Armen Mekhakyan

Psycholog, Terapeuta

7 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Bardzo dobry psycholog, potrafi pomóc w problemach i ciężkich chwilach oraz naprowadzić na odpowiednią ścieżkę w życiu, pomaga odnieść sukces. Znam Armena od czasów klasy pierwszej gimnazjum i gdyby nie on, byłabym nadal nieśmiałą "szarą myszką". Armen sprawił, że zmieniłam się na lepsze, moja inteligencja emocjonalna wzrosła tak samo jak samoocena.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Wspieram ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym od 2004 roku. Jestem psychologiem, executive coachem i mediatorem sądowym.
   Specjalizuję się dostarczaniem psychologicznej pomocy w trudnym procesie zmian w środowisku zawodowym. Jestem twórcą idei mediacji konfliktów wewnętrznych oraz pomysłodawcą projektu ProPsyche Biznes. Jestem szczególnie zaangażowany w kwestie międzykulturowoście, LGBT oraz wspierania procesów adaptacyjnych osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
   Pracuję jako koordynatorem projektu ProPsycheBiznes w Centrum Psychologii i Psychiatrii ProPsyche.
   Od 2014 jestem również coachem dla kadry zarządzającej w Citi Banku.
   Wykształcenie:
   Gyumri State Pedagogical Institute,
   Polskim Instytucie NLP
   SGH HR Biznes Partner
   Podyplomowych Studiów Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów w Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
   Obecnie jestem uczestnikiem rocznego kursu Terapii Poznawczo - Behawioralnej w CTPB w Warszawie.
   Inspiruje mnie koncepcja Porozumienia bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Choroby

  • wypalenie zawodowe
  • stres
  • kryzys zawodowy
  • kryzys życiowy
  • kryzys w związku

  Usługi

  Gabinet Psychologiczny

  Chmielna 13 lok.10, Śródmieście, 00-021 Warszawa, mazowieckie

  Pierwsza konsultacja 1,5/h 350 zł
  Pakiet 5 spotkań 1/h od 280 zł
  Pakiet 10 spotkań 1/h od 220 zł
  Pakiet powyżej 10 spotkań 1/h od 200 zł
  Mediacje 1/h od 300 zł
  Kolejna wizyta od 200 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  problem zdobycia dziewczyny gdy pytam sie o chodzenie

  Od kilku lat po ukonczeniu szkoly podstawoewj oraz licealnej , na portalach typu fb, czy np spolecznosciowych na i w grupach milosc, randki, matrymonialne itp, poznalem tylko kolezanki, znajome nowe juz wiecej niz 5 lat.Jakby ktora nie zapytal o chodzenie z nia, czyby chciala ze mna chodzic itp mowi nie.Dlaczego ? Jak zapytac sie oto.Chcialbym miec poznac kolezanke przyjaciolke i miec zone, narzeczona Ale kolezanki i przyjaciolki mam
  Armen Mekhakyan Psycholog, Terapeuta Warszawa
  Szanowny Panie, myślę , że pomoże Panu psychoterapia . Najlepiej poszukać odpowiedniego terapeuty w miejscu zamieszkania. Pozdrawiam AM

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Bardzo dobry psycholog, potrafi pomóc w problemach i ciężkich chwilach oraz naprowadzić na odpowiednią ścieżkę w życiu, pomaga odnieść sukces. Znam Armena od czasów klasy pierwszej gimnazjum i gdyby nie on, byłabym nadal nieśmiałą "szarą myszką". Armen sprawił, że zmieniłam się na lepsze, moja inteligencja emocjonalna wzrosła tak samo jak samoocena.

  • Pan Armen Mekhakyan jest świetnym psychologiem. Rozmowa z nim to kwintesencja pracy terapeuty-sprawnie pomaga dojrzeć i zrozumieć istotę problemu i znaleść sposób na jego sprawne rozwiązanie. Jego podejście do problemów inspiruje i motywuje do szybkiego i skutecznego działania. Pobudza energię do aktywności.

