dr n. med.

Artur Szpakowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

32 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
718 odwiedzin w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM w Łodzi Specjalista z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Szpakowski jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Przez okres ciąży przeprowadził mnie swoją rzetelnością i opiekuńczoscią. Zlecał wszystkie niezbędne badania, pilnował wyników i w zależności od nich podejmował odpowiednie działania. Lekarka przyjmująca mnie oddziale tuż przed porodem powiedziała, że jestem jej pierwszą pacjentką, która ma odpowiednio wykonane badanie grupy krwii (jedno z początku ciąży, drugie z końca) - to zasługa dr Szpakowskiego.

  Dr Szpakowski to także człowiek, zdarzały mu się gorsze dni, jak każdemu z nas - wtedy nie zartowaliśmy.:)

  Pan Artur do pacjentki podchodzi przede wszystkim z ogromnym szacunkiem, jest bardzo delikatny i odpowiada na każde zadane pytanie. Tych cech niestety brakuje wielu lekarzom o czym miałam okazję przekonać się podczas porodu.

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Rzetelny, spokojny i konkretny lekarz z podejściem do pacjenta. Zainteresowały go moje problemy z tarczycą, stwierdził że interesuje go zdrowie kobiety, nie tylko jej jajników. Już jestem umówiona na kolejną wizytę!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Mam mieszane opinie. Poleciła mi doktora znajoma. Zgłosiłam się do niego w 6 miesiącu ciąży z twardniejącym i bolącym brzuchem, bardzo szybko zareagował i podał leki gdy inny lekarz zupełni to zignorował. Kilka tygodni później gdy miałam umówioną wizytę i spóźniłam się 4 minuty (gdy na pacjenta jest przeznaczone rzekomo 15!!) nie chciał mnie przyjąć mimo, że sygnalizowałam, że mam zły wynik usg, boli mnie brzuch i mam chyba skurcze (7 miesiąc). Stałam i prosiłam się na recepcji, a on odmówił. Dwa dni później na wizycie dostałam pilne skierowanie do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu. Tłumaczył, że on z jednej pracy jedzie do drugiej i nie może się spóźnić. Nie miałabym pretensji gdyby nie to, że prosiłam o przyjęcie bo się bardzo źle czułam. To mogło kosztować życie mojego dziecka. 4 minuty.

  Niby uprzejmy, ale ciągle skupiał się na tym, że jestem rzekomo smutna i się nie uśmiecham. Co wizyta była uwaga na ten temat. Po porodzie przyszłam na kontrolę i poprosiłam o zaświadczenie do becikowego, powiedział, że nie musi mi go wydawać na bieżącej wizycie, że mam na to rok i zaprasza za 3 tyg na kolejną wizytę kontrolą i wtedy wyda, ale nie wydaje mu się żeby do wizyty skłoniła mnie troska o swoje zdrowie tylko chęć otrzymania zaświadczenia, żeby móc dostać świadczenie pieniężne. To było bezczelne i przykre.

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza Gynemed

  Do Pana doktora trafiłam po czterech nieudanych próbach donoszenia ciąży i to dzięki Panu doktorowi mamy synka. Pan doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem a ponad to specjalista w swoim zawodzie. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pana doktora, ponieważ potrafi pomoc nawet w bardzo trudnej sytuacji.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Szpakowski prowadził moją ciążę w Enel Med. Polecam pacjentkom, które podobnie jak ja cenią sobie: profesjonalizm, delikatność podczas badań, indywidualne podejście do pacjenta, poczucie humoru i wysoką kulturę osobistą. Panie Doktorze dziękuję, bo na każdą wizytę szłam z uśmiechem i z uśmiechem wychodziłam:)
  pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Pan Dr Artur Szpakowski prowadzi moją ciąże i muszę przyznać, że jest na prawdę bardzo dobrym lekarzem. Do Pacjenta ma indywidualne podejście - np. wita i żegna Pacjenta w drzwiach, a ponadto co jest bardzo ważne daje wsparcie i podnosi na duchu. Do Pana Doktora trafiłam na początku mojej ciąży w ciężkim stanie nie tylko fizycznym, ale i psychicznym co było spowodowane bardzo silnymi wymiotami trwającymi od ponad dwóch tygodni całymi dniami. Pan Doktor nie zbagatelizował mojego problemu tak jak poprzednicy, którzy twierdzili, że takie są uroki ciąży. Dostałam od razu skierowanie do szpitala i wsparcie na duchu. Z gabinetu wyszłam podbudowana. Każda wizyta u Pana Doktora działa na mnie kojąco. Tym bardziej, że jest to moja pierwsza ciąża, gdzie pojawia się wiele pytań, wiele niewiadomych i obaw o moje Maleństwo. Pan Doktor zawsze z chęcią i cierpliwością odpowiada na zadawane przeze mnie pytania, służy dobrą radą i poczuciem humoru. Ze względu na to, że jestem chora na celiaklię, mam anemię w ciąży i niedoczynność tarczycy Pan Doktor zleca dodatkowe badania, kontroluje czy mój Maluszek rozwija się prawidłowo oraz kieruję do odpowiednich specjalistów (np. dietetyk, endrokrynolog). To dzięki Panu Doktorowi nie martwię się teraz czy moja ciąża przebiegnie prawidłowo, bo wiem, że mam fachową opiekę. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora, gdyż jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą pod każdym względem, ale i przyjacielem.

 • A
  Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w ŁodziUsługa: Wizyta kontrolna, torbiel jajnika

  Do doktora zapisałam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na tym portalu, ale nie mogę się z nimi zgodzić.
  Wizyta była wizytą kontrolną po wypisie ze szpitala w Sieradzu do którego trafiłam z bólem prawego jajnika, okazało się że to torbiel, powiedzieli mi że ten rodzaj może się sam wchłonąć, ale że muszę to kontrolować. Do doktora Szpakowskiego poszłam z plikiem wyników badań których jak sam przyznał nie umiał odczytać.... w ogóle był niemiły, zachowywał się niegrzecznie. Nie poszłam do niego prywatnie tylko na nfz,w gabinecie powiedział mi, że skoro przyszłam na nfz to nie zależało mi do kogo idę... nie skierował mnie na żadne badania, żadnego usg, nic, dostałam tylko skierowanie do szpitala, najlepiej żeby to zoperować. Jeszcze nigdy nie byłam tak potraktowana przez lekarza, wyszłam ze łzami w oczach. Na szczęście znalazłam innego ginekologa, który pierwsze co zrobił to badanie usg i okazało się że problem sam się rozwiązał i oba jajniki wyglądały książkowo. Cała sytuacja, w moim odczuciu przedstawia Pana Szpakowskiego w złym świetle i z pewnością nie będę go nikomu polecać, wręcz przeciwnie.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Artur Szpakowski prowadził moja ciążę. Borykalam sie z roznymi problemami, m.in. wysokim nadcisnieniem. Każda wizyta działała na mnie wrecz kojaco-czulam, ze pan dr nad wszystkim czuwa, odpowiadal na kazde pytanie i wiedzialam, ze razem dobrniemy do szczesliwego rozwiazania. Uważam, że to lekarz, który jest w stanie pomoc oraz sprostać oczekiwaniom i problemom nawet najbardziej wymagającej pacjentki-jest rzeczowy, dokładny, skupiony na pacjencie, a przy tym niezwykle ciepły, zabawny i sympatyczny. To lekarz od "L" do "Z" :) Jestem juz mama ślicznej córki, ale pacjentka pana doktora zostane jeszcze na pewno na bardzo długo!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie niepłodności

  Trafiłam do Pana doktora po poronieniu z teczką badań godną kobiety w średnim wieku. Dotychczas inni lekarze ignorowali moje wyniki i dolegliwości, a pan doktor spojrzał i od razu powiedział, że mogą to być problemy o podłożu immunologicznym. Zlecił badania, wdrożył leczenie i po pół roku udało się zajść w ciąże. Przeprowadził nas przez ciążę wysokiego ryzyka i mimo momentów krytycznych nasza upragniona córka jest dziś z nami. Tak więc Pan doktor jest skuteczny i pomaga spełniać marzenia! Poza tym jest konkretny i udziela szczegółowych informacji o przebiegu leczenia. Co prawda czasem potrafi upomnieć, jeśli ktoś nie stosuje się do zaleceń i bywa" zakręcony", co dla niektórych może być problematyczne, ale pewnie wynika to z dużej ilości pacjentek. Pan doktor jest również sympatycznym i otwartym człowiekiem, co dla mnie jest ważne zważywszy na materię jaką się zajmuje. Polecam wszystkim parom

 • M

  Polecam !!!!! Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam .Pan doktor A.Szpakowski to ginekolog z powołania !!!!!!!!!Potrafi wzbudzić zaufanie od pierwszej chwili .Bardzo dobra i swobodna atmosfera w gabinecie , długi i dokładny wywiad podczas wizyt .Wszystko dokładnie wyjaśnia oraz odpowiada na każde nurtujące pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl
  Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM w Łodzi
  Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa
  Doktor nauk medycznych od 2000 roku
  Asystent i adiunkt Katedry Położnictwa i Ginekologii WAM
  Obecnie starszy asystent Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii
  Onkologicznej ICZMP w Łodzi

  DOROBEK NAUKOWY
  Autor lub współautor ok 60 prac piśmiennictwo zagraniczne i krajowe
  Nagroda I stopnia Rektora WAM za najlepszą rozprawę doktorską w roku
  akademickim 2000-2001 : "Analiza wybranych parametrów immunologicznych u kobiet z poronieniami nawykowymi poddanych immunoterapii"
  Promotor prof dr hab. med Andrzej Malinowski.
  Prowadził zajęcia ze studentami medycyny (anglojęzycznymi) Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

  ZAINTERESOWANIA ZAWODOWE
  -diagnostyka i leczenie zaburzeń rozrodu człowieka - alloimmunizacja
  -diagnostyka hormonalna i immunologiczne par partnerskich
  -diagnostyka czynnika męskiego i żeńskiego immunologia - genetyka
  -przygotowanie par do in vitro lub po niepowodzeniach ciąży
  -niepłodność (współpracuje z ośrodkami leczenia niepłodności Novum Wa-wa
  Gameta-Łódź)
  -poronienia
  -prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka
  -leczenie operacyjne laparoskopowe i klasyczne - torbiele jajników
  -endometrioza, mięśniaki
  -histeroskopia - patologia endometrium, polipy
  -kolposkopia- patologia szyjki macicy

  HOBBY
  muzyka rockowa podróże

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • WAM w Łodzi