie leczenie.
Dzięki Niej ja i Franio jesteśmy już razem.
Z całego serca polecam wszystkim przyszłym mamom Panią doktor.
Jestem bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży w gabinecie Vita-Med.
Dziękuję Pani doktor i pozdrawiam,
pacjentka Małgosia ;)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ZOZ w Łęczycy prowadzenie ciąży

Pani doktor prowadziła moja ciąże .Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentna. Spokojna i opanowana, wszystko cierpliwie tłumaczyła.Bardzo polecam!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital ZOZ w Łęczycy

Wspaniały lekarz. Jeszcze raz: wspaniały. Rzetelna, konkretna a jednocześnie bardzo taktowna, i po prostu "ludzka". Gratuluję Pani doktor także zespołu, który stworzyła w Rydygierze.


J
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalne rady, badania zawsze wykonane rzetelnie, mila atmosfera... Bardzo polecam Panią doktor!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor prowadziła moją ciąże od samego początku, chodziłam na wizyty do prywatnego gabinetu.Myślałam, że w szpitalu będę mogła liczyć na jakiekolwiek zainteresowanie ze strony dr. Jankowskiej ale niestety bardzo się zawiodłam. W dzień porodu dzwoniłam, pisałam sms. myślałam że gdy przyjdzie do pracy to chociaż do mnie zajrzy ale nic z tego. Czułam się okropni, inni lekarze odwiedzali swoich pacjentów, interesowali się natomiast ja była zupełnie sama. Nie poleciłabym tego lekarza nikomu.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła moją ciążę od samego początku. Poinformowałam Ją,że jestem po poronieniu więc zleciła cały panel badań by sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Bardzo skrupulatna i dokładna.Przy tym przesympatyczna. Można dzwonić o każdej porze i odpowie na wszelkie pytania. Dwa razy położyła mnie do szpitala. Wtedy miałam o to pretensje, teraz jestem wdzięczna, że reagowała na każdy zły sygnał. Pani Doktor na równi traktuje pacjentki z poradni prywatnej jak i te z poradni szpitalnej - wiem bo teraz leczę się na nfz. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Doktor do szpitala w 15 tyg ciąży. Była to moja 3 ciąża, poprzednie poroniłam.
I nie mogę powiedzieć złego słowa o pracy dr Jankowskiej.
Miałam zrobione wszelkie możliwe badania jakie można mieć w czasie ciąży. USG prawie co miesiąc. Pani doktor na każdej wizycie wnikliwie oglądała moje wyniki, analizując każde badanie - trwało to czasem pół godziny. Spokojnie odpowiadała na moje pytania. Uspokajała. Po porodzie przyszła zobaczyć mnie i córkę, choć w porodzie nie uczestniczyła.
Czytałam negatywne opinie na temat dr Jankowskiej i uważam,że każdy z nas ma prawo do własnego zdania, sama pamiętam "ogromny żal" jaki czułam do lekarzy prowadzących moje poprzednie ciąże. Że nie dopatrzyli,nie pomogli, nie uratowali... A czy ja naprawdę wiem,że zawinili?! Być może naprawdę los tak chciał.


J
Użytkownik zweryfikowany

Dr.Jankowska przesympatyczna lekarka .Prowadzi moją ciążę od samego początku,i dzięki niej jestem w 28 tyg .Przejmuje się losem pacjentek i jako jedyna próbuje dociec co się dzieje z jej pacjentką i jak jej pomóc. Mnie pomogła już 2 razy a przy ostatnim problemie jako jedyna się przejęła i starała się mi ulżyć gdy inny lekarz na izbie przyjęć(dzień wcześniej) umył ręce i kazał pić wapno. Dziękuję Pani Doktor


G
Użytkownik zweryfikowany

Moja zona była pacjętką Pani doktor Jankowskiej i niestety okazało sie że Pani doktor pomimo tego że jest bardzo miła i sympatyczna to nie potrafiła poprawnie zdiagnozować stanu zdrowia mojej żony. Ciaza zakończyła sie smiercią dziecka w 38 tygodniu.
Pani doktor zlekceważyła utrzymujace sie przez 4 miesiace nadcisnienie zony ( oscylowało w granicach 140/100) oraz zbyt duzy przyrost masy tłumacząc ze takie normalne a na nadwage radziła diete ( nie precyzując dokładnie jaką ) podczas gdy juz po całej tragedii bylismy na konsultacji u lekarza specjalizujacego sie w patologi ciazy usłyszelismy ze żona powinna byc natychmiast hospitalizowana w specjalistycznym szpitalui wówczas wszystko potoczyłoby sie inaczej. Niestety w naszym przypadku zaniedbanie/przeoczenie/zbagatelizowanie/brak wiedzy doprowadziło do przedwczesnej śmierci naszego syna.
Pani doktor moze dobrze prowadzi ciaze w których nie ma zadnych komplikacji ale w przypadku gdy wchodzi ewidentna patologia doktor Jankowska nie potrafiła postawic odpowiedzniej diagnozy, szybko zareagowac i zapobiec nieszcześciu. Pani doktor z rozczulajaca szczerością przyznała ze nie wie co było przyczyna śmierci dziecka w 38 tygodniu prawidłowo według niej przebiegajacej ciazy. Stwiedziła tylko ze tak sie zdarza.
W rzeczywistosci dopiero po licznych konsultacjach u innych prawdziwych specjalistów dowiadujemy sie o tym, że ciąza była prowadzona nieprawidłowo. I ze istnieje przyczyna smierci naszego syna
Miałem nie pisac tego postu ale robę to ku przestrodze żeby kolejni pacjęci nie musieli przeżywac tego co ja i moja żona przeżywamy teraz.
Pani doktor nie mozna poprostu do końca ufać, my tak zrobiliśmy i pewnie bedziemy załowac tego do końca zycia
Miejsce w którym przyjmuje Pani doktor pozostawia równiez wiele do zyczenia jeden gabinet Pani przyjmujaca telefony siedzi w korytarzu obok toalety.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie