dr n. med.

Artur Krawczyk

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

27 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
286 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie chirurgiczne zdobył w Katedrze i Klinice Ortopedii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie od 10 lat pełni funkcję Zastępcy Kierownika Kliniki. Jego głównymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry specjalista. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Ja specjalnie do niego jechałam 40km z synem. Polecam.

 • O
  Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: endoproteza stawu biodrowego

  Dziś mijają 3 lata od operacji, którą Pan Dr przeprowadził i chwała mu za to.Dzięki niemu wiem, jak "smakuje" życie bez bólu. Bardzo rzeczowy, doświadczony, a przy tym niezwykle serdeczny człowiek, zainteresowany pacjentem nie tylko przed, ale i po operacji. Pomimo, że nie miał dyżuru potrafił przyjść do szpitala i skontrolować, czy wszystko jest w porządku. Oby więcej takich osób. Polecam.
  Panie Doktorze dzięki Panu mogę skakać, biegać, tańczyć... Bardzo to doceniam i bardzo dziękuję. Violetta Olej-Barszczowska

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Do doktora trafiliśmy szukając pomocy dla kolan naszej córki.Jesteśmy na początku dłuższej drogi leczenia, ale dzięki tej wizycie, wspomniany początek okazał się strzałem w dziesiątkę.Pan doktor dokonał bardzo wnikliwej analizy przypadku,która przełożyła się na konkretne wskazania i sugestie.Otrzymaliśmy odpowiedź na wszystkie pytania i dokładne omówienie przypadku. Na ten moment jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, ukierunkowani na dalsze leczenie, które wierzymy,przyniesie oczekiwane efekty.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Wielospecjalistyczny ORTHOSUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor wysłuchał mnie uważnie, przebadał dokładnie, odpowiedział wyczerpująco na wszystkie pytania. Sympatyczny, z miłym podejściem do pacjenta,

 • W

  Wspaniały , kompetentny lekarz, oddany, życzliwy, służący pacjentom swoim czasem i radą. Doskonały fachowiec! Podejmuje się trudnych, beznadziejnych operacji. Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Doktorowi,że podjął się zadania ratowania mojej nogi przez wszczepienie endoprotezy, w sytuacji, gdy inni lekarze byli bardzo sceptyczni.Bardzo współczułem Doktorowi gdy zobaczyłem go po mojej, 6- godzinnej operacji. Naprawdę dał z siebie wszystko! Doktorze, to dzięki Panu mogę nadal trenować młodzież i cieszyć się sprawnością! Wdzięczny pacjent Ludwik Denderys.

 • Wybitny specjalista w dziedzinie ortopedii. Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu i w tym roku miałam przyjemność być dwukrotnie operowaną, osobiście przez dr Krawczyka. W styczniu była to endoproteza kolana, a w ostatnich dniach października osteotomia drugiego kolana. Kolano po wstawieniu endoprotezy jest całkowicie sprawne i nie odczuwam żadnego bólu, jestem bardzo zadowolona. W tej chwili dochodzę do siebie, po kolejnej operacji. Jestem wdzięczna, że dzięki Panu Doktorowi, mogłam uniknąć endoprotezy w drugim kolanie, ponieważ było ono w lepszym stanie i sam Doktor zaproponował mi inny zabieg. Szwy ładnie się zagoiły , a blizny nie rzucają się w oczy. Bardzo sympatyczny, życzliwy człowiek, a przede wszystkim profesjonalny i kompetentny. Cieszę się, że trafiłam do dr Krawczyka i polecam każdemu. Wdzięczna pacjentka.

 • Fantastyczny specjalista a do tego bardzo sympatyczny i komunikatywny człowiek. Trafiłem do niego z nietypowym urazem, kwalifikującym się do operacji. Wcześniej "przerobiłem" dwóch innych wrocławskich ortopedów, na których szkoda mi słów...
  Dr Krawczyk podszedł indywidualnie do mojego przypadku, widać było zaangażowanie i zrozumienie tego, że chcę wrócić do sportu (inni lekarze traktowali to jako fanaberię). Jest bardzo komunikatywny, wszystko dokładnie tłumaczy, na każdym etapie. Podczas pobytu w szpitalu zarówno przed jak i po operacji interesuje się losem pacjenta, jest bardzo serdeczny, lubi pożartować. Miałem bardzo dużo szczęścia, że poprzez przychodnię Golden Care trafiłem akurat do niego.

 • B

  Wspanialy lekarz i czlowiek ,mialam przyjemnosc byc operowana przez Pana Doktora mialam wymiane calkowita stawu biodrowego.Bardzo dziekuje Panie Doktorze za swietnie przeprowadzona operacje

 • A

  Profesjonalista w każdym calu. Bardzo dobrze zdiagnozował mi ganglion na stopie i "wyciągnął go" za pomocą zabiegu. Przyjął mnie mimo, że zapomniałem leku jaki miałem kupić na drugą wizytę (pobiegłem szybko do apteki a on przyjął mnie potem). Pozdrawiam serdecznie i polecam!

 • M

  W końcu udało mi się trafić na profesjonalistę w pełnym słowa tego znaczeniu .Zyczliwy,ciepły,kompetentny,dokładnie prowadzi wywiad z pacjentem i co najważniejsze słucha co pacjent ma do powiedzenia.Własciwa osoba na własciwym miejscu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie chirurgiczne zdobył w Katedrze i Klinice Ortopedii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie od 10 lat pełni funkcję Zastępcy Kierownika Kliniki. Jego głównymi zainteresowaniami są pierwotne i wtórne czyli rewizyjne, alloplastyki stawu biodrowego i kolanowego. Do leczenia operacyjnego często kierowani są chorzy z innych ośrodków ortopedycznych, w których odmówiono im dalszego leczenia. Zakres leczenia operacyjnego to pełny profil alloplastyk stawu biodrowego - trzpienie przynasadowe, trzpienie standardowe, kapoplastyki. Operacje biodra mogą być wykonane z trzech podstawowych dostępów w zależności od indywidualnej sytuacji chorego. Wykorzystuje dostęp tylny, boczny lub coraz bardziej popularny, dostęp przedni do stawu biodrowego. W operacjach rewizyjnych stawu biodrowego wykorzystuje systemy rewizyjne, w tym system Trabecular Metal - wykonany z materiału biokompatybilnego - tantalu, w szczególnie skomplikowanych przypadkach.
  Leczenie operacyjne choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego to osteotomie podkolanowe, alloplastyki jednoprzedziałowe oraz endoprotezy całkowite. Podobnie do operacji rewizyjnych biodra w przypadku konieczności przeprowadzenia wymiany endoprotezy kolana, stosuje szerokie spektrum systemów rewizyjnych w tym tzw. rękawy przynasadowe pozwalające zapewnić stabilność w najbardziej skomplikowanych ubytkach kostnych.
  Uczestniczył w licznych stażach, kursach szkoleniowych, konferencjach i zjazdach naukowych w USA, Europie i Polsce. Jest autorem kilkudziesięciu publikacji w wydawnictwach zagranicznych i Polskich.
  Zdobyte doświadczenie pozwala na prowadzenie szkoleń z techniki operacyjnej w zakresie stawu biodrowego i kolanowego.
  Przez wiele lat pełnił funkcje sekretarza oraz prezesa Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.
  Jego głównymi zainteresowaniami pozazawodowymi są tenis, narciarstwo alpejskie i wycieczki rowerowe.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty