Dr n. med.

Artur Rogowski

Ginekolog

20 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Od wielu lat zmagałam się z moim problemem- ilu lekarzy, tyle diagnoz. Każde USG mówiło, wg. nich, co innego, a mi próbowano przez długi okres czasu sugerować, że udaję i przesadzam. W końcu przypadkiem trafiłam do dr Rogowskiego, który jako 1 podszedł do wszystkiego profesjonalnie i z empatią. Dokładny, empatyczny, kompetentny. Podejście do pacjentki 10/10. Lekarz z powołania.
  Polecam każdemu.

 • Ginekolodzy w pobliżu miejscowości Warszawa

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Centrum Medyczne Enel-Med

  Gilarska 86 c, Targówek, 03-589 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Od wielu lat zmagałam się z moim problemem- ilu lekarzy, tyle diagnoz. Każde USG mówiło, wg. nich, co innego, a mi próbowano przez długi okres czasu sugerować, że udaję i przesadzam. W końcu przypadkiem trafiłam do dr Rogowskiego, który jako 1 podszedł do wszystkiego profesjonalnie i z empatią. Dokładny, empatyczny, kompetentny. Podejście do pacjentki 10/10. Lekarz z powołania.
   Polecam każdemu.

  • D

   Cudowny lekarz,profesjonalny,udzielający wyczerpujących informacji,delikatny w badaniu,zleca bez problemu potrzebne badania,skupia w pełni uwagę na pacjentce poświęcając jej tak dużo czasu jak tylko potrzeba. Serdecznie polecam.

  • H

   Lekarz z powołania, ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Uprzejmy, dokładny. Polecam szczerze. Sam zabiega o wykonanie badań , do tej pory byłam u dwóch ginekologów i żaden z nich nie zrobil żadnych badań, co bardzo zdziwiło Doktora , wykonanł cytologiie oraz usg-wytlumaczyl mi wiele... Polecam bardzo... oby było wiecej takich lekarzy!

  • P

   Świetny specjalista i lekarz co się zowie. Dociekliwy, skrupulatny i ludzki - co
   na tle nadętych bufonów w białych kitlach ( z którymi na ogół mamy do czynienia ) czyni zeń prawdziwy wyjątek. Analizując wszystkie swoje dotychczasowe epizody z cyklu "Przychodzi baba do lekarza" mam pewność, że tym razem jestem pod dobrą opieką i mogę liczyć na skuteczną pomoc.
   Z pobudek czysto egoistycznych ( kolejki, terminy i takie tam... ) - nie polecam ! ;)

  • Doktor Rogowski jest lekarzem nietuzinkowym. Obdarzony empatią, delikatny przy badaniu. Jeśli nie jest czegoś pewien zleca szereg badań. Po pierwszej wizycie odebrał ode mnie telefon po godzinach pracy, poświęcił swój wolny czas żeby chwilę porozmawiać ze mną na temat wyników badań, po czym zaproponował, że przyjdzie do gabinetu wcześniej (nie mogłam umówić się standardowo na wizytę z powodu braku wolnych miejsc) żebyśmy mogli je omówić na spokojnie i żeby mógł je zobaczyć. Doktor słowa dotrzymał, zjawił się przed czasem. Jeden z nielicznych lekarzy tej specjalizacji, który zrobił na mnie tak dobre wrażenie. Z pewnością wrócę do dr Rogowskiego przy prowadzeniu ciąży. W 100% polecam.

  • Polecam! Bardzo profesjonalny lekarz. Odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania, badanie przeprowadza delikatnie oraz chętnie wypisuje skierowania.Podczas badania informuje pacjentkę co w danym momencie wykonuje oraz tłumaczy co, jak i dlaczego.

  • Jak na pierwszą wizytę to stwierdzam, że Pan doktor jest bardzo dobrym profesjonalnym i przyjemny lekarzem. Do tego jest dokładny i skrupulatny. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam tego lekarza!!!!!!!! Przede mną kolejne wizyty, mam nadzieję że również przebiegną jak ta pierwsza.

  • Ilekroć udało mi się dostać do Pana doktora, tylekroć wychodziłam dogłębnie poinformowana o moim stanie zdrowia, ewentualnym leczeniu, z kompletem badań do wykonania. Lekarz ten posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Szkoda, że standardowo nie prowadzi ciąż. Zakres jego wiedzy jest dla mnie zdumiewający w porównaniu z lekarzami których dotychczas miałam okazję spotkać na mojej drodze. Nie zastanawiajcie się dziewczyny, tylko wybierzcie tego lekarza. Naprawdę warto.

  • U dr Rogowskiego byłam raz w związku z niepokojącymi dolegliwościami w trakcie ciąży (brak terminów u lekarza prowadzącego). Mimo początkowych obaw (preferuję panie doktor) opuściłam gabinet z poczuciem, że lekarz zrobił wszystko żeby mi pomóc. Najpierw zadał szereg szczegółowych pytań dotyczących przebiegu ciąży, zleconych wcześniej badań, przeanalizował ich wyniki itp. Następnie wypisał skierowania na dodatkowe, potrzebne jego zdaniem badania i przeprowadził badanie ginekologiczne. Jednocześnie wyjaśnił czym mogą być spowodowane moje dolegliwości i uspokoił, że mogą mieć one inne podłoże niż zagrożenie ciąży. Doktor jest jednym z najbardziej troskliwych lekarzy ginekologów u których byłam i z czystym sumieniem mogę polecić go innym pacjentkom!

  • bardzo dobry lekarz, sam zleca wszystkie badania, nie bagatelizuje żadnych objawów, o wszystkim dokładnie informuje pacjentkę, uprzejmy, a do tego przystojny :-) polecam.