mgr

Barbara Burduk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

15 opinii +dodaj

Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i systemowej terapii rodzin. Prowadzę zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe od 20 lat. Specjalizuję się w technikach terapii behawioralno-poznawczej.Moją… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Zdecydowanie polecam panią Barbarę. To dobra, doświadczona psychoterapeutka. Pełna życzliwości, ciepła i empatii. Nie naciska, nie pogania. Pozwala dojść do ważnych dla pacjenta wniosków samodzielnie i w swoim czasie. Nie przedłuża też terapii na siłę.

 • W

  Z całego serca polecam P. Barbarę, jest świetnym terapeutą i fachowcem w każdym calu. To właśnie jej pomocy zawdzięczam moje nowe życie. Pani Barbara pozwoliła mi się uwolnić z kajdan nałogu i wspierała mnie w najtrudniejszych chwilach mojego życia. W czasie wizyty jest uważnym słuchaczem, potrafi dotrzeć do sedna problemu i pokazać go takim jaki jest na prawdę. Jeszcze raz gorąco polecam.

 • D

  P. Basia b. pomogla mi podczas zmagan z uzaleznieniami i po zdradzie malzenskiej - praktycznie uratowala mnie i moje malzenstwo.

 • A

  Świetna znajomość choroby alkoholowej i jej leczenia , ale także wielu innych problemów , które współwystępują lub są przyczyną (jedną z przyczyn) alkoholizmu. Jako pacjent mogę powiedzieć tyle , że pani Basia uratowała mi życie , i pomogła mi zaoszczędzić mojej rodzinie wielu dramatów , upokorzeń , cierpień i Bóg wie czego jeszcze. Oddana pacjentom ich (nasze) dobro zawsze jest na pierwszym miejscu - nie ma charakterystycznego dla NFZ-owskich przychodni dyrektywnego i opryskliwego rygoru i traktowania z góry, nikt nie wyjdzie z poczuciem zlekceważenia czy skrzywdzenia - chyba , że sobie to wkręci będąc w nawrocie. Polecam!!!

 • M

  Wspaniały, pełen empatii człowiek, psychoterapeuta z powołania.
  Pani Basi zawdzięczam, przebudzenie do życia po kilkunastoletniej chorobie. Jest ciepła, serdeczna, gdy trzeba wymagająca. Nie wiem jak to robi, ale nawet gdy nie potrafię powiedzieć słowami co czuję, co się ze mną dzieje, zawsze wyczuje o co ''chodzi''.
  Nie zerka na zegarek (z czym często spotykałam się u innych terapeutów).
  Daje się wyczuć, że pomoc drugiej osobie jest dla Pani Basi najwyższym celem .

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • czy pani Barbara Burduk prowadzi terapie przez skype ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  tak, proszę o telefon w celu umówienia terminu

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i systemowej terapii rodzin. Prowadzę zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe od 20 lat. Specjalizuję się w technikach terapii behawioralno-poznawczej.Moją specjalnością jest praca z ludźmi dorosłymi i młodzieżą, która boryka się z problemami emocjonalnymi. Prowadzę zajęcia dla osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA, terapię rodzinną i małżeńską. Ukończyłam szkolenie z metody ustawień systemowych według Berta Hellingera w Instytucie Family Affair w Brennie. Jestem dyrektorem Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobowości "BETTER"we Wrocławiu. Prowadzę szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień, przemocy w rodzinie i umiejętności interpersonalnych oraz zajęcia z zakresu ustawień systemowych metodą B. Hellingera/problemy osobiste, rodzinne jak i ustawienia biznesowe. Jestem realizatorem programów szkoleniowych dla firm i instytucji w zakresie asertywnych zachowań, efektywnej komunikacji, rozwoju osobowości i karier pracowników oraz radzenia sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym oraz mobbingiem.
  Obecnie ukończyłam kurs I i II stopnia Theta Healing oraz kurs Anatomii intuicyjnej.Prowadzę sesje indywidualne Theta Healing - praca nad zmianą przekonań.

  Proszę o przemyślane umawianie wizyt aby nie blokować terminu innym pacjentom.
  Warsztaty "Dylemat miłości" info. na moim profilu faceebok. Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski