Adres

Chocimska 31 lok. 3, Mokotów , Warszawa
Pracownia Psychologiczna UL

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Konsultacja dla par i rodzin 55 minut • 220 zł

Konsultacja psychologiczna 55 minut • 160 zł

Psychoedukacja • od 160 zł +2 więcej

Psychoterapia indywidualna • 160 zł

Psychoterapia uzależnień 55 minut • 160 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i terapeutą, absolwentką Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Kom...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Lubelski
 • Doradztwo Zawodowe i Zarządzanie Kompetencjami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
 • Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii
Zobacz więcej


Usługi i ceny

Konsultacja dla par i rodzin 55 minut


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

220 zł

Pracownia Psychologiczna UL


Konsultacja psychologiczna 55 minut


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

160 zł

Pracownia Psychologiczna UL


Psychoedukacja


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

od 160 zł

Pracownia Psychologiczna UL


Psychoterapia indywidualna


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

160 zł

Pracownia Psychologiczna UL


Psychoterapia uzależnień 55 minut


Chocimska 31 lok. 3, Warszawa

160 zł

Pracownia Psychologiczna UL

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna

Pani Arnolda jeet niesamowicie mądra i ciepła osoba. Pierwsza której zaufalam i która potrafi wyjaśnić wszystko co się z tobą dzieje, w taki sposób że zaczynać odzyskiwać kontrolę nad swoim życiem


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoedukacja

Konkretny i rzeczowy psycholog z ogromna empatia! Polecam każdemu, szczególnie dla osób z doświadczeniem przemocy domowej.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL psychoterapia indywidualna

Jestem bardzo zadowolony z terapii. Od p. Janickiej mogę liczyć na uważne wysłuchanie i cenne informacje.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Psychologiczna UL Wizyta 1h

Pełna ciepła i zrozumienia, a jednocześnie potrafiąca poprowadzić rozmowę w konkretnym zaplanowanym kierunku. Polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Moja opinia nie będzie różnić się od pozostałych - polecam p. Arnoldę z całego serca. Pomogła mi ogarnąć się po burzliwych doświadczeniach związkowych, a przy okazji dojrzeć, zobaczyć, jak ukształtował mnie rodzinny dom, otworzyć się na mówienie "nie" i wiele innych. Z jednej strony p. Arnolda jest profesjonalistką, która budzi autorytet, z drugiej wykazuje bardzo dużo atencji dla pacjenta. I być może to nie na miejscu, ale patrząc na moich znajomych i ich doświadczenia z innymi terapeutami - ogromną zaletą p. Arnoldy jest dążenie do ustalenia prawdziwego stanu rzeczy, faktów, a nie sztuczne pocieszanie i pompowanie ego pacjenta. Taka terapia procentuje przez całe życie. Pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Arnolda jest psychologiem, którą polecam całym sercem. Bardzo cenie sobie rozmowy i spotkania z nią. Terapia u niej pozwoliła mi dostrzec i zrozumieć wiele aspektów z mojego życia zarówno z przeszłości jak i teraźniejszości. Ponad to Pani Arnolda bardzo pomogła mi naprawić relacje i rozwiązywać konflikty oraz podała mi przyczyny tych konfliktów z moim chłopakiem. Jestem osobą uzależnioną po ośrodku odwykowym. Jest osobą bardzo wspierającą i wymagającą.


P
Użytkownik zweryfikowany

Ze swoimi problemami borykałam się od kilku lat. Przeszłam przez kilka gabinetów terapeutycznych, lecz żaden nie zaspokoił moich oczekiwań. Przypadkiem trafiłam na Panią Arnoldę.
Jeszcze nie wiedziałam, że los właśnie się do mnie uśmiechnął.

Gdy się poznałyśmy, byłam w bardzo kiepskim stanie; depresja, lęk, brak energii i permanentne zmęczenie. W pierwszej chwili zobaczyłam szczupłą, kruchą istotę o wielkich, mądrych oczach. Pomyślałam - jak ta mała „nimfetka” jest w stanie mi pomóc? Ale byłam już tak zmęczona moim okropnym stanem, że długo nie wahałam się, czy podjąć u niej leczenie.
Terapeutka stworzyła nam bezpieczną przestrzeń fizyczną i psychiczną, byśmy mogły pracować w spokoju i pełnym zaufaniu. Pani Arnolda jest człowiekiem mądrym, wrażliwym lecz silnym duchem; czułym towarzyszem w drodze do zdrowia. Nurt terapeutycznym, w którym praktykuje, pozwala na szybkie, zauważalne efekty wspólnej pracy. Wzorowo radziła sobie z moim CHAD-em, nie bała się być blisko mnie gdy choroba nawracała. Udało nam się szczęśliwie dojść do remisji.

Dziś jestem człowiekiem niezależnym, spokojnym i zrównoważonym. Potrafię panować nad emocjami. Dobrze je poznałam i rozpoznaję ich źródło. Wróciłam do dawnych pasji, które zaniedbałam przez chorobę. Znalazłam też nowe - wcześniej nieodkryte. Moje relacje z innymi ludźmi polepszyły się. Z osoby uległej, stałam się asertywną kobietą, wyraźnie wyznaczającą swoje granice. Dzięki niej, zbudowałam siebie na nowo. Mam mocny kręgosłup, wzniesiony na prawdziwym, realnym „ja” – nie do złamania.

Pani Arnoldo, dziękuję.
Patrycja


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Arnolda to profesjonalistka, jakich mało. Celnie zdiagnozowała u mnie nerwicę i skutecznie mnie jej pozbawiła. Jest uważnym słuchaczem i świetnym obserwatorem, co sprawia, że człowiek chętnie się otwiera. Umiejętnie przeprowadza przez wszystkie etapy terapii budując niezależność pacjenta. Jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale również mądrym człowiekiem.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani Arnolda jest wyjątkowo dobrą i skuteczną specjalistką. Kiedy trafiliśmy z mężem na terapię nie bardzo wierzyliśmy w jej skuteczność. Pani Arnolda jawiła nam się jako młoda, niezwykle krucha kobieta, prawie dziewczynka.
Efekty nie były natychmiastowe, chociaż częściowa poprawa nastąpiła po pierwszych spotkaniach. Dzisiaj z mężem tworzymy cudowny, zgodny związek. Przedtem kochaliśmy się ale ciągle zmagaliśmy się kto w naszym małżeństwie jest mądrzejszy i powinien decydować. Pani Arnolda pokazała nam co w naszych relacjach jest najważniejsze, jak się do siebie zwracać, jak się komunikować. Wiemy, że nasz sukces małżeński w większości zawdzięczamy pani psycholog. Z całego serca polecam panią Arnoldę Janicką jako wielce skuteczną specjalistkę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

37 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • mam syna 33 letniego wzioł sobie kobiete z 3-ką dzieci ,i jedno maja wspólne ,to wszystko go przerosło nie dal sobie rady , w tym związku niemiał duzo do powiedzenia musial robic tak jak jego pani kazala ,coraz częsciej popijał , zaczoł się leczyc leczył sie był nawet w eko szkole życia w Wandżnie niepił 0koło 4miesięcy po powrocie zamiast go spierac to zaczeła wymyslac ze pomaga rodzicom i są dlaniego najważniejsi i się wyprowadziła juz na drugi dzien wzieła go spowrotem do siebie wrócił po tygodniu i syn i próbował się powiesic wostatniej chwili zdązylismy go odciąć namowiłam syna zeby pojechał spowrotem do osrodka do wandzina zeby tam doszedł do siebie ale on kce op 2tygodniach wrócic bo muwi ze da sobie rady boje sie oniego czy mogłaby pani mu pomuc wiem ze wtym wszystkim czyma go córeczka bo bardzo ja kocha prosze o pomoc

  Chętnie pomogę o ile Pani syn będzie chciał z skorzystać z mojej pomocy. Jeżeli wyrazi zgodę zapraszam do Pracowni " UL". Proszę również zadbać o wsparcie dla siebie, dużo się wydarzyło i z pewnością ma Pani wiele obaw. Może warto się nimi z kimś podzielić?

  Arnolda Janicka

 • Tkwię w toksycznym związku od lat. Mąż wszechwiedzący i najmądrzejszy ,nigdy nie widział problemu w tym jak mnie traktował. Nie stosował przemocy fizycznej, ale przemoc psychiczna była na co dzień. Wyzwiska, pogarda, upokorzenia i krytyka na każdym kroku, doprowadziły mnie na skraj załamania nerwowego, bardzo niskiej samooceny, pewności siebie. Chcę przerwać ten ciąg wiecznego niezadowolenia i po prostu odejść. I tu zaczynają się schody, we mnie jest jeszcze strach. Mam małą pewność siebie, nie bardzo wiem jak zakończyć tę trwającą wiele lat udrękę. Teraz pan mąż nagle się obudził i przeprasza, wiem też, że te jego przeprosiny są bez pokrycia, to puste słowa. Proszę o udzielenie mi odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób pracować nad sobą by być pewną siebie i otwartą osobą, cieszącą się życiem w każdej chwili. A najważniejsze nie dać się zmanipulować, co często się udawało, ze względu na moją nieumiejętność przeciwstawienia się i głośnego wyrażania swoich potrzeb. DZiękuję i pozdrawiam.

  Z mojego punktu widzenia już rozpoczęła Pani proces "wyzwalania się ". Nic nie przychodzi od razu a strach jest elementem zmiany. To prawda, przemoc psychiczna podcina skrzydła i odbiera moc ale jest Pani tego świadoma i stara się Pani ograniczyć wpływ toksycznych i nieprawdziwych słów na swoją samoocenę. Aby wytrwać w postanowieniu odzyskiwania własnego ja/kobiecości i marzeń potrzebne będzie wsparcie. Proponuję poszukać życzliwych ludzi, którzy dodadzą Pani odwagi, kobiet które już się wyzwoliły, psychologa który zrozumie...Polecam portal psychologiczny dla kobiet -kobieceserca.pl- są tam propozycje spotkań, warsztatów, motywujące słowa.Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości w dalszym " wyzwalaniu się". A. J

  Arnolda Janicka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i terapeutą, absolwentką Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Kom...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet Lubelski
 • Doradztwo Zawodowe i Zarządzanie Kompetencjami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
 • Certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Zdrowie Publiczne
Zobacz więcej


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Artykuły (3)