dr n. med.

Barbara Garanty-Bogacka

Pediatra, Endokrynolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę 38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Pediatria

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Pani Doktor jest doskonałym specjalistą i serdecznym człowiekiem. Kompleksowo podeszła do problemu obejmując wywiadem zarówno córkę, jak i mnie. Szczegółowo przeanalizowała przyczyny mogące mieć wpływ na chorobę i dokładnie wszystko wyjaśniła. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo kompetentna i życzliwa osoba. Precyzyjnie tłumaczy zagadnienie choroby i przedstawia opcjonalne efekty uboczne. Myśli analitycznie i szybko, przez co ma się poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Garanty-Bogacka to miła i kompetentna pediatra. Bardzo empatyczna. Słucha, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na wszystkie zapytania. Nie zostawia małego pacjenta i jego rodziców bez pomocy.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Pani doktor godna polecenia. Rzadko spotyka się lekarzy z tak serdecznym podejściem do małego pacjenta.W rzeczowy i przystępny sposób wyjaśniła nam problem oraz jego przyczyny Zaleciła dalsze, właściwe postępowanie aby się go pozbyć. Pełen profesjonalizm i perfekcja.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Polecam wszystkim którzy szukają dobrego endokrynologa dziecięcego. Fachowa porada. Bardzo miła atmosfera. Rzetelne podejście do pacjenta.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: podwyższony poziom prolaktyny

  Pani doktor to lekarz z powołaniem. Pomogła mi obniżyć wysoki poziom prolaktyny w ciągu miesiąca.Inny lekarz stwierdził, że nic takiego się nie dzieje. Pani doktor od razu postawiła diagnozę: hiperprolaktynemia czynnościowa.Szybka diagnoza i leczenie. Dziękuję Pani Doktor za szybką pomoc i pełen profesjonalizm.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: Zwykła wizyta

  Byłam z dzieckiem i pierwszy raz spotkałam się z tak miłą panią doktor Ma bardzo dobre podejście do pacjenta dziecka i muszę napisać że ma super podejście i jest profesjonalistką. Polecam z całą odpowiedzialnością. Bardzo dziękuję. Była to miła wizyta i bez strachu i obaw.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Córka bardzo zadowolona z wizyty. Przede wszystkim konkretna, nie jest obojętna na problemy pacjentów. Borykamy się z niedoborem masy ciała, czekają nas kolejne badania. Mam nadzieje ,że będzie wszystko dobrze. Pani Doktor godna polecenia. Na pewno nie zostawi pacjenta z problemem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: Zwykła wizyta

  Wizyta z wrażliwą sześciolatką. Podejście Pani doktor wspaniałe! Od trzech miesięcy szukaliśmy lekarza, który pomoże nam z naszym problemem. Pani doktor, jako jedyna podeszła do problemu kompleksowo, a nie tylko objawowo. Komplet badań zleconych, kolejna wizyta po wynikach. Od wyników będzie zależało dalsze leczenie. I tak powinno być, a nie leczenie na ślepo, bez podstawowych badań.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor w sposób bardzo rzeczowy i profesjonalny zajęła się leczeniem choroby córki. Wyjaśniła w przystępny sposób nasze wątpliwości związane ze skutkami niedoczynności tarczycy. Miła, życzliwa i godna polecenia.