dr n. med.

Artur Krawczyk

Ortopeda

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 311 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie chirurgiczne zdobył w Katedrze i Klinice Ortopedii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie od 10 lat pełni funkcję Zastępcy Kierownika Kliniki. Jego głównymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Do doktora trafiliśmy szukając pomocy dla kolan naszej córki.Jesteśmy na początku dłuższej drogi leczenia, ale dzięki tej wizycie, wspomniany początek okazał się strzałem w dziesiątkę.Pan doktor dokonał bardzo wnikliwej analizy przypadku,która przełożyła się na konkretne wskazania i sugestie.Otrzymaliśmy odpowiedź na wszystkie pytania i dokładne omówienie przypadku. Na ten moment jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, ukierunkowani na dalsze leczenie, które wierzymy,przyniesie oczekiwane efekty.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor wysłuchał mnie uważnie, przebadał dokładnie, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Sympatyczny, z miłym podejściem do pacjenta,

 • W

  Wspaniały , kompetentny lekarz, oddany, życzliwy, służący pacjentom swoim czasem i radą. Doskonały fachowiec! Podejmuje się trudnych, beznadziejnych operacji. Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Doktorowi,że podjął się zadania ratowania mojej nogi przez wszczepienie endoprotezy, w sytuacji, gdy inni lekarze byli bardzo sceptyczni.Bardzo współczułem Doktorowi gdy zobaczyłem go po mojej, 6- godzinnej operacji. Naprawdę dał z siebie wszystko! Doktorze, to dzięki Panu mogę nadal trenować młodzież i cieszyć się sprawnością! Wdzięczny pacjent Ludwik Denderys.

 • Wybitny specjalista w dziedzinie ortopedii. Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu i w tym roku miałam przyjemność być dwukrotnie operowaną, osobiście przez dr Krawczyka. W styczniu była to endoproteza kolana, a w ostatnich dniach października osteotomia drugiego kolana. Kolano po wstawieniu endoprotezy jest całkowicie sprawne i nie odczuwam żadnego bólu, jestem bardzo zadowolona. W tej chwili dochodzę do siebie, po kolejnej operacji. Jestem wdzięczna, że dzięki Panu Doktorowi, mogłam uniknąć endoprotezy w drugim kolanie, ponieważ było ono w lepszym stanie i sam Doktor zaproponował mi inny zabieg. Szwy ładnie się zagoiły , a blizny nie rzucają się w oczy. Bardzo sympatyczny, życzliwy człowiek, a przede wszystkim profesjonalny i kompetentny. Cieszę się, że trafiłam do dr Krawczyka i polecam każdemu. Wdzięczna pacjentka.

 • Fantastyczny specjalista a do tego bardzo sympatyczny i komunikatywny człowiek. Trafiłem do niego z nietypowym urazem, kwalifikującym się do operacji. Wcześniej "przerobiłem" dwóch innych wrocławskich ortopedów, na których szkoda mi słów...
  Dr Krawczyk podszedł indywidualnie do mojego przypadku, widać było zaangażowanie i zrozumienie tego, że chcę wrócić do sportu (inni lekarze traktowali to jako fanaberię). Jest bardzo komunikatywny, wszystko dokładnie tłumaczy, na każdym etapie. Podczas pobytu w szpitalu zarówno przed jak i po operacji interesuje się losem pacjenta, jest bardzo serdeczny, lubi pożartować. Miałem bardzo dużo szczęścia, że poprzez przychodnię Golden Care trafiłem akurat do niego.

 • B

  Wspanialy lekarz i czlowiek ,mialam przyjemnosc byc operowana przez Pana Doktora mialam wymiane calkowita stawu biodrowego.Bardzo dziekuje Panie Doktorze za swietnie przeprowadzona operacje

 • A

  Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dobrze zdiagnozował mi ganglion na stopie i "wyciągnął go" za pomocą zabiegu. Przyjął mnie mimo, że zapomniałem leku jaki miałem kupić na drugą wizytę (pobiegłem szybko do apteki a on przyjął mnie potem). Pozdrawiam serdecznie i polecam!

 • M

  W końcu udało mi się trafić na profesjonalistę w pełnym słowa tego znaczeniu .Zyczliwy,ciepły,kompetentny,dokładnie prowadzi wywiad z pacjentem i co najważniejsze słucha co pacjent ma do powiedzenia.Własciwa osoba na własciwym miejscu.

 • B

  Super lekarz!!! , bardzo ciepły i życzliwy . Takiego jeszcze nie spotkałam w swojej ponad trzyletniej chorobie. Po operacji bardzo zainteresowany swoim pacjentem z życzliwością odpowiada na wszystkie nurtujące pytania z uśmiechem i cierpliwością, żartując przy tym.Jestem po operacji biodra dopiero trzy tygodnie ale już teraz wiem że gdybym musiała jeszcze raz przejść taką samą operację to bez strachu i obaw dzięki PANU DOKTOROWI :)) wdzięczna pacjentka Beata Regeńczuk

 • M

  Choruję na reumatoidalne zapalenie stawów kolanowych od 13 lat. W tym czasie szukałam pomocy u różnych lekarzy. W 2011roku trafilam do dr Artura Krawczyka w szpitalu na Borowskiej we Wrocławiu. Wtedy odbyla sie pierwsza operacja- alloplastyka lewego kolana, po ktorej odzyskalam sprawność w tej nodze. W czerwcu 2013r przeszlam druga operację- kolana prawego. Na chwilę obecną czuje sie jak nowo narodzona, budze sie bez bólu, odzyskalam checi do zycia. Dr Artura Krawczyka polecam wszystkim chorym. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, ze znow moge funkcjonowac tak jak kiedyś . Mieczysława Adamczyk z Oławy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie chirurgiczne zdobył w Katedrze i Klinice Ortopedii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie od 10 lat pełni funkcję Zastępcy Kierownika Kliniki. Jego głównymi zainteresowaniami są pierwotne i wtórne czyli rewizyjne, alloplastyki stawu biodrowego i kolanowego. Do leczenia operacyjnego często kierowani są chorzy z innych ośrodków ortopedycznych, w których odmówiono im dalszego leczenia. Zakres leczenia operacyjnego to pełny profil alloplastyk stawu biodrowego - trzpienie przynasadowe, trzpienie standardowe, kapoplastyki. Operacje biodra mogą być wykonane z trzech podstawowych dostępów w zależności od indywidualnej sytuacji chorego. Wykorzystuje dostęp tylny, boczny lub coraz bardziej popularny, dostęp przedni do stawu biodrowego. W operacjach rewizyjnych stawu biodrowego wykorzystuje systemy rewizyjne, w tym system Trabecular Metal - wykonany z materiału biokompatybilnego - tantalu, w szczególnie skomplikowanych przypadkach.
  Leczenie operacyjne choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego to osteotomie podkolanowe, alloplastyki jednoprzedziałowe oraz endoprotezy całkowite. Podobnie do operacji rewizyjnych biodra w przypadku konieczności przeprowadzenia wymiany endoprotezy kolana, stosuje szerokie spektrum systemów rewizyjnych w tym tzw. rękawy przynasadowe pozwalające zapewnić stabilność w najbardziej skomplikowanych ubytkach kostnych.
  Uczestniczył w licznych stażach, kursach szkoleniowych, konferencjach i zjazdach naukowych w USA, Europie i Polsce. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji w wydawnictwach zagranicznych i Polskich.
  Zdobyte doświadczenie pozwala na prowadzenie szkoleń z techniki operacyjnej w zakresie stawu biodrowego i kolanowego.
  Przez wiele lat pełnił funkcje sekretarza oraz prezesa Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.
  Jego głównymi zainteresowaniami pozazawodowymi są tenis, narciarstwo alpejskie i wycieczki rowerowe.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty