Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed prowadzenie ciąży

Wspaniały człowiek i lekarz! Pan doktor prowadził moja ciąże od samego początku aż do rozwiązania przez cesarskie cięcie. Lekarz z powołania, zawsze wysłuchał doradzil, rozwiewał wszelkie wątpliwości. Nawet po cięciu przyszedł do mnie na salę pooperacyjną sprawdzić jak się czuję. Polecam z całego serca!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed prowadzenie ciąży

Polecam! Pan Doktor prowadził moją ciążę i to był bardzo dobry wybór. Po pierwsze jest lekarzem kompetentnym, empatycznym, ma dużą wiedzę oraz umiejętności, niczego nie bagatelizuje. Ponadto wprowadza atmosferę spokoju i zaufania. Zawsze mnie wysłuchał oraz wszystko wyjaśniał.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Prawdziwy lekarz z powołania. Pana Doktora poznałam w szpitalu na patologii ciąży. Sympatyczny, rzeczowy, nie bagatelizuje niczego. Tym bardziej ucieszyłam się, jak się dowiedziałam, ze to właśnie on (w asyście drugiego wspaniałego lekarza) będzie mi robił cesarskie cięcie. Zabieg od początku był z komplikacjami, ale dzięki profesjonalizmowi, ogromnej wiedzy i zaangażowaniu całego zespołu na sali, wszystko skończyło się dobrze. Opieka nie zakończyła się wraz z końcem zabiegu. Po operacji, Pan Doktor dwukrotnie odwiedził mnie na sali pooperacyjnej, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.
Razem z córką, jeszcze raz dziękujemy za wszystko :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed prowadzenie ciąży

Bardzo dobry ginekolog położnik. Bada w skupieniu, dokładnie i starannie. Nie lekceważy zgłaszanych objawów. Odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania. Atmosfera w trakcie wizyty jest miła i spokojna. Lekarz w pełni godny zaufania.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed prowadzenie ciąży

Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, swoim spokojem wprowadza w poczucie bezpieczeństwa, że kontroluje całą sytuację w ciąży zagrożonej z przygodami. Bardzo empatyczny i pomimo dużych opóźnień w wizytach daje poczuć że nikogo nie zbywa i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Trafiają do niego bardzo trudne przypadki stąd wizyty czasami trwają dłużej niż przewidziano. Wykonuje bardzo dokładnie usg odpowiadając na wszystkie pytania a jak się ma pendriva to zgra na niego zdjęcia z każdej wizyty bezpłatnie.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum ginekologiczno-położnicze ZimMed Ciąża

Do dr Wiatrowskiego trafilam pod koniec 3 ciazy (bardzo zaluje ze tak pozno) Tak cierpliwego,sympatycznego I troskliwego lekarza jeszcze nie spotkalam. Zawsze odbiera telefon I zawsze znajdzie czas dla swojej pacjentki. Pomimo ze trafilam do dr Wiatrowskiego pod koniec na oddziale I w gabinecie czulam sie wyjatkowo. Pan dr wykonal idealnie 3 cc a blizna jest prawie nie widoczna. Panie doktorze dziekuje za wszystko razem z coreczka.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, odpowiedzialny, empatyczny i uprzejmy. Poleciła mi go koleżanka, gdy zaszłam w ciążę. Z uwagi na skomplikowaną historię ginekologiczną bardzo zależało mi na znalezieniu lekarza, godnego zaufania. Pan doktor spełnił wszystkie moje oczekiwania, a nawet je przerósł. Do samego końca ciąży czuliśmy, że jesteśmy pod dobrą opieką. Wizyty zawsze trwały tak długo jak wymagała tego potrzeba, mimo, że nie raz pojawiały się opóźnienia w gabinecie doktora. Naprawdę warto cierpliwie poczekać, gdyż Pan doktor nigdy się nie spieszy i dokładnie bada swoje pacjentki, podaje swój prywatny numer telefonu w razie potrzeby bezpośredniego kontaktu. Nie bagatelizuje nawet najmniejszych objawów i zawsze woli dwa razy sprawdzić lub skierować pacjentkę na obserwację, nie ryzykując zdrowia dziecka i mamy. Polecam każdej kobiecie, która poszukuje dobrego specjalisty, nie wciągniętego w rutynę.


P
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania, empatia to jego druga twarz, spokojny, odpowiada na wszystkie pytania, badania wykonuje długo i dokładnie, wizyta trwa tyle ile pacjentka ma pytań, albo lekarz wątpliwości, zaleca niezbędne badania przy czym nie obciąża portfela pacjentki. Niesamowicie miły i życzliwy z ogromną wiedzą i odpowiedzią na każde pytanie. Kulturlany i szanujący kobietę, bardzo delikatny przy badaniu. Zawsze daje prywatny numer telefonu i można dzwonić do niego z każdym pytaniem i wątpliwością. Ps. Robi piękne cesarskie cięcia, a blizny są ledwo widoczne :) Polecam każdej kobiecie, która chce aby jej ciąża przebiegała prawidłowo.


M
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny lekarz. Empatyczny, kulturalny, rzetelny, dokładny, nic nie bagatelizuje. Polecony mi przez aż sześć znajomych z różnych kręgów (i miast!) które również mają taką samą o nim opinię.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny, odpowiedzialny lekarz. Prowadził moją ciążę po dwóch poronieniach i nie bagatelizował najmniejszych objawów, kiedy coś się działo. Dzięki temu prawdopodobnie ciąża została donoszona (miałam zakładany szew szyjkowy). Zawsze można się z nim bez problemu skontaktować i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Dodatkowo jest lekarzem pro długie kp, a to też dla mnie istotne. Pomimo że wizyta nie kosztuje mało, na pewno pozostanę pacjentką doktora.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie