Dr n. med.

Artur Rogowski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: CM Vita-Medica Sp z o.o.Usługa: plastyka tylnej ściany pochwy

  Cudowny lekarz empatyczny współczujący cieszę się że trafiłam do niego z problemem który inni bagatelizowali. Na pewno wrócę do Pana doktora mimo iż mam do jego gabinetu 150km pozdrawiam i polecam jeszcze raz dziękuję.

 • Usługi

  Centrum Medyczne Enel-Med

  Gilarska 86 c, Targówek, 03-589 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: CM Vita-Medica Sp z o.o.

   Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami zdecydowałam się na wizytę u Pana Doktora. W aspekcie profesjonalizmu nie mam nic do zarzucenia - dostałam odpowiedź na moje pytania, badanie przebiegło niemal bezboleśnie. Jednak zupełnie rozczarowało mnie podejście do pacjenta. Na wejściu dostałam reprymendę, za to, że nie potrafię pokazać dokładnie miejsca bólu, oraz, że nie znam przebiegu wizyty lekarskiej skoro "wyskakuję" z wynikami USG przed zebraniem wywiadu. Nie twierdzę, że Pan Doktor nie miał racji, ale mógł zasygnalizować to w inny sposób. Być może trafiłam na gorszy dzień, ale zabrakło mi zwykłej ludzkiej empatii i chwili rozmowy. Zostałam potraktowana trochę taśmowo, nie poczułam się wysłuchana. Nie chcę dawać oceny negatywnej, jednak nie czuję się usatysfakcjonowana wizytą i raczej już do doktora Rogowskiego nie wrócę.

  • B
   Lokalizacja: CM Vita-Medica Sp z o.o.Usługa: plastyka tylnej ściany pochwy

   Cudowny lekarz empatyczny współczujący cieszę się że trafiłam do niego z problemem który inni bagatelizowali. Na pewno wrócę do Pana doktora mimo iż mam do jego gabinetu 150km pozdrawiam i polecam jeszcze raz dziękuję.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: zakażenie wirusem hpv, prowadzenie ciąży, wszelkie wizyty kontrolne

   Najlepszy ginekolog jakiego kiedykolwiek spotkałam. Dokładny, skrupulatny, woli zlecić za dużo badań niż za mało. Chodzę od kilu lat do doktora i zawsze mam pewność jak coś się dzieje, że jestem w dobrych rękach. Pobierał mi wycinki z szyjki, prowadził moją ciążę. Zawsze wszystko szczegółowo wytłumaczy. Dzięki doktorowi dowiedziałam się również o możliwości leczenia rehabilitacją wysiłkowego nietrzymania moczu, o czym mówi bardzo niewielu ginekologów. Do doktora będę chodzić chyba do końca życia :)

  • K

   Od wielu lat zmagałam się z moim problemem- ilu lekarzy, tyle diagnoz. Każde USG mówiło, wg. nich, co innego, a mi próbowano przez długi okres czasu sugerować, że udaję i przesadzam. W końcu przypadkiem trafiłam do dr Rogowskiego, który jako 1 podszedł do wszystkiego profesjonalnie i z empatią. Dokładny, empatyczny, kompetentny. Podejście do pacjentki 10/10. Lekarz z powołania.
   Polecam każdemu.

  • D

   Cudowny lekarz,profesjonalny,udzielający wyczerpujących informacji,delikatny w badaniu,zleca bez problemu potrzebne badania,skupia w pełni uwagę na pacjentce poświęcając jej tak dużo czasu jak tylko potrzeba. Serdecznie polecam.

  • H

   Lekarz z powołania, ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Uprzejmy, dokładny. Polecam szczerze. Sam zabiega o wykonanie badań , do tej pory byłam u dwóch ginekologów i żaden z nich nie zrobil żadnych badań, co bardzo zdziwiło Doktora , wykonanł cytologiie oraz usg-wytlumaczyl mi wiele... Polecam bardzo... oby było wiecej takich lekarzy!

  • P

   Świetny specjalista i lekarz co się zowie. Dociekliwy, skrupulatny i ludzki - co
   na tle nadętych bufonów w białych kitlach ( z którymi na ogół mamy do czynienia ) czyni zeń prawdziwy wyjątek. Analizując wszystkie swoje dotychczasowe epizody z cyklu "Przychodzi baba do lekarza" mam pewność, że tym razem jestem pod dobrą opieką i mogę liczyć na skuteczną pomoc.
   Z pobudek czysto egoistycznych ( kolejki, terminy i takie tam... ) - nie polecam ! ;)

  • K

   Doktor Rogowski jest lekarzem nietuzinkowym. Obdarzony empatią, delikatny przy badaniu. Jeśli nie jest czegoś pewien zleca szereg badań. Po pierwszej wizycie odebrał ode mnie telefon po godzinach pracy, poświęcił swój wolny czas żeby chwilę porozmawiać ze mną na temat wyników badań, po czym zaproponował, że przyjdzie do gabinetu wcześniej (nie mogłam umówić się standardowo na wizytę z powodu braku wolnych miejsc) żebyśmy mogli je omówić na spokojnie i żeby mógł je zobaczyć. Doktor słowa dotrzymał, zjawił się przed czasem. Jeden z nielicznych lekarzy tej specjalizacji, który zrobił na mnie tak dobre wrażenie. Z pewnością wrócę do dr Rogowskiego przy prowadzeniu ciąży. W 100% polecam.

  • L

   Polecam! Bardzo profesjonalny lekarz. Odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania, badanie przeprowadza delikatnie oraz chętnie wypisuje skierowania.Podczas badania informuje pacjentkę co w danym momencie wykonuje oraz tłumaczy co, jak i dlaczego.

  • P

   Jak na pierwszą wizytę to stwierdzam, że Pan doktor jest bardzo dobrym profesjonalnym i przyjemny lekarzem. Do tego jest dokładny i skrupulatny. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam tego lekarza!!!!!!!! Przede mną kolejne wizyty, mam nadzieję że również przebiegną jak ta pierwsza.