Adresy (3)

pl. Plebiscytowy 2, Kwidzyn
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Hallera 31, Kwidzyn Przyjmuje na NFZ
EMC Szpital Zdrowie (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Mikołaja Reja 12, Sztum
Szpitale Polskie S.A. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Prowadził mi pierwsza ciążę byłam mega zadowolona. Skierował gdzie trzeba i załatwił wizytę na echo serca plodu bez kolejki jak była taka potrzeba :-) byłam mega zadowolona. Teraz jak jestem w Polsce zawsze chodzę do dr Wronskiego prywatnie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Doktor nie ma bladego pojecia jak zrobić cytologie- zrobiono mi "patyczkiem do uszu" i stwierdził, że mam nadżerke, ktora nadaje się do wymrożenia. Całe szczęście, że przy okazji byłam u specjalisty w Krakowie, który powiedział, że to wada budowy i nie wolno tego ruszać i ta osoba, która mi to powiedziała nie ma pojęcia o leczeniu.


M
Użytkownik zweryfikowany

polecam dr Wrońskiego gdyby nie on nie dałabym rady urodzić córeczki , zszywał mnie również on pożartował pośmiał się , odpowiadał na pytania które zadawałam . Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. polecam serdecznie . Drugą ciąże będę chciała żeby to właśnie on mi poprowadził .


M
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Wroński jest nieuprzejmy, nie lubi, gdy zadaje mu się pytania albo zgłasza się że coś dolega. Ja chodziłam do doktora do gabinetu prywatnego (dwie wizyty) i zostałam potraktowana jak intruz. Będąc pierwszy raz w ciąży wydaje mi się, że można nie wiedzieć czy ból brzucha, który trwa kilka dni jest niegroźny, od tego jest lekarz żeby to ocenił, a ja zostałam potraktowana jak hipohondryczka. Do mnie powiedział podobnie jak do jednej z pań "ma pani macicę to wiadomo że boli". Dla doktora dodatkowe badania tj. toksoplazmoza jest niepotrzebne bo to "tylko laboratoria na tym zarabiają". Osobiście nie polecam!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Witam.Przeczytałam przeróżne opinie o doktorze Wrońskim i jeśli miałabym wyrazić swoją -muszę powiedzieć ,że wyróżnia się spośród ginekologów w naszym mieście fenomenalną wręcz zdolnością empatii i emanującym wręcz dobrem,troskliwością względem pacjentek a jego niezwykła osobowość pozwala czuć się w gabinecie swobodnie.Gorąco polecam doktora ,ponieważ zawiłą mowę natury jakże intymnej dla każdej kobiety potrafi "ubrać" w proste ,zrozumiałe słowa a swoją wiedzę przekazać w dostępny sposób.


M
Użytkownik zweryfikowany

Gdyby nie Pan Wroński, nigdy bym nie urodziła syna. Cała ciążę dbał o Nas. Dzisiaj moj syn ma 18 lat, a ja dalej chodzę na wizyty tylko do niego. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wybrałam tego lekarza jako osobę do prowadzenia mojej ciąży, wszystko było by ok dyby nie ciągłe poddenerwowanie doktora podczas wizyt gdy ma sie jeden z ostatnich numerków. Gdy wchodze do gabinetu czuję sie jak intruz, na pytania o wynik badań czy rózne inne dreczące mnie problemy odpowiada żeby nie wymyślać że tak ma być, uważam że powinien delikatniej odpowiadać, bo gdy to jest kobiety pierwsza ciaża to ma obawy o każde ciagniecia czy bóle a on odpowiada "ma Pani macice to musi boleć"!!! jeśli nie wyrabia sie w czasie z obsłużeniem 20-tu pacjentek to niech rejestruje ich 15 na każdy dzień a nie poźniej na szybkiego odstawia wizytę bo mu sie spieszy na dyżur do szpitala, poprostu chora sytuacja


G
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz najlepszy na jakiego trafiłam. Teraz w styczniu leżałam w szpitalu bo miałam operacje , przed pójściem do szpitala byłam u Dr. Wrońskiego przeprowadził badanie bardzo delikatnie USG również było przeprowadzone delikatnie i dokładnie. Jak już byłam w szpitalu przychodził do mnie pytał jak się czuje ( oczywiście kiedy miał dyżur) i wytłumaczył jak przebiegała operacja.Jak ma dyżur w szpitalu jest bardzo dostępny. Chodzę do niego do przychodni i zawsze są miejsca i mogę siedzieć i czekać nawet 5 godzin bo warto.Ma poczucie humoru zawsze jest uśmiechnięty i życzliwy dla każdej pacjentki. Polecam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dodaję opinię neutralną dlatego że dr. Wroński zapewne jest dobrym lekarzem, oczywiście pod względem specjalizacji. Ale wszystkie wiemy że to nie tylko o to chodzi, lekarz ginekolog powinien \"opiekować\" się swoją pacjentką, zwłaszcza jeśli jest to kobieta ciężarna. Kobieta w tym stanie potrzebuje wiele informacji zarówno na swój temat jak i dziecka, potrzebuje również cierpliwości, zrozumienia, ciepła, a przede wszystkim opieki zarówno w ciąży jak i po porodzie ale chyba najbardziej podczas samego rozwiązania. I tego właśnie kobieta oczekuje od swojego lekarza prowadzącego, a od dr Wrońskiego nie można tego oczekiwać. W moim przypadku ww doktor również nie sprostał oczekiwaniom pacjentki.


G

Dr Wroński lekceważy pacjentki. Byłam u niego dwa razy prywatnie i więcej nie pójdę, zmieniłam lekarza. Nie zadaje sobie nawet trudu prowadzenia rejestru wizyt, kobiety (często nawet w zaawansowanej ciąży!) czekają po 5 godzin na wizytę i płacą za to niemałe pieniądze, a on potrafi wyjść po 18.00 i powiedzieć, że więcej osób nie przyjmie. Odradzam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie