dr n. med.

Barbara Garanty-Bogacka

Pediatra, Endokrynolog

39 opinii +dodaj

Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: endokrynologia

  Na wizycie bylam z 17 letnią córką. Pani doktor jest bardzo miłą i bardzo ciepłą osobą. Oprócz problemu,z którym się zglosilysmy zauważyła również inny ,co świadczy o Jej ogromnym doswiadczeniu. Dokladnie wyjaśniła nam wszystkie zagadnienia(nie trzeba było zadawać pytań) i pokierowala na dalszą diagnostykę. Polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przede wszystkim bardzo miła, wprowadza taka atmosferę, w której człowiek się czuje , jakby przyszedł do znajomej. Przy czym jest konkretna, nie owija w bawełnę, szczegółowo wypyta i później szczegółowo wyjaśni. To była moja pierwsza wizyta, kolejna będzie już z wynikami.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam Panią doktor. Miałam okazję być u niej z dzieckiem jak i sama. Pani doktor udziela szczegółowych informacji, każda osoba i jej dolegliwości są traktowane bardzo poważnie, bardzo dokładnie omawia ewentualną diagnozę. Polecam wszystkim szukającym fachowca w swojej dziedzinie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Moje kłopoty zdrowotne z którymi zgłosiłam się do Pani doktor były trudne do zdefiniowania dlatego towarzyszył mi wielki niepokój przed planowana wizyta .Bałam się ,ze nie umiem konkretnie określić co mi jest a codzienne funkcjonowanie było nie do zniesienia .Pani doktor wysłuchała mnie spokojnie i powiedziała " tak nie może być" .
  Zleciła wykonanie szeregu badań w celu ustalenia przyczyny mojego bardzo złego samopoczucia . Badania te pozwoliły odpowiedzieć na szereg pytań , mój niepokój zniknął a codzienność jest po prostu fajna. Pani doktor to fachowiec o mega rzetelnym podejściu do pacjenta , której bardzo dziękuję za słowa " tak nie może być"

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: nadczynność tarczycy

  Lekarz z powołaniem. Pani doktor zapoznałam się z posiadaną przeze mnie dokumentacją z dotychczasowego leczenia, wytłumaczyła jak wygląda obecną sytuacja, co można i co należy zrobić. Oby więcej takich lekarzy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Pani Doktor jest doskonałym specjalistą i serdecznym człowiekiem. Kompleksowo podeszła do problemu obejmując wywiadem zarówno córkę, jak i mnie. Szczegółowo przeanalizowała przyczyny mogące mieć wpływ na chorobę i dokładnie wszystko wyjaśniła. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo kompetentna i życzliwa osoba. Precyzyjnie tłumaczy zagadnienie choroby i przedstawia opcjonalne efekty uboczne. Myśli analitycznie i szybko, przez co ma się poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Garanty-Bogacka to miła i kompetentna pediatra. Bardzo empatyczna. Słucha, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszystkie zapytania. Nie zostawia małego pacjenta i jego rodziców bez pomocy.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Pani doktor godna polecenia. Rzadko spotyka się lekarzy z tak serdecznym podejściem do małego pacjenta.W rzeczowy i przystępny sposób wyjaśniła nam problem oraz jego przyczyny Zaleciła dalsze, właściwe postępowanie aby się go pozbyć. Pełen profesjonalizm i perfekcja.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Polecam wszystkim którzy szukają dobrego endokrynologa dziecięcego. Fachowa porada. Bardzo miła atmosfera. Rzetelne podejście do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Pediatria