dr n. med.

Artur Gralec

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

46 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po ukończeniu studiów medycznych stopniowo zdobywałem doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej, które zaowocowało… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy

  Lekarz bardzo kompetentny, odpowiada rzeczowo i konkretnie na pytania, uspokaja. Dużo tłumaczy i każe się nie martwić :) Pan Doktor wykonał u mnie dwie operacje oszczędzające , zrobił to bardzo starannie, nie widać uszczerbku ani deformacji. Ocalił moją pierś co wpłynęło na lepsze nastawienie psychiczne.Polecam i pozdrawiam
  Urszula z Torunia
  Urszula z Torunia

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana doktora. Jest konkretny, pewny siebie, ma wiedzę i daje poczucie bezpieczeństwa pacjentowi.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: porada chirurgiczna

  Pierwsza wizyta.
  Lekarz kompetentny, rzeczowy i przy tym sympatyczny. Od razu rozpoznał zmianę skorna i zareagował na.nią.

 • A
  Lokalizacja: DR Gralec Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, Świecie , ul.Hallera 4/11

  Lekarz fachowiec bez dwóch zdań. Doktor szybko zdiagnozował mi zmiany w piersi i skierował na zabieg, który sam wykonywał. Rzetelny i konkretny, a przy tym bardzo miły. Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u tego specjalisty.

 • K
  Lokalizacja: DR Gralec Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, Świecie , ul.Hallera 4/11Usługa: ustalenie przebiegu leczenia

  Dr Gralec to wyjątkowy człowiek, wspaniały lekarz i bardzo dobry specjalista. Trafiłam do doktora z zaawansowanym nowotworem piersi, ale dzięki temu człowiekowi żyję...Krystyna

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ AwimedUsługa: konsultacje onkologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u dr Gralca. Jestem w trakcie leczenia raka piersi, po chemii. Dr zrobił szczegółowy wywiad, zbadał i doradził ścieżkę dalszego leczenia. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu ok. 20 min. Pan dr jest bardzo rzeczowy, wyjaśnia wszystkie wątpliwości, budzi duże zaufanie, serdecznie polecam.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, lekarz sympatyczny, ale rzeczowy. Z uwagą mnie wysłuchał, zbadał, wyczerpująco odniósł się do nurtujących mnie kwestii oraz wskazał tryb dalszego leczenia. Wizyta była dla mnie satysfakcjonująca i zgodna z oczekiwaniami opartymi na opiniach wystawionych przez innych pacjentów.

 • A
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: wizyta kontrolna

  Genialny chirurg i niesamowity człowiek całkowicie oddany pacjentkom i temu co robi. Doskonały psycholog, który sprawił, ze się nie boję i z nadzieja patrzę w przyszłość. Polecam wszystkim!!!

 • Lokalizacja: DR Gralec Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, Świecie , ul.Hallera 4/11Usługa: badanie kontrolne

  Wizyta u doktora przebiegła jak najbardziej w pozytywnej atmosferze.Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz wskazówki na dalsze leczenie.Doktor Gralec wykonał odpowiednie badanie i tym samym rozwiał wszelkie wątpliwości. Polecam doktora osobom , które chcą zaufać dobremu specjaliście.Pozdrawiam ;-)

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Szpital Św. ŁukaszaUsługa: diagnostyka znamion skóry

  Pan doktor Gralec wykonał diagnostykę znamion i zlecił dodatkowe badanie przy użyciu cyfrowego dermatoskopu całego ciała w celu oceny stopnia zmian dla poszczególnych znamion. Udzielił wyczerpujących informacji na pytania, które mnie nurtowaly .
  Polecam tego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po ukończeniu studiów medycznych stopniowo zdobywałem doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej, które zaowocowało uzyskaniem I, a następnie II stopnia specjalizacji w tym zakresie.W związku z moimi zainteresowaniami zawodowymi, które obejmują problematykę chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej- w roku 2005 podjąłem pracę w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, w Oddziale Klinicznym Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.
  W kolejnych latach pracy uzyskałem tytuł specjalisty zakresie w chirurgii onkologicznej (2009)
  oraz stopień doktora nauk medycznych (2010). W swojej praktyce zajmuję się leczeniem nowotworów piersi z uwzględnieniem leczenia oszczędzającego, radykalnego oraz technik onkoplastycznych.
  W uzasadnionych sytuacjach klinicznych wykonuję podskórne amputacje z jednoczesną rekonstrukcją piersi, a u pacjentek po mastektomii wykonuję rekonstrukcje odroczone.
  Praca z chorymi na nowotwory jest wymagającą, ale także daje wiele satysfakcji. Chcąc ułatwić moim pacjentkom powrót do pełnej sprawności i dobrego wyglądu po zakończeniu leczenia onkologicznego, ukończyłem szkolenie podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i trzyletnie studia podyplomowe Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Estetycznej.
  Zakres zabiegów jest różnorodny i mają one zastosowanie nie tylko u osób po leczeniu nowotworu. Zgodnie z najnowszymi trendami oprócz toksyny botulinowej i preparatów kwasu hialuronowego oferuję również możliwość wykonania lipofilingu ( przeszczepu własnego opracowanego tłuszczu zawierającego czynniki wzrostu ) do korekcji piersi również leczeniu onkologicznym , odmładzania twarzy , dłoni. Zapraszam do nowo otwartych Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich Dr Gralec , Świecie , ul.Hallera 4/11

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna