Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i systemowej terapii rodzin. Prowadzę zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe od 20 lat. Specjalizuję się w technikach terapii behawioralno-poznawczej.Moją… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i systemowej terapii rodzin. Prowadzę zajęcia terapeutyczne indywidualne i grupowe od 20 lat. Specjalizuję się w technikach terapii behawioralno-poznawczej.Moją specjalnością jest praca z ludźmi dorosłymi i młodzieżą, która boryka się z problemami emocjonalnymi. Prowadzę zajęcia dla osób uzależnionych, współuzależnionych i DDA, terapię rodzinną i małżeńską. Ukończyłam szkolenie z metody ustawień systemowych według Berta Hellingera w Instytucie Family Affair w Brennie. Jestem dyrektorem Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobowości "BETTER"we Wrocławiu. Prowadzę szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień, przemocy w rodzinie i umiejętności interpersonalnych oraz zajęcia z zakresu ustawień systemowych metodą B. Hellingera/problemy osobiste, rodzinne jak i ustawienia biznesowe. Jestem realizatorem programów szkoleniowych dla firm i instytucji w zakresie asertywnych zachowań, efektywnej komunikacji, rozwoju osobowości i karier pracowników oraz radzenia sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym oraz mobbingiem.
  Obecnie ukończyłam kurs I i II stopnia Theta Healing oraz kurs Anatomii intuicyjnej.Prowadzę sesje indywidualne Theta Healing - praca nad zmianą przekonań.

  Proszę o przemyślane umawianie wizyt aby nie blokować terminu innym pacjentom.
  Warsztaty "Dylemat miłości" info. na moim profilu faceebok. Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P. Basia b. pomogla mi podczas zmagan z uzaleznieniami i po zdradzie malzenskiej - praktycznie uratowala mnie i moje malzenstwo.

 • Świetna znajomość choroby alkoholowej i jej leczenia , ale także wielu innych problemów , które współwystępują lub są przyczyną (jedną z przyczyn) alkoholizmu. Jako pacjent mogę powiedzieć tyle , że pani Basia uratowała mi życie , i pomogła mi zaoszczędzić mojej rodzinie wielu dramatów , upokorzeń , cierpień i Bóg wie czego jeszcze. Oddana pacjentom ich (nasze) dobro zawsze jest na pierwszym miejscu - nie ma charakterystycznego dla NFZ-owskich przychodni dyrektywnego i opryskliwego rygoru i traktowania z góry, nikt nie wyjdzie z poczuciem zlekceważenia czy skrzywdzenia - chyba , że sobie to wkręci będąc w nawrocie. Polecam!!!

 • Wspaniały, pełen empatii człowiek, psychoterapeuta z powołania.
  Pani Basi zawdzięczam, przebudzenie do życia po kilkunastoletniej chorobie. Jest ciepła, serdeczna, gdy trzeba wymagająca. Nie wiem jak to robi, ale nawet gdy nie potrafię powiedzieć słowami co czuję, co się ze mną dzieje, zawsze wyczuje o co ''chodzi''.
  Nie zerka na zegarek (z czym często spotykałam się u innych terapeutów).
  Daje się wyczuć, że pomoc drugiej osobie jest dla Pani Basi najwyższym celem .