mgr

Barbara Burduk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

15 opinii +dodaj

Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i systemowej terapii rodzin. Prowadzę zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe od 20 lat. Specjalizuję się w technikach terapii behawioralno-poznawczej.Moją… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Ośrodek psychoterapii i rozwoju osobowości "BETTER"

  Pani Barbara potrafi dobrze słuchać. Potrafi nakierować człowieka aby odnalazł problem. Nie ocenia. Pierwsza wizyta u Pani Barbary była dla mnie bardzo emocjonalna aczkolwiek pozwoliła zrozumieć problem i jego cechy. Posiadając ta świadomość czuje sie juz o niebo lepiej.

  Barbara Burduk2018-07-17

  Dziekuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam serdecznie!

 • A
  Lokalizacja: ,,BETTER'' Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobowości

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Basi. Pomogła mi oraz mojemu mężowi wyjść z poważnego kryzysu w małżeństwie. Korzystałam wcześniej z wielu terapeutów ale nigdy do końca nie byłam zadowolona. Pani Barbara ma przede wszystkim ogromną wiedzę i doświadczenie a do tego pomysł i plan na rozwiązanie problemu co dla mnie było bardzo ważne.

  Barbara Burduk2018-07-17

  Dziękuję za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że mogłam Wam pomoc. Pozdrawiam Was!

 • I

  Byłam jeden raz i wielki szacun za bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną... bardzo mi pomogła.

 • A

  Trafiliśmy do Pani Basi, gdy nasze małżeństwo legło w gruzach. Była zdrada, obojętność, nie potrafiliśmy się ze sobą komunikować. Gdzieś, w którymś momencie pogubilismy się i nasze drogi zaczęły się rozchodzić. Na szczęście w porę i z wielką chęcią zmiany tego stanu, trafiliśmy do Pani Basi, dzięki której jesteśmy nadal razem, dzięki terapii potrafimy znowu ze sobą rozmawiać, być razem szczęśliwi , i wiemy teraz jak pielęgnować swój związek, aby tego szczęścia nam nie zabrakło. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na wsparcie Pani Basi. Bardzo dziękujemy za wszystko ☺!
  A i M

  Barbara Burduk2016-07-26

  Praca z Wami była ogromna przyjemnością ,cieszę sie, ze nam sie udało. Ciepło o Was myśle i jestem spokojna bo zrobiliście kawał dobrej pracy.

 • P

  Pani Basia jest bardzo przyjazną i doświadczoną osobą. W swojej terapii wykorzystuje nie tylko swoją wiedzę i spostrzeżenia, lecz daje pacjentowi duże pole do poszukiwania tego, co sam mógłby uznać za swój problem. Robi to proponując teksty mogące odnosić się do sytuacji w życiu pacjenta. Polecam wizytę u Pani Basi każdemu, kto nie radzi sobie ze swoimi sprawami. Ukojenie gwarantowane :)

  Pani Basiu, jeszcze raz bardzo dziękuję.
  Paweł G,

 • B

  Wspaniała osobowość, świetne podejście do człowieka i bardzo efektywna współpraca. Jestem zachwycona pod każdym względem !!!!!! Bogna

 • L

  Jestem szczęśliwy, że na mojej drodze życiowej spotkałem Panią Basię. Po 6-ciu latach intensywnej terapii mogę powiedzieć, że zawdzięczam Jej nowe, trzeźwe życie. To dzięki Pani Basi, jej pogodzie ducha, wyrozumiałości, empatii oraz serdeczności zrozumiałem co jest naprawdę ważne w życiu a w szczególności jak powinny wyglądać relacje z najbliższymi i innymi ludźmi. Indywidualne rozmowy oraz warsztaty terapeutyczne prowadzone w rodzinnej atmosferze pozwoliły mi dotrzeć do głębi mojej duszy, pozwoliły mi się otworzyć i otwarcie wyrażać swoje myśli, uczucia i problemy. Dzięki Pani Basi nadal posiadam kochającą rodzinę, rozwijam swoje umiejętności i realizuję marzenia. Pani Basiu dziękuję za to, że jestem szczęśliwym człowiekiem.

  Barbara Burduk2015-10-17

  Cieszę się ,ze mogłam pomóc w wychodzeniu na prostą. To była nasza wspólna praca. Pozdrawiam

 • E

  Panią Barbarę poznałam na Warsztatach rozwojowych w sierpniu tego roku. Była jedną z prowadzących te zajęcia. Odpowiada mi jej sposób patrzenia na różne aspekty życia. Jest osobą ciepłą, nie narzuca swojego zdania prowadzi tak zajęcia i rozmowy aby samemu dojśc do właściwego wniosku i przyjrzeć się danemu problemowi z każdej strony a na koniec stwierdzić że z każdym problemem możemy sobie poradzić. Cieszę się że właśnie taką osobę było mi dane spotkać na mojej drodze rozwoju. Tak trzymaj dalej Basiu i pomgaj ludziom w osiąganiu ich szczęścia.

 • A

  Osiem lat temu zgłosiłam się do Pani Barbary z prośbą o pomoc.
  Przez trzy lata intensywnej terapii udało mi się przy ciężkiej mojej pracy i wytrwałości wejść na drogę trzeźwości. To właśnie Pani Basia przekazała mi swoją ogromną wiedzę i wskazała kierunek którym podążam do dnia dzisiejszego aby być trzeźwym i szczęśliwym człowiekiem.
  Właśnie dzisiaj mija osiem od kiedy jestem trzeźwym alkoholikiem.
  Dziękuję sile Wyższej i pani Pani Basiu za dar trzeźwości.

  Barbara Burduk2013-08-04

  Kochana Aniu tak trzymaj,to już osiem lat, jak ten czas szybko mija. A pamiętasz jak nie mogłaś kiedyś uwierzyć, że kiedyś powiesz" jestem szczęśliwą alkocholiczką".Życzę ci samych radosnych dni i niech Anioły wskazują ci drogę, drogę trzeżwości.

 • M

  Trafiłam do pani Barbary Burduk po dwóch nieudanych spotkaniach z psychoterapeutami. Byłam zniechęcona, a zarazem pełna rezerwy i obaw. Od wielu lat borykałam się z niepoukładanymi relacjami z matką. Nie potrafiłam jej przebaczyć, tego co zrobiła mi i moim siostrom w dzieciństwie. Matka piła i to było piekło. Ojciec wyprowadził się z domu, kiedy miałam 9 lat. Oparcie miałam tylko w rodzicach matki, to dzięki dziadkom skończyłam szkołę i – jak to się mówi - wyszłam na ludzi. Na terapię trafiłam jako mężatka, która robi wszystko, by odłożyć decyzję o dziecku na później. Zawsze miałam milion powodów i wymówek, dla których jeszcze nie byłam gotowa na dziecko. Mąż był już zmęczony rozmowami, które zawsze kończyły się tak samo – urywałam temat i wymykałam się z domu. Czuł się zraniony i oszukany, bo jako para planowaliśmy mieć dzieci. Wtedy to była jednak taka wizja abstrakcyjna, nie zakotwiczona w teraźniejszości. Spotkania z panią Barbarą uzmysłowiły mi, że uciekam przed tym tematem ze względu na przeszłość, z obawy, że sama nie będę potrafiła dać moim dzieciom miłości i bezpieczeństwa. Terapia była długa i momentami bolesna. Pozwoliła mi jednak na nowo odzyskać wiarę w samą siebie, we własną siłę i możliwości. Zrozumiałam, że przeszłości nie da się wymazać gumką, ale można spróbować wybaczyć i iść własnym życiem bez nieustannego oglądania się za siebie, bez cienia matki za plecami. Dziękuję pani Barbaro za otuchę i wsparcie, jakimi mnie Pani obdarowała. Cieszę się, że Pani zaufałam. Dzięki naszym ponad rocznym spotkaniom zaczęłam żyć normalnie. Z wiarą i nadzieją patrzę w przyszłość zwłaszcza, że za kilka miesięcy będzie nas już troje…
  Małgorzata

  Barbara Burduk2013-07-11

  Dziękuję i gratuluję.Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się układa.Pozdrawiam gorąco.Basia Burduk

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i systemowej terapii rodzin. Prowadzę zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe od 20 lat. Specjalizuję się w technikach terapii behawioralno-poznawczej.Moją specjalnością jest praca z ludźmi dorosłymi i młodzieżą, która boryka się z problemami emocjonalnymi. Prowadzę zajęcia dla osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA, terapię rodzinną i małżeńską. Ukończyłam szkolenie z metody ustawień systemowych według Berta Hellingera w Instytucie Family Affair w Brennie. Jestem dyrektorem Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobowości "BETTER"we Wrocławiu. Prowadzę szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień, przemocy w rodzinie i umiejętności interpersonalnych oraz zajęcia z zakresu ustawień systemowych metodą B. Hellingera/problemy osobiste, rodzinne jak i ustawienia biznesowe. Jestem realizatorem programów szkoleniowych dla firm i instytucji w zakresie asertywnych zachowań, efektywnej komunikacji, rozwoju osobowości i karier pracowników oraz radzenia sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym oraz mobbingiem.
  Obecnie ukończyłam kurs I i II stopnia Theta Healing oraz kurs Anatomii intuicyjnej.Prowadzę sesje indywidualne Theta Healing - praca nad zmianą przekonań.

  Proszę o przemyślane umawianie wizyt aby nie blokować terminu innym pacjentom.
  Warsztaty "Dylemat miłości" info. na moim profilu faceebok. Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski