COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (4)


Gotówka, Karta płatnicza
42 293.....


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka
Rzgowska 50A, Łódź
SALVE

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach
ul. Łagiewnicka 53, Łódź
SALVE

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • niepłodność
 • choroby ginekologiczne
 • zaburzenia miesiączkowania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • WAM w Łodzi

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Narutowicza 42, Łódź

150 zł

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów


Sczanieckiej 6 m.7, Łódź

150 zł

Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza Gynemed

Pozostałe usługi

Cytologia


Narutowicza 42, Łódź

30 zł

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów


Diagnostyka niepłodności


Sczanieckiej 6 m.7, Łódź

Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza Gynemed


Prowadzenie ciąży


Narutowicza 42, Łódź

Dowiedz się więcej

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów


Samoistne poronienia


Sczanieckiej 6 m.7, Łódź

Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza Gynemed

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
50 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor jest niezwykle empatycznym lekarzem, jest bardzo zaangażowany. Jako jedyny lekarz ginekolog przebadał mnie dokładnie i dał skierowanie na badania, których nikt nie chciał mi dać, ze względu na moją trudną chorobę. Jest lekarzem z powołania, zależy mu i zawsze traktuje mnie poważnie. Przeszłam wielu lekarzy ginekologów, tylko 2 w moim życiu - w tym Pan Doktor udzielił mi wyczerpujących informacji na temat moich dolegliwości. Jestem wdzięczna i dziękuję za pomoc.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Gdy spytałam z jakiej przyczyny lekarz przepisuje lek, usłyszałam odpowiedź że mam go brać i nie dyskutować. Ponadto w moim odbiorze zero empatii ze strony tego człowieka. Po konsultacji z innym ginekologiem okazało się że przepisane leki i sposób postępowania zalecony przez lekarza był kompletnie nie adekwatny do stanu mojego zdrowia i potrzeb czym mógł mi bardziej zaszkodzić niż pomóc. Nigdy więcej nie pojawię się u niego w gabinecie.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Opinię wystawiam na podstawie wizyty we wczesnym stadium ciąży. Pan doktor doprowadził mnie do płaczu po wyjściu z gabinetu. Miałam dużo pytań, na które nie dostałam fachowej ani empatycznej odpowiedzi, tylko stwierdzenie, że już jestem w ciąży, już się stało i już jest za późno na rozważania. Oczekiwałam jednak fachowej opinii lekarza i rozwiania wątpliwości, a po wizycie u pana doktora zostało mi szukanie rady w internecie bądź u koleżanek. Wizyta była dodatkowo nieprzyjemna, gdyż do gabinetu pukała pielęgniarka/sekretarka z pytaniem od innej pacjentki i pan doktor kazał zbyć pacjentkę tłumacząc, że jest natarczywa. Co prawda dostałam skierowanie na ogromną ilość badań, ale nigdy więcej nie pojawiłam się u doktora Szpakowskiego.
Badania ginekologicznego nie przeprowadził żadnego (nie jestem lekarzem i nie wiem, czy powinno mieć miejsce, czy nie - stwierdzam fakt).
Wizyta odbyła się w Enel Medzie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Prowadzenie ciąży

Do dr. Szpakowskiego przepisałam się w ósmym miesiącu ciąży. Bez wahania mogę go polecić innym kobietom. Nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych niepokojących objawów, zleca wszystkie niezbędne badania a do tego jest życzliwy i pełen pozytywnej energii :-) Humor Pan dr. ma specyficzny ale na pewno nikogo nie obraża i z nikogo się nie naśmiewa. Czasem jak każdy z nas może mieć gorszy dzień ale na jakość wizyty nie ma to wpływu...Drogie kobietki to gabinet ginekologiczny,nie ma co się nastawiać ,że będziecie w drzwiach witane kwiatami a fotel zwierzeń będzie usłany płatkami róż bo tak naprawdę liczy się doświadczenie i zaangażowanie lekarza a dr .Szpakowski je bez wątpienia ma. Moje wizyty odbywały się w ramach NFZ a nie odczułam różnicy ich jakości jak w przypadku innych lekarzy. Do ICZMP trafiłam po terminie 20.10 a córka przyszła na świat 23.10 .Mimo obaw po pierwszym porodzie poprzez cc udało się urodzić naturalnie. Dziękujemy za dobrą opiekę i Pozdrawiamy razem z Oliwią:-)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan doktor prowadził moją trzecią ciążę i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Już podczas pierwszej wizyty zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, które utrzymuje się do dziś. Zawsze życzliwy, rzeczowy i dokładny. Zlecał wszystkie potrzebne badania, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie, dokładnie analizował mój stan zdrowia, żeby mieć pewność, że maluch i mama czują się dobrze. Potrafi uspokoić zaniepokojoną pacjentkę, jak również dać reprymendę, jeśli pacjentka w ciąży na przykład za dużo pracuje. Szczery, zaangażowany i niezwykle sympatyczny człowiek. Widać, że jest ekspertem w swoim fachu, ale też lekarzem z powołania. Spotkałam się z opinią, że pan doktor jest cyniczny i niegrzeczny - absolutnie się z tym nie zgadzam. Po prostu ma świetne poczucie humoru :) Polecam z całego serca!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SALVE

