dr n. med.

Artur Szpakowski

Ginekolog

29 opinii +dodaj

Umów wizytę 335 odwiedzin w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM w Łodzi Specjalista z zakresu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza Gynemed

  Do Pana doktora trafiłam po czterech nieudanych próbach donoszenia ciąży i to dzięki Panu doktorowi mamy synka. Pan doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem a ponad to specjalista w swoim zawodzie. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pana doktora, ponieważ potrafi pomoc nawet w bardzo trudnej sytuacji.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Dr Szpakowski prowadził moją ciążę w Enel Med. Polecam pacjentkom, które podobnie jak ja cenią sobie: profesjonalizm, delikatność podczas badań, indywidualne podejście do pacjenta, poczucie humoru i wysoką kulturę osobistą. Panie Doktorze dziękuję, bo na każdą wizytę szłam z uśmiechem i z uśmiechem wychodziłam:)
  pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Pan Dr Artur Szpakowski prowadzi moją ciąże i muszę przyznać, że jest na prawdę bardzo dobrym lekarzem. Do Pacjenta ma indywidualne podejście - np. wita i żegna Pacjenta w drzwiach, a ponadto co jest bardzo ważne daje wsparcie i podnosi na duchu. Do Pana Doktora trafiłam na początku mojej ciąży w ciężkim stanie nie tylko fizycznym, ale i psychicznym co było spowodowane bardzo silnymi wymiotami trwającymi od ponad dwóch tygodni całymi dniami. Pan Doktor nie zbagatelizował mojego problemu tak jak poprzednicy, którzy twierdzili, że takie są uroki ciąży. Dostałam od razu skierowanie do szpitala i wsparcie na duchu. Z gabinetu wyszłam podbudowana. Każda wizyta u Pana Doktora działa na mnie kojąco. Tym bardziej, że jest to moja pierwsza ciąża, gdzie pojawia się wiele pytań, wiele niewiadomych i obaw o moje Maleństwo. Pan Doktor zawsze z chęcią i cierpliwością odpowiada na zadawane przeze mnie pytania, służy dobrą radą i poczuciem humoru. Ze względu na to, że jestem chora na celiaklię, mam anemię w ciąży i niedoczynność tarczycy Pan Doktor zleca dodatkowe badania, kontroluje czy mój Maluszek rozwija się prawidłowo oraz kieruję do odpowiednich specjalistów (np. dietetyk, endrokrynolog). To dzięki Panu Doktorowi nie martwię się teraz czy moja ciąża przebiegnie prawidłowo, bo wiem, że mam fachową opiekę. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora, gdyż jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą pod każdym względem, ale i przyjacielem.

 • A
  Lokalizacja: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w ŁodziUsługa: Wizyta kontrolna, torbiel jajnika

  Do doktora zapisałam się po przeczytaniu pozytywnych opinii na tym portalu, ale nie mogę się z nimi zgodzić.
  Wizyta była wizytą kontrolną po wypisie ze szpitala w Sieradzu do którego trafiłam z bólem prawego jajnika, okazało się że to torbiel, powiedzieli mi że ten rodzaj może się sam wchłonąć, ale że muszę to kontrolować. Do doktora Szpakowskiego poszłam z plikiem wyników badań których jak sam przyznał nie umiał odczytać.... w ogóle był niemiły, zachowywał się niegrzecznie. Nie poszłam do niego prywatnie tylko na nfz,w gabinecie powiedział mi, że skoro przyszłam na nfz to nie zależało mi do kogo idę... nie skierował mnie na żadne badania, żadnego usg, nic, dostałam tylko skierowanie do szpitala, najlepiej żeby to zoperować. Jeszcze nigdy nie byłam tak potraktowana przez lekarza, wyszłam ze łzami w oczach. Na szczęście znalazłam innego ginekologa, który pierwsze co zrobił to badanie usg i okazało się że problem sam się rozwiązał i oba jajniki wyglądały książkowo. Cała sytuacja, w moim odczuciu przedstawia Pana Szpakowskiego w złym świetle i z pewnością nie będę go nikomu polecać, wręcz przeciwnie.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dr Artur Szpakowski prowadził moja ciążę. Borykalam sie z roznymi problemami, m.in. wysokim nadcisnieniem. Każda wizyta działała na mnie wrecz kojaco-czulam, ze pan dr nad wszystkim czuwa, odpowiadal na kazde pytanie i wiedzialam, ze razem dobrniemy do szczesliwego rozwiazania. Uważam, że to lekarz, który jest w stanie pomoc oraz sprostać oczekiwaniom i problemom nawet najbardziej wymagającej pacjentki-jest rzeczowy, dokładny, skupiony na pacjencie, a przy tym niezwykle ciepły, zabawny i sympatyczny. To lekarz od "L" do "Z" :) Jestem juz mama ślicznej córki, ale pacjentka pana doktora zostane jeszcze na pewno na bardzo długo!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie niepłodności

