dr n. med.

Artur Salomon

Gastrolog, Internista

231 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice... więcej

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny Gabinet Gastroenterologiczny GASTROMED

  Ałunowa 21, Psie Pole
  51-180 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacja gastroenterologiczna
  Kolonoskopia
  Biopsje cieńkoigłowe pod kontrolą usg
  Usg doppler
  Kapsułka endoskopowa
  Gastroskopia
  Usg jamy brzusznej i tarczycy
  Zabiegi endoskopowe, usunięcie polipów
  Ph-metria, impedancaja ph

  więcej

 • Specjalistyczny Gabinet Gastroenterologiczny GASTROMED

  Al.Wolności 23 / 9
  67-200 Głogów, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Usługi

  Konsultacja gastroenterologiczna
  Kolonoskopia
  Biopsje cieńkoigłowe pod kontrolą usg
  Usg doppler
  Kapsułka endoskopowa
  Gastroskopia
  Usg jamy brzusznej i tarczycy
  Zabiegi endoskopowe, usunięcie polipów
  Ph-metria, impedancaja ph

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii, Akademii Medycznej we Wrocławiu. Podczas pracy w Klinice uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych. Równolegle rozpocząłem pracę naukową, której efektem była obrona rozprawy doktorskiej poświęconej zaburzeniom motoryki przewodu pokarmowego. Po uzyskaniu stopnia doktora nauk medycznych kontynuowałem kształcenie uzyskując tytuł specjalisty w zakresie gastroenterologii. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych oraz tłumaczem rozdziałów w podręcznikach i atlasach z zakresu gastroenterologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, przez wiele lat pełniłem funkcję sekretarza Oddziału Dolnośląskiego PTG. Systematyczne uczestniczę w konferencjach i sympozjach naukowych, krajowych i zagranicznych stale poszerzając swoją wiedzę, a także prezentując wyniki własnych prac. Ukończyłem szereg wysokospecjalistycznych szkoleń i kursów udoskonalających moje umiejętności diagnostyczne, w szczególności z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego, w tym również endoskopii zabiegowej oraz ultrasonografii. Staram się stale podnosić poziom świadczonych przeze mnie usług, nie tylko poprzez stałe pogłębianie wiedzy, ale również przez poszerzanie zakresu i podnoszenie jakości badań diagnostycznych. Obecnie oferuje swoim pacjentom szereg wysokospecjalistycznych badań oraz procedur zabiegowych, które wykonuję na sprzęcie endoskopowym i ultrasonograficznym najnowszej generacji. Moim celem jest stworzenie dla pacjentów możliwości szybkiej i nowoczesnej diagnostyki gastroenterologicznej, pozwalającej na wczesne wdrożenie odpowiedniej terapii, co stale inspiruje mnie do dalszych działań w tym zakresie.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Certyfikaty

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,szybka diagnoza i odpowiednie leczenie,sprawiły że mój komfort życia poprawił się,mogę normalnie funkcjonować.Odpowiednie leki i dieta sprawiły,że dzisiaj czuję się o wiele lepiej.Życzliwe podejście do pacjenta .Szczerze polecam:). Pozdrawiam :). Justyna Kamińska.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Bardzo mi pomógł, nie wiem co by ze mną dalej było gdybym nie trafiła do tego doktora.Postawił trafną diagnozę,dobrał odpowiednie leki. Fakt leki drogie, ale naprawdę skuteczne . W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc Pana Doktora. Polecam szczerze tego specjalistę . Sylwia S.

 • bardzo dobry

  U doktora leczę się ponad rok. Choroba zdiagnozowana trafnie, leki dobrane stosownie do schorzenia. Badanie gastroskopii super mimo ,że bez znieczulenia ( tak zdecydowałam) to bezbolesne. Po roku badanie kontrolne wykazało znaczną poprawę. Jako stała pacjentka zawsze mogłam liczyć na pomoc doktora w sytuacjach kryzysowych. Jeżeli nie mógł odebrać telefonu zawsze oddzwaniał. Dziękuję i pozdrawiam. UL

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to bardzo dobry lekarz. Po krótkim wywiadzie od razu przepisał mi odpowiednie leki i dzięki temu czuję się znacznie lepiej. Leczę się u Pana Doktora już od 4 lat i do tej pory jestem zadowolona.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentem dr Salomona od ponad roku. Rzeczowy i profesjonalny. Z dbałością odpowiada na wszystkie pytania. Ale przede wszystkim dzięki leczeniu u niego zauważam olbrzymią poprawę stanu zdrowia. Trafiłem do niego z polecenia i szczerze polecam innym.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi. Pomógł mi bardzo stawiając właściwą diagnozę i uwalniając mnie od bólu. Doktor A.Salomon słucha pacjenta i potrafi mu zwięźle i zrozumiale przedstawić informację o jego stanie zdrowia! Po badaniach USG oraz gastroskopii, wykonanych dokładnie, bardzo dobrym sprzętem stawia trafną diagnozę. Zawsze dostaję rozpisane dawkowanie leków , które może nie są najtańsze ale naprawdę są skuteczne. Podczas wizyty obszernie odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Bardzo pozytywne wrażenie-pełen profesjonalizm a przy tym miła atmosfera. Polecam wszystkim pacjentom wizytę u pana doktora!

 • bardzo dobry

  Dlugo meczylam sie z wzjg, zaden lekarz nie mogl mi tego trafnie zdiagnozowac, dr.Salomon wiedzial od czego zaczac, jakie leki dac aby jelita utrzymaly sie w remisji, kolonoskopia i gastroskopia wykonana profesjonalnym sprzetem, wyniki z badan od razu po. Ogolnie jestem zadowolona z leczenia i z lekarza, polecam jak najbardziej.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana Doktora od dwóch lat. Trafna diagnoza, odpowiednie leczenie i wszystkie potrzebne badania. Mój stan zdrowia systematycznie się poprawił i na dzień dzisiejszy cieszę się bardzo dobrym samopoczuciem. Polecam wszystkim !

 • bardzo dobry

  Dr Salomon dobiera bardzo dobrze dawki leków, odpowiednio do stanu zdrowia. Posiada ogromną wiedzę, nie męczy niepotrzebnymi badaniami. Po prostu leczy :)

 • bardzo dobry

  Lekarz pierwsza klasa! Bardzo sumienny, z pełnym zaangażowaniem podchodzący do moich problemów. Braku fachowości i doświadczenia na pewno nie można mu zarzucić. Polecam z czystym sumieniem.