Do doktora chodziłam prywatnie i regularnie przez ponad 2 lata. Gdy zaszlam w ciążę i wizyty odbywały się częściej,nawet co tydzień po ponad 2 miesiącach pojawiania sie w gabinecie nie wiedział kim jestem i musiałam przypominać za każdym razem co mnie sprowadza. Pan Doktor zleca bardzo dużo badań jednak nie pamięta na kolejnej wizycie jakie to były badania. Powtarza sie i powiela je,przy tym nie można zwrócić mu uwagi. Zgadzam sie z tym,że nie poświęca czasu pacjentce,niczego nie tłumaczy tylko daje zalecenia.
Nie patrzy na całokształt zdrowia tylko swere ginekologiczną. Gdy coś idzie nie po jego myśli,denerwuje się i jest niemiły.Spóźnia sie notorycznie na wizyty.Nie bierze pod uwagę zdania innych specjalistów. Nie neguje jego wiedzy ale nie polecam wizyt u Pana Doktora. Ja juz napewno nie skorzystam z jego usług.To jest pierwsza negatywna opinia jaką kiedykolwiek napisałam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu antykoncepcja

Nie polecam kobietom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ginekologiem. Doktor wydaje się niezwykle niecierpliwy, a po wyjściu z gabinetu czułam się jak idiotka. W momencie, gdy jest to moje pierwsze spotkanie z ginekologiem, oczekuję spokojnych wyjaśnień i cierpliwości.
Nie wątpię w profesjonalizm doktora, bo zlecił wszystkie potrzebne badania, jednak nie zrobił tego w zbyt uprzejmy sposób.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Byłam u Pana Dr już na 3 wizytach, w mojej ocenie poświęca dużo czasu pacjentce, jest zaangażowany i zorientowany w wynikach badań na bieżąco. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania , zleca wszystkie potrzebne badania , a te przeprowadzane w gabinecie na pewno nie oceniam negatywnie. W moim odczuciu także, Pan Dr potrafi nawiązać profesjonalna i pozytywna relacje, daje to komfortowa atmosferę podczas wizyty .


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SALVE

Mam mieszane uczucia. Pan doktor na pacjentkę nie przeznacza więcej niż 15 minut. Nie wydaje się być zbyt zainteresowany stanem psychicznym pacjentki, prowadziłam u niego ciążę na samym początku - prywatnie. Był niechętny do założenia karty ciąży (usłyszałam, że albo ma się zajmować papierkami albo moim zdrowiem). Otrzymałam leki na podtrzymanie bez wyjaśnień - co, po co, jakie mają działanie? Po założeniu karty prowadził ją bardzo niechlujnie i niestarannie. Czułam się niekomfortowo, również pozostawiona we łzach z powodu lęku i obaw, których z braku czasu nie miałam rozwianych. Z pewnością pan doktor robił co trzeba, natomiast współpraca i stan psychiczny po wizycie pozostawiał wiele do życzenia. Tak być nie musi. Warto szukać lekarza, z którym będzie nam po drodze.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Jestem bardzo negatywnie rozczarowana panem doktorem, moim jego podejście do pacjenta i jego problemów jest wysoce nieprofesjonalne.
Trafiłam do doktora dość przypadkowo. Chodziło o wykonanie badania zalecanego przez urologa, które może wykonać tylko ginekolog. W związku tym nie sugerowałam się opiniami na jego temat i zaufałam lekarzowi.
Pan doktor był bardzo negatywnie nastawiony do tego, aby wykonać badanie, nie wyjaśniając mi żadnej przyczyny. Przez całą wizytę kpił ze mnie, był ironiczny, złośliwy i wyniosły. Poprosiłam go o konsultację w sprawie problemu zdrowotnego, z którym męczę się od kilku miesięcy i do tej pory nie udało się jednoznacznie zdiagnozować przyczyny bólu. Lekarz przez kilkanaście minut wnikliwie przeglądał wyniki moich badań, ignorując wszystkie moje pytania, po czym stwierdził, że sama wiem lepiej co mi dolega. Nie dowiedziałam się niczego. Ostatecznie pobrał materiał do badania, o które poprosiłam, ale wykonał to tak boleśnie, że jeszcze następnego dnia czułam bardzo duży ból w tym miejscu.
Z gabinetu lekarza wyszłam ze łzami w oczach z powodu jego odcinek i niepotrzebnych komentarzy w moją stronę. Nie powiedziałam lekarzowi niczego, co mogłoby spowodować u niego taką reakcję. Od pierwszego zdania lekarz był bardzo nieuprzejmy. Może nie byłoby to wielkim problemem, gdyby pomógł mi rozwiązać mój problem, ale pan doktor nie wykazał się żadną wiedzą, ani nawet chęcią pomocy! Cały czas powtarzał, że sama wiem lepiej co mi dolega.
Nigdy więcej nie trafię do tego lekarza. Nigdy! Pierwszą i ostatnią wizytę u niego będę wspominać wręcz traumatycznie. Każdej pacjentce radzę, aby sprawdziła kilka razy czy nie może udać się do innego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • niepłodność
 • choroby ginekologiczne
 • zaburzenia miesiączkowania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • WAM w Łodzi

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania