Adres

Świętokrzyska 10/2-3, Krowodrza , Kraków
MEDIC HOUSE Kraków

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
41 249.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz medycyny, onkolog kliniczny, inne specjalizacje: choroby wewnętrzne, chemioterapia nowotworów, aktualne miejsce pracy: Klinika Onkologii Szp...

Zobacz pełen opis

Usługi i ceny

Konsultacja chirurga onkologa


Świętokrzyska 10/2-3, Kraków

280 zł

MEDIC HOUSE Kraków

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan Artur Drobniak to lekarz z powołaniem. Mimo zaplanowanego wyjazdu na urlopu przyszedł z wizytą do naszego odchodzącego na raka dziadziusia i objął go opieką paliatywną. Zapisał wszystkie niezbędne leki bez których nie bylibyśmy sobie w stanie poradzić i dzięki którym dziadziuś nie cierpiał mimo bardzo zaawansowanej choroby. Cierpliwie wytłumaczył wszystko rodzinie. Poinstruował jak podawać leki i wypisał niezbędne zlecenia. Bardzo dziękujemy Panu, Panie Doktorze za pomoc naszemu dziadziusiowi. Jesteśmy Panu niewyobrażalnie wdzięczni.
Dziękujemy też za to, że odczarował Pan nam polską służbę zdrowia.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miły i kompetentny lekarz, z poczuciem humoru . Trafiłam do pana doktora Drobniaka po operacji przerzutu do wątroby,po 4,5 latach po pierwszej chemii, nie było to dla mnie łatwe, ale podejście do mnie, czyli pacjentki ujęło mnie.Wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i tłumaczenie wątpliwości pomaga mi w zdystansowaniu się do moich problemów i daje pewność, że jeśli mam jeszcze trochę pożyć to jestem w dobrych rękach.


M
Użytkownik zweryfikowany

Przecudowny lekarz i człowiek. Leczył moją mamę dwa lata, niestety na ostatniej wizycie okazało się że dr. Drobniak odszedł z ŚCO, mama była zdatna nie iść do żadnego innego ale nie miałyśmy wyjścia bo ta choroba nie pozwala na zwłokę. Lekarz konkretny, odpowiedzialny, świetny specjalista, potrafi podnieść człowieka na duchu dać wiarę że będzie dobrze. Mama po wizytach u Doktora wychodziła "naładowana" nową energią do życia, nawet wtedy gdy nastąpiła progresja choroby, Doktor tak ją podbudował psychicznie, że sama byłam zaskoczona jej reakcją. Bardzo nam żal że Doktor odszedł mama czuła się przy nim bezpieczna, i ja również wiedziałam że mama jest w dobrych rękach. Doktorze jesteśmy Ci bardzo wdzięczne za ten czas który dałeś mamie, mam nadzieję że jeszcze go będzie miała dużo, za opiekę, za motywację do walki. Dziękuję bardzo Doktorze córka Reginy Kowalskiej.


G
Użytkownik zweryfikowany

Przeprowadził pacjentkę z nieoperowalnym rakiem trzustki przez najtrudniejszą drogę życia,cały czas była sprawna i samodzielna, na tyle na ile było to możliwe nie odczuwała bólu. Miał bardzo dobry kontakt z pacjentką.
I mimo że moja Siostra zmarła jestem wdzięczna i dziękuję Panu Panie Doktorze za Tę opiekę. Siostra Zofii Dobrowolskiej.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek,profesjonalne i bezinteresowne podejście do pacjenta w każdym wieku.Dzięki Jego opiece, fachowości wraz dr.P. Kędzierawskim (specjalistą radioterapii) ojciec mój przeżył kilka lat z zaawansowanym rakiem do wieku >91 lat!!!!
Młody lekarz ale z dużą wiedzą, którą ciągle poszerza.Sukcesów zawodowych i trafnych diagnoz Panu życzę!!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Warto być nauczycielem, aby mieć takich wychowanków - lekarzy jak dr. Artur Drobniak. Jego fachowość, przyjazny i cierpliwy stosunek do pacjenta pozwala bliżej przeżywać te ciężką chorobę. Kieruję do Niego słowa podziękowania, chociaż żadne ze słów nie wyrazi mojej ogromnej wdzięczności. Każda z Nim rozmowa przywraca mnie do życia, dodaje otuchy i wiary na wyzdrowienie, a mnie nie jest lekko.


E
Użytkownik zweryfikowany

Leczył mnie w 2009, bardzo miło wspominam tego lekarza,przyjemnie było porozmawiać z fachowcem który potrafił zestresowanemu chorobą pacjentowi wytłumaczyć spokojnie i rzeczowo jak będzie wyglądało leczenie.Został mi polecony przez innego lekarza z ŚCO,więc jak widać i koledzy po fachu doceniają wiedzę doktora Drobniaka.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


G

Świetny onkolog, ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Nie zostawia ich samym sobie nawet w ostatnim stadium choroby.....Przyjeżdża nawet do domu, dzwoni, naprawde interesuje się losem swoich pacjentów. Polecam go wszystkim chory


G

Po ponad dwóch latach leczenia jestem winna Doktorowi te kilka słów.Dzięki jego wytrwałości i wiedzy udało się zwalczyć moją chorobę nowotworową,na przeżycie której dawano mi nie więcej niż 20% w pierwszym roku.Miałam w Świętokrzyskim Centrum Onkologii kontakt z kilkoma innymi lekarzami,właściwie na nikogo nie mogę narzekać,ale tylko kontakt z dr Drobniakiem dawał mi tyle nadzieji i chęci życia.Lekarz z powołania,cierpliwy i wspomagający pacjenta "z głębi serca".Dziękuję Bogu że na niego trafiłam.


D
Użytkownik zweryfikowany

Czy ktoś się orientuje czy dr. Drobniak przyjmuje prywatnie? Jeżeli tak, to proszę podać namiary.
Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Lekarz medycyny, onkolog kliniczny, inne specjalizacje: choroby wewnętrzne, chemioterapia nowotworów, aktualne miejsce pracy: Klinika Onkologii Szp...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna