lek.

Artur Pepłoński

Ortopeda

13 opinii +dodaj

Umów wizytę 198 odwiedzin w ciągu 30 dni

Artur Pepłoński – lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. studiował w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w latach 1993-1999. w 2001 roku rozpoczął specjalizację… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Artur Pepłoński – lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  studiował w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w latach 1993-1999.
  w 2001 roku rozpoczął specjalizację w dziedzinie ortopedia i traumatologia narządu ruchu, ukończoną egzaminem państwowym w roku 2009.
  od początku specjalizacji związany z Kliniką Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, od 2008r. etatowy pracownik Kliniki Ortopedii WIM
  uczestnik licznych kursów i szkoleń krajowych i zagranicznych


  Wybrane zainteresowania zawodowe i wykonywane zabiegi :
  pierwotna i rewizyjna protezoplastyka stawu biodrowego i kolanowego
  diagnostyka i leczenie operacyjne zmian patologicznych w obrębie narządu ruchu
  leczenie operacyjne i zachowawcze złamań oraz innych uszkodzeń narządu ruchu
  zabiegi korekcyjne w obrębie stopy

  Przyjmuje dorosłych i dzieci (w tym wykonuje usg stawów biodrowych u niemowląt)

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Cudowny człowiek pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta, a przy tym świetny specjalista. Trafiliśmy do niego dosłownie fuksem, nie mniej jednak jesteśmy szczęśliwi, że właśnie on był naszym lekarzem. To lekarz z powołania

 • Świetny specjalista. Jako jedyny z ortopedów u których byłam zbadał mnie, skierował na badania diagnostyczne i w efekcie na logicznie! zaplanowaną rehabilitację. Rzeczowy i konkretny. Rzetelnie wytłumaczył jakie są możliwości leczenia, jakie przynoszą skutki i czego pacjent może oczekiwać. Co jest zalecane, a co szkodliwe. Pełen profesjonalizm.

 • R

  Bardzo miły i sympatyczny człowiek. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo pomocny,równierz po wyjściu ze szpitala. Gorąco polecam tego lekarza.

 • A

  Do Pana Artura trafiłam po kilku wizytach u innych "specjalistów" " był to jedyny wyrozumiały człowiek który postawił odpowiednia diagnozę. Prowadzi mnie od prawie półtora roku. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu.
  Agnieszka

 • K

  Bardzo profesjonalny, uprzejmy, posiadający wszechstronną wiedzę lekarz. Każdy problem bardzo dokładnie analizuje, a postawioną diagnozę dokładnie tłumaczy. Do doktora uczęszczam od paru lat i nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością z jego strony. W mojej opinii jest to lekarz godny polecenia.

 • S

  Nie mogę ocenić wysoko lekarza, który jest antypatyczny i wykazuje zero empatii. Bycie lekarzem to praca z pacjentami czyli z ludźmi. I jeśli ktoś tego nie lubi to może powinien poświecić się pracy naukowej, zamiast się męczyć z pacjentami ?
  A ja wymagam od lekarza poza kompetencjami również kultury i minimum empatii.
  Nie polecam, szkoda nerwów. W Lux-medzie są inni ortopedzi, na szczęście :-)

 • C

  Wrażenia mojej Mamy z wizyty u tego lekarza są fatalne. Pan doktor jest antypatyczny, nieprzyjemny i ma zero empatii. Nawet złe wiadomości trzeba umieć przekazać, szczególnie osobie starszej i schorowanej. Pognębianie jej z pewnością w niczym nie pomoże. Wizyta u tego pana to czas stracony i to w wyjątkowo nieprzyjemnej atmosferze. Radzę omijać szerokim łukiem, lepiej zaczekać dłużej i dostać termin u lepszego specjalisty.

 • A

  Nie polecam tego Pana! Zachowuje się tak, jakby pacjent w gabinecie tylko mu przeszkadzał. Nie odpowiada na pytania, jest niemiły. Zgłosiłam się do niego z bardzo silnym bólem rwy kulszowej, który nie pozwalał mi nawet usiąść, ale ważniejsze od badania było wypełnianie dokumentacji. Na sugestie, że może by tak najpierw zbadać, ulżyć jakoś w bólu, a potem wrócić do papierów - lekarz oburzył się śmiertelnie i kazał mi wychodzić z gabinetu. Uznał, że nie pozwalam mu pracować i stawiam żądania !! Gratuluje, jeżeli ktoś z Państwa miał z nim dobre doświadczenia. Ja radze wybrać innego lekarza.

 • R

  Nie wiem skąd negatywne komentarze dla tego lekarza, może akurat ktoś trafił na Pana dr po 24h pracy i dlatego wydawał się niesympatyczny albo mało wylewny, ale to też człowiek, po tylu godzinach pracy pewnie mało kto chodzi z przyklejonym uśmiechem.
  Ja trafiłam do dr Pepłońskiego z zerwanym ACL i zdecydowanie polecam!!! Świetny fachowiec i fantastyczny człowiek! Uśmiechnięty, konkretny, rzeczowy, POLECAM!!:)

 • A

  Właśnie mnie operował i jestem pełna zachwytu. Nie dość, że tłumaczył co będzie robił to także wskazywał możliwe kierunki dalszego leczenia. Wyszedł na przeciw moim prośbom związanym z wypisem ze szpitala, sam zadbał abym otrzymała potrzebne dokumenty, wręcz mi je przyniósł na salę. Był miły, konkretny rzeczowy. Mam bardzo pozytywne odczucia i wielkie wyrazy uznania. Dziękuję Doktorze.