dr n. med.

Artur Salomon

Gastrolog, Internista

231 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice... więcej

Adresy i cenniki

 • Specjalistyczny Gabinet Gastroenterologiczny GASTROMED

  Ałunowa 21, Psie Pole
  51-180 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacja gastroenterologiczna
  Kolonoskopia
  Biopsje cieńkoigłowe pod kontrolą usg
  Usg doppler
  Kapsułka endoskopowa
  Gastroskopia
  Usg jamy brzusznej i tarczycy
  Zabiegi endoskopowe, usunięcie polipów
  Ph-metria, impedancaja ph

  więcej

 • Specjalistyczny Gabinet Gastroenterologiczny GASTROMED

  Al.Wolności 23 / 9
  67-200 Głogów, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Usługi

  Konsultacja gastroenterologiczna
  Kolonoskopia
  Biopsje cieńkoigłowe pod kontrolą usg
  Usg doppler
  Kapsułka endoskopowa
  Gastroskopia
  Usg jamy brzusznej i tarczycy
  Zabiegi endoskopowe, usunięcie polipów
  Ph-metria, impedancaja ph

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem z 30 letnim doświadczeniem klinicznym, absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po zakończeniu studiów podjąłem pracę w Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Hepatologii, Akademii Medycznej we Wrocławiu. Podczas pracy w Klinice uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych. Równolegle rozpocząłem pracę naukową, której efektem była obrona rozprawy doktorskiej poświęconej zaburzeniom motoryki przewodu pokarmowego. Po uzyskaniu stopnia doktora nauk medycznych kontynuowałem kształcenie uzyskując tytuł specjalisty w zakresie gastroenterologii. Jestem autorem i współautorem publikacji naukowych oraz tłumaczem rozdziałów w podręcznikach i atlasach z zakresu gastroenterologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, przez wiele lat pełniłem funkcję sekretarza Oddziału Dolnośląskiego PTG. Systematyczne uczestniczę w konferencjach i sympozjach naukowych, krajowych i zagranicznych stale poszerzając swoją wiedzę, a także prezentując wyniki własnych prac. Ukończyłem szereg wysokospecjalistycznych szkoleń i kursów udoskonalających moje umiejętności diagnostyczne, w szczególności z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego, w tym również endoskopii zabiegowej oraz ultrasonografii. Staram się stale podnosić poziom świadczonych przeze mnie usług, nie tylko poprzez stałe pogłębianie wiedzy, ale również przez poszerzanie zakresu i podnoszenie jakości badań diagnostycznych. Obecnie oferuje swoim pacjentom szereg wysokospecjalistycznych badań oraz procedur zabiegowych, które wykonuję na sprzęcie endoskopowym i ultrasonograficznym najnowszej generacji. Moim celem jest stworzenie dla pacjentów możliwości szybkiej i nowoczesnej diagnostyki gastroenterologicznej, pozwalającej na wczesne wdrożenie odpowiedniej terapii, co stale inspiruje mnie do dalszych działań w tym zakresie.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Certyfikaty

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,szybka diagnoza i odpowiednie leczenie,sprawiły że mój komfort życia poprawił się,mogę normalnie funkcjonować.Odpowiednie leki i dieta sprawiły,że dzisiaj czuję się o wiele lepiej.Życzliwe podejście do pacjenta .Szczerze polecam:). Pozdrawiam :). Justyna Kamińska.

 • bardzo dobry

  Do doktora trafiłem po kilku miesiącach bezskutecznego diagnozowania się u wielu uznanych specjalistów gastroenterologii/chorób wewnętrznych/hepatologii (w tym także tych z tytułem profesorskim). Dopiero on potrafił trafnie wykryć moją dolegliwość (najpierw badania potem diagnoza) i od ponad roku leczę się tylko u niego ze znaczną poprawą. Doktor patrzy holistycznie na wszelkie symptomy płynące z organizmu i interesuje go ogólna kondycja pacjenta, co szczególnie sobie cenię.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentem doktora od prawie dwóch lat i szczerze polecam. Pan doktor to specjalista w swoim fachu. Ma świetne podejście do pacjenta, odpowiada na każde pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Do tego potrafi skutecznie dobrać leki. I to co najważniejsze, gastroskopia, która wcześniej była dla mnie koszmarem, u pana doktora przebiega szybko, sprawnie i bezboleśnie. Zdecydowanie polecam!!! Pozdrawiam Wojciech F.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Po kilku latach dowiedziałem się w końcu co mi dolega. Jako zalety mogę wymienić : traktowanie pacjenta, leczenie, sprzęt oraz jakość przeprowadzanych zabiegów.

 • bardzo dobry

  Na sam początek chciałbym podziękować Panu Doktorowi za dobre samopoczucie. W moim przypadku miałem poważny problem ponieważ żaden lekarz nie mógł zdjagnozować co mi naprawdę jest. U Doktora Salomona diagnoza była szybka a kroki które podiął lekarz szły w dobrą stronę, od razu poczułem się lepiej. Sprzęt który używa Doktor i sposób w jaki go używa to czysty PROFESJONALIZM !!! Zapewniam badanie gastroskopi jak i kolonoskopi jest praktycznie bezbolesne. Leki drogie ale moja żona która pracuje w aptece powiedziała że nie ma lepszego zestawu leków, a te naprawdę mi pomogły. Serdecznie polecam tego lekarza jako specjalistę i dobrego człowieka. Pozdrawiam Maciej Pachota