  • Wiele zarówno pozytywnych, jak i negatywnych rzeczy można aktualnie przeczytać na temat sensowności pracy nad własnymi celami życiowymi i profesjonalnymi w formie coachingu. Armen i jego metoda pracy są żywym dowodem na to, że coaching prowadzony przez odpowiednią osobę może mieć znaczenie niemalże przełomowe. Co ważniejsze, przełom nie polega na tym, że w procesie jego trwania przekazywane nam są prawdy, jak dotąd nikomu nieznane. Metoda pracy Armena polega przede wszystkim na budowaniu inteligencji wewnętrznej i uważnego rozumowania zarówno w wymiarze emocjonalnym i racjonalnym.
   Przez sztukę zadawania celnych pytań pomaga spojrzeć na każdą sytuacją z nowej, bardziej konstruktywnej perspektywy. W ten sposób, budując nawyki, które w każdym położeniu pozwolą nam, jak najlepiej zadbać
   o własne dobro. Dlatego też, sposób pracy Armena sprawdza się bezbłędnie zarówno w osobistej,
   jak i zawodowej sferze życia niezależnie od wyzwania. Gorąco polecam współpracę z Armenem każdemu, kto ma chęć wejść na fascynująca i momentami ciężką drogę pracy nad sobą.

  • Mogę z całą pewnością powiedzieć, iż Pan Armen Mekhakyan jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. W przeszłości zdarzało mi się korzystać doraźnie z jego pomocy w zakresie coachingu biznesowego, pracowaliśmy także nad kwestiami mojego rozwoju osobistego. Bardzo pozytywne doświadczenia, które były wynikim tej właśnie współpracy spowodowały, iż to do niego zwróciłam się kiedy dotknął mnie problem, który dziś określa się popularnie mianem „wypalenia zawodowego”. Armen Mekhakyan nie zawiód mnie również w tamtym, dość mocno kryzysowym dla mnie momencie. Warto tu podkreślić, iż nie tylko podszedl do zagadnienia holistycznie (w czym na pewno pomaga jego bogate i zróżnicowane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe), ale z każdego spotkania wychodziłam "wyposażona" w odpowiednie „narzędzia”, których wykorzystanie mogłam zastosować właściwie natychmiast... Dawało mi to ogromne poczucie bezpieczeństwa (tak newralgicznego przecież w sytuacji kryzysowej) oraz skuteczności. Miałam poczucie, że zaczynam zarządzać sytuacją, że to ja przejmuję kontrolę, a nie tylko biernie doświadczam czegoś co mi się przydarza. W sposób pewny i odpowiedzialny polecam Pana Armena Mekhakyana. Wiele mu bowiem zawodowo i osobiście zawdzięczam.

  • Armen Mekhakyan wypowiadając jedno zdanie sprawia, że myślę o jego kontekście przez długi czas. W wyjątkowy sposób potrafi zatroszczyć się o to, bym podjęła najlepsze dla mnie wybory, jeśli tylko mam na nie wpływ. Jest to jedna z pierwszych osób napotkanych w moim życiu, która sprawiła, że gorzka prawda nigdy nie była tak łatwa do przełknięcia. Doskonałe wyczucie, entuzjazm z wykonywanej pracy, ogromna wiedza i profesjonalizm. Polecam wszystkim, którym zależy na uważności i trosce o samego siebie.

  • Sesje coachingowe z p.Armenem Mekhakyanem rozpocząłem osiem miesięcy temu. Trwałem wtedy w zawodowej stagnacji. Niby miałem dobrze płatną pracę, ale nie czerpałem z niej żadnej satysfakcji. Podejście p. Armena do mojego problemu spodobało mi się, bo było bardzo racjonalne i logiczne. Z wyrozumiałością, ale i stanowczą konsekwencją p. Armen pokierował moim tokiem rozumowania tak, żebym w bezpieczny i najefektywniejszy sposób znalazł rozwiązanie swojego problemu. Nie zmieniłem pracy, ale zacząłem patrzeć na nią zupełnie inaczej. Otworzyłem się na nadarzające się okazję, co w konsekwencji doprowadziły do awansu. Dziś mogę powiedzieć, że czerpię satysfakcję z mojej pracy, a co najważniejsze potrafię zachować równowagę między życiem zawodowym a osobistym.
   Robert

  • Długo szukałam psychologa specjalizującego się w zagadnieniach zawodowych. Ostatecznie odwiedziłam psychiatrę, który stwierdził symptomy wypalenia zawodowego i skierował mnie do P. Armena. Przyszłam na pierwszą sesje właściwie przekonana że muszę się zwolnić z pracy. Po kilku sesjach nie tylko zmieniłam zdanie ale również nauczyłam się odpowiednio reagować na stresujące sytuacje. Pracuję z P. Armenem od 6 miesięcy i po każdej sesji mam wrażenie, że poświęcam jedną godzinę a zyskuję trzy.