  Trafiłam do Pana doktora po poronieniu z teczką badań godną kobiety w średnim wieku. Dotychczas inni lekarze ignorowali moje wyniki i dolegliwości, a pan doktor spojrzał i od razu powiedział, że mogą to być problemy o podłożu immunologicznym. Zlecił badania, wdrożył leczenie i po pół roku udało się zajść w ciąże. Przeprowadził nas przez ciążę wysokiego ryzyka i mimo momentów krytycznych nasza upragniona córka jest dziś z nami. Tak więc Pan doktor jest skuteczny i pomaga spełniać marzenia! Poza tym jest konkretny i udziela szczegółowych informacji o przebiegu leczenia. Co prawda czasem potrafi upomnieć, jeśli ktoś nie stosuje się do zaleceń i bywa" zakręcony", co dla niektórych może być problematyczne, ale pewnie wynika to z dużej ilości pacjentek. Pan doktor jest również sympatycznym i otwartym człowiekiem, co dla mnie jest ważne zważywszy na materię jaką się zajmuje. Polecam wszystkim parom????

 • M

  Polecam !!!!! Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam .Pan doktor A.Szpakowski to ginekolog z powołania !!!!!!!!!Potrafi wzbudzić zaufanie od pierwszej chwili .Bardzo dobra i swobodna atmosfera w gabinecie , długi i dokładny wywiad podczas wizyt .Wszystko dokładnie wyjaśnia oraz odpowiada na każde nurtujące pytania.

 • K
  Lokalizacja: SALVE

  Do doktora A.Szpakowskiego trafiłam z bólem w podbrzuszu,który w mojej opini najbardziej dokuczał w okolicy lewego jajnika.Wcześniej z tym objawem zgłosiłam się do lekarza POZ,który zlecił mi ogólne badanie moczu ,gdyż oprócz ogólnego osłabienia i wspomnianego bólu, bardzo często korzystałam z toalety.Dostałam antybiotyk,parcie na pęcherz ustąpiło.Wynik okazał się w normie ku mojemu zaskoczeniu.Zaniepokojona tym,ze bol nie mija po kuracji ,postanowiłam udać się do ginekologa.Była to moja pierwsza wizyta u dr Szpakowskiego. Lekarz zbadał mnie i sprawdził brzuch.Zdiagnozował u mnie nadzerke i zapisał lekarstwa dla mnie i mojego partnera.Pan doktor nie pobrał cytologi argumenotując tym,ze przy obecnym stanie zapalnym taki wynik nie jest miarodajny.Miałam się zgłosić na kontrolę jak tylko skoncze brac przepisane lekarstwa.Na drugą wizytę zgłosiłam się z kilkudniowym opóźnieniem, z winy lekarza który nie poinformował ze będzie przebywał na urlopie.Gdyby to była tylko rutynowa kontrola,pewnie nie miałoby to znaczenia,ale objawy zlagodnialy tylko na czas przyjmowania lekow.Na drugiej wizycie nadal odczuwałam bol,kolejne badanie ginekologiczne bez cytologii(argument taki sam jak poprzednio-stan zapalny uniemożliwiający prawidłowe pobranie).Dostałam leki i wytyczne czym zajmiemy się z Panem doktorem,jeżeli tylko szybko wyleczymy stan zapalny.Dostałam karteczkę z wykresem.Punkt pierwszy,najważniejszy to pobrać w końcu cytologię,w dalszej kolejności usg.Dopiero wychodząc z gabinetu dotarło do mnie,ze na dwóch wizytach nie zostało wykonane żadne z podstawowych badań. Wydane pieniądze i miesiąc chodzenia z bólem, skłoniły mnie do zrobienia badań natychmiast na drugi dzień u pani ginekolog (na NFZ).Wynik USG opisywał dużą litą masę ok 7cm,w okolicy lewego jajnika.Kolejny lekarz.,Badania i skierowanie do Szpitala CZMP na oddział ginekolog i onkologicznej. D
  agnoza zlosliwy nowotwor jajnika z przezutami do sieci.Mam wielki żal do dr Szpakowskiego, że pomimo zgłaszanych dolegliwości nie zajął się mną odpowiednio i przyczynił do tego ze tak późno trafiłam do szpitala .Wszyscy którzy zetknęli się z chorobą nowotworową wiedzą jak ważny jest czas.Obydwie wizyty miały miejsce w lutym 2016r.Bardzo nie polecam.