 • bardzo dobry

  Moje wizyty u doktora Salomona zaczęły się podczas wakacji w 2012 roku. Lekarza poleciła znajoma mojej mamy. Cierpiałem na silne bóle jamy brzusznej. Po badaniach USG oraz gastroskopii, wykonanych dokładnie, bardzo dobrym sprzętem, okazało się, że cierpię na zapalenie błony śluzowej żołądka z nadżerkami, dodatkowo mając kamicę pęcherzyka żółciowego. Po dwóch latach zostałem wyleczony z obu schorzeń. Kamienie udało się rozpuścić, natomiast żołądek wyleczyć. Leki były dobierane trafnie, nigdy nie czułem się po nich źle. Dr Salomon udziela wyczerpujących informacji, nigdy nie bagatelizował różnych pytań. Nie trzeba, więc się wahać w razie jakichś wątpliwości. Wizyty przebiegają w miłej, kulturalnej atmosferze, lekarz poświęca taką ilość czasu pacjentowi, jakiej potrzebuje. Co ważne, informuje także o tym, aby stosować odpowiednią dietę, której trzeba przestrzegać w okresie leczenia, dając rózne wskazówki. Komfort badań jest wysoki, zwłaszcza nieprzyjemnego zabiegu gastroskopii, gdzie podczas zabiegu człowiek dostaje także słowa wsparcia w miłym tonie. Doktor jest dostępny i nie miałem problemów z umówieniem się na niespodziewaną wizytę. Dziękuję i polecam każdemu, aby w razie problemów nie wahał się umówić na wizytę. Bardzo dobry specjalista. Serdecznie pozdrawiam Mateusz Suszko.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, sumienny, konkretny przede wszystkim dba o dobro pacjenta. Leczę się u Pana Doktora już dwa lata i jestem bardzo zadowolony z efektów. Doktor dba o miłą atmosferę w gabinecie i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Polecam wszystkim szukającym fachowej pomocy pacjentom.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką dr Salomona od kilku lat. Od wielu lat mam poważne problemy ze zdrowiem dlatego też miałam kontakt z wieloma lekarzami, dużo przeszłam i mam porównanie jakie jest podejście do pacjentów. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecam i będę polecała Pana Doktora Salomona. Jest lekarzem z powołania z ogromną wiedzą i wielkim doświadczeniem. Konkretny, rzetelny, bardzo dobrze zorganizowany, profesjonalista. O wysokiej kulturze osobistej z bardzo dobrym i ciepłym podejściem do pacjenta, cierpliwy, miły, spokojny, uśmiechnięty. Zawsze wysłucha co mam do powiedzenia. Po kilku pytaniach już wie jak poprowadzić pacjenta i to świadczy o tym, że jest wybitnym lekarzem. Leczenie przepisane przez Doktora jest skuteczne, dolegliwości ustępują. Dodatkowe badania(tj.: kolonoskopia, gastroskopia…) zaleca wyłącznie wtedy gdy jest taka konieczność!!!! Zawsze gdy nieoczekiwanie pojawił się straszny ból mogłam liczyć na wizytę najszybciej jak to możliwe (nawet w ten sam dzień). Podczas pobytu w szpitali zwróciłam się do dr Salomona o pomoc i ją dostałam! Zadbał o moje zdrowie i komfort psychiczny(tak ważny w leczeniu dolegliwości jelitowych) zrobił więcej niż mogłam się spodziewać. Pan Doktor jest bardzo zaangażowany w leczeniu pacjenta, poświęca się całkowicie. Nigdy nie zawodzi!!!! Badania przeprowadza z wielką precyzją. Panie Doktorze dziękuję za indywidualne podejście, zrozumienie mojej sytuacji ( zawsze mogę liczyć na rozwiązanie w leczeniu, które jest dostępne w mojej sytuacji). W pełni ufam Panu i wiem, że jestem w dobrych rękach. Pozdrawiam Małgorzata K.-N.

 • bardzo dobry

  Od ponad 20 lat cierpię z powodu nawracających bólów brzucha i biegunek. Przez ten okres przeszedłem wiele różnych badań i odwiedziłem wielu różnych lekarzy, ale najczęściej ostatecznie słyszałem, że "tego się nie leczy i trzeba nauczyć się z tym żyć". Dopiero wizyta u dr Salomona przyniosła przełom w moim leczeniu i nadzieję, że jednak nie trzeba z tym żyć. Leczenie dopiero się zaczyna, ale sam fakt odkrycia w końcu jaka choroba rujnuje moje życie napawa optymizmem. Szczerze polecam wizytę u doktora, zwłaszcza tym, którzy walczą ze swoimi przypadłościami od dawna (jak ja) i często już porzucili nadzieję na wyleczenie.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm i dokładność. Na pierwszej wizycie dostałem skierowanie na wszystkie niezbędne badania celem dokonania trafnej diagnozy. Doktor dysponuje doskonałym sprzętem do gastroskopii, kolonoskopii oraz cyfrowego USG i większość niezbędnych do diagnozy badań można wykonać na miejscu w gabinecie. Kolonoskopię można wykonać w znieczuleniu miejscowym i dzięki temu jest bezbolesna. Doktorowi w badaniach doskonale asystuje syn, dzięki są one mniej stresujące. Wizyty są konkretne i rzeczowe, a przy tym w życzliwej atmosferze. W konsekwencji wiem, że wreszcie trafiłem do właściwego lekarza i mam nadzieję na trwały powrót do zdrowia. Wszystkim z problemami gastrycznymi polecam wizytę u tego specjalisty.

Zobacz podobnych specjalistów: Maria Łasek-Radomska - gastrolog