 • A

  Pan Doktor Szpakowski to wyjątkowy człowiek i specjalista w każdym calu. Każda moja obawa czy wątpliwość podczas prowadzenia ciąży była szczegółowo omawiana i tłumaczona tak by rozwiać wszelkie nękające mnie tematy. Profesjonalny, rzeczowy i dokładny podczas każdej z wizyt zlecając i pilnując każdego badania, każdego wyniku tak że czułam się pewnie i bezpiecznie podczas ciąży. Zawsze miał czas i cierpliwość by wytłumaczyć wyniki badań i przygotować na kolejne etapy ciąży nieco przerażoną kobietę pierwszą ciążą w dojrzałym wieku. Zawsze uprzejmy z poczuciem humoru potrafił sprawić by wizyty były w miłej bezstresowej atmosferze. Obecnie jestem dumną mamą małej dziewczynki i jestem wdzięczna doktorowi za tak doskonałą opiekę bym mogła cieszyć się nią każdego dnia.

 • Trafiłam do doktora po przeczytaniu pozytywnych opinii i się nie zawiodłam. Doskonały specjalista, rzeczowy, zawsze uśmiechnięty, konkretny, dociekliwy. Lekarz z ludzkim podejściem, otwarty. Serdecznie polecam :).

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ MelissaMed - www.melissamed.pl
  Absolwent Wydziału Lekarskiego WAM w Łodzi
  Specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa
  Doktor nauk medycznych od 2000 roku
  Asystent i adiunkt Katedry Położnictwa i Ginekologii WAM
  Obecnie starszy asystent Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii
  Onkologicznej ICZMP w Łodzi

  DOROBEK NAUKOWY
  Autor lub współautor ok 60 prac piśmiennictwo zagraniczne i krajowe
  Nagroda I stopnia Rektora WAM za najlepszą rozprawę doktorską w roku
  akademickim 2000-2001 : "Analiza wybranych parametrów immunologicznych u kobiet z poronieniami nawykowymi poddanych immunoterapii"
  Promotor prof dr hab. med Andrzej Malinowski.
  Prowadził zajęcia ze studentami medycyny (anglojęzycznymi) Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

  ZAINTERESOWANIA ZAWODOWE
  -diagnostyka i leczenie zaburzeń rozrodu człowieka - alloimmunizacja
  -diagnostyka hormonalna i immunologiczne par partnerskich
  -diagnostyka czynnika męskiego i żeńskiego immunologia - genetyka
  -przygotowanie par do in vitro lub po niepowodzeniach ciąży
  -niepłodność (współpracuje z ośrodkami leczenia niepłodności Novum Wa-wa
  Gameta-Łódź)
  -poronienia
  -prowadzenie ciąży wysokiego ryzyka
  -leczenie operacyjne laparoskopowe i klasyczne - torbiele jajników
  -endometrioza, mięśniaki
  -histeroskopia - patologia endometrium, polipy
  -kolposkopia- patologia szyjki macicy

  HOBBY
  muzyka rockowa podróże

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • WAM w Łodzi